Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

VEGETATIVA DISTONIJA

 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2014
VISI, KURIEM IR PIEREDZE AR SO KAITI, Luudzu daliities , kas palidzeja? ka uzvarejat to? ko lietojart?
01.07.2014 12:09 |
 
Reitings 235
Reģ: 11.02.2014
Aizej pie neirologa. Neirologs tev visu izstāstīs un viņš labāk zinās ko tev tieši vajag. ;)
01.07.2014 12:16 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2014
Dieviete .. biju:) izrakstiiija zales... es jau ilgi mokos ar to... pirmo reizi viss notika 2007 gada... tad atkartojas,,, un tagad atkal.. es nezinu ka sadziiivot ar to, es jau varu pati lasiiit lekcijas par to vien, bet kad uznaaak ta lekmee, tas ir elle
L:(
01.07.2014 12:19 |
 
Reitings 235
Reģ: 11.02.2014
ta lekmee, tas ir elle

Panikas lēkme?
01.07.2014 12:21 |
 
Reitings 108
Reģ: 31.08.2009
Man arī ir.
Kā izpaužas Tava lēkme? Un ko Tu lieto ikdienā, lai šo novērstu?
Es arī gribētu dzirdēt viedokļus par šo jautājumu...
01.07.2014 12:22 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2014
Sākas trīce visā ķermeni, īpaši rokas, un kājas... šausmī trīc, paliek bail... sirds sitas ka nenormāla... mēģinu sevi mierināt... nesanāk nekas... es jau lietoju AD Venlaxor, un Fluanxol bet ļoti mazu devu, viss bija labi ilgu laiku, sākas problēmas darba, sākas lēkmes,.....
01.07.2014 12:26 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
veronika - es zinu, kā tu jūties. Lai tiktu vaļā no VD nepietiek tikai ar zālēm, tas ir milzīgs darbs ar sevi. Galvenais, lai lēkmes laikā tev ir blakus cilvēks ar kuru runāt. Pati esmu kaut kas līdzīgs VD atbalsta programmai - paziņas ar šo kaiti man zvana lēkmes laikā un mēs runājam līdz lēkme pāriet. Mana radiniece pāris gados tika ar šo slimību galā, viņa iemācījās to pieņemt un sadzīvot. Lēkmes vairs neatkārtojas.
01.07.2014 12:28 |
 
Reitings 217
Reģ: 31.08.2011
Neirologs neko nepalīdzēs.
ieteiktu sākt apmeklēt psihoterapeitu.
kā arī ir fantastiski daudz informācija http://vdist.join.lv/
01.07.2014 12:28 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2014
Cik skatos un dzirdu, tagad katrai otrai sievietei ir ši kaite... Kad parastam cilvekam to stāsti, vai mamai,,, viņi nesaprot , ka ta var notikt... ka cilveks vesels, bet jūtas drausmīgi, viņa pati redzēja kad uznak lekme, ka sāk tricēt kājas un rokas, nenormāli... tajā laika,,ja stāvu , domāju noģibšu nost.. un nokritīšu.... ja sežu , gribas skriet kkkur... it īpaši transporta, tas ir ellle.... gribas visu laiku paslepties kkur...
Bija labi kadu gadu dzeru tos Venlaxoru un Fluanxolu, sen jau nomainīju Seroxatu pret viniem, jo no tā bij aradusies atkarība nenormāla... biju pie psihoterapeita...- teica jāstrada,... un jāzime tabula kura jaraxta visas lēkmes, kāpec sakas, kja jūtos taja brīdi... un ka tas izpaužas...
Tagad lēkmes laika dzeru ANAPRILINU... jo Korvalolu teica nedrīkst, tas slikti ietekme smadzenem!!!!
01.07.2014 12:37 |
 
Reitings 235
Reģ: 11.02.2014
Neirologs neko nepalīdzēs.

Man neirologs palīdzēja, ieteica ko labāk darīt un izrakstīja zāles, kuras gan neesmu vēl lietojusi, jo mēģinu maksimāli izvairīties no zālēm.
Piekrītu, ka varētu apmeklēt arī psihoterapeitu.
Esmu dzirdējusi ka Jānis Bojārs ir labs, es gan pati pie viņa neesmu bijusi, jo nedzīvoju Rīgā.
01.07.2014 12:40 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2014
Kads lietojis Finlepsinu? vai ari VENLAXORU? kadas jusu atsauksmes?
01.07.2014 12:49 |
 
Reitings 217
Reģ: 31.08.2011
vero

Diemžēl ar AD ir tāda lieta, ka varbūt grūti piemeklēt, bet var. Un diemžēl šī ir 21gs. lielā kaite, kuru dabonam pateicoties stresiem un vecāku "ieliktajiem" vārdiem būt ideālām - izglītība, karjera, bagāts vīrs, privātmāja un visi pārējie zemes labumi. Taču mums nav iemācīts gūt gandarījumu no dzīves un sevi mīlēt - derēs tā pati iepirkšanās, masāžas, tikšanās ar draudzenēm, dejošana utt... ir noteikti jādara tas, kas patīk un gūsti pozitīvas emocijas.

Dieviete
noveicās Tev ar neirologu :) man palīdz tikt uz pekām psihoterapeits (galvenais jau ir spēt tam sevi "atvērt") kā arī psihiatrs labs trāpījās, kurš ar pirmo reizi labu zāļu kombināciju man iedeva.
01.07.2014 12:50 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Anaprilīns tikai iedarbojas uz simptomiem - atslābina muskuļus, novērš krampjus un stabilizē sirdsdarbību. Tas neārstē pašu distoniju. Psihoterapeits vai kaut vai izrunāšanās ar uzticamu cilvēku palīdz morāli tikt pāri lēkmei un izvairīties no jaunas lēkmes. Ir jāsaprot cēloņus, kuri izraisa lēkmi. Radiniecei VD bija tik ielaista, ka viņa baidījas braukt sabiedriskajā transportā, baidījās aiziet uz tuvējo veikalu, baidījās no cilvēku pūļiem un baidījās no brīvdienām (jo lēkme uznāca brīvdienās). Visiem fiziskajiem vero aprakstītajiem simptomiem pieplusojās ārkārtīgas bailes no nāves un haotisks domu lidojums smadzenēs. Tajos brīžos mēs runājām - par tā brīža sajūtām, par to, ka fiziski viņai nekas nekaiš, par patīkamām atmiņām, par to, ka tūlīt paliks labāk, par to, ka viņa ir stipra un nepadosies slimībai. Un pēc kāda laika lēkmes palika aizvien retākas un retākas. Viņa piespieda sevi iziet no mājas, tikties ar cilvēkiem. Tiklīdz tuvojās lēkme, viņa kā pantiņu skaitīja "Esmu vesela, man nekas nekaiš", protams, iedzerot Anaprilīnu. Tagad jau 3 gadi pagājuši un no lēkmēm ne smakas. Šī nelaime ir vēl pāris man zināmiem cilvēkiem, un viņi man zvana, ja neesmu tuvumā. Pagaidām progress ir lēns, bet viņš ir. Psiholoģijas izglītības man nav, ir tikai liela vēlme palīdzēt citiem.
01.07.2014 12:53 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2014
LOLIPOP... jaaaa... es labprat ari palidzeeju tiem kam ir rikai saaakums, pirmas lekmes kad vini baidas nomirt... es skaidroju ka nekas nekaiss un nekas nenotiks slikts, jo pec lewkmes tacu paliki dziivs, tatad tas nav navejosi, daudz literaturas ir izlasiiitas... daudz arstu iziets... viss kas tika dariits,.. lsi ta aiziet pavisam prom no manis.... bet ta atgriezas, kad saakas stress, musu laikaa nevar bez stresa... laikam ari vajag attieciibvas un miloto cilveku , tad tas ari palidzessss, bet bail nobiedet, ka man ir tada kaite...
man bail iet uz randieniem, ja nu paliks slikti... vins padomas ka esmu nenormala... man bail no ta... visur... gan veikalos...gan transporta trukst gaisa... ka apburtaaa taja visa esmu.//
Tagad neirologe izraxtija NOOFENU... dzert... saaka ka tos dzer ariii advokati un juristi, lai stirpinat smadzenes, un no nemierA.... UNTT.... man liekas ka ir labas
!!
01.07.2014 13:32 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
NOOFEN ir arī laba lieta, galvenais ir neaizrauties ar smago artilēriju. Draudzene sēž uz Xanax un viņas lēkmes izraisa spēcīgā zāļu atkarība.
man bail iet uz randieniem, ja nu paliks slikti... vins padomas ka esmu nenormala... man bail no ta... visur... gan veikalos...gan transporta trukst gaisa... ka apburtaaa taja visa esmu.

Un tas ir pirmais, ar ko tev pašai ir jātiek galā - tās ir bailes no lēkmes izraisīšanas. Jo tiklīdz tu sāc baidīties, tā lēkme būs klāt. Tur ir pašai jāmaina domāšanu, tu esi stipra sieviete. Un vēl, pieņem savu slimību, tad arī citi to pieņems. Varbūt tavam īstajam mīļotajam arī ir pazīstams cilvēks ar šo kaiti un viņš zina kā ar to tikt galā. Neizdari lēmumus citu vietā.
01.07.2014 13:39 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2014
Lolipop... varbūt, bet zin ka virieši tiek gala ar to a r alkogolu,es nelietoju jau gADUS 3-4, MAN NEDRĪKST TABLEŠU DEĻ... ka to paskaidrot citiem ,arī grūti...
Dažreiz ta gribaas riktīgi piedzerties... un nomest visas zāles mala... ka viņi man apnika... Jus nevarat iedomaties..
Bet pirmaja reize 2007.gada, bija ELEEEE.... TAD ES VEL NEZINĀJU KAS MAN NOTIEK, KATRA MINUTE MAN BIJA BAIL NOMIRT... man slimnīca mama guleja blakam... es neguleju nedeļas...
Tagad esmu mieriaka, kad zinu kas tas ir...
XANAX, ALprozolamu,- bail lietot, agraaaak deva man.. biju dullla.... šausmīgi...
Nelietoju tos un nevelos...
01.07.2014 13:55 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
pie kāda ārsta man ir jāiet ja man ir aizdomas, ka man ir tā veģetatīvā distonija?
biju par to dzirdējusi, bet tikai tikko sāku par to lasīt un par pazīmēm, un man šķiet ka man arī šis varētu būs.
01.07.2014 14:08 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2014
labaak pie psihiatra vai neirologa.
01.07.2014 14:13 |
 
Reitings 2267
Reģ: 01.06.2014
pie kāda ārsta man ir jāiet ja man ir aizdomas, ka man ir tā veģetatīvā distonija?
biju par to dzirdējusi, bet tikai tikko sāku par to lasīt un par pazīmēm, un man šķiet ka man arī šis varētu būs.


Ja tev tikai ŠĶIET, ka tev varētu būt, ej pie ģimenes ārsta un neuzstādi pati sev diagnozes. Cilvēkiem ir raksturīgi lasīt internetā par slimībām un daudz ko piedēvēt sev.
01.07.2014 14:19 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.07.2014
to ellli ne ar ko nevar sajaukt:)
01.07.2014 14:27 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Esmu runājusies ar sievieti, kam VD - tieši stresa darbā dēļ, ka nemāk atpūsties. Viņa pievērsusies jogai, elpošanas vingrojumiem. Un palīdzējis.
01.07.2014 14:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits