Modes kliedziens vai revolūcija?

 
Reitings 29
Reģ: 23.07.2014
Pašlaik internetā uzmanību ir izpelnījušās nebeidzami augošās sieviešu kopienas, kuru mērķis ir pavēstīt pasaulei to, ka apmatojums uz sieviešu kājām ir dabīga lieta, un tikai viņas ir noteicējas tam, vai no tā ir nepieciešams atbrīvoties.

Ņemot vērā, ka kāju skūšana (vaksēšana, epilācija) ir relatīvi jauni jēdzieni mūsu sabiedrībā, vai pieļaujat iespēju, ka šīs kopienas spēs mainīt mūsu un mūsu vīriešu uzskatus par pievilcīgo? Iespējams spalvainas kājas kļūs par jauno anoreksiju, ar ko sāks slimot aizvien vairāk un vairāk sieviešu?

Vizuālais materiāls, lai iedvesmotu auglīgu diskusiju:
http://veryhairylegs.tumblr.com/ (cilvēkiem ar vājiem nerviem vai pie pusdienu galda linku vērt neiesaku)
23.07.2014 03:06 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nee, laikam tie bija 50.-tie.. :D
23.07.2014 08:58 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Mani netraucē, ja kāda sieviete izvēlas neskūt nedz paduses, nedz kājas. Drīzāk mulsina tās, kuras skuj, atstājot nevīžīgu melnu spalvu svītru apakšstilba aizmugurē.
Pašai patīk manu kāju un padušu izskats bez spalvām, kas nav tāpēc, ka man sieviete liktos skaista tikai bez attiecīgā apmatojuma, nē, man tā ir ērtāk/gludāk/tīkamāk.
23.07.2014 09:01 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu idiotu jebkuraa gadsimtaa pietiek.. Kursh balinaaja, kursh veel ko izdomaaja. Bet te runa par to, ka tomeer lielai daljai taa bija norma - buut matainam, un tas joprojaam bija skaisti, sexiigi, normaali.
23.07.2014 09:02 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Neons

Es drīzāk domāju, ja viņām būtu iespēja likvidēt cilvēciskā ceļā viņas to būtu darījušas. Jo pretējā gadījumā sievietes saskaroties ar pirmos sieviešu skuvekli nebūtu uz to pavilkušās. Tas vienkārši būtu aizplūdis nebūtībā dabiskā ceļā. Es sliecos ticēt tam, ka ta ir sievietes izvēle likvidēt apmatojumu. Jo, piemēram, Vācijā vīrieši par šādu jaunieviesumu sākotnēji neesot bijuši sajūsmā un uzskatījuši pat par nepiedienīgu šādu apmatojuma likvidāciju sievietēm.

Nu, katrā ziņā - lai būtu kā būdams. Kaut kā īpaši uzsvērt matiņu nelikvidēšanu, manuprāt, ir lieki. Nedomāju, ka ir daudz sievietes, kuras jūtas ērti ar savām spalviņām, jo vienkārši nav tādu vēstures posmu, kad sievietes nav centušās, vismaz kādā ķermeņa daļā, tos likvidēt.
23.07.2014 09:06 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Jā, protams, ka aiztaupītos laiks, ja nebūtu jāveic vaksācija.
Bet nezinu gan, kam būtu jānotiek, lai es pārstātu vaksēties, jo tas man saistās ļoti ar higiēnu. Spalvas taču arī piesūcās ar sviedriem! Un vēl nevaru iedomāties kā es smērētu mitrinošo krēmu uz kājām, kur viss saķeptu spalvās :D
23.07.2014 09:07 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
He he. Es par to noteikti priecaatos. Tik daudz laika, naudas ietaupiitos.
Krista, esmu lasījusi citās diskusijās, ka esi diezgan atšķirīgi domājoša, tāpēc man Tev jautājums - kāpēc Tu pakļaujies sabiedrības spiedienam/priekšrakstiem atbrīvoties no liekā apmatojuma?
23.07.2014 09:08 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un vēl nevaru iedomāties kā es smērētu mitrinošo krēmu uz kājām, kur viss saķeptu spalvās

Buutiibaa mitrinoshie kreemi aadai nav nepiecieshami, ja dziivotu veseliigu dziivesveidu, tiiraa videe. Tas atkal ir skaistumkopshanas industrijas nopelns, ka cilveekiem ir ieboreets, ka nepiecieshami kreemi. Tad veel vinji iedalas - dienas un nakts, pretgrumbu, mitrinoshie, barojoshie u.t.t. Ka tik vairaak peerk...
Es tik pasmejos, jo protams apzinos, ka utopija nav iespeejama un atgriezshanaas pie taa, kas bija kaadreiz - arii.
23.07.2014 09:14 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
stellaglmr

Mazgāšanas ir ne tikai skaistumkopšana, bet arī veselības uzturēšana - tu nomazga patogēnus mikroorganismus. Tāpēt arī matu mazgāšana - uz tīriem matiem utim ir grūtāk "iesedēt".
23.07.2014 09:19 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Neesmu tā audzināta, lai neskūtos :D
23.07.2014 09:20 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Julenok

Ļoti jauki, ka Tu atzīmē man to ko es jau zinu. :D Paldies. :D

Neons

Nu, nav tas uztiepts. Daudzie paveidi, protams, jauc galvu. Bet vidi jau neveselīgu padara pavisam citas, no skaistumkopšanas industrijas neatkarīgas lietas. Piemēram, darbs - stresains, naktīs, ilgstošs, sēdoš, stāvoš, mazkustīgs, fiziski smags. Tāpat, pārtikas ĢMO un viss tā tālāk. Tāpat gaisa piesārņojums - no ēkām, nemitīgajiem celtniecības putekļiem, rūpnīcu izmešiem, auto izplūdes gāzēm un tā tālāk. Tas veicina - stresu vai bez stresa gadījumā tāpat paātrinātu ādas novecošanos. Arī morālu novecošanos. Tāpat, tas bojā visu cilvēka sistēmu kopumā. Un rodas tādas lietas kā vitamīnu trūkums, ādas dehidrēšanās, iekšējo orgānu bojājumi, skābekļa trūkums asinīs utt. Tādēļ, vainot vienu industriju pie tā visa - būtībā ir muļķīgi. Jo, ne viņa, es domāju - mēs visas jau būtu vairāk vai mazāk pārčokurojušās. Arī pretapdegumu kremi ir tā pati naudas mašīna, kuru esi uzskaitījusi. Bet es nevaru iedomāties kā īsti bez tā varētu iztikt un uzturēt sevi svaigu. Tad vienīgi tiešām mūžīgi sēdēt ēnā vai kā agrāk visur doties tikai ar saules sargu.
23.07.2014 09:26 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Lai es pārtrauktu skūt kājas? Kā tad!
23.07.2014 09:28 |
 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Lapas labajā pusē ir teksts - no shaving, no problem - ! Tad tieši Ir problēmas!!aaa
23.07.2014 09:30 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
stellaglmr

Nu, pēc komentāriem (ka tu salidzīni tīru skaistumkopšanu ar higiēnu) radījas iespaids, ka tu tādas elementāras lietas nezināji :)
23.07.2014 09:31 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Julenok

Es runāju par ikdienas līdzekļu (dezodorants, dušas želeja, kumelīšu tēja, zobupasta utt) izmantošanu kā industrijas diktāta daļu. Es nekur nerakstīju, ka higēna pati par sevi būtu tās daļa. Mēs ar Neonu esam vienisprātis, ka mazgāties vajag. :D
23.07.2014 09:35 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Stellaglmr, es jau arī nekur neapgalvoju, ka pie vides piesārņojuma ir vainīga skaistumkopšanas industrija. Skaidrs, ka šobrīd dzīvojam tādā vidē, kurā vienkārši bez atsevišķām lietām nav iespējams iztikt. Vienīgi, šeit man iespējams oponētu varbūt amīši, bet tā kā šajā forumā tādu nav, tad paliekam pie viedokļa, ka likvidēt apmatojumu un izmantot skaistumkopšanas plaši piedāvāto produktu un pakalpojumu klāstu mūsdienās ir nepieciešams, lai justos skaistas un, lai vīriešiem patiktu.
23.07.2014 09:36 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Neons

Piekrītu, bet bez tās piepildes par vīriešiem. :D Sev jāpatīk vispirms un tikai tad jādomā par vīriešiem.
23.07.2014 09:37 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Ņemot vērā, ka kāju skūšana (vaksēšana, epilācija) ir relatīvi jauni jēdzieni mūsu sabiedrībā


Relatīvi jauns tomēr nē. Vaksācija (jeb matiņu raušana) aizsākās ar Kleopatras laikiem. Turklāt arheoloģiskajos muzejos (Grieķijā, Itālijā, Albānijā) ir skatāmas arī tā paša laika perioda pincetes.
23.07.2014 09:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kas nu kurai sievietei, jo ir arī tādas, kurām pirmajā vietā būs patikšana vīriešiem. Lai nu kā - nav jau būtiski, ka tik laimīga un apmierināta. ;)
23.07.2014 09:41 |
 
Reitings 278
Reģ: 04.07.2014
Atceros, ka es bērnībā biju baigi nelaimīga par spalvainām kājām un ņēmu tēta skuvekli. Man bija kādi 8-10 gadi visdrīzāk. Un kad parādījās matiņi padusēs, tā vispār bija histērija.

Nekad neatteiktos no apmatojuma likvidēšanas.
23.07.2014 09:43 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Seit varu piekrist Neonam.. man bija tieši tā pat, ka pat līdz kurai tur klasītei man netraucēja apmatojums nekur.. pluss vēl tas bija samērā gaišs. Līdz brīdim, kad klasesbiedrenes un laikam jau arī es pati (pat neapzinoties to, bet, acīmredzot, pietika ar pāris reizēm reklāmu, kurās sievietes runā par skūšanām), tā kā dabūjam ar knipi pa pieri - eu, bet mums taču ARI ir jāskujas, jo mēs kļūstam pa sievietēm un visas normālas, skaistas sievietes skujās! Un ko var gribēt tagad pēc cik tiem n-tajiem gadiem, kad tas ir borēts smadzenēs un darīts, es varu pēkšņi paņemt tā un vienkārši neskūties? Un neskatīties ar nosodošu aci uz kādu, kas, piemēram, vingrojot kopā ar mani un paceļot rokas, nozibsnī milzīgu sasvīdušu kušķi padusēs? Nē, nevaru. Būtu jāpaiet tiešām ilgam laikam un tik tiešām tam neskūšanās kultam būtu jābūt ļoti spēcīgam, lai es mainītu domas. Jo es teikšu tā, ka man nav bijis draugs , kuram nepatiktu ,ka TUR viss gludi noskūts, ka paduses sakoptas, kājas gludas... Tā pat , es nevaru uzvilkt īsus šortus,ja man kājas spalvainas.. Laikam jau šobrīd es sev vienkārši esmu ieskaidrojusi - ka skuvusies ir laimīga un skaista sieviete un ataugusie matiņi taču traucē :D
23.07.2014 09:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits