Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ilgostši brīvs

 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Šī tēma vairāk lai uzzinātu jūsu viedokļus nevis prasītu padomu, bet vai tas jusuprāt ir normāli ilgstoši būt brīvam, attiecības bijušas diezgan īsu laiku un pēc tam jau otro gadu tagad dzīvoju kā brīvs vīrietis jo vnk nesanāk nevienu sev piemērotu meiteni atrast un pats galvenais ka man ļoti patīk brīvība, jo esmu, kā jau jebkurš normāls vīrietis ar ļoti lielu pašpietiekamību un brīžiem liekas ka attiecības (kā arī ĻOTI bieži ir) sagādātu DAUDZ vairāk problēmu nekā prieka un bieži ir arī bail no viņām, jo tā jau bieži ir gadījies dzirdēt atraidījumus,sekss, vnk dzīvoju brīva puiša dzīvi, satiekos ar draugiem, bieži pērku jaunas drēbes (kas personīgi mani nomierina) tuvība ar meitene kādu arī jau kādu pusgadu nav bijusi, bet es par to nezutraucos un gribēju uzzināt vai kādai dāmai šeit nav līdzīgi? Protams, tās kurām ar pašpietiekamību ir ļoti švaki vispāŗ var šeit neko nekomentēt. Vairāk vēlētos dzirdētu pašpietiekamu un brīvu meiteņu viedokļus?
21.07.2014 21:08 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Es esmu ļoti pašpietiekama - jau no bērnības - vienīgais bērns. Man ir vadošs amats, daudz paziņu ar ko apmeklēt dažādus pasākumus un ceļot, laba mašīna, labs dzīvokli. Par gluži brīvu sevi nenosauktu - esmu jūrnieka sieva, bet, ja parēķina gada griezumā - 8 mēneši esmu brīva :) Man patīk mana dzīve, jo augstāk minētie labumi palīdz baudīt dzīvi.
Neiespringsti - ja tev ir labi bez attiecībām, uzskatu, ka nav nepieciešamības mākslīgi kko meklēt.
21.07.2014 21:17 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Visam savs laiks, attiecības nav kaut kāda sabiedrības norma, bet gan iekšēja divu cilveku vajadzība. Ja tu jūties labi bez attiecībām, tad izbaudi šo brīvību. Tas ir normāli. Kad satiksi meiteni, ar kuru nejutīsies apspiests vai ierobežots, bet viņa papildinās tavu dzīvi, tad arī būsi gatavs attiecībām. Es biju brīvs skuķis 4 gadus un man bija labi vienai. Tad pienāca brīdis, kad sagribējās ģimeni un pēc neilga laika man viņa ir. Prieājos par to laiku, kad biju brīva, jo tagad, esot attiecībās, man vairs to vientulību nevajag.
21.07.2014 21:20 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Jā, gribas tomēr vēl jaunību pabaudīt un liekas ka attiecības kā tādas tikai liekas problēmas sagādātu un viss, esmu cilvēks kurš regulāri ir saskarsmē ar cilvēkiem, bet man ļoti vajadzīgs ir regulāra vienatne ar sevi un savām domā, tpc tādas attiecības kurās skuķis man būtu blakām katru dienu mani tikai smacētu nost.
21.07.2014 21:26 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.07.2014
man 25, nevainīgs, neskūpstījies, nekad nevienai neesmu paticis, tā ka mani tādas problēmas nemaz neskar. nevaru iedomāties savu dzīvi nekā savādāk.
21.07.2014 21:32 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Vēl kādi komentāri? Vēlējos uzzināt vai kādai meitenei šeit nav tāpat kā man?
21.07.2014 21:38 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Autor, visas meitenes nav vienādas. Man arī ir nepieciešams pabūt vienai ar savām domām, esmu pašpietiekama. Satiku vīrieti, kuram varu būt blakus, bet kurš nesmacē mani ar savu klātbūtni, mierīgi eksistējam līdzās. Savai otrajai pusei esmu devusi pilnīgu brīvību, un tāpēc varbūt arī nav tas smacējošās sajūtas.
21.07.2014 21:38 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Lollipop-tad jau tev vienkārši paveicās. Lūk, es tādu meiteni vēl neesmu saticis. Tādu kurai es patiktu pilnībā kāds esmu un liktos normāli bieži nebūt kopā,pati būtu pašpietiekama un pēc iespējas nepieredzējušāka attiecībās.
21.07.2014 21:42 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Kristiāns Ronalds - un kur tev jāsteidzas? tas, ka tev attiecības nav 2 gadus vēl nenozīmē, ka pēdejais termiņš pienācis. Gan satiksi arī sev vēlamu meiteni. Nav jau tā, ka tadas mētajas uz katra stūra... Tikmēr izbaudi dzīvi!
21.07.2014 21:46 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Lollipop-tur jau tā lieta ka nekur nesteidzos, vnk citas te tā jūsmo par attiecībām, lai gan manuprāt bez viņām ir daudz reizes foršāk. Ir liela brīvība.Un dažreiz domāju ka varbūt vispār man tā dzīves samaitāšana nav vajadzīga jo tā jau esmu daudz ticis sāpināts....
21.07.2014 21:51 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Mīlu brīvību un nealkstu to pazaudēt. Patīk brīvības sajūta- ej kur gribi, dari ko gribi utt
21.07.2014 22:00 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
vaboleens-tieši tāpat kā man. ;) Un to pazaudēt būtu gatavs tikai ar tādu meiteni kura pati būtu tikpat pašpietiekama un arī attiecībās esot katrs varētu regulāri atpūsties viens no otra un darīt to kas pašam patīk.
21.07.2014 22:08 |
 
Reitings 1431
Reģ: 09.10.2012
Esmu tik ļoti pieradusi būt viena,ka reizēm liekas,ka pat tas jau sāk traucēt man vispār veidot attiecības. Esmu pieradusi un man ļoti patīk būt vienai, neatkarīgai,kad varu darīt ko vēlos. Pārāk ļoti sevi mīlu, lai ziedotu vienkāršām attiecībām un to īsto neesmu atradusi :)
21.07.2014 22:12 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man tas viss šķiet līdzīgs kādai pīlei...
ja tā ir tiešām patiesība - par šādu situāciju un rīcību diez vai tevi psihenē liks...viss ir normāli tev. izmanto to laiku, lai saprastu, kādu sievieti tu vēlies - ar kādām vērtībām, rakstura īpašībām. tas droši vien liks arī mazāk vilties sievietēs.
ja tu vēlies brīvību, tad kāpēc sev to nedot? sievietes ir dažādas. tāpat kā vīrieši. bet atrast sev otru pusīti, kādu katrs sev vēlas nekad nav viegli. atceries vienu lietu - ka cilvēkiem tāpa vienmēr būs mīnusi un plusi. vis ir atkarīgs no tā, cik tev lielu lomu spēlē tie mīnusi. varbūt tomēr meitene bez īpaši lielas attiecību pieredzes nemaz nebūs nekāda lielā balva, jo, iespējams kāps uz tiem grābekļiem, kuriem tu jau sen esi uzdūries un vairāk nekāp virsū. izdomā, kas sievietē ir tas, ko tu tiešām nevēlies un cik tas nopietni ietekmētu jūsu attiecības? varbūt ir lietas, ar kurām tu pats pārspīlē..
21.07.2014 22:18 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Kamēr vienatne nesāk traucēt, tikmēr nav nekādu problēmu.
Pati esmu attiecībās, kurās ir pietiekami daudz brīvības. Man ir ļoti svarīgs laiks, ko pavadu vienatnē, tāpēc ir neizsakāms prieks, ka otra puse to respektē. Neesmu no tām sievietēm, kurām nepārtraukti vajag otra klātbūtni, nemitīgu sazvanīšanos, sarakstīšanos un visu pasākumu apmeklēšanu tikai kopā ar otru pusīti. Man ir svarīgi, lai varu pabūt viena, lai varu aiziet atpūsties ar draugiem, lai varu pavadīt laiku nemitīgi neatskaitoties kur esmu un kāpēc. Tāpēc arī savai otrai pusei neliedzu doties atpūsties, pabūt vienam vai ar večiem bārā iedzert alu. Ir patīkami, ja attiecībās valda savstarpēja saprašanās, cieņa un uzticība, nevis nemitīga zāģēšana, strīdi un atskaitīšanās par to, kur kurš ir bijis, ar ko un cik ilgi. Manuprāt, manā gadījumā tieši tas viss arī ir laimīgu attiecību noslēpums.
21.07.2014 22:23 |
 
10 gadi
Reitings 300
Reģ: 26.08.2010
Arī es jau labu laiku sevi varu saukt par brīvu, pa vidu gan visādi vīrieši dzīvē bijuši, bet neviens tāds, kas man manu brīvību spētu atņemt un man tas patīk! Nepārdzīvoju par to, ka visas draudzenes pēc kārtas precas un dzemdē bērnus, es vēl neesmu tam gatava un neesmu satikusi īsto! Izbaudu brīvību! :)
21.07.2014 22:29 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
man gribētos atrast tik pat traku vīrieti kā es pati, kas mani paceltu, bet reizē ari piezemētu, kad tas nepieciešams, bet tā, lai es to nejustu. Lai es spētu brīvi izpausties, bet tajā pašā, laikā būtu jūtama vīrieša ietekme. Lai viņā ir spēks un enerģija dejām līdz rīta gaismai un sporta aktivitātēm.
21.07.2014 22:30 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Sany- zinu apmēram kādu meiteni vēlos, bet diemžēl mūsdienās tādu nav daudz. Nepieredzējušu vēlos tpc ka pats tāds salīdzinoši esmu un ar tādām man ir daudz vieglāk saprasties.
21.07.2014 22:38 |
 
Reitings 12
Reģ: 09.01.2014
Un man likās, ka nav tādu vīriešu, kas alkst pēc brīvības attiecībās, jo līdz šim esmu saskārusies tikai ar tādiem, kas mūždien visur ir blakus, neizlaiž ne dienu, lai satiktos un tādā garā. Tiešām nav kur steigties, jaunība mums dota tikai vienreiz, jābauda to. Pati dzīvoju ar tādu domu - kamēr jauna, tikmēr dzīvoju sev, nevis kādam. Laikam tāpēc man nav bijušas ilglaicīgas attiecības, jo pārāk mīlu brīvību.
21.07.2014 22:43 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Ewa-apmēram tādas attiecības arī es vēlētos

runaway-jā, man arī daudzas pazīstamās jau 19 gados sataisa sīkos. Nu lai jau. Es esmu savādāks un man pašam gribās vēl pabaudīt jaunību. Jo tapatās tā īstā kā nenāk, tā nenāk pagaidām un varbūt tas ir tikai labi
21.07.2014 22:46 |
 
Reitings 497
Reģ: 30.07.2013
Vladaneredzu jēgu attiecībām kurās nav brīvības un regulāras atpūtas vienam no otra.
Man tādu attiecību vispār gandrīz nav bijis un ko man tagad darīt?
21.07.2014 22:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits