kotletes un karbonaades nav kruti!

 
Reitings 560
Reģ: 29.10.2010
vakar mans viirietis kko caur pukjeem man meeginaaja aizraadiit par manu gatavoshanu.
jautaaju, ko gribees riit vakarinaas, vins nosauca daudz un dazaadus eedienus, ko es parasti gatavoju un piebilda, tu jau laikam neko citu nemaaki!
paliku vienkaarsi uz pakaljas.. pajautaaju, atver pavaargramataa jebko, ko riitdien veelies, tad bij klusums, ai neko neko, ir labi...

ar ko man vinu paarsteigt?
neēd zivis un salatus, negaqrsho daarzenji
21.07.2014 13:39 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Es vispār tā īsti nesaprotu-tās meitenes, kuras katru dienu gatavo vīriešiem, jūs nestrādājat?


kad strādāju, tad arī gatavoju ēst gandriz katru dienu. mēģināju parasti pagatavot pāris dienām. man gan ir palīgs reizēm ēst gatavošanai netīrajiem darbiņiem (vīra dēls). kad viņš vēl nedzīvoja ar mums, tad vīrs bieži palīdzēja ar kartupeļu mizošanu u.tml.
dienās, kad esmu nogurusi vai nevēlos vnk neko īpašu gatavot, uztaisu kādus makaronus ar desiņām, kas man kaulus nelauž. bet arī kotletes izcept man nesagādā milzu problēmas pēc darba. tā ir apmēram stunda..vīrs laikā, kad es gatavoju ēst bieži vien pats strādā. ja esam abi mājās, ir reizes, kad nedara neko, bet es par to necepos, jo viņš daudz palīdz mājas sakopšanas darbos. viņam nav problēmu nomazgāt gāzes plīti, traukus, izslaucīt grīdas. tas nenotiek katru dienu, bet nav tā,ka es pa māju skraidu bez elpas katru dienu, kamēr šis pie tv sēž.
21.07.2014 22:28 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es vispār tā īsti nesaprotu-tās meitenes, kuras katru dienu gatavo vīriešiem, jūs nestrādājat?


Es strādāju smieklīgi mazu slodzi, tāpēc ļoti daudz esmu mājās. Tajās dienās, kad mājās neesmu, protams, ka neko ēst vīram netaisu. Nē nu, ja nu vienīgi esmu pēc darba mājās daudz ātrāk, nekā viņš un esmu paspējusi elpu atvilkt, tad reizēm uztaisu arī savās darba dienās.

Viņš pats prot ēst taisīt, un tā nav baigā problēma, ja arī es neko neesmu sataisījusi.
21.07.2014 22:41 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
http://Es vispār tā īsti nesaprotu-tās meitenes, kuras katru dienu gatavo vīriešiem, jūs nestrādājat?

pašlaik nē, bet kad strādāju pat maiņā 6:00-13:00,bet draugs 23:00-7:00, atnākot viņu gaidīja brokastis ledusskapī,atnākot no darba uzčinīju vakariņas,jo pa dienu viņš guļ.Pašlaik tāds periods,ka brokastis pēc treniņa taisam kopā,pa dienu es ēdu viena,vakariņas un ēdiens līdzņemšanai vīrietim ir silts un gatavs ,kad viņš vakarā ceļas uz darbu :)
22.07.2014 07:53 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Par tēmu,mans nekad nav teicis,ka kaut kas negaršo vai apnicis,tieši otrādāk,vienmēr novērtē garšas buķeti,kā viņš saka-salūts mutē :D

pele-vai beigās ko pagatavoji?
22.07.2014 07:55 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Es vispār tā īsti nesaprotu-tās meitenes, kuras katru dienu gatavo vīriešiem, jūs nestrādājat?


Strādāju katru dienu no 8 - 17. Mājās esmu pēc starp 18 - 18:30. Katru dienu negatavoju, gatavoju apmēram 2 -3 reizes nedēļā. Mūsmājās nevienam nav problēmu apēst otrreiz uzsildītu ēdienu.
22.07.2014 08:11 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Klasiskus latviešu ēdienus jāatzīst arī negatavoju. Mūsmājās klasiski iecienītas ir pastas ar dažādām mērcēm,salāti, vista vai gailis gatavota cepeškrāsnī (vesela) pildīta ar citronu. Ieteiktu Tev pamēģināt.

Es vispār tā īsti nesaprotu-tās meitenes, kuras katru dienu gatavo vīriešiem, jūs nestrādājat?


Strādāju, bet ēšana ir viena no dzīves baudām, kāpēc tad negatavot tā ļoti forši un pie reizes neizbaudīt arī pavārmākslas baudu? :)
22.07.2014 08:39 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
es pēc tādiem vārdiem ilgi negatavotu neko ēst
22.07.2014 08:46 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Par negatavošanu aizvainojuma dēļ, pašas sev iegriežat meitenes. Čalis vienkārši gribēja pateikt, ka ir noguris no vienveidības.
Vai tad jums tiešām liekas vīriešiem ir vienalga ko viņi ēd? Varbūt daļai ir vienalga, bet ir liela daļa, kam nebūt nav vienalga.
22.07.2014 08:53 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Es vispār tā īsti nesaprotu-tās meitenes, kuras katru dienu gatavo vīriešiem, jūs nestrādājat?


Protams, ka strādājam un arī ir hobiji, ne tikai pilnas slodzes darbs. Vakariņās nav jau jāgatavo ēdieni, kas aizņem 4h. Ir ļoti daudz recepšu, kuru pagatavošana aizņem ap 1h vai salātiem vispār mazāk. Līdz ar to vakariņām izvēlos ātrāk pagatavojamas vakariņas, brīvdienās gan ir laiks izpausties.

Iedvesmu vakariņām smeļos Pinterestā vai arī Rimi avīzēs :D skatos kādas akcijas produktiem un tad reizēm rodas idejas.

Un vispār man pašai apnīk ēdienu vienveidība, tāpēc bieži mēģinu ko jaunu.
22.07.2014 09:01 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Par negatavošanu aizvainojuma dēļ, pašas sev iegriežat meitenes. Čalis vienkārši gribēja pateikt, ka ir noguris no vienveidības.


Un viņš to nevarēja pateikt kaut kā normālāk? Nevis paziņot - kas, tu neko citu nemāki?
Es pēc tāda teksta arī negatavotu. Lai kundziņs rāda savas Mārtiņa Rītiņa dotības. Ja gribēja ko jaunu, tad varēja jauki ierosināt paeksperimentēt virtuvē vai pats ieminēties par kādu recepti, ko kkur dzirdējis utt.
22.07.2014 09:04 |
 
Reitings 963
Reģ: 03.07.2013
Man vislielākās grūtības ir izdomāt ko, lai taisa ēst. Gatavoju līdz gan vistas gaļu panētu rīvmaizē ar rīsiem, plovu, lazanju, maltās gaļas mērci ut.t. Bet visu laiku visi tie ēdieni iet uz rinķi. Sanāk kādi 10-15 ēdieni visu laiku. Nevaru atrast neko jaunu :(
22.07.2014 09:04 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Un viņš to nevarēja pateikt kaut kā normālāk? Nevis paziņot - kas, tu neko citu nemāki?


Un tagad godīgi sev atbildi (nevis cosmo) - vai pati nekad neesi izteikusies tā interesanti un pēc tam domājusi, ka varēji taču pateikt to visu pavisam savādāk? Ja mēs visi būtu balti un pūkaini, nebūtu dzīvē pārpratumu.
22.07.2014 09:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un viņš to nevarēja pateikt kaut kā normālāk? Nevis paziņot - kas, tu neko citu nemāki?
Es pēc tāda teksta arī negatavotu. Lai kundziņs rāda savas Mārtiņa Rītiņa dotības.


Attiecībās nav vieta politikai!
Tā vietā, lai apvainotos un mēģinātu kaut kā ''pārmācīt''.. varēja arīacīs pateikt, ka izteiksmes veids ir aizvainojošs.
Es nebrīnītos, ja puisim paliktu neerti, atvainotos un pēcāk vēl kopīgi domātu, kā uzlabot ēdienkarti..
22.07.2014 09:16 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es pēc šāda vīrieša komentāra sapirktu visādas sastāvdaļas, sagaidītu viņu, ar tukšu vēderu, mājās un paziņotu, ka šovakar gatavo viņš un lai pārsteidz mani ar ko nebijušu. Uzmestu viņam kaklā priekšautu un pati aizietu zvilnēt pie TV ar vīna glāzi.
22.07.2014 11:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
koshlene, tavs variants strādātu tikai uz vīrieša, kurš neprot lāga gatavot. Mans puisis, piemēram, gatavo garšīgāk, nekā es.
22.07.2014 11:37 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Ja jau cilvēks izsaka nejaukus komentārus tā vietā, lai pats pagatavotu to, kas garšo, tad jau uz autores vīrieša tas strādātu. Ja gatavo garšīgāk, tad lai uzņemas pats šo rūpalu un nebūs jākomentē.
22.07.2014 13:28 |
 
10 gadi
Reitings 1396
Reģ: 18.03.2012
Manējais atkal ēd tikai kotletes, karbonādes un citādu gaļu + kartupeļi.Ja iztaisu kādu interesantu ēdienu, pati varu ēst.Viņam vajag pa vienkāršo, man gribas ko jaunu.Bet tavā gadījumā ir lielāka problēma...Droši vien darītu, kā košļene saka.Es nelīstu laukā no ādas viņa dēļ.Tev nekas nav jāpierāda.Lai ved tevi uz kafūžiem, restorāniem, ja vēlas nezinu, omāru krevešu mērcē vai tml.
22.07.2014 13:35 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Un tagad godīgi sev atbildi (nevis cosmo) - vai pati nekad neesi izteikusies tā interesanti un pēc tam domājusi, ka varēji taču pateikt to visu pavisam savādāk? Ja mēs visi būtu balti un pūkaini, nebūtu dzīvē pārpratumu.


Pilnībā piekrītu!

Mums ir pieņemts visu teikt kā ir, bet mēs to darām caur puķēm, tā lai neaizvainotu viens otru. Ja gadās vienam vai otram pateikt ko dzēlīgu, pretī dabū līdzvērtīgu komentāru :D

Tā kā mazi bērni, bet jautri :D
22.07.2014 13:45 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es laikam tad pateiktu, lai pats parāda klasi. Manā gadījumā es vēl varētu pateikt - lai sāk normāli ēst un tad parunāsim par recepšu dažādošanu :D Vnk mans draugs ļoti daudz ko neēd, kas arī izslēdz ļoti daudzas receptes.
Taču, es šobrīd esmu kritusi uz pavārgrāmatām un eksperimentiem, tāpēc viņš nav sūdzējies.
Katrā ziņā, no visas situācijas, man laikam visnepatīkamākais būtu tieši pasniegšanas veids. Varbūt tas dabā izklausījās normāli, bet tekstā izlasot - izklausās diezgan nievājoši(vai arī es vnk nespēju to izlasīt pozitīvi un uzmundrinoši). Bet iespējams, tas tā tikai man, jo es vnk esmu pieradusi domāt par to, ko un kā pasaku.
22.07.2014 13:59 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Bet vai tad viņš teica ka negaršo? Gan jau ka garšo, bet ne visu laiku, vienu un to pašu pa riņķi ... :)
22.07.2014 14:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits