Dzīvošana ar drauga vecākiem.

 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Sveikas meitenes!
Nezinu, kam lai prasa padomu tapēc vēršos pie Jums!
Tātad situācija ir tāda- mēs ar draugu ekonomijas nolūkos pārvācāmies pie viņa vecākiem, jo paši uzsākām mājas celtniecību. Šobrīd rit pirmā nedēļa kopš dzīvojam tur. Jautājums visām, kas dzīvojušas ar drauga vecākiem- kurš gatavo jūsu mājās ēst? Mani ļoti uztrauc pārtikas jautājums, jo šobrīd sanāk, ka visu laiku gatavoju es, un pērku pārtiku es. Drauga mamma saka, ka mēs to jautājumu noteikti atrisināsim utt, bet gribēto zināt kā jums ir ar to ēst gatavošanu? Gatavojat uz visiem visu laiku no savas kabatas vai liekat kopā naudu un tad kāds nonstopā gatavo priekš visas ģimenes? Man nav nekas pret gatavošanu, bet negribās, lai viņa jūtās neērti.
22.07.2014 07:52 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
57days uz kakla tas bija domāts ēšanas ziņā. Negribās , lai pēc kāda laika viņi uzskata kā normu tam, ka es pērku pārtiku, gatavoju līdz vēlai naktij utt.
Viņiem ir māja. Kompensēts tas tiks ar to, ka tiks daudz palīdzēts mājas darbos.
22.07.2014 11:24 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
tu finansiāli labi pavelc paikas pirkšanu visiem mājiniekiem??
Un par gatavošanu noteikti runā ar viņu- skaidri un gaiši pajautā, vai viņa grib, lai tu to dari viņas vietā? vai darat uz maiņām? vai tomēr pati grib turpināt gatavot?
22.07.2014 11:29 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tas, ka kādam ir māja, nenozīmē, ka viņš/viņa ir sajūsmā, ka nevar sava mājā dzīvot bez "īrniekiem".

Mamma tak saka, ka atrisināsiet to jautājumu. No savas puses vari kādreiz vecakiem palūgt, lai viņi nopērk kaut ko konkrētu no pārtikas, ja vakara plāno būt vēlu mājās. Man arī abi vecāki var sataisīt maizītes un būt paēduši vakariņas (un tas ar visu to, ka mamma ir pensijā un visu dienu mājās - viņas hobijs ir dārzs, nevis virtuve). Ja tavā ģimenē tā nebija pierasts, tad tas nebūt nenozīmē, ka bez tevis puiša vecāki mirst badā un to vien gaida, kā tavas 2 h šmorētās vakariņas.

Man vīrs ir no ģimenes, kur "paēst" skaitās tikai tad, ja ir kaut kas ilgi un dikti cepts, vārīts, gatavots, un viņam arī ilgi vajadzēja, līdz viņš pierada pie manas ģimenes ēšanas modeļa.
22.07.2014 11:30 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ā, jā, ta daļa, kura es kaut ko iesaku - parunā ar savu puisi un pajautā, kas parasti ir vakariņās viņa vecākiem (gadījumos, ja viesu/"īrnieku" nav), tas tev palīdzēs saprast, vai tiešām tevi izmanto ēšanas jomā, vai vienkārši atšķiras izpratne par jautajumu "vakariņas".
22.07.2014 11:33 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Es izcelšos, kopā ar drauga vecākiem sanāk gan tikai brīvdienās dzīvot,t.i. visu vasaru,jo abi skolotāji, ēdienu pērkam, bet,ja es esmu veikalā ar drauga vecākiem/brāli, tad maksā viņi, kas mani kaitina,jo vasarā draugs tik uz mēneša beigām pasaka,ka baigi daudz naudas palicis,jo reāli, mēs ne par ko nemaksājam, arī rēķinus nē,jo viņa vecāki vienkārši neņem to naudu, atskaita atpakaļ, vispār viņi domā,ka mums nav naudas :-D
Pārsvarā gatavo drauga mamma,jo viņai mani ēdieni liekas dīvaini, visu grib uzlabot, ne-brīvdienās,kad šeit vēl ir drauga brālis un vecmamma, tad gatavoju es visiem, pērkam visu pārsvarā,protams, brīvdienās vecāki iepērk nez ko, mamma gatavo vēl uz priekš dienām, bet to mēģinu izskaust,jo riebjas sildīts ēdiens.
22.07.2014 11:35 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Tikai nedaudz nejauka droši vien tā arī atklāta tekstā būs jāpajautā šodien. Paldies :)
22.07.2014 11:37 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
AA, no sākuma bija tā,ka pa ne-brīvdienām drauga brālis nepirka neko ēdamu(tikai našķus), tad nu,kad šis brauca no darba, tad prasījām,lai iebrauc veikalā un nopērk kaut ko.
22.07.2014 11:37 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Tās,kuras visu laiku visiem gatavo un visus pabaro, jums pēc tam arī pašām ir jānomazgā trauku kalni,jānoberž plīts un jāsakopj virtuve?
Kad es gatavoju visiem ,kas mājā dzīvoja, man tas ātri apnika, jo tas nogurdina un pēc tam,kad visi paēd, kaut kur aizskrien savās darīšanās un man atkal palika viss netīrais trauku kalns utt utt.
22.07.2014 11:41 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Mari, es nemazgāju traukus vispār ( meitas pudeles un karotes neskaitās ) man tam ir vīrietis .... :)
22.07.2014 11:46 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Droši vien būs jāmet pārtikai nauda, bet atkal jau, ja es vienu vakaru nebūšu mājās, tad visi būs neēduši.


Ja ļoti gribēsies ēst, tad paši pagatavos sev ēst. kas mazi bērni,kuri gaida,kad mamma uztaisīs ēst un paši sev nevar neko pagatavot? kaut vai makaronus, pelmeņus iebērt katlā, ja slinkums,ko riktīgāku uztaisīt.

jā, es vienmēr apbrīnoju cilvēkus,kuri ciešas un mirst ,kaut vai visu dienu badā, jo gaida,kad otrs pārradīsies mājās un noguris ķersies pie ēšanas pagatavošanas un ir gatavs vēl gaidīt, ja otrs izdomā pēc darba stundu neko nedarīt un atpūsties:D

Tu par pārtiku maksā visu, vai arī puisis arī pieliek naudiņu ēdienam?
22.07.2014 11:47 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Jo ilgāk neko neteiksi ,jo vairāk pieradīs,ka visu pērc un pēc tam vēl nesapratīs , kāpēc pēkšņi vairs negribi visu pirkt par savu naudu.
22.07.2014 11:49 |
 
Reitings 1457
Reģ: 18.03.2009
Man zināmā pieredze ir tāda, ka par virtuvi atbildīga ir namamāte, līdz ar to par pārtiku tiek maksāts viņai!

Es pati esmu dzīvojusi (ne ilgtermiņā) pie māsas ģimenes! Par pārtiku maksāja viņa, reti bija situācijas, kad bija kas man jānopērk.. toties ēst gatavoju es! Traukus arī bieži mazgāju. Man tas nekādas grūtības neradīja un māsa bija laimīga ka vienmēr ir siltas vakariņas bez piepūles.

Bet es nespētu dzīvot kopā ar drauga vecākiem.. lai gan vecāki viņam ir ļoti ok,
22.07.2014 12:00 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
sniegpulksteniite dalīti, dažreiz viņš maksā, dažreiz es.
22.07.2014 12:02 |
 
Reitings 265
Reģ: 03.09.2012
Kad dzīvoju pie drauga vecākiem, tad pārsvarā pirka pārtiku un gatavoja ēst viņa mamma. Tā kā es daudz ko neēdu, tad es tajos brīžos ēdu maizītes, vai arī pati pagatavoju to, kas man garšo. Ja es gribēju kko īpašu pagatavot, tad pati arī pirku pārtiku un gatavoju.

Tavā gadījumā, vai nju, lai vecāki pieliek naudu pārtikai, vai arī izdomājat grafiku, ka vienu dienu tu gatavo, citu atkal viņi.
22.07.2014 12:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits