VEGETATIVA DISTONIJA

 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2014
VISI, KURIEM IR PIEREDZE AR SO KAITI, Luudzu daliities , kas palidzeja? ka uzvarejat to? ko lietojart?
01.07.2014 12:09 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Anaprilīns tikai iedarbojas uz simptomiem - atslābina muskuļus, novērš krampjus un stabilizē sirdsdarbību. Tas neārstē pašu distoniju. Psihoterapeits vai kaut vai izrunāšanās ar uzticamu cilvēku palīdz morāli tikt pāri lēkmei un izvairīties no jaunas lēkmes. Ir jāsaprot cēloņus, kuri izraisa lēkmi. Radiniecei VD bija tik ielaista, ka viņa baidījas braukt sabiedriskajā transportā, baidījās aiziet uz tuvējo veikalu, baidījās no cilvēku pūļiem un baidījās no brīvdienām (jo lēkme uznāca brīvdienās). Visiem fiziskajiem vero aprakstītajiem simptomiem pieplusojās ārkārtīgas bailes no nāves un haotisks domu lidojums smadzenēs. Tajos brīžos mēs runājām - par tā brīža sajūtām, par to, ka fiziski viņai nekas nekaiš, par patīkamām atmiņām, par to, ka tūlīt paliks labāk, par to, ka viņa ir stipra un nepadosies slimībai. Un pēc kāda laika lēkmes palika aizvien retākas un retākas. Viņa piespieda sevi iziet no mājas, tikties ar cilvēkiem. Tiklīdz tuvojās lēkme, viņa kā pantiņu skaitīja "Esmu vesela, man nekas nekaiš", protams, iedzerot Anaprilīnu. Tagad jau 3 gadi pagājuši un no lēkmēm ne smakas. Šī nelaime ir vēl pāris man zināmiem cilvēkiem, un viņi man zvana, ja neesmu tuvumā. Pagaidām progress ir lēns, bet viņš ir. Psiholoģijas izglītības man nav, ir tikai liela vēlme palīdzēt citiem.
01.07.2014 12:53 |
 
Reitings 217
Reģ: 31.08.2011
vero

Diemžēl ar AD ir tāda lieta, ka varbūt grūti piemeklēt, bet var. Un diemžēl šī ir 21gs. lielā kaite, kuru dabonam pateicoties stresiem un vecāku "ieliktajiem" vārdiem būt ideālām - izglītība, karjera, bagāts vīrs, privātmāja un visi pārējie zemes labumi. Taču mums nav iemācīts gūt gandarījumu no dzīves un sevi mīlēt - derēs tā pati iepirkšanās, masāžas, tikšanās ar draudzenēm, dejošana utt... ir noteikti jādara tas, kas patīk un gūsti pozitīvas emocijas.

Dieviete
noveicās Tev ar neirologu :) man palīdz tikt uz pekām psihoterapeits (galvenais jau ir spēt tam sevi "atvērt") kā arī psihiatrs labs trāpījās, kurš ar pirmo reizi labu zāļu kombināciju man iedeva.
01.07.2014 12:50 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2014
Kads lietojis Finlepsinu? vai ari VENLAXORU? kadas jusu atsauksmes?
01.07.2014 12:49 |
 
Reitings 235
Reģ: 11.02.2014
Neirologs neko nepalīdzēs.

Man neirologs palīdzēja, ieteica ko labāk darīt un izrakstīja zāles, kuras gan neesmu vēl lietojusi, jo mēģinu maksimāli izvairīties no zālēm.
Piekrītu, ka varētu apmeklēt arī psihoterapeitu.
Esmu dzirdējusi ka Jānis Bojārs ir labs, es gan pati pie viņa neesmu bijusi, jo nedzīvoju Rīgā.
01.07.2014 12:40 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2014
Cik skatos un dzirdu, tagad katrai otrai sievietei ir ši kaite... Kad parastam cilvekam to stāsti, vai mamai,,, viņi nesaprot , ka ta var notikt... ka cilveks vesels, bet jūtas drausmīgi, viņa pati redzēja kad uznak lekme, ka sāk tricēt kājas un rokas, nenormāli... tajā laika,,ja stāvu , domāju noģibšu nost.. un nokritīšu.... ja sežu , gribas skriet kkkur... it īpaši transporta, tas ir ellle.... gribas visu laiku paslepties kkur...
Bija labi kadu gadu dzeru tos Venlaxoru un Fluanxolu, sen jau nomainīju Seroxatu pret viniem, jo no tā bij aradusies atkarība nenormāla... biju pie psihoterapeita...- teica jāstrada,... un jāzime tabula kura jaraxta visas lēkmes, kāpec sakas, kja jūtos taja brīdi... un ka tas izpaužas...
Tagad lēkmes laika dzeru ANAPRILINU... jo Korvalolu teica nedrīkst, tas slikti ietekme smadzenem!!!!
01.07.2014 12:37 |
 
Reitings 217
Reģ: 31.08.2011
Neirologs neko nepalīdzēs.
ieteiktu sākt apmeklēt psihoterapeitu.
kā arī ir fantastiski daudz informācija http://vdist.join.lv/
01.07.2014 12:28 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
veronika - es zinu, kā tu jūties. Lai tiktu vaļā no VD nepietiek tikai ar zālēm, tas ir milzīgs darbs ar sevi. Galvenais, lai lēkmes laikā tev ir blakus cilvēks ar kuru runāt. Pati esmu kaut kas līdzīgs VD atbalsta programmai - paziņas ar šo kaiti man zvana lēkmes laikā un mēs runājam līdz lēkme pāriet. Mana radiniece pāris gados tika ar šo slimību galā, viņa iemācījās to pieņemt un sadzīvot. Lēkmes vairs neatkārtojas.
01.07.2014 12:28 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2014
Sākas trīce visā ķermeni, īpaši rokas, un kājas... šausmī trīc, paliek bail... sirds sitas ka nenormāla... mēģinu sevi mierināt... nesanāk nekas... es jau lietoju AD Venlaxor, un Fluanxol bet ļoti mazu devu, viss bija labi ilgu laiku, sākas problēmas darba, sākas lēkmes,.....
01.07.2014 12:26 |
 
Reitings 108
Reģ: 31.08.2009
Man arī ir.
Kā izpaužas Tava lēkme? Un ko Tu lieto ikdienā, lai šo novērstu?
Es arī gribētu dzirdēt viedokļus par šo jautājumu...
01.07.2014 12:22 |
 
Reitings 235
Reģ: 11.02.2014
ta lekmee, tas ir elle

Panikas lēkme?
01.07.2014 12:21 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2014
Dieviete .. biju:) izrakstiiija zales... es jau ilgi mokos ar to... pirmo reizi viss notika 2007 gada... tad atkartojas,,, un tagad atkal.. es nezinu ka sadziiivot ar to, es jau varu pati lasiiit lekcijas par to vien, bet kad uznaaak ta lekmee, tas ir elle
L:(
01.07.2014 12:19 |
 
Reitings 235
Reģ: 11.02.2014
Aizej pie neirologa. Neirologs tev visu izstāstīs un viņš labāk zinās ko tev tieši vajag. ;)
01.07.2014 12:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!