Cik ilgi gaidīt bildinājumu?

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Sveikas.

Visur apkārt daudzi precas, skatos, ka te arī daudzas bildina. Vēlējos pajautāt, tām, kas ir ilgstošās attiecībās, cik ilgi gaidīsiet bildinājumu? Vai arī jums tas nav aktuāli? Jo zinu, ka daudzas te ir ilgstošās attiecībās un nav precējušās. Jums nav smagi redzēt, ka apkārt visi precas, bet jūs nebildina? Nekad neesat domājušas tāpēc izbeigt attiecības?

Pati gaidīju 4 gadus un nesen sagaidīju, tagad esmu laimīga, bet atceros, ka vēl pavisam nesen, klausoties, kā kādu bildina vai lasot par to, bija ļoti smagi un visu laiku domāju, vai nevajag izbeigt attiecības, ja jau tās tik ilgi neattīstās un vīrietis nesper šo soli - bildināšanu. Interesanti, vai man vienīgajai smagi? Laikam daudzas māk to tvert vieglāk, varbūt esmu konservatīva.
09.05.2014 18:10 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Tas par to atbildību bija mans minējums, mani nevajag nomierināt ;)
Drīzāk, man ir žēl, ka Tu uzskati, ka Tu nevari izveidot tādas attiecības, kurās sieviete Tevi cienītu (neliktu tādus aizkarus, kas tikai viņai patīk, nelīstu makā utt). Varbū, ja mainītu savu domāšanas veidu, atrastu arī sievieti, kas Tevi ciena un tad šādi jautajumi pat nerastos. To Tev novēlu, jo diezvai ar šādu attieksmi Tu sev šādu sievietei dabūs, tevi, ļoti iespējams, atradīs tieši slaucējas un tās citas sliktās :) Jo labās, uzzinot Tavas domas, bēgs.
10.05.2014 14:53 |
 
Reitings 157
Reģ: 29.01.2009
Elfrīds Es reāli nesaprotu, ko tu te cepies par kāzām. Kā jau teicu, tu neesi gatavs un negribi nopietnas attiecības.

Sievietes, kuras gaida bildinājumu ir nopietnās attiecībās, kurās jau notiek visas tās 'briesmu lietas' par kurām tu runā. Neviens tač te negaida bildinājumu no pastnieka vai no iemīļotā pārdevēja vietējā veikalā.
10.05.2014 14:54 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Elfrīds, izskatās, ka tava brīvība aprobežojas ar lupatām pie logiem un izmētātam zeķēm :D
10.05.2014 14:56 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Elfrīds Es gribētu redzēt kā tu to pasaki savai otrai pusei šajos vārdos. Sieviete ar pašapziņu nez vai to tik mierīgi uztvertu. Attiecībās neatkarīgi esot precētam vai nē ir jārēķinās ar otru cilvēku un viņš ir jārespektē. Un tas, ka tu kādu respektē nenozīmē, ka tiek ierobežota tava brīvība. Tā ir tava izvēle kādreiz pielāgoties un veikt kompromisus, jo šis cilvēks ir svarīgs un tā vērts. Protams, ka tev nav tas jādara, ja negribi,

Kāpēc man viss jāsaka? Ne man jūs mācīt kā klusēt noklusēt un pat - piemelot cēlā mērķa - ģimenes saglabāšanas - vārdā :-D :-D :-D.
Jā sieviete ar pašapziņu (lasi - tāda kura vienmēr iedomājas ka viņa un viņas izjūtas ir pati svarīgākā jebkurās attiecībās un citās lietās, tāda kura var atļauties darīt daudzko no tā ko nekad nepiedod citiem (tai skaitā - savam vīrietim)) man tiešām nav vajadzīga.
Veids kā tu izsakies par to, ko uzskati par brīvību, ir ļoti necieņas pilns pret tavu otru pusīti, ja tāda ir.

Es lieliski saprotu ka ja vīrietis ir brīvs atrodoties jums blakām tas ir lielākais pazemojums jums pašām. Vīrietim ideālajā gadījumā ar nopērta suņa skatienu ir jāatskatās uz jums pār plecu katru reizi kad viņš pats uzdrošinās kko pasākt. :-D :-D :-D. Atvaino - tipiski. Jā un ja es esmu kādu (Tevi) tā respektēt tad tas ir brīvības augstākais lidojums :-D :-D :-D.
bet tad nevajag izlikties, ka esi pret laulību, esi atklāts un saki, ka esi pret nopietnām attiecībām.

Iznāk ka tavuprāt laulība nav nopietnas attiecības vai kā?
10.05.2014 14:59 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
karoče, Elfrīds ir dzīvē dziļi vīlies un sāpināts vīrietis. Tu vairs nav ko diskutēt.:D
Man pašai rados ir viens tāds Elfrīds.. lai jau dzīvo, kā vietuļš vilks 80 gados, pansiotātā, par kuru maksās pats,ja spēs.
un ar cerīgām acīm sēdēs pansionāta terasē skatoties uz saviem draugiem,kas sieviņas studētami šļūks čībās pa ielu un mazbērnus mācīs ar riteni braukt.
Pagaidām tas ir tikai tāda tīņa bravūrība. Nekas vairāk.
10.05.2014 15:00 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
neviens cilvēks nav un negrib būt vientuļa sala, un tā nav nekāda sevis pazemošana - atzīt, ka vēlies būt kopā ar otru cilvēku

Atliek vien noskaidrot - uz kādiem noteikumiem? :-D :-D :-D. Ja noteikumi nav pieņemami kādai no pusēm (man) - līguma nebūs.
10.05.2014 15:01 |
 
Reitings 157
Reģ: 29.01.2009
Elfrīds Tur jau tā lieta, ka laulības ir nopietnas attiecības. Taču tas ir kā nākamais solis šajās attiecībās.

Kāpēc man viss jāsaka? Ne man jūs mācīt kā klusēt noklusēt un pat - piemelot cēlā mērķa - ģimenes saglabāšanas - vārdā


Tādēļ, ka ja jau tev ir tāds riebums pret tām briesmīgajām sievietēm, tad varētu cerēt, ka vismaz tu pats esi labāks un esi atklāts par to kādas 'atiecības' tu vēlies.

Bet nu labi, es saprotu ka kāda sieviete tevi ir acīmredzot kaut kā centusies ierobežot un tu nevari tikt tam pāri.

Tīri intereses pēc, cik tev ir gadi?
10.05.2014 15:08 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tu acīmredzot esi vēl puišelis :)
10.05.2014 15:09 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Varbū, ja mainītu savu domāšanas veidu, atrastu arī sievieti, kas Tevi ciena un tad šādi jautajumi pat nerastos. To Tev novēlu, jo diezvai ar šādu attieksmi Tu sev šādu sievietei dabūs, tevi, ļoti iespējams, atradīs tieši slaucējas un tās citas sliktās Jo labās, uzzinot Tavas domas, bēgs.

Paldiem par labajiem novēlējumiem. Kāpēc domā ka man nav sieviešu? Man ir vesels mīlas četrstūris. Es un manas superīgās meitenes. Un ja kāda te iedomājas ka brīvība aprobežojas tikai ar zeķēm un aizkariem tad varu teikt - šī arī ir mana brīvība. Dzīvoju viens, bet regulāri eju ciemos :-D :-D :-D. Un rutīna kā neiestājas tā neiestājas - katru reizi kkas jauns! Un nebēg. Jā, viena pirms kādiem 2 gadiem pateica ka tā vairs negribot. OK. Palaidu bez skandāliem un scēnām lai taču mēģina! Un? Pagāja kāds pusgads kad zvanīja ka esot jāsatiekas un jāaprunājas. Domāju - grib kaut ko nesaprotamu par sava veča uzvedību noskaidrot vai paziņot kādu prieka vēsti. :-D Nē - vētrains sekss visas nakts garumā. Un - laipni lūdzam mana mīļā atpakaļ ģimenē!
Un neviena no viņām nav slikta. Kamēr neesam precējušies - neviena.
10.05.2014 15:11 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Elfrīds, cosmo ir daudz foršāki un kvalitatīvāki troļļi nekā tu :) Es citreiz apbrīnoju cik lieli savas lietas profiņi šeit apgrozās - tā pati Gunita, apelsīne (vai kā tur īsti ir), tu esi pārāk vienkāršs.
10.05.2014 15:16 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
karoče, Elfrīds ir dzīvē dziļi vīlies un sāpināts vīrietis. Tu vairs nav ko diskutēt.

Bet nu labi, es saprotu ka kāda sieviete tevi ir acīmredzot kaut kā centusies ierobežot un tu nevari tikt tam pāri.

tu acīmredzot esi vēl puišelis

Ja jums tā ir vieglāk (niknums un skaudība tik ļoti vairs neplēš) tad jā - esmu dziļi vīlies un sāpināts puišelis, man ir 80 gadi, sēžu pansionātā par kuru maksāt nevaru atļauties un noskatos kā pārējos puišeļus apčubina viņu mature meitas un granny sievas :-D :-D :-D. Vieglāk ta palika?
10.05.2014 15:18 |
 
Reitings 157
Reģ: 29.01.2009
Skairds, ja tas ir tas kā tu gribi dzīvot - viss ir forši, droši, katrs dara kā vēlas, bet nevajag savas izvēles uzskatīt par vienīgajām pareizajām. Un tādēļ, ka citi cilvēki izvēlas dzīvot citādāk, viņi nav stulbi, pazemoti, ierobežoti vai kā citādāk sliktāki par tevi.
10.05.2014 15:19 |
 
10 gadi
Reitings 4974
Reģ: 29.01.2009
Bildināja pēc 6 gadiem, pirms tam vnk nebija iespējas rīkot kāzas tādas kā mēs vēlamies.
Bet nu jā, bijām par to runājuši vairākas reizes, bet bildinājums vienalga nāca kā pārsteigums! :) 10 gadus gan negribētu gaidīt!
Nedaudz brīnos par to, ka dažas tiek bildinātas pēc pāris kopābūšanas mēnešiem (liekas, ka sākumā meitene teica, ka saņēma bildinājumu pēc 4 mēnešiem), man tas liekas daudz par ātru! :D Tomēr kāzas tāds nopietns solis un nez vai pa dažiem mēnešiem var kārtīgi iepazīt otru cilvēku.
10.05.2014 15:19 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Dzīvoju viens, bet regulāri eju ciemos.


Pie mammas, paēst. :D
10.05.2014 15:20 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Tādēļ, ka ja jau tev ir tāds riebums pret tām briesmīgajām sievietēm, tad varētu cerēt, ka vismaz tu pats esi labāks un esi atklāts par to kādas 'atiecības' tu vēlies.

Man kā vīrietim nepiedien izlikties. Esmu atklātāks.
10.05.2014 15:20 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Pie mammas, paēst.

Jā un pēc kabatas naudas un nodot netīro apakšveļu mazgāšanā :-D :-D :-D.
10.05.2014 15:22 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Ai, malacītis! :D
10.05.2014 15:23 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Nu ņemot vērā manu vecumu, man nav par ko iespringt, jo tāpat jāpabeidz vēl augstskola, pie tam jāiekārtojas vēl kaut kā tai dzīvē. Mans draudziņš tā arī pateica, ka negrib bildināt tik ātri un pēc tam nez kad vēl aprecēties.
10.05.2014 15:28 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Labi man apnika
10.05.2014 15:29 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
neko negaidi, nav jau attiecībām nav derīguma termiņa
10.05.2014 22:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits