Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kosmētika matiem - CHI

 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Sveikas!

Agrāk mani mati bija tumši pelēki un ļoti čirkojās un lokojās. Tagad jau kādus 7 gadus krāsoju matus, esmu nomainījusi daudz dažādas matu krāsas kā arī cīnījusies ar savām lokām ar matu pannu.

Tagad esmu blondīne un pirms 2 nedēļām nogriezu diezgan īsus matus, jo gribējās tikt vaļā no sabojātajiem matiem, kas īsti vairs nelokojās, bija sausi un ļoti lūza. Esmu tikusi atpakaļ pie savam lokām - diegan īsām, bet tomēr dabīgam un veselīgām.

Tālākās domas ir, ka pietiks reiz mainīt matu krāsu katru pusgadu un pieturēšos pie tās blondās. Gribu skaistus, veselīgus, blondus matus!

Taisnošanu mēģināšu atmest uz reizi mēnesī un arī tad tikai kopā ar attiecīgo kosmētiku. Kas attiecas uz krāsošanu - gribētos atrast kādu saudzīgāku veidu par Drogu krāsām.

Varbūt ir kāda, kas mājās sev pati krāso matus ar CHI vai Wella Professional krāsām ar kurām kraso frizieri salonos?

Kur pērkat? Kādas atsauksmes? Cik maksā?
Vai viņām ir atsevišķi japērk klāt kāda attīstoša emulsija vai kas tāds?

Es jau pasūtīju CHI mitrinošo šampūnu un CHI matu masku, gaidu kad atsūtīs :)
26.06.2014 14:39 |
 
Reitings 74
Reģ: 16.06.2014
man bij CHI eļļiņa,smidrēja,nepalīdzēja.
taisnošanu atmetu gandrīz pavisam,tikai,kad svētki.žāvēju ar auksto gaisu.
27.06.2014 09:55 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Nelietoju CHI, manuprāt, nav tā vērts.
27.06.2014 10:05 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Man ir tikai CHI matu zīds, itkā jau patīk.
27.06.2014 10:17 |
 
Reitings 1149
Reģ: 15.01.2014
Aizej uz frizieru veikalu un uzdod sev interesējošos jautājumus. Tur pārdevēji ir visai zinoši un noteikti pastāstīs ko un kā labāk. Man gan būtu bail krāsot blondus ar profesionālām krāsām mājas apstākļos, jo tur tomēr jāzin attiecības un kā zināms, blondajos toņos tiek pievienots balinātājs, lai tā krāsa vispār pieķertos....
27.06.2014 10:28 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
man ir CHI sampuns ar baltam trifelem un perlem,maksa pie 30 eiro,esmu sajusma,mani mati nekad nav izskatijushies tik kopti un spidigi,reali tik veseligs spidums,ka prieks..:)
28.06.2014 12:03 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Kāpēc gribi tieši CHI matu krāsu? Manuprāt, nekas īpašāks par pārējām un nav nekas ekstra saudzīgs un dabīgs. (Bet nu nopirkt var SalonLine veikalā, tik nez vai bez meistara kartes tev pārdos.)
Savai mammai izvēlos DAVINES matu krāsu. Ir padārga salīdzinot ar citām, bet nudien laba. Saudzīgāka arī.
Klāt, protams, ir jāpērk oksidants, bet tur arī jāzina proporcijas un to, cik procentīgo oksidantu TAVIEM matiem vajag. ;)
28.06.2014 12:20 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
p.s. Man būtu bail uz savu galvu pašai krāsot saknes ar gaišajām krāsām. Jo, ja par stipru vai pa ilgu, lūzīs ta pie saknēm! :D gudlak!
28.06.2014 12:22 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
A-komanda Man ir pazīstama viena friziere, kas krāso ar CHI krāsām, taču frizieru padomiem uzticos daļēji, jo tomēr uzskatu, ka katrs reklamē savus produktus...

Cukurvāvere Esmu dzirdējusi par CHI matu krāsu, kura matus pat uzlabo - friziere stāstīja, ka vienā no Skonto izstādēm modeles pat 2 h turējušas šo krasu matos un nekas slikts nav notics. Laikam jāpainteresējas precīzāk kas tā par krāsu - šķiet bija ar zīdu sastāvā vai kaut kā tā...

Visā kopumā doma ir tāda, ka frizētavā krāsot matu saknes katru mēnesi ir dārgi un es kā studente to nevaru atļauties. Bet ar Drogas matu krāsām vairs savus matus negribu bojāt. Tad nu meklēju optimālo variantu.

p.s. tikko atnāca no interneta pasūtītais CHI šampūns un maska. Šampūnu vēl neizmēģināju, bet maska pēc pirmas lietosanas reizes patīk - mati mīksti un nemaz nav sausi. Smarža gan nav nekāda īpašā, taču tas mani īpaši neinteresē.
30.06.2014 13:11 |
 
Reitings 312
Reģ: 31.05.2014
Tas, ka tu krāsosi matus pati ar profesionālo krāsu, nevis Drogu, nepadarīs procesu labāku. Lielākas iespējas kaut ko nočakarēt. Es tavā vietā tomēr salonu izvēlētos.

Man ir daudzi CHI produkti, patīk.
30.06.2014 13:19 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
ar CHI krāsām nav pieredze. Saaudzīgāka no provētajām ir L'oreal Dia-Light.. arī oksidantu nevajadzētu pirkt ar ''lieliem procentiem'' :) Kas ir Taviem matiem piemērotākais.. vislabāk ieteikt varēs profesionālis :)
30.06.2014 13:26 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
Paldies par padomiem! Laikam aprunāšos ar frizieri par to pašrocīgo krāsošanu. Man palaimējies, ka friziere man ir radiniece un krāso saknes par pašizmaksu, gan jau pakonsultēs mani :) Iemeslui kāpēc nekrāsoju pie viņas ir tas, ka pagrūti nokļūt pie viņas un grūti sarunāt man izdevīgu laiku, lai nesakrīt ar darbu. Bet, ja citu variantu neatradīšu, tad gan jau turpināšu pie viņas krāsot saknes - kaut vai reizi 1,5 mēnesos, bet kvalitatīvi.
30.06.2014 13:47 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
minka, tad jau radiniece varēs ieteikt Tev atbilstošāko profesionālo krāsu.. pati krāsošana nav nekas sarežģīts, manējos draugs parasti krāso (nav frizieris) :D
30.06.2014 13:51 |
 
Reitings 202
Reģ: 19.03.2014
cormeum es tik gribēju paskatīties, ko Cosmo meitenes saka par šo visu - jo kā mati, ta pieredzes arī dažādas :) kur tu pērc to L'oreal Dia-Light un cik maksā? vai klat japērk atsevišķi arī oksidants?

Frizierīte, lai arī radiniece, tomēr ilgstoši reklamē CHI kosmētiku un lieto arī savā frizētavā, tā kā tomēr līdz galam tas viss nav objetīvi, jo zinu jau, ka viņa man ieteiks tikai CHI CHI CHI un vēlreiz CHI :D Vienīgie padomi varētu būt par CHI produktiem.

Man tieši arī draugs aizvakar nokrāsoja matus. Pirmo reizi man krāsoja un bija diezgan jautri viņam macīt :)
30.06.2014 13:59 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es iepērkos Blaumaņa ielā 8 (tur ir gandrīz viss nepieciešamais matiem un ne tikai).. cenu precīzi nevarēšu pateikt, jo neatceros :) Oksidants ir jāpērk atsevišķi.
Radiniece noteikti iesaka CHI, jo ikdienā ar to strādā un ir ļoti piešāvusies :)

Man patīk arī Inoa.. kaut gan ir dzirdēts, ka daudziem tie sabojājot matus trakāk kā citas krāsas..

Noteikti neieteiktu schwarzkopf essensity krāsas.. ļoti nepatika..

Varbūt kāda ir mēģinājusi Macadamia matu krāsas? Kādas atsauksmes? :)
30.06.2014 14:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!