Cik ilgi gaidīt bildinājumu?

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Sveikas.

Visur apkārt daudzi precas, skatos, ka te arī daudzas bildina. Vēlējos pajautāt, tām, kas ir ilgstošās attiecībās, cik ilgi gaidīsiet bildinājumu? Vai arī jums tas nav aktuāli? Jo zinu, ka daudzas te ir ilgstošās attiecībās un nav precējušās. Jums nav smagi redzēt, ka apkārt visi precas, bet jūs nebildina? Nekad neesat domājušas tāpēc izbeigt attiecības?

Pati gaidīju 4 gadus un nesen sagaidīju, tagad esmu laimīga, bet atceros, ka vēl pavisam nesen, klausoties, kā kādu bildina vai lasot par to, bija ļoti smagi un visu laiku domāju, vai nevajag izbeigt attiecības, ja jau tās tik ilgi neattīstās un vīrietis nesper šo soli - bildināšanu. Interesanti, vai man vienīgajai smagi? Laikam daudzas māk to tvert vieglāk, varbūt esmu konservatīva.
09.05.2014 18:10 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Mani draugs bildinaja 20 oktobri 2011 gada,kad atgriezos no izraealas,biju prom 10 dienas pie mammas un taj laika vins saprata ka velas mani bildinat, mums tad bija gads un 4 menesi tiesi
Vins bija sagatavojis romantiskas vakarinas, un gultu ar rozu ziedlapinam izkaisijis un uz vakarinu galda staveja vaze ar 7 skaistam rozem tas bija tik burvigi



Jau gandrīz trīš gadi pagājuši.. Laikam tik vien kā bildinājums tur Jums jā? :D
10.05.2014 12:00 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Gaidīt? Nu gaidīt gan nevajadzētu dikti ilgi. Ja attiecības pārvēršas nevis par kopā būšanu, bet par bildinājuma gaidīšanu, nedomāju, ka beigās kaut kas labs var iznākt.

Kopā esam 7,5 gadus. Par to, ka varētu apprecēties, esmu sākusi domāt kādu pēdējo gadu. Bet tā gribēšana uznāk periodiski. Vienu brīdi liekas, ka labprāt apprecētu, bet citu - hmmm, bet ja nu nav īstais.
10.05.2014 12:08 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Negaidīju, pats atnāca. :D
Pēc 2 gadu kopā būšanas mani bildināja, negaidot. :)
10.05.2014 12:10 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Libra, man bija līdzīgi , gan par bēbi tā domāju un ilgi lauzos un par kāzām, nu bet būsim reālas, ja nebūtu īstais jau pēc 2-3 gadiem būtu viss pajucis ,vismaz es tā domāju ... :D
10.05.2014 12:10 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
Aijucīt, vai tāpēc tu tik daudz domā par citiem un alksti pēc viņiem, ka pat pēc 7, 5 gadus attiecībām vēl nezini, vai tev blakus īstais ? Tavam draugam to vajadzētu zināt.
10.05.2014 12:43 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Ingucīt, es nedomāju, ka tā ir tava darīšana :)
10.05.2014 12:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es varbūt esmu crazy, bet tā īpaši neuztraucos par to ka mani varētu konkrētā laika posmā nebildināt, man jau svarīgākais ir tas lai viss pārējais attiecībās būtu ideāli lai uztrauktos par to ka lūk visi citi precās, bet es nē.
Un godīgi sakot, ja es sagribētu precēties, varētu to atļauties, tad es laikam pati bildinātu savu draugu, kāda starpība ko citi domātu.
10.05.2014 12:59 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Sākām tikties 16 gadu vecumā, nu jau 6 gadi pagājuši un par kāzām nedomājam, vēl jauni esam. Zinām, ka precēsimiem, bet kad, kas to lai zina? :D


Un, manuprāt, diezgan muļķīgi būt kopā ar kādu, tikai tāpēc, ka gaidi bildinājumu, un vēl muļķīgāk ir izšķirties tikai tāpēc, ka pēc 3 gadiem tevi neapprec. :D

Turklāt, lielākā daļa sieviešu nemaz nevar paskaidrot, kāpēc vēlas kāzas. Parasti, iemesli ir, jo citi precas, tas ir skaisti, tas ir katras meitenes sapnis, es vienkārši gribu. Un pēc tam seko visi juridiskie iemesli, bet ja piedāvātu vienkārši sareģistrēties, tad arī būtu slikti. :D
10.05.2014 13:02 |
 
Reitings 282
Reģ: 08.10.2013
kapēc vispār jaaprecās? Tas protams ir katram personīgi. Taču es domāju, ka viņš bildinās kad jutīsies drošs. neuzskatu, ka vajag sasteigt.
10.05.2014 13:04 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Man liekas,ka tas viss ir atkarģs no pāra vecuma. 19 gados meitene noteikti negaida bildinājumu tuvākajā laikā un tas noteikti nav svarīgi, bet tajā pašā laikā 25 gados gaida bildinājumu.
10.05.2014 13:08 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Protams, ja meitenes vel ir jaunas, attiecības sāktas ļoti agri, tad tas nav tik svarīgi, bet, ja ir 30, kopā gadi 10, tad es domāju,ka tas ir savādāk :)
Un pati lielākā atšķirība ir vīrieša attieksmē, te meitenes saka, ka vīrietis piemin, ka kāzas būs, ka par sievu grib utt., bet ir vīrieši, kuri nerunā par to (un sievietes neuzbāžas, lai neizdarītu spiedienu (pat te to ta traktē, ka runāšana ir spiediens) un vel, kas zin kādu iemeslu dēļ vai arī ieminas pa retam atbildi nesagaidot) un viņi pie sevis jau zin, ka nebņems šo sievieti par sievu ne tagad, ne vēlāk.
Es cosmo lasot tēmas aizdomājos par tām meitenēm, kurām ir bērniņi, bet viņas raksta "draugs" to un to.. Varbūt esmu šajā ziņā vecmodīga, bet nu kāda tur draudzēšanās? Un nerakstīs tak viņas vienmēr "bērniņa tētis", jo ir ne tikai tētis viņš šīm sievietēm. "Vīrs", manuprāt, apkopo daudz lielāku nozīmi dzīvē.
Protams, tās ir manas domas, un,ja sieviete negrib precēties, arī tā ir viņas izvēle un galvenās ir , kā jau minēju, veiksmīgas attiecības, bet,ja tās ir tik veiksmīgas, tad, kas tomēr attur šo pāri no likumiskā cēļā noslēgtas savienības? Kaut vai tā dēļ, lai nelaimju gadījumos, otrs nepaliktu grūtas situācijās, jo bērni jau vel kaut cik aizsargāti ar likumu.
Aizdomājos par šo tēmu :) Visvairak jau tādēļ, ka vīrietis ir tomēr tas, kas izdara šo soli - bildina. Un viņi ir tik dažādi, žel,ka mums forumā tādi padumji zābaki gadījušies, būtu interesanti paklausīties tos, kas neprecās, bet kopuma ir sakarīgi :)
10.05.2014 13:14 |
 
Reitings 193
Reģ: 11.02.2014
man nez kāpēc galvā ir iesēdusies doma, ka es itkā gaidu, bet loģiski domājot tagad vēl negribētu, tāpēc gribētu izdzēst no galvas to gaidīšanu, lai tas vienalga kad notiktu, bet būtu kā pārsteigums, nevis es jau iepriekš zinātu vai nojaustu... gribētu tās pārsteiguma emocijas... ja es visu laiku gaidīšu, tas sabojās to brīdi, bet varbūt man tikai tā liekas.
10.05.2014 13:16 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Es gaidiju 10 gadus... nesagaidīju Sagaidīju mūsu jubileju un pieliku tam punktu. Protams, jau nākošajā dienā bija gatavs uz zagzu vest. Bet man vairs to nevajag. Kā te viena meitene jau minēja, manī kaut kas vienkārši salūza. Es veltīju visu savu jaunību viņam, un viņš zināja, ka vēlos apprecēties. Bet savas vēlmes viņam bija svarīgākas par manējām. Nenovārtēja mani



Šo pašu var pagriezt otrādi. Viņš veltīja tev savu jaunību, tu zināji, ka viņam ir citi sapņi un tavas vēlmes bija svarīgākas par viņa vēlmēm. Tu viņu nenovērtēji. :D
10.05.2014 13:21 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
viens paziņa gandrīz 10 gadus kopā dzīvoja ar meiteni, jau kopīgs bērniņš bija. Tad viņš saprata, ka nekad viņu neprecēs, ka nav īstā, bet vecums nāk un grib to sieviņu satikt. Aizgāja no ģimenes. Pēc gada satika meiteni, kuru pēc mēneša pazīšanās bildināja, jo juta, ka vajag un grib, un ir īstais cilvēks un brīdis...
10.05.2014 13:28 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
viens paziņa gandrīz 10 gadus kopā dzīvoja ar meiteni, jau kopīgs bērniņš bija. Tad viņš saprata, ka nekad viņu neprecēs, ka nav īstā, bet vecums nāk un grib to sieviņu satikt. Aizgāja no ģimenes. Pēc gada satika meiteni, kuru pēc mēneša pazīšanās bildināja, jo juta, ka vajag un grib, un ir īstais cilvēks un brīdis...


KA man riebj tadi veci. Nozelojami.
10.05.2014 13:32 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Bildinājumu saņēmu jau pēc dažu mēnešu draudzēšanās, bet kāzas tā arī nesekoja pat pēc daudziem gadiem, tāpēc.. nesekoja arī attiecības.

Ja ar vīrieti vienkārši baudu attiecības, tad nemaz negaidu nekādus bildinājumus. Bet, ja vēlos viņu par vīru, vairs negaidītu tik ilgi.

Jaunībā jau par to visu nedomā, vienkārši samīlies un aidā. Bet vispār ir ļoti vērtīgi pēc iespejas agrāk uzzināt otras puses nostāju laulību, bērnu un citos fundamentālos jautājumos. Ja abiem viedoklis saprīt par, piemēram, neprecēšanos, lieliski. Bet, ja viens no pāra tomēr grib precēties, bet otrs nē, tas ir skumji. Un vēl skumjāk, ja ir bērniņš.

Nesen ar iepazinos ar pāri, kas jau 10+ gadus kopā un bērns arī jau skolnieks, bet abi tā arī nav apprecējušies, katram savs uzvārds. Turklāt sieviete grib apprecēties, bet vīrietis grib joprojām būt brīvais ērglis... Tāda nelāga pēcgarša rodas.
10.05.2014 13:33 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Mi amor,
viņa pirmo ilggadējo draudzeni es vēl vairāk nesaprotu nekā to čali. Viņš tā godīgi arī teica, ka kopa ir, jo ir ērti - pabarots, apčubināts ir, neko citu nevajadzēja tajos 20-30 gados.. Kā viņa ar to sadzīvoja tik ilgi?!
10.05.2014 13:35 |
 
Reitings 9
Reģ: 01.04.2014
Kopā esam 5,5 gadus, bet par bildinājumu nemaz nedomāju :D
Esam par to runājuši, bet šobrīd ne viņam , ne man tas nav aktuāli. Ir daudzi, daudzi citu lietu un sapņu, ko gribās realizēt pirms tam :)
10.05.2014 13:36 |
 
Reitings 395
Reģ: 20.03.2014
Nu no manis tādu bildinājumu arī neviena nesagaidīs. Ir labi tāpat. Zinu savu vērtību. Zinu savas spējas un iespējas. Zinu ko gribu vai negribu un nav pagaidām redzēta tāda kuras dēļ uz tādām muļķībām parakstītos.
10.05.2014 13:50 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
chanely, kāpēc tad kāzas nesekoja? Bildinājumam ir jābūt vīrieša iniciatīvai, bet kāzas jau plāno abi..
10.05.2014 13:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits