Ilgostši brīvs

 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Šī tēma vairāk lai uzzinātu jūsu viedokļus nevis prasītu padomu, bet vai tas jusuprāt ir normāli ilgstoši būt brīvam, attiecības bijušas diezgan īsu laiku un pēc tam jau otro gadu tagad dzīvoju kā brīvs vīrietis jo vnk nesanāk nevienu sev piemērotu meiteni atrast un pats galvenais ka man ļoti patīk brīvība, jo esmu, kā jau jebkurš normāls vīrietis ar ļoti lielu pašpietiekamību un brīžiem liekas ka attiecības (kā arī ĻOTI bieži ir) sagādātu DAUDZ vairāk problēmu nekā prieka un bieži ir arī bail no viņām, jo tā jau bieži ir gadījies dzirdēt atraidījumus,sekss, vnk dzīvoju brīva puiša dzīvi, satiekos ar draugiem, bieži pērku jaunas drēbes (kas personīgi mani nomierina) tuvība ar meitene kādu arī jau kādu pusgadu nav bijusi, bet es par to nezutraucos un gribēju uzzināt vai kādai dāmai šeit nav līdzīgi? Protams, tās kurām ar pašpietiekamību ir ļoti švaki vispāŗ var šeit neko nekomentēt. Vairāk vēlētos dzirdētu pašpietiekamu un brīvu meiteņu viedokļus?
21.07.2014 21:08 |
 
Reitings 12
Reģ: 09.01.2014
Kristiāns Ronalds tieši tā. Tāpēc vienmēr esmu pirmā, kas aizmūk. :D
Bet tas nav nekas tāds, kā dēļ būtu jāsatraucas. Šis ir laiks, lai saprastu, ko vēlies redzēt sev bakus vecumdienās. Bet līdz tam vienkārši jāļaujas tam, ko sniedz dzīve.
21.07.2014 23:03 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Vlada-tieši tā :) ja dzīvē nepiepspēlē pagaidām nevienu sev piemērotu meiteni, tad arī nekas cits neatliek un esmu jau pieradis pie brīvības, tpc bieži arī baidos no attiecībām.
21.07.2014 23:14 |
 
Reitings 261
Reģ: 05.06.2012
šis atgādina manu iepriekšējo diskusiju :) Pieskaitu sevi pie cilvēkiem, kas ir gana pašpietiekami un mani pastāvīga būšana kopā ikdienā ļoti nogurdina, tāpēc uzskatu, ka labāk būt vienai nekā ar kādu, kas to nesaprot, vai cilvēku, kas ar to nevar samierināties. Uzskatu, ka īstais cilvēks atnāks ar laiku, tāpēc jābauda tā brīvības sajūta, jāiegulda laiks sevī un ganjau būs, kad pats to nemaz negaidīsi :)
22.07.2014 12:22 |
 
Reitings 81
Reģ: 22.07.2014
Saka, ka tava brīvība ir tava izvēle. To var saprast tā, ka tava izvēle ir būt brīvam, kā arī tu ar savu izvēli piešķir sev izvēlēto brīvību. Tas man tāds nerakstīts likums un vēlējums sev.
Bailes ir labi. Ja tev ir kāds mērķis un tu nebaidies, tādas tas mērķis ir pavisam vājš un maznozīmīgs.
It kā tagad es varētu teikt, ka man patīk būt vienai, jo tas ir ērti, bet, no otras puses, ir patīkamāk būt ar kādu, pat tad, ja tas šķistu jau par uzmācīgu.
Ir labi pilnveidot sevi, dzīvot vienam, bet ir patīkami, kad kāds par tevi parūpējas, kad tev ir par ko parūpēties, tā ir tāda sajūta, ka esi vajadzīgs.
Viss nāk ar laiku, tikai dažreiz ir jāsaņemās un jāriskē, pat tad, ja ir bail.
22.07.2014 13:28 |
 
Reitings 217
Reģ: 31.08.2011
pats galvenais ka man ļoti patīk brīvība,


te arī ir atslēgvārds, kāpēc esi ilgstoši viens. Kad vairs nepatiks brīvība, tad ātri vien mainīsi savu statusu
22.07.2014 13:32 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
the100-nu man tā vajadzības sajūta rodas no tā ka man zvana draugi, sauc dzert, kopā pavadīt laiku utt. Manuprāt tas pat ir patīkamāk nekā būt kkadai meitenei vajadzīgs.

