Novaja volna!

 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Meitenes,kura skatas? Ka patik ?
22.07.2014 21:48 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
rieni - piepumpētas lūpas, krūtis, pārsauļota āda, pieaudzēti nagi, ragi un mati.


bet ir jau arī. :D nu nav tas dabīgākais paskats, ka nevarētu pamanīt vai domāt, ka viss ir dabiski.
25.07.2014 00:26 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Protams, protams, visi sapumpeti, nobotokseti un vel nez kadi. Njaaa, kompleksi.
25.07.2014 00:34 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
es nesaku, ka visi. protams tā nav. un ir patīkami skatīties uz tām sievietēm, kas prot savu dabisko skaistumu izcelt un šarmē bez visiem botoxiem.
25.07.2014 00:35 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009

man piemēram, patīk Ksenija. mazliet tāda odzīte, bet reizēm jau vajag. nezinu vai viņai ir kādas operacijas, bet katrā ziņā viņa izskatās nesamāksloti un labi. turpretī blakus esošā Ļera...
25.07.2014 00:39 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Man atkal Lera loti patik, salidzinajuma ar to otru.
25.07.2014 00:43 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
katram sava gaume. tas jau sen pierādīts :)
25.07.2014 00:44 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Humors gan tāds jēls vadītājiem. Vismaz šodien man patika, kā ''mūsējais'' nodziedāja. Bija rakstīs, ka dzīvojis jau daudzus gadus Ukrainā un latviski vairs vispār gandrīz nemāk un neatceras.
25.07.2014 01:10 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Konchitai vismaz ir klase. :D Galvenais, ka pirms tam visi nozaakaaja konchitu, bet tad Kirkorovs atved urlas svaarcinjos. Nezinu, smieties vai raudaat.
25.07.2014 01:18 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ticiet man, ir lielāki "ļaunumi" pasaulē par Krieviju.

Peec peedeejo dienu sarunaam, man diemzheel jaatziist, ka latvieshiem un Latvijai nekas ljaunaaks par krieviem un Krieviju uz pasaules nepastaav. Ar retiem iznjeemumiem.

Tik maza tauta, bet tik kashkjiiga un neapmierinaata par visu, visiem un vienmeer... :D
25.07.2014 02:31 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nez, kāpēc tāds sarkasms par to Krieviju un pasaules ļaunumu. Nu parādiet/nosauciet tos ļaunumus, kas šobrīd ir lielāki par Krievijas dižo vadoni a.k.a Putleru. :D Daudzi nāk prātā?
25.07.2014 02:45 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Runaajot par JV muusu valsts paarstaavi Stasu... Shiis diskusijas iespaidaa paklausiijos vinja dziesmas youtubee un esm tieshaam ljoti patiikami paarsteigta! Lai gan konkreeti pati uzstaashanaas JV man ne iipashi patika - tur atkal skanjotaaju vaina, un pashas zaales vaina (slikta akustika), bet balss vinjam ir fantastiska. No skata taads parasts puika, bet balss - nu wooow, speeciiga, harizmaatiska, plashu diapazonu, taadaa jaunekliiga, ar patiikamu samtainumu un nepaarspiileetu vibrato. Un pakjer ar to savu vienkaarshiibu un nesamaakslotiibu.


Un veel... Neesmu dzirdeejusi protams visus latvieshu izpildmaaksliniekus, bet es jau sen praatoju, nu kaapeec latvieshu dziesmaas ir tik shvaki teksti?... Nu nav taa dziljuma, nav taas paarnestaas domas, nav to juutu, taas kaisles, taa tragjisma... Ir jaukas dziesmas, tieshaam jaukas un skumjas un prieciigas, bet nu taadas - nedaudz pliekanas. Kaut kaa anglju valodaa, krievu valodaa, vaacu valodaa (taas ir taas valodas, kuras es saprotu kaut cik) vaardi izsaka daaaaudz vairaak un juutas tajos ir daudz dziljaakas. Nu nav tachu latvieshu valoda tik nabaga! Cilveeki taapat iemiilas, piedziivo tragjeedijas, prieku u.t.t. Tachu, ja tas tiek paarveersts dziesmaa - nu taa, paaris vispaareejaas fraazes, atskanjas, atkaartojam piedziedaajumu veel triis reizes un dziesma gatava...
Kaadam arii taa liekas kaa man?
25.07.2014 02:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
so.so, nu piem., ASV. :D Varu piekrist, ka Krievija ir skalja un skandaloza, bet tas veel nenoziimee, ka taapeec ir pasaules lielaakais ljaunums. Tachu Latvijai nu kaa dazhis pakaljaa - ja kur tiek piemineeta Krievija, obligaati atbildi paraadaa nepaliks.
25.07.2014 03:00 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Un veel... Neesmu dzirdeejusi protams visus latvieshu izpildmaaksliniekus, bet es jau sen praatoju, nu kaapeec latvieshu dziesmaas ir tik shvaki teksti?... Nu nav taa dziljuma, nav taas paarnestaas domas, nav to juutu, taas kaisles, taa tragjisma... Ir jaukas dziesmas, tieshaam jaukas un skumjas un prieciigas, bet nu taadas - nedaudz pliekanas. Kaut kaa anglju valodaa, krievu valodaa, vaacu valodaa (taas ir taas valodas, kuras es saprotu kaut cik) vaardi izsaka daaaaudz vairaak un juutas tajos ir daudz dziljaakas. Nu nav tachu latvieshu valoda tik nabaga! Cilveeki taapat iemiilas, piedziivo tragjeedijas, prieku u.t.t. Tachu, ja tas tiek paarveersts dziesmaa - nu taa, paaris vispaareejaas fraazes, atskanjas, atkaartojam piedziedaajumu veel triis reizes un dziesma gatava...
Kaadam arii taa liekas kaa man?

Man liekas pilnīgi tāpat. Jau ilgāku laiku par šo aizdomājos. Es nevaru pat salīdzināt latviešu dziesmas tekstu ar krievu dziesmas tekstu - tur ir uzreiz jūtama tā doma, jūtas, nu tas, ko Tu minēji. Tāpat arī angļu dziesmām, bet latviešu... Nu tiešām ļoti reti tā gadās, kad klausos dziesmu un izjūtu vārdus. Tagad pat neviena nenāk prātā. Krievu valoda ir bagāta valoda, mūsējā arī, bet vai nu nemākam ietērpt domas skaistos vārdos vai arī valodas tomēr nav tik bagāta, lai ietvertu spilgtu emociju gammu. Ja paklausās ārzemju dziesmas, es katrai trešajai pieduros tieši vārdu dēļ, tad nu latviešiem - no kādām 20 varbūt viena būs, kura aizķersies. Ar to es nesaku, ka latviešu mūzika ir slikta, vienkārši teksti mums pieklibo. Dažreiz šķiet, ka ir divas galējības - absolūti filozofisks teksts, kuru šķiet īsti nesaprot pat pats autors vai arī kaut kas ļoti primitīvs.
25.07.2014 03:07 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Neon - Tev stellagr jau pirms kāda laika ieteica mazliet "uzpildīt" zināšanas par notikumiem pasaulē, es vēlreiz laikam ieteikšu to pašu.
Tad okupāciju, slepkavības un draudus citu valstu drošībai varbūt negribēsies raksturot ar vārdiem "skaļš un skandalozs".

Par to ASV jau laikam var teikt to pašu. Tikko Krievijai pārmet tās zvērības, tad izskan frāze "Jā, bet Amerika to un to.." Kā bērnudārzā. Salīdzinājumā ar Rietumiem (un es to saku, absolūti nebūdama rietumu patērētājdzīvesstila un ekonomikas atbalstītāja) - kā trešklasnieks pret vidusskolnieku. Tāpēc nav jābrīnās, ka Krievija attīstībā joprojām ir vienā līmenī ar trešās pasaules valstīm.
25.07.2014 03:09 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Pasēdēju un izdomāju divas latviešu dziesmas, kurām teksts man neliekas tāds nekāds
Otra puse - Ieskaties
Ēnas - Neprātīgais
Bet atkal nezinu, cik es varu būt objektīva, jo tās dziesmas vienkārši man ir ļoti īpašas :D
25.07.2014 03:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Bet kaada dalja Latvijai par notikumiem cituviet pasaulee? Nu kaapeec, ka kaads piemin Krieviju vai ASV - Latvijai uz to ir obligaati jaareagjee? Kaads sakars ar manu zinaashanu "uzpildiishanu" te? Es runaaju par Latvijas reakciju uz lietaam, kas uz vinju vispaar neattiecas. Nu kaapeec jaakomentee, ko Krievija ir teiksim teikusi par ASV. Da ar Latviju vispaar neviens nerunaaja, bet nee Latvija seezh un burkshkj kaut ko pretii kaa neaudzinaats beerns. Latvija lien katraa skandaalaa iekshaa ar vai bez iemesla, sevishkji tad, ja taa iniciatore ir Krievija. Citiem vaardiem gribas teikt - pati uzprasaas un es nesaprotu kaapeec...

Labi, savu domu es pateicu. Vairs necilaashu sho jautaajumu. Kashkji neveelos!
25.07.2014 03:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Atljaushos nepiekrist par latvieshu dziesmaam. No jaunajaam maz ko zinu, bet no vecajaam straavo speeks, miers, smeldziigas skumjas, ceriibas. Jaa, nav latiinju kaisles un griekju tragjeedijas, bet toties ir dziesmas ar dveeseli - mazliet maigu, mazliet skarbu, bet noteikti speeciigu. http://www.youtube.com/watch?v=yhLF33sQOLc Man vienmeer skrien skudrinjas paari dzirdot sho dziesmu. Katrai tautai ir savi labie skatuves maakslnieki, komponisti un tad ir arii bljauri ar primitiiviem tekstinjiem.
25.07.2014 03:34 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
mistalee, prieks dzirdeet, ka neesmu vieniigaa taada, kas to ir pamaniijusi!
Ar to es nesaku, ka latviešu mūzika ir slikta, vienkārši teksti mums pieklibo.

Tieshi latvieshu muuzikai nav pilniigi nekaadas vainas - taa mieriigi var konkureet ar atziitiem pasaulsaveniem muuzikas shedevriem. Bet tieshi teksti, jaa, kaut kaa nav liidz galam... Un te es domaaju tieshi, ja runaajam par popmuuziku un estraades muuziku.
25.07.2014 03:34 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Tak ka tu, Neon, nesaproti. Tas skar ari mus, mes busim nakamie pec Ukrainas, ko pats launakais laundaris ienems. To rada un raksta musu prese un TV. Vilnis ir tikai iesutiti agenti, kuri izpeta sutuaciju un gatavo uzbrukumu.
25.07.2014 03:35 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Par dziesmam, ir paris dziesmas, kuras man patik un visas prata vetra dziesmas. Visas parejas, it ipasi par zilzemitem, tautu meitam,latvijina tevzemite nu nav mans.
Lai gan kkad loti patika saule latvi dimdinaja....utt.
25.07.2014 03:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits