Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par jūsu vīriešiem un kosmētiku

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas! :)

Gribēju jautāt, kā ir ar jūsu otrajām pusītēm - vīriešiem/puišiem. Viņi ikdienā rūpējās par savu izskatu, lieto kosmētiku, iet uz solārijiem, manikīru, frizētavu un tml? Vai arī jūs viņus pierunājat un piespiežat? Vai tomēr neuzspiežat neko un ļaujiet viņiem pašiem izlemt ko vajag lietot/darīt un ko ne?

Ar vārdu kosmētika šajā gadījumā domāts - skūšanās losjoni, dezīši, smaržas, roku krēmi, sejas krēmi, matu balzāmi, sauļošanās/pēc-sauļošanās krēmi u.c.

Radās šāds jautājums, jo man šitās lietas ir aktuālas ar savu puisi un gribu zināt vai man vienīgajai ir tāds eksemplārs :D

Paldies par atbildēm :)
21.07.2014 14:42 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Mēģināju pārmācīt. Bet nu tad sapratu, ka ir traki, ka pieaudzis džeks iet mazgāties tikai tāpēc, ka draudzene liek.
Ā, vēl mums ir tāds draugs, kurš regulāri izdala nelāgu sviedru aromu. Vispār simpātisks vīrieša gabals, foršu augumu, bet ož.... Un tie tiešām nav svaigi sviedri. Es tikai domāju, vai viņa meitene to nejūt??
23.07.2014 15:17 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
bija pilns ar visām dārgajām smaržām, kuras viņš iepūta uz sava netīrā ķermeņa, kad gāja tusēties "koļīt meitenes".


:D

Varu tikai iedomāties burvīgo smaržu salikumu uz netīras miesas.
23.07.2014 15:19 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Agī bija man tāds kuru vajadzēja dzīt mazgāties. Zobus nemazgāja, nagus negrieza(vienmēr bija kkādi netīri), matus retu reizi nogrieza. Varēja mazgāties ~ 1 x 2 nedēļās. Tas bija pretīgi, fuj. Galvenais, ka uzskatīja sevi par tādu seksuļu utt. Nāca no ļoti bagātas ģimenes, bija pilns ar visām dārgajām smaržām, kuras viņš iepūta uz sava netīrā ķermeņa, kad gāja tusēties "koļīt meitenes".


nu bet vinjsh taads kljuva laika gaitaa vai jau pirmajaas tikshanas reizees? citaadi jau jociigii, ja pashaa sakumaa jau taads, tad kapeec tiekaties ar netiireljiem
23.07.2014 15:20 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
NIKOLA - iespaidīgs stāsts, bet cik noprotu, tad viņš arī pēc dušas nedabūja to, ko gribēja vai Tu aizgāji, pirms viņš paspēja aiziet līdz dušai? :D
23.07.2014 15:24 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
NIKOLA, vot manējais uz aci nebija nedz netīrs, nedz smirdīgs. Šo burvību atklāju, tikai kopā dzīvojot. Nu to, ka viņš reti mazgājās, bet nu, jāsaka, ka, neskatoties uz to visu, nesmirdēja pēc suņa. Bet nu, ja kādu nedēļu pa saviem laukiem dzīvojās, tad mierīgi varēja ar sūdiem apaugt.
23.07.2014 15:24 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
NIKOLA Bija tāds jau pašā sākumā. Es nezinu kapēc ar viņu tikos. Laikam kāds ar pannu pa galvu bija iesitis. Tas bija vidusskolā. Mums bija ļoti stipra emocionāla saikne un es centos pievērt acis uz to netīrību, bet nu nesanāca. Fuj. Vemt gribās kad atceros to. Es vienmēr viņu šantažēju, teicu, ja nenomazgāsies nedabūs seksu. :D Tagad tas liekas tik nožēlojami.
23.07.2014 15:24 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
NIKOLA - iespaidīgs stāsts, bet cik noprotu, tad viņš arī pēc dušas nedabūja to, ko gribēja vai Tu aizgāji, pirms viņš paspēja aiziet līdz dušai?


vinjsh bija vispaar interesants eksemplaars. :) es aizbraucu maajaas, man kkaa nekaarojas palikt.. :D vinjsh bija interesants eksemplaars :D pirmaja reizee pie fiziska kontaktaa, shiss procesa laikaa, vairaaakas reizes man jautaaja-- vai tu jau beidzi, ? :D:D
23.07.2014 15:29 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
vai tu jau beidzi, ? kā mani uzjautrina šitie vīrieši īpaši, kad paši neko diži nedara seksa laikā un jautā. Fenomenāli.
23.07.2014 15:32 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
raccoon
Vispār simpātisks vīrieša gabals, foršu augumu, bet ož.... Un tie tiešām nav svaigi sviedri. Es tikai domāju, vai viņa meitene to nejūt??

Varbūt viņai patīk tas "aromāts" vai arī viņai nav ožas :D
23.07.2014 15:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits