Manas nedienas ar Aliexpress

 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Varbūt kādai jums ir tā gadījies kā man, nezini,ko vairs darīt.
Maija beigās pasūtīju no Aliexpress sev jaunu telefonu. Izsūtīja no Ķīnas, bet nezinu kāpēc caur Nīderlandes pastu. Gaidīju ar nepacietību,tā sakot katru dienu čekoju sava telefona ceļu.
16.06. uzrāda,ka viņš ir saņemts PostNL šķirošanas centrā, pāris dienas tur pamarinējās un 25.06. uzrāda,ka ir piegādāts. No sākuma domāju,ka tas nozīmē,ka izsūta tālāk uz Latviju.Bet nekā, nekāda jauna informācija nesekoja.
Jūlija sākumā uzrakstīju pārdevējam un jautāju,kur ir mans telefons, ka man vairāk neko neuzrāda. Viņš uzrakstīja,ka esmu jau saņēmusi. Bet es neesmu neko saņēmusi :( Turpināju gaidīt.
Sanāca pirms kāda laika iet uz pastu izņemt sūtījumu,domāju pasta darbiniecei pajautāšu varbūt viņa var pateikt kaut ko par telefonu. No sākuma pateica,ka viņš ir muitā,kad jautāju kāpēc viņš vispār neuzrādās pasts.lv sūtījumu lapā, viņa pēkšņi paziņoja,ka paciņa tikai vēl ceļo.
Tad nu pagājušo nedēļu draugs pateica,lai veru vaļā disputu. Pārdevējs solīja sazināties ar postNL, bet tā arī nekādu ziņu nedeva vienkārši ignorēja. Rakstījām uz postNL informācijas emailu-nekāda rezultāta.
Šodien pienāca ziņa no Aliexpress,ka viņiem uzrāda,ka esmu saņēmusi telefonu. 3 dienu laikā vēl varu iesniegt iesniegumu,ka neesmu saņēmusi. Atradām internetā kaut kādu postNL telefonu,rīt zvanīsim.
Nezinu,ko vairs darīt, jo negribu,lai iznāk,ka man neatgriež ne naudu, ne telefonu. Varbūt jums ir bijusi līdzīga situācija?Kā rīkojāties? Varbūt te ir kāda meitene no Nīderlandes, kas varētu atsūtīt postNL informācijas numuru.
Paldies!
22.07.2014 19:05 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Nu pazvanīšu uz pastu un pajautāšu.
Nedomaju, ka pasts tev pateiks, ka pacinja izsniegta Baibai Eglei, kurai taa ari bija adreseta, nevis tev Santai Kalniņai (tas tā, piemeram). Tie tomer ir personas sensitivie dati, bet meginat var - jo var uzrauties uz nekompetentam pastniecem. Gan jau pasts pateiks, ka pacinja piegadata adresatam un punkts.
22.07.2014 20:44 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Galvenais beigas te ieraksti vai sanjemi telefonu un kaa atrisinajas situacija. Veiksmi!
22.07.2014 20:47 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
Paldies!
Ziņošu,kas man iznāca!
22.07.2014 21:05 |
 
Reitings 546
Reģ: 24.05.2014
un es vēl vakar nodomāju, ka varētu planšeti no aliexa pasūtīt, bet kkā baidos.. katrā ziņā veiksmi :)
22.07.2014 21:15 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
Tikko zvanīju pastam.
Paskatījās numurus un saka,jā,esot tam un tam piegādāts,ka nevar neko palīdzēt. Vakar viens draugs iedeva vienas sievietes numuru,kas varot palīdzēt starptautisko sūtījumu meklēšanā. Pazvanīju,izstāstīju savu bēdu,viņa apskatījās.Pajautāja manu vārdu,uzvārdu, salīdzināja,ka neesmu tā pati persona. Teica,lai rakstu uz Aliexpress. Tā,ka nekas nav atrisinājies.
Kad vakar sazvanījos ar to čali, viņš stāstīja,ka bieži vien ir tā,ja nozog tās paciņas, tad uztaisa tā,ka viens sūtījuma numurs ir uz divām precēm :(
23.07.2014 09:36 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
maz...maz

Kā ta tev viss beidzās ar to telefonu?
25.07.2014 09:30 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
Miss Joker
Nekas vēl nav beidzies :( šodien paziņos lēmumu, vai man atgiež naudu vai nē. Pārdevējs spītīgi turas pie sava. Atradām atsauksmēs,ka iepriekš viņam ir bijušas reizes,kad nosūta uz citām adresēm,ka citi nesaņem paciņas. To visu sarakstījām lietā. Tad nu redzēsim
25.07.2014 09:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits