Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zyrtec

 
Reitings 43
Reģ: 26.06.2014
Čau!

Tās, kas lietojušas Zyrtec: cik ilgā laikā pēc lietošanas parasti parādās atvieglojums, simptomu mazināšanās?
23.07.2014 16:32 |
 
Reitings 26
Reģ: 31.05.2014
Sveika!
Man ir kontaktdermatīts jeb ekzēma. Ilgi mocījos un tieši šīs zāles + smēre, ko izrakstīja dermatologs palīdzēja.
Uzlabojumus jutu jau pēc pāris dienām, bet pēc nedēļas jau ievērojami uzlabojās ādas stāvoklis un izskats.
Tagad Zyrtec visu laiku stāv pa rokai, ja pārādās simptomi, tad iedzerot tableti, nākošajā rītā jau viss ok :)
23.07.2014 16:41 |
 
Reitings 43
Reģ: 26.06.2014
Skaidrs, paldies.
Man izrakstīja dēļ aizdomām par alerģisku klepu, kas visvairāk moka naktīs.
Pirms vairākām stundām izdzēru pirmo devu 15 pilienus, pagaidām izmaiņu nav, kakls kasās un krekšķ visu laiku, pat vēl trakāk nekā vakar. Vakarā jādzer nākamā deva, bet ja efekts ir pēc pāris dienām, tad var gadīties, ka vēl pāris moku naktis priekšā. :/
23.07.2014 16:45 |
 
Reitings 26
Reģ: 31.05.2014
Nu jā, tā ir pavisam cita problēma. Bet ceru, ka palīdzēs :)
Man pāris gadus atpakaļ arī bija šausmīgs klepus, un nevarēju saprast no kā.
Izrādījās, ka no pelējuma, kas bija starp sienām un jauno mājas fasādi. Pārvācos citur un klepus kā ar roku atņemts.
23.07.2014 16:50 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Man nekad nav bijuši absolūti nekādi uzlabojumi no Zyrtec, u.tml. preparātiem (pašai ir atopiskais dermatīts). Citiem zinu, ka palīdz +/- diennakts laikā.
23.07.2014 16:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es ieteiktu meeginaat atrast probleemu,no kaa ir tiesi taa alergija.Ar taam visaam zaaleem ir taa,ka organisms loti pierod , tad saak dzert stipraakas utt Beigaas buus pavisam gruuti...
23.07.2014 16:59 |
 
Reitings 43
Reģ: 26.06.2014
Emmanuelle, es jau mēnesi mokos ar klepu. Sākumā bija aizdomas par vīrusu, dzēru a-biotikas un dažus "vieglos" medikamentus - pūšamos utt. Pēc laika palika it kā labāk, klepošanas biežums samazinājās, bet tajā paša laikā klepus palika sēcošs un elpu ciet raujošs, kad uznāca. Pirms piecām dienām sākās elpas trūkumi naktī klepus dēl, kad ir spazmas un nevar paelpot apmēram pusminūti vai ilgāk, acis asaro utt.

Pa mēnesi ir bijuši vēl visādi simptomi un izmaiņas organismā, kas varbūt ir, varbūt arī nav saistītas ar šo klepu.

Analīzes labas - plaušu rtg ok un asins aina laba. Dr. teica, ka visticamāk alerģiska reakcija dēl pārciestā vīrusa, kam vajadzētu ar laiku beigties, jo klepus ir sauss un mokošs, nekas neatklepojas un visu laiku ir kasīšanās. Klepus bija sauss praktiski visu mēnesi, retu reizi bija sajūta, ka kko var atklepot.

Kopumā neesmu alerģiska, nekad nav bijis nekādas alerģijas, cik man zināms.

Man izrakstīja Zyrtec un vēl vienu medikamentu. Tagad ar bailēm gaidu nakti.
23.07.2014 17:14 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Vabole 2014-paldies,ka padaliijies!Man ir viena draudzene ,kura mocijaas ar alergijaam loti ilgi,beigaas neiztureeja ,aizgaaja tomeer pie daktera - izraadijaas,ka vinai bija alergija no putekliem-nevar tureet maajaas nekaadus paklaajus,neko taadu,kas loti uzsuuc puteklus!
Es pati ciinos ar viiru tagad-vinam ir gruuti skirties no paklaajiem maajaas,bet es esmu izciiniijusi-nemam beidzot aaraa no visaam istabaam paklaajus, skatos-vina skaudiisana ir jau mazaaka.
23.07.2014 17:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
vabole2014, es reiz beerniibaa slimoju ar garo klepu. Neatceros vairs kas un kaa bija, bet zinu, ka galvenaa probleema bija tajaa, ka fiziski biju vesela, tachu turpinaaju joprojaam klepot. Aarsts ieteica vides mainju! Diivainas zaales un ieteikums, bet paliidzeeja, jo aciimredzami tas ir kaut kaads smadzenju gjuks.
Mamma mani pakjeera padusee un mees uz vienu diennakti aizbraucaam uz Peeterburgu (ar vilcienu no Riigas), pastaigaajaamies tur, atgriezaamies Riigaa - un es vairs neklepoju. Kas zin, varbuut tev ir garais klepus, ja reiz tas viss saakaas ar parastu saslimshanu...
23.07.2014 17:32 |
 
Reitings 43
Reģ: 26.06.2014
Runājot par pelējumu, putekļiem utml. Man tāda doma arī bija, bet nav nekas mainījies vidē, kaķis un paklāji kā bija, tā ir, gadiem tā ir bijis un nekad nebija problēmu, nevaru iedomāties, ka būtu kāds jauns alergēns ienācis mājās. Kā arī nebija nekādu uzlabojumu, kad pagājušo nedēļu dzīvoju ārpus mājām, klepoju i tur, i te, tikai laika gaitā klepus formas mainījās no bieža un rejoša uz retāku un sēcošu.


Neons, man šīs nedēļas sākumā teica, ka ir karsonis, jo bija arī sāpes mugurā un krūškurvī, bet tādas, ko var pieciest. Tā kā šodien izrāījās, ka gan asinis, gan rtg bija labi, tad vairs nevar neko saprast. Šodien teica arī, ka varot būt garais klepus, bet tas esot jāārstē tā vai tā ar a-biotikām, tāpēc turpinu potēt tās pašas, ko man izrakstīja, kad domāja, ka karsonis. Jocīgākais, ka nav bijusi paaugstināta temp., kad būtu loģiski gan pie karsoņa, gan garā klepus. Pēc lekmēm toties ir 35,4 un auksti sviedri un drebuļi.
23.07.2014 17:49 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es biju maza, taapeec visu noteikti neatceros, bet zinu noteikti, ka man nebija temperatuuras. Jutos pilniigi vesela, tikai klepoju bez iemesla. Par antibiotikaam neatceros, ka buutu taadas vispaar lietojusi...
23.07.2014 17:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!