Run

 
Reitings 782
Reģ: 03.06.2014
Meitenes, kā veicas ar skriešanu? Cik bieži paceļam dibenus no dīvāna un cik lielus gabalus skrienam?
21.07.2014 20:37 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Mēs ar draugu pēdējā laikā izskrienam vakaros pa 3-6km, kā kuro reizi. Es redzu daudz skrējējus apkārt, vienmēr kāds skrien pretī :)
24.07.2014 18:41 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Pavasarī noskrēju laikam 8km, tas bija mans rekords, bet nu vairs man uz to nevelk. Bet ļoti apbrīnoju cilvēkus, kas var noskriet 10 un vairāk km, tur vajag lielu apņēmību. Malači :)
24.07.2014 18:42 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
D.V mani tas neaizskar vnk izraisa smieklus, tad jau daudzas pilsetas ipasi riga butu daudz sportiksu un daudz tievu meitenju,bet kkad neziskatas ka kaut 1/4 dalja riga sporto, bet manis peec ja jau no taa paliek vieglak var jau melot sev :D :D
24.07.2014 18:45 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es skrienu tikai vasarā (ziemā vispār ārpus telpām dodos tikai galējas nepieciešamības gadījumā) un kas par to? Skrienu, lai uz to stundu atslēgtos no apkārt notiekoš, ne tāpēc, ka, redz, es baigā sportiste esmu. Par to, ko domā citi - man lielā mērā vienalga.

Skrienu, kad ir laiks un vēlēšanās - vienu nedēļu varu skriet gandrīz katru vakaru, nākamajā neskriet nemaz, bet pēdējā mēneša laikā skrienu gandrīz katru vakaru, brīvdienās vai kad kādas pasēdēšanas ar draugiem, protams, izlaižu. Skrienu viena, citreiz ar draudzeni, bet ja godīgi - man labāk vienai patīk. Skrienu pa lauku ceļu no mājām līdz HESam un atpakaļ, sanāk vidēji apmēram 5 kilometri, kurus noskrienu pusstundas laikā (skrienu diezgan lēnām), bet kopā ārā pavadu apmēram stundu - kamēr aizeju līdz vietai, no kuras sāku skriet, un galamērķī mazliet atpūšos, izstaipos un tad skrienu atpakaļ. Skrienot nekad neklausos mūziku, traucē, ja nedzirdu, kas notiek apkārt.

Par to, ka nav daudz cilvēku, kuri skrien - galīgi nepiekrītu. Sāku, šķiet, pirms trim gadiem, tad biju teju vienīgā, kas tajā maršrutā skrēja, bet šogad redzu diezgan daudzus cilvēks. Citi varbūt pat citā laika posmā skrien, es apmēram no 21.00 - 22.00 :)
24.07.2014 18:50 |
 
Reitings 478
Reģ: 12.06.2012
Meitenes, kur jūs skrienat? Pilsētās pa ielām vai meklējat mežiņus?
24.07.2014 18:55 |
 
Reitings 1080
Reģ: 06.09.2013
vo vo piekriitu, es uzskatu ka vairums seit kas skrien, skrien tpt lai pusplikas varetu cilvekos izradities, isti skrejeji skrien arii ziepa un es sava pilseta esmu redzejusi tik vienu meiteni tadu ta ka tas kas skrien tikai sezonas laika nav skrejejas
Ziemā Tu neesi pamanījusi skrējējus ārā, jo cilvēki ziemā pārsvarā skrien sporta zālē uz celiņa, bet siltā laikā - ārā. Kad es ziemā gāju uz sporta klubu, visi celiņi bija aizņemti gandrīz visu laiku. Un tie cilvēki neskrēja tur pa 5 vai 10 minūtēm. Siltā laikā sporta klubi (un arī to celiņi) ir diezgan tukši, jo cilvēki pārvietojas pa āru. Man tas liekas normāli, jo ziemā ne tikai lielākas iespējas saslimt no temperatūras svārstībām, bet es arī neteikšu, ka baigi droši pa mūsu ledu un puskusušo sniegu ir pārvietoties pat ejot, kur nu vēl skrienot.
24.07.2014 18:56 |
 