the_winner-gan patīk, gan pieradums, jo gandrīz visu mūzu tāds esmu bijis un arī nav nevienas man piemērotas meitenes pagaidām.
22.07.2014 13:35 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
vnk citas te tā jūsmo par attiecībām, lai gan manuprāt bez viņām ir daudz reizes foršāk


Tā sāls jau ir atrast kādu, ar kuru ir patīkami kopā pavadīt laiku:)! Neko foršu vientuļnieka dzīvē nesaskatu! Nav visas sievietes, vīrieši vienādi, ja labi meklē, var atrast līdzīgi domājošos :)! un kopā, jā, foršāk:)!
22.07.2014 13:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Būt bez attiecībam - tam ir plusi un mīnusi.

Ja cilvēks ir bijis ilgstoši viens, es tur neko sliktu nesaskatu. Bet nu, kā vienmēr, jāskatās - kādā konteksta un kādu iemeslu dēļ viens.

Ja cilvēkam ir milzīga vēlme būt attiecībās un nekādi nesanāk, tad (visdrīzāk) ir problēma. Ja cilvēks īpaši neiespringst par nebūšanu attiecībās (nu nav tas tas pats, kas vientulība!) un vienkārši nav sanācis uzskriet sapņu otrajai pusei virsū, nu tad neko, nav problēmas.
22.07.2014 13:42 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
xerty-nav pagaidām neviena iekritusi acīs un ja arī ir parasti nekas nesanāk...

nejauc 2 dāžādas lietas:vientuļnieka un brīva cilvēka. Tās ir pilnīgi dāžadas lietas. Vientuļnieks ir tāds kuram nav ne attiecību, ne cilvēku, ar kuriem pavadīti brīvo laiku. Brīvs cilvēks ir tāds kuram ir draugi ar kuriem izklaidēties, ģimene utt. un kuriem tādas attiecības varbūt vispār nav vajadzīgas jeb nevēlas.
22.07.2014 13:43 |
 
Reitings 81
Reģ: 22.07.2014
Tu vienkārši neesi saticis to cilvēku, tas arī viss.
Draugi ir draugi, kamēr ir kopīgas intereses, draugi mainās. Es biju domājusi par cilvēcisku siltumu, vajadzībām, uzticību un tādām lietām. Laika pavadīšana ar draugiem ir kaut kas cits.
22.07.2014 13:43 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
the100- Īsti draugi nemainās!!! Tad tie nemaz nav bijuši draugi.

nu es uzskatu ka pašpietiekams cilvēks, ja viņam viss pārējais ir, ilgtermiņā mierīgi var bez tā iztikt.

Un, varbūt tu kā sieviete tam nepiekritīsi, bet es uzskatu ka laika pavadīšana ar draugiem (īstiem un ilgi pazīstamiem) bieži ir pat svarīgāka nekā ar otru pusīti, tapēc arī mana brāļā labākais draugs bieži uzmet savai draudzenei lai tik varētu kopā iedzert ar manu brāli...
22.07.2014 13:49 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
laika pavadīšana ar draugiem (īstiem un ilgi pazīstamiem) bieži ir pat svarīgāka nekā ar otru pusīti


Es nelietotu vārdu "svarīgāka", bet noteikti piekritīšu, ka ir svarīgi pavadīt laiku gan ar savu otro pusi, gan arī draugiem. Nu tam noteikti nevajadzētu tā būt, ka pēc draudzenes uzrašanās draugiem vairs neatliek laika - tas būtu stulbi. Ja cilvēks dodas pavadīt laiku ar draugiem, tas ne vienmēr nozīmē, ka draudzene jūtas "uzmesta" - varbūt viņa tajā laika pavada laiku ar saviem draugiem, varbūt raksta maģistra darbu un grib tukšu māju, varbūt kaut ka citādi pavada laiku, nemaz neraudot kabatlakatiņā aiz vientulības.

Ja man ir vēlme pavadīt vakaru draudzeņu (vai vīr. dz. draugu) kompānijā, tad es arī neredzu problēmu atstāt vīru vienu pašu mājās. protams, ja tas notiktu katru vakaru, tā būtu problēma.
22.07.2014 13:56 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Es nezinu, es kkā tomēr jūtos pārāk vientuļi, neesot atiecībās. Protams, visam savas robežas, nav jau arī tā, ka man vajadzīgas attiecības, lai tikai justos labāk - nē. Vnk man blakus bijuši tādi cilvēki, kuri ir tieši tik, cik ir vajadzīgs - ne par daudz (ir arī laiks sev), ne par maz..

Padzīvojoties kādu laiku vienai un "izbaudot" brīvību, es tomēr saprotu, ka man ir vajadzīgs mīlošs cilvēks blakus.

Bet, kā saka - katram savs! :)
22.07.2014 13:56 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Man liekas (pavērojot no malas apkārtējos), ka mūsdienās vārdi "attiecības" un "brīvība" tiek lietoti vairāk kā antonīmi. Ja ir attiecības, tad značit kāds (un visbiežāk vīrietis) tiek piesaistīts. Mums ar vīru nesen arī bija diskusija. Viņš teica, ka brīvības vietā izvēloties mani. Es tad pajautāju, lai viņš definē vārdu brīvība. Viņš teica, ka brīvība esot tad, kad varot darīt visu, ko vēlas. Es teicu, ka neko viņam neaizliedzu un viņš visu to arī var darīt. Ja grib, var iet uz bāru piedzerties, var sakrāmēt somu un uz pāris dienām aizlaist pamakšķerēt, var doties kur sirds vēlas. Viņš padomāja un teica: labi, bet tikai kopā ar tevi. Neviens cilvēks nevienam nepieder. Novēlu autoram satikt tādu meiteni, ar kuru viņš vēlētos izbaudīt brīvību.
22.07.2014 13:57 |
 
Reitings 81
Reģ: 22.07.2014
Lollipop ++++ :)
22.07.2014 14:02 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
the100 - bet vai nav taisnība? to tik vien apkārt dzirdu, ka čalis nevar aiziet aliņu ar draugiem padzert vai mašīnas paskrūvēt vai ar sportiņu veču kompānijā padarboties, ka jāskrien mājas atskaitīties draudzenei, jo, redz, viņa jūtas "uzmesta". Sievietei ir jābūt tādai, ko vecis pats grib ņemt līdzi patusēt, nevis policistam ar rokudzelžiem un sirēnu mutes vietā.
22.07.2014 14:09 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Lollipop- Manā gadījumā sievietei vajadzētu būt tādai, kad es varētu regulāŗi pateikt- šodien iešu dzert ar draugiem, bet bez tevis un viņa to saprastu un respektētu.
22.07.2014 14:12 |
 
Reitings 1291
Reģ: 16.03.2014
Daudzu zināmu pāru vidū, īpaši pēdējā laikā, ir novērojama tāda tendence - vīrietis var iet un darī ko grib un ar ko, savukārt, sieviete, nedod Dievs, izdarīs kko ne pa prātam vīrietim.

Kā piemērs, pāris azit kopā izklaidēties, puisis runā, samīļojas ar sev pazīstamajām meitenēm. Tas viss ir normāli, bet, tiklīdz pie meitenes pieeit kāds paziņa, lai aprunātos, ir skandāls.

Ar to tikai gribēju pateikt to, ka ir jābūt kkādam līdzsvaram, savstarpējai cieņai un sapratnei vienam pret otru. Attiecībās savā ziņā ir jābūt kkādām normām, cik un ko katrs var atļauties.
Jo, cilvēki ir dažādi.. Kas vienam būs balts, otram - melns!
22.07.2014 14:20 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
nu kā jau jebkurās normālās attiecībās, es gribētu lai meitene ir tik saprotoša un pieņemtu to ka es regulāri gribētu darīt lietas bez viņas klātbūtnes un netaisītu par to nekādus stulbus skandālus.
22.07.2014 14:24 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Oi, ha ha, ka tik iedzert un neviens par to nezāģētu :D Citas intereses arī ir, LOL
22.07.2014 15:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits