Novaja volna!

 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Meitenes,kura skatas? Ka patik ?
22.07.2014 21:48 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Tāpēc latviešu mūziku klausos tāpat vien, nemaz necenšoties iedziļināties tekstos. Protams, arī man ir kaut kādas vecāku laiku dziesmas, kurām teksti man patīk. Nav jau tā, ka tekstu mums vispār nebūtu, bet, runājot kopumā, tie ir diezgan neizteiksmīgi.
25.07.2014 03:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
krista, es bishkjiit nokaveeju ar savu komentaaru - runaaju tieshi par muusdienu popmuuziku parasto, ne par rokooperaam, teaarta muuziku un visaadiem klasiskiem darbiem.

Bez tam, jaa, veel viena piebilde - esmu pamaniijusi, ka vecajaas dziesmaas veel ir kaut kas taaaads - ir dziljums, ir kaut kas vaaros netveramais, kaa noteikti nav vairs tagadeejaas.
25.07.2014 03:39 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Sodien pirmo reizi dzirdeju Stasu. Ta ka vins dziedaja vienu no manas milakas grupas dziesmu, man tik tiesam patika, pat tas tik interesantisavadais izpildijums. Balss vinam ir, sarms tapat. Nu cita lieta, ja salidzina ar to divainiti, kurs parstaveja mus pagajusaja gada.
25.07.2014 03:41 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mi amor, nu tas, ka teksti mums pashvaki nenoziimee, ka es neklausos un man pavisam nepatiik! :D Nav jau ne vainas, ja negribi smadzenes piepuuleet un, ja neveelos, lai katraa dziesmaa asaras jaavalda no saviljnjojuma. :D


Bet aciimredzot tas banaali ir vienkaarshi bizness. Cik Latvijaa tiek ieguldiits estraades muuzikas attiistiibaa? Ieskaitot klipu veidoshanu, vokaalo attistiibu, koncerttures, snakjuierakstiishanu, eetera laiku, reklaamu u.t.t. Nieciiba saliidzinot ar to pashu Krieviju vai ASV. Tas ir pavisam cits "tirgus" liimenis. Tur no suuda (es atvainojos!) dimanus taisa, bet pie mums - dimantus neviens nav speejiigs kaa naakas nosliipeet, jo nav meistaru, nav naudinjas...
25.07.2014 03:45 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Neons, mistalee, jūs gan esi savādas. No popmūzikas gaidīt dziļumu..?! Protams, ja interešu loks aprobežojas ar Lieni Candy, Ēnām un Donu, tur dziļuma nebūs, tāpat kā nebūs angliskajā Rihannā (What's my name, what's my name - dziļa doma, jā? :D ) vai krievu Serebro (mama ļuba, davai, davai, davai..), jo šī mūzika domāta citam mērķim. Es personīgi ikdienā klausos tādas dziesmas kā Dzejnieka dziesma, Dvēselīte, Dziesma, ar ko tu sāksies, Div dūjiņas gaisā skrēja, Dievs, tava zeme deg utt. - un tur ir TĀDS dziļums. No mūsdienu nepopmūzikas grupām tie būtu, piemēram, Skyforger, Dzelzs vilks u.c. Tā kā gribas ieteikt padziļināti interesentēties.
25.07.2014 06:37 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Piedodiet par kļūdām. :)
25.07.2014 06:38 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Vēl no nedaudz cita žanra kā manis nosauktie mākslinieki ir Skutelis (konkrēti albums "Siltums", citus īpaši neesmu klausījusies), Gustavo - ir dziļa doma.
25.07.2014 06:40 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Tik maza tauta, bet tik kashkjiiga un neapmierinaata par visu, visiem un vienmeer...

Pag.. vai ne tu un tavi līdzskrējēji iepriekšējā diskusijā nolika LV, ka nepareizi dalīja pilsonības, nepietiekami respektē krievus un krievu valodu Latvijā, velti izveidoja melno sarakstu, ir nedraudzīgi, šajā diskusijā - ka nav jēgpilnas mūziku tekstu, citas teica, ka Dziesmu svētki ir balagāns?
Negatīvisms rada negatīvismu. Ja nāksiet ar šādiem (pie kam nepamatotiem) tekstiem virsū latviešu tautai, vai jābrīnās, ka pretī saņemat kašķus un neapmierinātību?
25.07.2014 06:53 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja viss ko tu zini no ārzemju popmūzikas ir Rhianna un Serebro, nu tad man nav vairs komentāru... :D Par latviešu popmūziku es jau izteicos, tāpat kā pieminēju arī, ka tas neattiecas ne uz vecajām dziesmām, kuras tu uzskaitīji, nedz arī uz cita stila un cita mērķa mūziku. Lasi uzmanīgāk!
25.07.2014 07:08 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
Es izlasīju pietiekami uzmanīgi - sākumā tu neprecizējot apgalvo, ka latviešiem vispār nav jēgpilnu dziesmu:
Un veel... Neesmu dzirdeejusi protams visus latvieshu izpildmaaksliniekus, bet es jau sen praatoju, nu kaapeec latvieshu dziesmaas ir tik shvaki teksti?... Nu nav taa dziljuma, nav taas paarnestaas domas, nav to juutu, taas kaisles, taa tragjisma... Ir jaukas dziesmas, tieshaam jaukas un skumjas un prieciigas, bet nu taadas - nedaudz pliekanas. Kaut kaa anglju valodaa, krievu valodaa, vaacu valodaa (taas ir taas valodas, kuras es saprotu kaut cik) vaardi izsaka daaaaudz vairaak un juutas tajos ir daudz dziljaakas. Nu nav tachu latvieshu valoda tik nabaga! Cilveeki taapat iemiilas, piedziivo tragjeedijas, prieku u.t.t. Tachu, ja tas tiek paarveersts dziesmaa - nu taa, paaris vispaareejaas fraazes, atskanjas, atkaartojam piedziedaajumu veel triis reizes un dziesma gatava...
Kaadam arii taa liekas kaa man?

pēc tam tu precizē un saki, ka popmūzikā nav jēgpilnu dziesmu. Neesi iedomājusies, ka, lai saskatītu jēgu, ir jāpaskatās plašāk? Vai arī nevajag mētāties ar tādiem nicinošiem izteicieniem.

Popmūziku es nudien neklausos ikdienā, pateicu pirmos popmūzikas dziedātājus, kuri skan apkārt - par Serebro jūsmoja kaut šai pašā diskusijā.. Mani interesē citi žanri, kas ir kvalitatīvāki - visās valodās, nevis tikai latviešu. No tiem pašiem krievu mūziķiem es daudz reiz labāk klausītos Coju, Kipelovu, Janku Djagiļevu, TonkajaKrasnajaŅitj utt.

Pati visu laiku provocē uz sevi uguni - ar politikas runām, par kurām pati saki, ka neko nezini; ar kultūras runām, kaut par kultūru kopumā neinteresējies, tikai vienu nelielu iedaļiņu - un tad saka, ka latvieši esot neapmierināti..
25.07.2014 07:33 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
..pēc tam tu precizē un saki, ka popmūzikā nav jēgpilnu dziesmu. Neesi iedomājusies, ka, lai saskatītu jēgu, ir jāpaskatās plašāk? Vai arī nevajag mētāties ar tādiem nicinošiem izteicieniem.

Ak vai, nu piedod, ka uzreiz nepreciizi izteicos, bet palaboju sevi nedaudz veelaak! Kaa gan es atljaavos ko taadu izdariit?... :D Es runaaju par konkreetu zhanru, tikai shii zhanra ietvaros. Un mans meerkjis bija tieshi tik shauraa aspektaa to arii apskatiit. Paskaidroju, jo aciimredzot tev nepieleca! Kursh te tagad kasaas, ja ne tu pati?...
Un tu atziisti tagad, ka neklausies popmuuziku ikdienaa, taatad varu tev tikai teikt tevis pashas "vaardiem" - ja tu runaa par lietaam, par kuraam neko daudz nezini, tad tavs viedoklis ir neveertiigs un aplams un tu esi taa nekompetentaa, nezinoshaa un liekvaardiigaa, kurai buutu veerts pastudeet sho jautaajumu ruupiigaak un kaadu reizi pakluseet.

Nu ko - noriji? :D

Nopietni runaajot - man nav veelmes tevi nekaa aizskart! Tu noteikti esi jauks cilveeks, bet goda vaards - ko tu man piesienies? Ja nepatiik mans viedoklis (tieshi taa - nepatiik, nevis tu nepiekriiti, jo tas ir aciimredzami peec vienas citas diskusijas), tad vienkaarshi noignoree to.
25.07.2014 07:49 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Neons, mistalee, jūs gan esi savādas. No popmūzikas gaidīt dziļumu..?!

pilnīgi un galīgi piekrītu. drīzāk.. grūti atrast valsti, kura ar dziesmu, ir panākusi to, ko Latvija.

Latvija lien katraa skandaalaa iekshaa ar vai bez iemesla, sevishkji tad, ja taa iniciatore ir Krievija. Citiem vaardiem gribas teikt - pati uzprasaas un es nesaprotu kaapeec...

smieklīgi, jo Krievija ielīda svešā valstī un uzstādīja savus noteikumus.
25.07.2014 08:29 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Krievu kultūras mantojums ir nenoliedzami skaists un bagāts, tāpat, kā tās valoda, un krieviem ir izcilas personības, piemēram, Puškins, taisnības un demokrātijas nesējs! ;) inteliģences paraugs! skumji, ka pasaule Krieviju asociē tikai ar zvērisko Putinu.
25.07.2014 08:34 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
pilnīgi un galīgi piekrītu. drīzāk.. grūti atrast valsti, kura ar dziesmu, ir panākusi to, ko Latvija.

Jūs vispār izlasāt ko es rakstu vai atkal izdomājat savus pekstiņus? :D Kur, konkrēti es, minēju to, ka klausos tikai popmūziku? Un, kur teicu, ka latviešu mūzika ir pēdējais, ko vispār klausīties? Nekad neesmu apgalvojusi, ka dziesma Latvijā būtu kaut kas izcili stulbs un visur citur tā ir baudāmākā lieta pasaulē. Un tiešām piekrītu Ninai par Skuteli (biju piemirsusi, jo ikdienā vairs nesanāk tik bieži paklausīties) un Gustavo, kurš gan pēdējā laikā man neliekas nekas saistošs un baudāms.
Un tēma sākās par populāro mūziku. Neviens neko nesaka, par Dvēselīti, kurai ir izcila doma apakšā, kādi komentāri vispār? Salīdzināt var ļoti daudzas grupas, kuras sāka pastāvēt agrāk, kaut vai astoņdesmitajos, un tās, kuras nāk vietā tagad. Piemēram, Jumpravai teksti ir tiešām dziļāki, lai arī viņi spēlēja ne tikai roku vai elektronisko, bet arī popu? Toties tagad tāda lieta ir retums.
25.07.2014 11:35 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Nākamgad Jaunais vilnis pie mums nenotiks, bet iespējams okupētajā Krimā.
25.07.2014 11:42 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Ko Latvija ir panakusi ar dziesmu, iznemot iztuksotus alko stendus dziesmu svetku laika ?
25.07.2014 11:45 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Mi amor, 9. maijā visi pjanī jau 10 no rīta staigā.
25.07.2014 11:46 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Notiks miljonāru ballīte uz zemes, kas tikusi okupēta. Līmenis. :D
25.07.2014 11:49 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
So.sp,
Nez, kāpēc tāds sarkasms par to Krieviju un pasaules ļaunumu. Nu parādiet/nosauciet tos ļaunumus, kas šobrīd ir lielāki par Krievijas dižo vadoni a.k.a Putleru. Daudzi nāk prātā?


Piedošanu, ka krieviski, bet lieliski! Lūk, arī visu Putinistu atbilde uz Tavu jautājumu. :D

Тест для ватников
- Где Янукович? - В России.
- Где бывший министр МВД? - В России.
- Где бывший Глава СБУ? - В России.
- Где бывший министр обороны? - В России.
- Где бывший министр юстиции Лукаш? - В России.
- Кто их инструктировал? - Россия.
- Кто оккупировал Крым? - Россия.
- Кто проводил циничный брехливый "референдум" в Крыму? - Россия.
- Кто поставляет террористов и оружие? Россия.
- Кто распускает лживую пропаганду о "защитниках"? Россия.
- Кто манипулируя детьми и фотографиями разных несчастных случаев и коварств - выдавая за события в Донбасе? Россия.
- Кто держит 100-тысячную группировку войск на наших границах? - Россия.
- Кто вмешивается в наши внутренние дела, указывая, какое устройство у нас должно быть, какая конституция, какой язык и т.п.? - Россия.
- А кто во всем виноват?
- Амммее-е-ерика
25.07.2014 13:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!