Reitings 99
Reģ: 18.06.2014
Pa ielu. Tuvākais "mežs" man ir kapi
24.07.2014 18:59 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
Es skrienu visos gadalaikos. Uz sporta klubiem neeju,jo neceļas roka maksāt par to,ko varu darīt laukā. Ņemot vērā,ka pēdējos gadus ziema ir tāda, kā auksts slapjš rudens ar retām pārslām,tad tas man netraucē.
Es esmu iecienījusi lauku ceļus,mežmalas, kur mums ir laba blietēta granķene. Pa pilsētu esmu skrējusi tikai 1x, nepatika, pirmkārt, nezinu kā tur lai savāc savus km,otrkart man riebjas blenzoši purni no mašīnām un citur, man patīk klusums.
24.07.2014 19:00 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
sniipis, es neskrienu Rīgā :D bet, kad skrēju, tad droši vien ne tavā rajonā :D un man skriešanas sezona iebremzējas pie stabiliem +20 grādiem, karstumā daudz grūtāk saņemties skriet, nekā vēsākā laikā.
24.07.2014 19:48 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Es skrienu reti un tikai vasarā vai siltā rudenī/pavasarī, bet tikai naktī. Uz divpadsmitiem. Un, godīgi? Neesmu vienīgā, kas skrien naktī. Ļoti daudz puiši arī satikti pa ceļam
24.07.2014 20:18 |
 
Reitings 187
Reģ: 11.05.2013
Skrējēji tāpat kā riteņbraucēji pēkšņi saradušies lielā daudzumā pēdējo gadu laikā. Un tomēr tā ir kaut kāda modes lieta. Skrēju regulāri pirms 5 gadiem, bet tagad ārstēju muguru ar vingrošanu un peldēšanu.
24.07.2014 20:29 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Man, savukārt, smiekli nāk par tādām īgņām kā sniipis un tml., kas nevis priecāsies, ka cilvēki dara, ir aktīvi, bet radīs iemeslu pateikt kaut ko tik nevērtīgu. Kas ir tik akli savā ikdiena. Ak Dievs, jūs neiedomàjieties cik patiesība tiešam daudz skaistu, vingru, sportisku cilvēku ir!

Nu un, ka modes lieta? Super! Burvīgi, ka cilvēki ir aktīvi, nodarbojas ar skriešanu, fitnesu, tur nav nekā negatīva. Negatīvi ir tikai tie sarūgušie komentāri.
24.07.2014 22:00 |
 
Reitings 169
Reģ: 12.04.2014
Regulāri eju uz treniņiem, pirmdienas, trešdienas, piektdienas, pārējās dienās cenšos skriet. Skrienu pa Pļavniekiem, Biķernieku trasi, gar Mežciemu. Parasti noskrienu kā minimums 10km, bet skrienu vēlu vakarā, citus skrējējus redzu reti...

Kāpēc skrienu? Lai atslēgtos. Austiņās klasiskā mūzika, fonā vasaras vakaru smaržas un sienāžu koncerti. Pirmos kilometrus trīs domāju par darbu, par dzīvi, par attiecībām, bet pie noteiktas slodzes galva atslēdzas, organisms koncentrējas uz nākamo soli un elpošanu, kā rezultātā gadās, ka it kā atslēdzos, un, kad apstājos, pašai nav skaidrs, kā līdz turienei esmu aizskrējusi...
28.07.2014 15:52 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Un tomēr tā ir kaut kāda modes lieta

A kas tur slikts, ka skriešana modē??? Es saprotu, ka spaisiņa pīpēšanas mode varētu kādu satraukt, bet tas, ka modē ir būt fiziski aktīvas, ēst veselīgi u.t.t., tas tak ir super!!!
28.07.2014 16:07 |
 
Reitings 130
Reģ: 09.04.2011
Man ļoti patīk skriet naktīs jeb tad, kad ir tumšs. Maijā/Jūnijā dažreiz pat sanāk skriet pēc pusnakts, ja visa diena ir bijusi ļoti piepildīta un nav sanācis laika pirms tam. Rīgā parasti skrienu kādus 5-10km, kā nu kuru reizi. Jā, man patīk arī skriet ziemā pie mīnusiem, jo man vajag rūdīt izturību un raksturu, tāpēc ziemā pat vairāk skrienu, arī tad, kad snieg.
Dažreiz braucu uz Jūrmalu skriet, tad tur no 10km uz augšu tā forši vakaros gar jūras malu, kad saule riet.. tur vēl forši pavingrot pa vidu utt. :)
Par cik šad tad braucu arī uz laukiem, tad arī te sanāk paskriet pa mežu.

Agrāk man riebās skriet. Pirms gada es teicu, ka es neskriešu, tas ir garlaicīgi. Bet tad kkā sapratu, ka nekas cits neatliks, ja es gribu kāpt kalnos/klintīs. Raksturs un izturība jākačā.
28.07.2014 17:01 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Skrienu 5km dienās, kad nav laika iet uz sporta zāli. Patik skriet.
Pagājušajā vasarā skrēju 7km katru vakaru, bet man kājām muskuļi pārāk uzkačājas. nepatīk.
28.07.2014 17:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits