Novaja volna!

 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Meitenes,kura skatas? Ka patik ?
22.07.2014 21:48 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Tā nu viņš ir Krievija mūsu nācijai ir darījusi tik daudz slikta, ka cieņa no latviešu tautas būs tikai tad, kad cūkas lidos kosmosā un ar lāzerstaru šaus uz visām silikonlūpām

Šādā kontekstā vēl var vismaz pāris tautas pieminēt, kurām Krievija ir "darījusi daudz slikta".
Nē, bez ironijas, tāda ir vēsture, lielie polit.spelētāji, lai savu ietekmi pasaulē noturētu kādam vienmēr "darīs sliktu". Tā ir iekārtots. Tikai, kāpēc tie citi var atstāt vēsturi aiz muguras un dzīvot talāk? Man tagad varbūt vāciešus arī nīst līdz nelabumam? Kāds varbūt teiks, ka tāpēc, ka krievi joprojām mūs aiztiek. Ok, aiztiek, bet tad pieņem šo situāciju un maksimāli izmanto to savā labā. Kā, piemēram, somi. Nu, es tā uz dzīvi skatos-no katras situācijas var paņemt labāko priekš sevis. Man tas šķiet kaut kā gudrāk un tālredzīgāk. Kurš te teica, ka Jūrmalā bagātniekus muļķo? Nu, lieliski:D Ja ir aitas, ir cirpēji, viņiem tiek ego pabarots, mums- piķis.
Bet nē..mums ir cits storijs...mēs labāk ciešam/esam upuri, ar plikām di.sām un ar apšaubāmu lepnumu.
Lūk, tas, ko es tiešam nesaprotu mūsu tautā. OK, katram sava mentalitāte, tas ir skaidrs. Bet tad nevajag čīkstēt, ka zems dzives līmenis utt. Ja gribi dzīvot zaļi, tad bišķi vismaz domāšana un "darīšana" jāpamaina.
23.07.2014 18:40 |
 
Reitings 14
Reģ: 18.07.2014
Dionysus, ko tad norvēģi un lietuvieši tik ļaunu ir nodarījuši Latvijai un latviešiem?



Pamācies vēsturi
Normāņi kādreiz bieži apciemoja Latvijas teritoriju ne īpaši draudzīgos nolūkos. Kad tika izveidota Livonijas valsts tad viens no lielākajiem tās ienaidniekiem bija Lietuvas dižkunigaitija un tie bieži siroja un laupīja Latvijas teritorijā.


Pirmkārt, cien.Dionysus, nevajag teikt, kas man jādara, un es neteikšu, kur Tev jāiet! Vai pārfrāzējot, ka tik nesanāk pašam cītīgāk studēt vēsturi.
Otrkārt, kāds sakars modernajai Norvēģijai ar mūsdienu Latviju? Bet nu, ja Tu iesāki šo tematu, vikingi, kuri dzīvoja tagadējā Norvēģijas teritorijā pārsvarā brauca uz Angliju, Franciju, Islandi, Fēru salām un pat tika līdz Amerikai. Uz Baltijas valstīm pārsvarā devās Zviedrijas un Dānijas teritorijās dzīvojošie vikingi. Pie tam, Latvijas teritorijā mītošie sirotāji nebija diez labāki kā vikingi, kaut vai atcerēsimies kuršus un slaveno rūnu akmeni Dānijā ar uzrakstu "sargi mūs no mērā un kuršiem"!
Treškārt, par Latviju un Lietuvu. Kāds sakars latviešiem ar vācu veidojumu Livonija? Paši latvieši bija neapskaužāmā situācijā Livonijas laikā. Bet pat arī ja tā, lūdzu faktus, ka lietuvieši siroja Latvijas teritorijā un tieši latvieši tika aplaupīti (nevis vācu dižciltīgie un bīskapi).

sorry par off topic'u
23.07.2014 19:26 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Pie tam, Latvijas teritorijā mītošie sirotāji nebija diez labāki kā vikingi, kaut vai atcerēsimies kuršus un slaveno rūnu akmeni Dānijā ar uzrakstu "sargi mūs no mērā un kuršiem"!
Treškārt, par Latviju un Lietuvu. Kāds sakars latviešiem ar vācu veidojumu Livonija? Paši latvieši bija neapskaužāmā situācijā Livonijas laikā. Bet pat arī ja tā, lūdzu faktus, ka lietuvieši siroja Latvijas teritorijā un tieši latvieši tika aplaupīti (nevis vācu dižciltīgie un bīskapi).


Pie vikingiem kas siroja pa visu Baltijas jūru var pieskaitīt arī Dāņus un Zviedrus. Kurši nebija spējīgi savākt lielu floti lai stātos viņiem pretī uz jūras. Tikai kad skandināvijā ieviesa kristību, tad vikingu sirojumi beidzās un Kurši varēja izvērsties ar saviem sirojumiem.

Kad Livonija bija pakļāvusi visu Latvijas teritoriju, tā vērsās pret Lietuvu. Un Lietuva veica sirojumus Livonijā. Tādos karagājienos visvairāk vienmēr cieta tauta ja nepaspēja paslēpties mežos. Vācu dižciltīgie un bīskapi patvērās cietokšņos vai varēja atpirkties, bet parastos cilvēkus aizveda verdzībā.
23.07.2014 19:47 |
 
Reitings 14
Reģ: 18.07.2014
Dionysos, tad Tu opredelisj, vai tie bija Norvēģijas teritorijā mītošie vikingi vai arī kādi citi, savādāk, tāda vien muldēšana sanāk!

Pēc Tavas loģikas sanāk, ka jebkuru valsti var uzskatīt par ienaidnieku, jo, laikam ritot, kaimiņu starpā notiek rīvēšanās. Tad jau arī somugri, lasi igauņi, gan jau ir laupījuši Latvijas teirotijā un bijuši ļauni pret mums nabadziņiem :D Kā mums nav paveicies, kā mums visi dara pāri... pašam smiekli nenāk?

Un jā, tā arī neatbildēji, cik "priviliģētā" stāvoklī bija latvieši Livonijas laikā. Ka arī, kur ir fakti, ka lietuvieši laupīja Latvijas teritorijā un kā konseknece - cieta tieši latvieši? Man fantāzija arī labi strādā!
23.07.2014 20:02 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Sodien,diemzel,nesanaks paskatities. Ceru rit is atkartojumu. Turu ikskus par musu balelinu un Plaksinu Juliju.
23.07.2014 21:00 |
 
Reitings 1045
Reģ: 29.05.2014
Paklausījos Stasu youtubē, balss izklausās laba, nesalīdzināsim ar iepriekšējo gadu dalībniekiem (kuri pārstāv Latviju). Šodien viņš Muse dziesmu dziedās, nevaru sagaidīt :)
Un vispār, man īsti vienalga, ka viņš nav latvietis, galvenais jau tas, kā sevi parāda ;)
Vienīgais Jaunajā Vilnī man nepatik tas, ka nevar īsti savas dziesmas izvēlēties, ar repertuāra izvēli kādu nevar pacelt vai nogremdēt.. Un tā vienmēr.
23.07.2014 21:16 |
 
Reitings 359
Reģ: 25.09.2013
laikam nekad nesapratīšu šo krievs/latvietis naidu (tas neattiecas uz vēsturi). Pilnīgi dusmas pārņem, lasot dažus komentārus. Pati esmu krieviete un man ir pilnīgi vienalga kādu pasākumu apmeklēt latviešu vai krievu, kādu mūziku klausīties, kādā valodā runāt.Neiešu tagad teikt, ka visi krievi Latvijā ir super duper jauki,nē, tā nav. Visur ir savi izņēmumi, mēs katrs to zinām. Bet vai tad visi latvieši ir cieņas pilni? Nesen, braucot trolejbusā, nācās klausīties kā mazs puika (latvietis,gadi 12) bļāva virsū vecam onkulim par to, ka tas paprasīja vietu. Vai te mēs arī runāsim par nacionalitātēm? Nē, šeit jau ir kas cits.
Un, runājot par JV, kāpēc lai to būtu jāaizliedz?Ir cilvēki,kuriem vienalga kādā valodā tur dzied un runā, viņi iet uz pasākumu, lai jauki pavadītu laiku, nedomājot par to, ka - atkal tie krievi sabraukuši.
Mīļie cilvēki, pasaulē tā jau pietiek ļaunuma! Iespējams pa vienam mēs spējam izdarīt daudz vairāk, nekā visi kopā.
Lai jums jauks vakars :)
23.07.2014 21:34 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Vai ir iespējams internetā skatīties?
23.07.2014 22:44 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
vai dalībnieki jau ir dziedājuši? Nav tak vai ne?
23.07.2014 22:46 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Grace Emerald .. pastāsti man vairāk par to akmeni iekš DK, precīzāk - atrašanās vietu. Visādas baumas esmu dzirdējusi, bet nav sanācis uziet un apskatīt .. :)

Par jauno vilni runājot .. Vienīgais, kas man no tā pasākuma jeeelkad ir paticis - *lielie* viesmākslinieki un Busulis. Ik pa laikam iemetu aci, bet lielākoties - nesaista .. tāpat kā Eirovīzija. Abi divi - manā skatījumā - vienlīdz *sūdīgi*, ar dažiem izņēmumiem. Bet nu - cilvēki izklaidējas kā tiem tīk, un šīs nav sliktākais variants, ko spēju iedomāties. Vēlu panākumus LV pārstāvim :)
23.07.2014 23:13 |
 
Reitings 625
Reģ: 17.05.2011
Es skatos un brīnos par tik daudzām lietām:

Kādēļ šis ūber krutais "starptautiskais" pasākums, kurā piedalās dalībnieki no visas pasaules tiek vadīts krievu valodā, kuru tie dalībnieki nemaz nesaprot?? :D

Kādēļ neviens nedziet savas dziesmas, bet pasaules hītus ? :D

Kādēļ uzstājās tikai krievu dziedātāji kā "viesi"???

Un kāda velna pēc tas viss pasākums notiek Latvijā, ja tur nav ne smakas no latviešiem???

Tīrās šausmas!

Liela daļa cilvēces ir tik nozembēta, ka ir gatavi katru gadu maksāt tūkstošus lai visu dzīvi skatītos un klausītos uz vienām un tām pašām sejām, klausīties vienas un tās pašas fonogrammas, biesmīgi :(
23.07.2014 23:37 |
 
Reitings 1501
Reģ: 18.07.2012
Nu galīgi nepatika man tas Stass, bet atzīmes likās būs nedaudz augstākas. Žēl dalībnieku, kuriem jādirn tur vairākas stundas gaidot savu iznācienu, jo sākumā ''lielās'' krievu zvaigznes grib izrādīt savus jaunos apaļumus.
24.07.2014 00:24 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Liela daļa cilvēces ir tik nozembēta, ka ir gatavi katru gadu maksāt tūkstošus lai visu dzīvi skatītos un klausītos uz vienām un tām pašām sejām, klausīties vienas un tās pašas fonogrammas, biesmīgi


Tici man tur tikai zhurija iet klausities muziku :D parejiem tas ir izradishanas tusins. Pagashgad tiku pie 3 biletem, katra maksaja 700 latus, es tiesham raudajusi butu ja butu to naudu samaksajusi :D shausmigi raudajusi...
24.07.2014 00:27 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Man gan patika Stass, biju skeptiski noskaņota, bet nodziedāja forši un izvēlētā dziesma vispār ir viena no manām vismīļākajām :)
24.07.2014 00:30 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Man patīk, patreiz ir jau nodziedājuši daudzi un dažiem dalībniekiem ir laba balss!

Kāpēc vada krievu valodā? Tāpēc ka Krievija organizē un lielākā daļa skatītāju un arī dalībnieku šo valodu saprot...

Ja man būtu nauda vairāk, noteikti ietu uz JV koncertu, bet šoreiz došos uz Comedy Club nākamnedēļ. Ļoti patīk un humors arī smieklīgs. Bet katram jau savs...
24.07.2014 00:34 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Ļoti labs raksts, pilnībā piekrītu
http://apollo.tvnet.lv/zinas/draugiem-lv-svarigs-pazinojums-saistiba-ar-jauno-vilni/659976
Ļaudis, kas dzied pareizās dziesmas, uzņem pareizās filmas un sacer pareizos dzejoļus vai humoreskas. Kultūras ešelons ir tikpat jaudīgs ierocis kā mediju meli par vadoņa dižajiem darbiem. Šobrīd Jūrmalā, Eiropas Savienības pilsētā ir sapulcējies kremļa kultūras zieds un daudzi tā finansiālie atbalstītāji. Manuprāt, šogad tam šeit nevajadzēja notikt. Kaut vai tāpēc, ka mēs nevaram ar kaut kādām ekonomiskajām vai militārām sankcijām ietekmēt situāciju Ukrainā, Krievijā un pasaulē. Mēs esam pārāk maza valsts, bet maza nenozīmē sīka, ja vien uz to nenorāda pieņemtie vai nepieņemtie lēmumi. Manuprāt, šogad šai ballītei bija jāpasaka nē. Piedodiet, bet nav īstais brīdis, kad jums pie mums rīkot izpriecas. Jūsu slavinātā vadoņa uzdevumā šobrīd notiek slepkavības valstī, kuras iedzīvotāji ir gatavi cīnīties par tiesībām dzīvot Eiropas vērtību sistēmā. To vērtību, kuras pati Eiropa šobrīd nav gatava aizstāvēt.


Zinu, ka daudzi krievi to uzvēra kā vēršanos pret viņu kultūru. Tāds ne tuvu nav mūsu mērķis. Ceru, ka Jūrmala un citas Latvijas pilsētas piedzīvos daudzus lieliskus krievu kultūras pasākumus. Varbūt kāds Latvijā varētu sarīkot festivālu, kurā Makarevičs un domubiedri varētu izdziedāt sāpi par to, kas notiek viņu zemē?
24.07.2014 00:34 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Manuprāt, šogad šai ballītei bija jāpasaka nē. Piedodiet, bet nav īstais brīdis, kad jums pie mums rīkot izpriecas. Jūsu slavinātā vadoņa uzdevumā šobrīd notiek slepkavības valstī, kuras iedzīvotāji ir gatavi cīnīties par tiesībām dzīvot Eiropas vērtību sistēmā. To vērtību, kuras pati Eiropa šobrīd nav gatava aizstāvēt.

Manupraat, tas buutu tas pats, kas pieiet pie jau taa nokaitinaata lauvas un izraut vinjam uusu. Ukrainas gadiijums jau skaidri paraada, ka Eiropa neko nedariis liidz uzbrukumi saaks skart kaadu no vecajaam Eiropas valstiim. Vairaak buutu meegina saliedeet sabiedriiba, iebiidiit latvieshus festivaalaa un meeginaat iestaastiit vieteejiem krieviem to, ka ir forshaak buut par Baltijas krievu nevis par Krievijas krievu, lai nedotu ieganstu Putinam turpinaat plaana realizaaciju.
24.07.2014 00:38 |
 
Reitings 487
Reģ: 15.06.2014
Nu jā, Putinu nevajadzētu raustīt aiz ūsām, jau padzirdēju, ka Krievijā Facebook un Twitter noslēgts, vīriņš galīgi satrakojies :D
24.07.2014 00:42 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Stass Šurins ir dzimis un audzis Rīgā. Nedomāju, ka šajā brīdī svarīgākā ir tautība, jo mums pašiem te Latvijā ir pietiekami daudz gan krievu, gan citu tautību mākslinieku (un ne tikai), kurus arī uztver kā māksliniekus, nevis dala pēc tā kāda kuram tautība.
Par pašu pasākumu viedoklis neitrāls. Ir lietas, kuras nepatīk, tai pat laikā ir atsevišķi mūziķi, kuri patīk. Pati gan neskatos, taču neesmu arī kaujinieciski noskaņota pret to, ka kas tāds te notiek.
24.07.2014 00:44 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Ak diess, ko jūs ņemat to JV tik nopietni. Visām tam ru zvaigznēm šis pasākums ir savstarpējais tusiņš, vasaras atvaļinājums, kurā viņi visi savācas vienuviet. Viņiem tā Jūrmalas atmosfēra vnk tāds nostalgie no veciem laikiem. Pats konkurss viņiem tikai tāds fons..
Kamēr mēs ar putām uz lupām te sprēgājam, viņi tur atslābst.
Pluss, visi tie "ārzemju" dalībnieki vairāk vai mazāk saistīti ar Krieviju, vai nu studē/dzīvo Krievijā, vismaz kaut nedaudz runā krievu val.utt. Tas tak viss nav nopietni. Vienk izbrīna, kas tas tiek uztverts kā kaut kāds Zalcburgas klas.mūzikas konkurss:D
Man liekas šovakar vislabāk uzstājās tas gruzīņu čalis no Krievijas, ok, dziesmas interpretācija savdabīga, bet priekšnesums kvalitatīvs, vismaz noturēja uzmanību
24.07.2014 01:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits