Milijons lai nokrāptu

 
Reitings 257
Reģ: 11.10.2010
Ja jums piedāvātu milijonu, jūs būtu gatavs nokrāpt savu otru pusīti?
26.05.2014 13:43 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
meksikanka, wtf? Tu laikam jauc mani ar kādu citu. Citēšu chérr:
tās kuras vēl analizē kāpēc citas piekristu un tajās attiecībās nav cieņas utt, nebūs nākotnes - nu tā smīdina mani Tāpēc jau rodas tās antipātijas pret svētulēm, kuras uzskata, ka tikai viņu rīcība būtu pareiza. Katram taču savs dzīves modelis, uzskati un attiecības.

Man turpmāk vajag pagaidīt, līdz diskusijā ir pierakstītas entās lapas, tikai tad drīkstu izteikt savu viedokli? :D Visi nedomā tā, kā Tu, un neviens neaizliegs man izteikties.
26.05.2014 14:37 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Lee, atbalstītu, bet strīda laikā mestu to sejā. Tevi sauktu par prostitūtu, bet tu viņu - par suteneru. Un tad vēl būtu jāstreso, kā noslēpt šo kompromātu no citiem.

:D jā, jā...sēdēdams piejūras villā ar 15 guļamistabām, ēsdams kaviāru no zelta poda kliegtu- tu mauka tāda! Draņķe:D Par miljonu nokrāpi. Draņķe:D
26.05.2014 14:37 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Es nepiekristu. Nauda nav tā, kas uzlabos grimstošas attiecības.
26.05.2014 14:37 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
tas ir atkarigs no attiecibu un vienas nakts sakaru cik meitenei ir bijis. jo diez vai meitene ar muza vienigo virieti butj uz to spejiga. kamer citas, kam bijusi daudzi un ir dazada pieredze to izdaritu.


Šis man liekas vēl lielāks fufelis. Nu ok, meitenei kurai ir bijuši daudzi nakts sakari visticamāk neiebilstu. Bet arī viens vienīgais partneris nenosaka to, ka meitene nav spējīga.
26.05.2014 14:39 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Tām, kuras raksta ''Tas taču nav iespējams, kurš jums dotu miljonu? Kā? Kur? Kāpēc? blablabla..'', nu bet protams, ka tas nav reāli un nekad nenotiktu. :D Tā ir tikai tēma diskusijai. Jā vai nē.
26.05.2014 14:39 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Vispār ir filma ar Demiju Mūru par šo tēmu Indecent Proposal

Bet mana atbilde uz jautājumu: lai piepildītu sapņus - nē, bet, ja tas būtu dzīvības vai nāves jautājums, droši vien - jā. Nedomāju, ka spētu izjust gandarījumu par sapņa piepildījumu, kas sasniegts šādā veidā, vēl mazāk, ja mans vīrietis to atbalstītu.

Bet vispār priekš manis - miljons ir tāds ļoti abstrakts skaitlis. Laikam tāpēc, ka līdzīgi kā Libra rakstīja - neizjūtu ikdienā pēc tā nepieciešamību.
26.05.2014 14:41 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Taa kaa sekss prieksh manis ir ljoti intiima padariishana (mans draugs man ir vieniigais, un es gribu lai taa paliek), es tieshaam nepiekristu - pat ar Raienu Goslingu nee :D Man liekas, ka pat vieglaak buutu, ja draugam buutu vienu reizi jaanomaukojas ar sievieti, kas par vina kraaninu maksaatu miljonu :D Nauda nesmird lai no kurienes taa buutu naakusi. Lai gan nezinu. Buus shovakar jaaparunaa :D

Bet. Par kraapshanu es uzskatu arii buchoshanos. Ja par miljonu jaabuchojas (kaut vai trakaakais un siekalainaakais franchu skuupsts), tad gan es piekristu, tas tachu ir miljons. Kameer man nav saskare ar cita viiriesha dzimumlocekli, tikmeer es vareetu.
26.05.2014 14:44 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
ārprāts, es pirmo reizi dzirdu, ka vīrieši grib strādāt par žigolo


Droši vien tāpēc, ka kaut ko tādu saka tikai cosmo troļļi vai pumpaini tīņi.
26.05.2014 14:45 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man turpmāk vajag pagaidīt, līdz diskusijā ir pierakstītas entās lapas, tikai tad drīkstu izteikt savu viedokli? Visi nedomā tā, kā Tu, un neviens neaizliegs man izteikties


Es jau saprotu, ka ir karsts, bet nevajag tā stresot. Kāds te sakars tam, vai ir/nav man atļauja jāprasa. Vienkārši tiešām smīdina, ka, ja kādai viedoklis nesakrīt - svētā. Un jā, jā, izskatās, ka Tev ir grūti pieņemt citu viedokli. Ne ar vienu Tevi nejaucu, bet es neiešu Tev pierādīt. Labāk pārlasi sevis rakstīto.

Man nav nekas nav pret "svētulēm". Ļoti patika Heartkiller atbildes, bez citu apvainošanas. Bet tās kuras vēl analizē kāpēc citas piekristu un tajās attiecībās nav cieņas utt, nebūs nākotnes - nu tā smīdina mani Tāpēc jau rodas tās antipātijas pret svētulēm, kuras uzskata, ka tikai viņu rīcība būtu pareiza. Katram taču savs dzīves modelis, uzskati un attiecības. Ja abi cilvēki attiecībās to neuztver kā krāpšanu, bet lielisku iespēju īsā periodā, bez grūtībām (uztverot to tikai fiziski) nopelnīt miljonu savai nākotnei vai citām vajadzībām, tad kāpēc gan lai nekas nesanāktu?


Pēc šita man nāk prātā tikai viens komentārs - wtf?
26.05.2014 14:46 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
čupakabra, ja cilvēkam uzrodas nepelnīti daudz naudas, viņš mazliet nojūdzas, jo nauda nav nopelnīta pakāpeniski, ir jāpielāgojas situācijai. Tas ir tāpat kā tiem, kas laimē loterijā un nositas ar jauno sporta auto.
Līdz ar to strīdi ar visādām nesmukām sekām ir pilnīgi iespējami. Jo bagātiem cilvēkiem uzreiz ir daudz "draugu" un "pielūdzēju". Un iespēju, tik daudz iespēju! Es redzu ļoti daudz variantu, kā sačakarēt attiecības.
26.05.2014 14:47 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Vienu gan es šitajā nesaprotu - kā dažas ir iedomājušās ar to miljonu nodrošināt sev visu dzīvi, kā te izskanēja? Nu, varbūt vienīgi tad, ja mēnesī tērēsiet Latvijas pašreizējo vidējo algu :D
26.05.2014 15:02 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
tās kuras vēl analizē kāpēc citas piekristu un tajās attiecībās nav cieņas utt, nebūs nākotnes - nu tā smīdina mani Tāpēc jau rodas tās antipātijas pret svētulēm, kuras uzskata, ka tikai viņu rīcība būtu pareiza. Katram taču savs dzīves modelis, uzskati un attiecības.

Vai tad tu pati neanalizē, kas un kā šajā diskusijā? Tam tu nepiekrīti; tas tev liekas fufelis, bet kad citas izsakās par pretējo viedokli, tad uzreiz "katram savs dzīves modelis"? :D

Pēc būtības jau pašā pirmajā diskusijas lapā tika uzbraukts tām, kas nepiekristu. Līdz ar ko pretreakcija no tām, kas nepiekrīt, ir saprotama.
26.05.2014 15:08 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
jā, tam es piekrītu - miljonu patiesībā var iztērēt ļoti ātri. paskatieties sludinājumu portālos, tepat Latvijā tirgotās villas maksā vairāk par vienu miljonu.
26.05.2014 15:09 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Vai tad tu pati neanalizē, kas un kā šajā diskusijā? Tam tu nepiekrīti; tas tev liekas fufelis, bet kad citas izsakās par pretējo viedokli, tad uzreiz "katram savs dzīves modelis"?

Manā izpratnē ir atšķirība starp viedokli un analizēšanu. Teikt, ka es nepiekristu kam tādam, jo tas man ir nepieņemami utt - ir pilnīgi normāls viedoklis. Bet teikt, ka piekrīt tam tikai tās, kurām nav cieņa pret sevi un attiecībām, tādās noteikti nebūs nākotne ir konkrēta analizēšana nevietā.
26.05.2014 15:26 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
ir tik daudz sievieshu,kas atdosies par 10eiro, nez vai kaads man maksaatu miljonu.
es neliekuljoshu, gan jau,ka piekristu
26.05.2014 15:30 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Jā, krāptu.
Neraudātu, ja mani pamestu vai par mauku nosauktu.
26.05.2014 15:30 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Es nerunāju par atbildēm uz diskusijas jautājumu, bet gan to, ka tu pati analizē viedokļus šajā diskusijā. Rekur:
Puķe - Nepiekrītu tavam tekstam. Es teiktu, ka tas atkarīgs no dzīves uztveres, no tā cik viegli tver dzīvi. Nevis cik nopietnas un cik stipras jūtas.

tas ir atkarigs no attiecibu un vienas nakts sakaru cik meitenei ir bijis. jo diez vai meitene ar muza vienigo virieti butj uz to spejiga. kamer citas, kam bijusi daudzi un ir dazada pieredze to izdaritu.

Šis man liekas vēl lielāks fufelis. Nu ok, meitenei kurai ir bijuši daudzi nakts sakari visticamāk neiebilstu. Bet arī viens vienīgais partneris nenosaka to, ka meitene nav spējīga.


Tā kā nevajag aizrādīt citiem par citu viedokļu komentēšanu, ja pati ņemies spriest par citu viedokļu pareizumu. ;)
26.05.2014 15:31 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Neviens nekad nemaksātu man miljonu, lai es ar kādu pārgulētu.


+++
Es par sevi domāju tāpat :D
Bet, ja nu tiešām tā notiktu, tad nezinu. Varbūt jā, varbūt nē, droši vien tas atkarīgs no tā, kāds ir tas cilvēks, ar ko tas jādara un kāda tābrīža situācija manās attiecībās.
26.05.2014 15:32 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Ja tu nesaprati, tad nesaprati :) Ko nu vairs te skaidrot.
26.05.2014 15:39 |
 
Reitings 335
Reģ: 05.01.2014
Cik viegli nauda nāk, tik viegli arī aiziet! Miljons nav nekas daudz - labāk pats nopelnīšu un lepošos ar sasniegto, ieguldīšu naudu tālākattīstībai.

Savai sievietei, sievai neatļautu ko tādu darīt, manā uztverē nav nekādas atšķirības - atdodies par 10, 100 vai par 1 milj. euro. Ja ko tādu viņa izdarītu, tad noteikti attiecības nebūtu tādas kā iepriekš, šaubos vai būtu kopā, jo man tas nav pieņemami.
26.05.2014 15:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!