Meitene izmantoja vienīgi dēļ naudas.

 
Reitings 248
Reģ: 21.07.2014
Esmu puisis 27gadi.Man bija meitene,bez kuras dzīvot nevarēju..es viņu loloju un lutināju.. nežēloju prekš viņas neko nēsāju uz rokām viņu...Pats nāku no bagātas ģimenes,bet man nepatika,ka citi domā,ka mans lielākais sasniegums ir piedzimt bagātā ģimenē,tapēc pats pierādīju,ka pats varu ,ka pats esmu vērts,vadu savu uzņēmumu,brīžiem dienā sanāk nopelnīt strādājošo cilvēku gada algu.Tā kā uzņēmums spēj strādāt patstāvīgi bez manis,mēs bieži ceļojām,braucām atpūsties,uz kūrortiem,dzīvojām 5 zvaigžņu viesnīcās,neko nežēloju prekš viņas..dāvināju visas kleitas ,somiņas un kurpes,kuras vien viņa vēlējās,man bija svarīgi,ka viņa jūtas vienmēr priecīga.

Līdz viendien...viņa aizmirsa aizvērt savu feisbuk profilu atstāja vaļā datoram uz ekrāna,man tādas privātās lietas īpaši neinteresē,bet kaut kā sāku lasīt..,viņa bija nosūtījusi vēstuli,savai māsai,kurā pieminējusi saka ,ka viņa kopā ar mani ir dēļ naudas.Pēc tam mūsu starpā notika saruna un izšķīrāmies.

Pēc šķiršanās bija ļoti smagi.. aizlidoju uz Londonu pus gadu tur dzīvoju atpūtos no visa vienkārši neko nedarīju,cerībā atgūt sevi,daudz vienkārši sēdēju uz soliņa skatījos debesīs kā peld mākoņi,jo nekam citam nepietika spēka, tik smagi bija viņu zaudēt,noslēdzos no pasaules,aizgāju sevī..vislaik viņu atceroties bija grūti elpot..tagad esmu atgriezies Latvijā,īsti nezinu ko darīt..ar meitenēm visu šo laiku nav bijis nekāda kontakta vispār nekontaktēju..domāju,kā varētu atgriezties dzīvē.Speciālistu pakalpojumus izmantot negribu,jo tiem nav sakars ar realitāti viņi tikai ir teorija.Vienkārši gribas uzklausīt jūsu padomus,kā varētu atgriezties dzīvē,ja viņā neredzu jēgu-meitene,kura man bija ļoti svarīga izmantoja vienīgi dēļ naudas un tas sāp,nauda,mantas man laimi arī nenes,iet atpūsties, tēlot ,ka viss labi arī nereāli,kad patiesībā tā nav.Es nedomāju,ka šinī forumā uzturēšos nebūšu te uz palikšanu,katram gadījumam atstāšu savu e-pastu,iespējams,kādai bijis līdzīgi vienkārši kādreiz parunāties un tā [email protected]
22.07.2014 16:05 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
aa klusais smaids hm
22.07.2014 19:33 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Ko lai saka, ja tiešām būtu tik afigena bagāts, tad tomēr aizietu pie kāda laba speciālista (ko vispār nozīmē "tiem nav sakars ar realitāti viņi tikai ir teorija"??? domā, viņi roboti, nevis reāli cilvēki, tikai, atšķirībā no šeit esošās publikas, izglītoti vajadzīgajā jomā?), nevis publiskā vidē liktu savu e-pastu (pirms tam izreklamējoties, cik turīgs esi).
Varbūt esi pārskatījies filmu "Beetlejuice", domā, ka arī uz bagātību tas triks strādā - trīsreiz piesauksi, un tiešām parādīsies?
22.07.2014 20:29 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tas kā pret tevi izturas ir daudz atkarīgs no tevis paša. Parādi un pierādi kādas tev ir svarīgākās dzīves vērtības.
22.07.2014 21:16 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nepatīk želabas
22.07.2014 21:41 |
 
Reitings 268
Reģ: 22.07.2014
Noticēju līdz brīdim, kad teici, ka pelni dienā tik daudz, cik cits gadā. :D Tiešām bagāts puisis rakstītu savu sāpi sieviešu tenku portālā? + neviens bagāts cilvēks neliktu savu e-pastu tik publiskai apskatei. Nemot vērā to, ka šis ir sieviešu portāls, izskatās, ka esi meklējumos :D cerēdams ''nocopēt'' kādu naivo. Varu Tevi iepriecināt čalīt, ir tādas meitenes un neuztraucies, būs Tev e-pastā arī vēstulītes :D
22.07.2014 21:49 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Pirms lekties palasi ko tur iepriekšējās ir sarakstījušas. Un paanalizē, padomā vai tik man nav taisnība ja prāts atļauj.

Pats paanalizē un padomā, cik liels izdomājums ir autora stāsts. :D
22.07.2014 21:52 |
 
Reitings 870
Reģ: 13.09.2012
Vismaz es saprotu, kā tas ir, kad jāpiedzīvo sāpīga šķiršanās. Man laikam gadus 2 vajadzēja atiet.
22.07.2014 21:55 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Šeit ar tādas pašas salasījušās bērnībā, jaunībā garoziņas grauzušas,
Sasmējos nepajokam :D Ervīn, ka tik nebūsi dzejnieks,ko-ne? :D :D :D
22.07.2014 21:58 |
 
Reitings 282
Reģ: 08.10.2013
Varbūt kādai liksies stūlbi, bet tomēr. Kad man bija smagi nezinu kapēc pirmā doma galvā uzreiz bija- atceries, ka tu esi pati sev, un tas ko tu dari. Respektīvi sports, sporta veids. Tas mani nekad nepametīs, un tajā varu izlikties vienmēr. Jādzīvo tālāk. ja . es būtu tavā vietā, man iedomājoties par viņu būtu niknums, nevis sāpes, ka tikai dēļ naudas izmantoja.
22.07.2014 22:03 |
 
Reitings 282
Reģ: 08.10.2013
Un vispār es uzskatu, ka ja tu tiešām esi tāds, un esi bagāts tad tev jāmeklē līdzvērtīga sieviete. ja turpināsi būt tik naivs, tad daudzas tevi izmantos dēļ naudas.
Turies!
22.07.2014 22:11 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 11.03.2010
meitene,kura man bija ļoti svarīga izmantoja vienīgi dēļ naudas un tas sāp,nauda,mantas man laimi arī nenes,iet atpūsties, tēlot ,ka viss labi arī nereāli,kad patiesībā tā nav.


Man arī ir tieši tāds pats jautājums, kā iepriekš D.V, ko Tu vēl viņai devi , izņemot naudu?
Vispār liekas, tādas attiecības neauglīgas. Var lutināt , ar mēru sajūtu un vēl rosināt attiecības , ko citu bez naudas. Uzskatu, ka sievietei vīrietis arī ir jālutina, ar mājas sajūtu vai jebko citu, var materiāli, bet lielākoties ar to saucamo " sievietes siltumu un gādību ". Bet ,ja jau nav atdeve no otra , tad ,kāda jēga vispār.
Uzskatu, ka Tev jāsakārto pašam sava galva, jāpaņem taimauts un jāvelta sev , pusgads laika, lai nebūtu nākamās attiecības tādas pašas.
Un tad viss sakārtosies pa plauktiņiem un naudu nevicināt ,pa labi un pa kreisi.
Mana paziņu lokā ir diezgan daudz meiteņu, sieviešu , kuras ir tendētas atrast vīrieti, tikai ,lai nodrošinātu savu materiālo pusi un nav gatavas atkāpties un darīt pašas labā neko, jo tā ir vienkāršāk.
22.07.2014 22:59 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
22.07.2014 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Par naudu nevar visu nopirkt!
22.07.2014 23:21 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Atceros, ka viens paziņa man teica, ka nevajag uzreiz dāvināt visādas dāvanas, dot visu, ko vēlas (materiālajā ziņā, dāvanas), savādāk pieradīs. Viņam tā esot bijis, ka katru reizi, kad tikušies, esot kaut ko uzdāvinājis. Vienu reizi, kad neesot neko uzdāvinājis, meitene esot skatījusies ar dīvainām acīm virsū visu laiku, gaidījusi visu laiku kaut ko. Pie laba pieradināt ir ĻOTI viegli.
23.07.2014 08:23 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Šādas vēstules man nudien atgādina, tās slavenās vēstules, kuras katram ir sanācis saņemt kādreiz savos epastos- kur čalis no Ugandas vai Zambijas ir saņēmis mantojumu, apmēram pāris miljonus, bet "birokrātijas dēļ" viņam vajag TIEŠI TAVU palīdzību, lai naudu saņemtu- pārskaitot viņam vēl... :D


NU neko.. visi pasmejās, bet daži uzķerās.. :D Šajā gadījumā- dažas.. :D

Cilvēki ir dažādi- es laikam esmu pesimists, ja reiz pirmā lieta, kas man nāk prātā, ir, ka čalis, kurš ir ne tikai no bagātas ģimenes, bet ir tika radošs un uzņēmīgs, ka "pats radījis mistisku uzņēmumu, kur dienas laikā var nopelnīt līdz 5000 EUR", var izdomāt kaut ko sakarīgāku par žēlošanos Cosmo forumā.. :D
23.07.2014 08:34 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
Tiešām bagāts puisis rakstītu savu sāpi sieviešu tenku portālā? + neviens bagāts cilvēks neliktu savu e-pastu tik publiskai apskatei.
Jūs tiešām nerdzat, ka e-pasta adrese nav īsta? Taču neviens nedos biznesa partnerim šādu epastu, piedevām vēl inboxā izveidotu. Autors izveidoja jaunu epasta adresi speciāli priekš naivajām meitenēm.

PS. Par stāsta īstumu gan neticu.
23.07.2014 08:57 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Nevajag uzreiz apbērt ar dāvanām un lielīties, uzsvērt,cik lielu naudu pelni...sākumā vnk aizej iedzert kopīgi tēju, apēst pusdienas kādā vietā,kur nav astronomiskas cenas. Parunājies, iepazīsti meiteni...
Nedāvini dāvanas katru reizi,bet gan uz svētkiem, kādos īpašos mirkļos un kādu reizi tāpat. labi, puķes vari dāvināt, cik bieži vēlies, bet ne katru reizi gigantisku pušķi:D
protams,ka nevajag arī pārspīlēt un visus randiņus tagad tik iet pastaigāties,lai pārliecinātos,ka meitenei neinteresē nauda.
Esmu ievērojusi,ka daļa,kas pelna daudz naudas iet galējībās (ir kas stāsta man par saviem randiņiem)- tik tējas vairāku randiņu garumā, pastaigas...Ceļojumā brauc vieni, meiteni neņem līdzi,ja nevar atļauties, vai arī izmaksā pieticīgu ceļojumu ar prāmi, vai arī uz Lietuvu,kaut gan var atļauties daudz iespaidīgāku ceļojumu. tā viņi turpina,lai arī ,cik ilgi būtu ar meiteni. Manuprāt, ja meitene satiekas jau nezin ,cik mēnešus un vnk dzer ar Tevi tēju, iet pastaigāties, tad noteikti neinteresē tik nauda un var saņemties un aizvest,kur citur, kādā labākā ceļojumā, bet tās tik manas domas. Tā kā nevajag iekrist galējībās- nevajag būt par dāsnu un nevajag būt par skopu
23.07.2014 09:00 |
 
Reitings 248
Reģ: 21.07.2014
Es meitenei varu iepatikties arī bez naudas,jau pirms šīs meitenes patiku vairākām meitnēm un viņas pat nezināja,ka man ir nauda,jo parasti uz vizītkartēm apzināti rakstu apmēram,ka esmu konsultanta palīgs,man nepatīk,tā direktora būšana,ka man tagad jāievēro jāuztur kaut kāds statuss,kas man liekas mākslīgs un ,kas mani apgrūtina,jo esmu vienkāršs cilvēks un patīk būt brīvam.Vienīgais pēc jūsu komentāriem man tas ir atklājums,ka cilvēkus ar naudu uztverat kā ieceļotājus svešos no citām galaktikām,jo tā jau ir tikai nauda.
23.07.2014 09:36 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
nezinu, tas kā raksti un vēl, ka sūdzies cosmo.lv par kaut ko tādu, man neviena brīdi neliek ticēt tam , ka autors ir tiiik bagāts uzņēmējs, kas dažreiz mēnesa laika saņem daža laba gada algu :D :D tādiem vīriešiem nav laika skumt, sēžot Londonā uz soliņa dien dienā un tad kūkot, esot LV, kosmo.lv :D :D
23.07.2014 09:53 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
parasti uz vizītkartēm apzināti rakstu apmēram,ka esmu konsultanta palīgs
Tas ir tik ļoti nepareizi. Meitenēm jau vizītkartes nedali, bet gan biznesa partneriem. Ietekmīgiem cilvēkiem nepatīk, ka pie viņiem sūta iesācējus - asistentus, palīgus utt., tāpēc, izplatot savas vizītkartes ar nepatiesu informāciju, Tu pats iegriez tikai savam biznesam. Biznesa vide nav tas pats kas attiecības - nejauc šo visu kopā. Ja attiecībās patiešām ir labāk sākumā neplātīties ar savu naudu un varu, tad biznesā ir pilnīgi otrādi. Protams, nav jāplātās, bet Tev ir jāparāda, ka Tu esi cilvēks, kas ir tiesīgs un spējīgs pieņemts lēmumus, nevis kaut kāds palīgs (lasi - iesācējs).
Labi, tā ir pilnīgi cita tēma.
23.07.2014 09:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)