Cik ilgi gaidīt bildinājumu?

 
Reitings 394
Reģ: 14.07.2012
Sveikas.

Visur apkārt daudzi precas, skatos, ka te arī daudzas bildina. Vēlējos pajautāt, tām, kas ir ilgstošās attiecībās, cik ilgi gaidīsiet bildinājumu? Vai arī jums tas nav aktuāli? Jo zinu, ka daudzas te ir ilgstošās attiecībās un nav precējušās. Jums nav smagi redzēt, ka apkārt visi precas, bet jūs nebildina? Nekad neesat domājušas tāpēc izbeigt attiecības?

Pati gaidīju 4 gadus un nesen sagaidīju, tagad esmu laimīga, bet atceros, ka vēl pavisam nesen, klausoties, kā kādu bildina vai lasot par to, bija ļoti smagi un visu laiku domāju, vai nevajag izbeigt attiecības, ja jau tās tik ilgi neattīstās un vīrietis nesper šo soli - bildināšanu. Interesanti, vai man vienīgajai smagi? Laikam daudzas māk to tvert vieglāk, varbūt esmu konservatīva.
09.05.2014 18:10 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
ejot uz to pirmslaulību kursu, klausoties tos seminārus, ticu, ka visa atslēga ir tajā, ka ar attiecībām ir vienkārši jāstrādā, lai tas nenonāktu līdz šķiršanai. Protams, ka laulība un gredzens pirkstā to visu negarantē, bet tomēr dod lielāku atbildību, lielāku drošības sajūtu un ticību, ka mēs abi strādāsim ar šīm attiecībām daudz vairāk, kā esot vienkārši drauga un draudzenes statusā.


man arī bez visiem kursiem ir tāda pārliecība...
09.05.2014 18:45 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Kampanella, cik jauki, es Tevi saprotu, arī man šogad būs kāzas un arī mani bildināja, protams (l)
Man notika viss tā, kā biju sapņojusi, bet neko centos neietekmēt, jo nekad nevēlētos vīrieti pamudināt uz bildinājumu, man tas liekas apkaunojoši. Gribēju, lai viņš pats sajūt īsto brīdi. Attiecībās esam 4 gadus, 3 no tiem kopdzīvē. Jūtu, ka viņš ir tas cilvēks, ar kuru kopā varētu novecot un sagaidīt vecumdienas. Kāzas man jau no bērnības bija īpašas, jo nevēlos savam vīrietim, piemēram, pēc 10 gadu attiecībām būt draudzene. Man arī ir vienmēr bijis svarīgi bērnus dzemdēt laulībā, būt vīram un sievai. Protams, piekrītu, ka pie attiecībām ir jāstrādā, tā ir māksla pieņemt viena otra rakstura mīnusus, būt kopā arī smagās grūtībās.
09.05.2014 18:45 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
kristel, vai nemaz neesi runājusi ar savu vīrieti par bildinājumu, kāzām, bērniem, vienvārdsakot - nākotni?
Man šķiet, ka neesam jau viduslaikos, kad sievietei bija pacietīgi jāgaida solis no vīrieša puses.. Parunā ar viņu, kādi viņa plāni attiecībā uz precēšanos...
09.05.2014 18:45 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Ne visi vīrieši grib izteikt bildinājumu. Citi vienkārši grib precēties bez nekādas bildināšanas, jo uzskata to par lieku detaļu.
Es esmu pārliecināta, ka mani nebildinās - drīzāk precēsimies bez bildināšanas.
Bet, tā vispār man patiktu ja mani bildinātu. :) Tikai baidos un negribētu, lai tas notiek kaut kā super publiski.
09.05.2014 18:57 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Esmu attiecībās 4 gadus, par kāzām tikai tagad palēnām sākām runāt, ka gada laikā varētu. Bildinājumu gan negaidu, un arī vīrietis par to ir informēts, ka negribu, jo pat īsti kāzas negribu- tikai sareģistrēšanās+maza fotosesija+ pasvinēšana divatā, bez neviena viesa utt. Šos 4 gadus par kāzām runājām tikai pa retam, vīrietis mazliet biežāk ieminējās, bet pieļauju, ka tas mūsu vecumu dēļ, jo vīrietis 5 gadus vecāks, pieaugušāks, vairāk grib to visu oficiālo padarīšanu, es par to pat īsti nedomāju līdz šim. Katrā ziņā tas noteikti nebūtu iemesls pārtraukt attiecības no manas puses.
09.05.2014 19:04 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Esmu kopā 6,5 gadus - neesmu bildināta, ir mums bērniņš, neesmu domājusi, ka varētu savu vīrieti tāpēc pamest.

Šad un tad jau uznāk skumjas, kad visi precas, gribas man arī, bet nu cik ātri uznāk, tik ātri skumjas pāriet, jo kopā mums ir labi un esmu izvēlējusies ar savu vīrieti veidot ģimeni arī bez tām kāzām un bildinājuma.
09.05.2014 19:04 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Vienmēr esmu zinājusi, ka kopdzīve bez laulībām man nav pieņemama. Uzskatu, ka ģimene ir tad, kad pāris ir precējies.

Mani bildināja pēc apmēram gada draudzēšanās, biju dikti pārsteigta, pat nezināju, ko teikt uz bildinājumu. Vīrs vēl tagad apceļ par šo tēmu :D
09.05.2014 19:14 |
 
Reitings 15
Reģ: 13.04.2014
Esmu kopa ar savu Virieti 9 apalus gadus un neesmu vel bildinata! Ja protams esam gadu laika periodski runajusi par berniem un precibam. Pedaja gada laika es daudz jauta vinam par bildinajumu, bet esmu nonakusi pie secinajuma ka laikam tas naks no vina taa dabiski- istaja laika....
Katram savs laiks noteiktam lietaamm...
Bet jaa tas ik pa laikam mazliet dod pa nerviem, ka draudzenes precas, tiek bildinatas vai dzimst berni....
09.05.2014 19:14 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Nav jau tāda pareizā laika, kad jābildina. Kamēr abi cilvēki ir apmierināti, tikmēr problēmu nav. Problēmas jau rodas, ja sieviete pēc ilgas kopdzīves vēlas būt sieva, bet vīrietis neprec. Tad gan es uzskatu, ka vīrietis rīkojas neglīti - jo kāpēc gan nevar apprecēties, ja dzīvo kopā, ir bērni?
09.05.2014 19:17 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Uzskatu, ka ir vīrieši, kuri vienkārši nebildinās nekad un visticamāk nekādos apstākļos (arī teiksim bērnu gadījumā), nereti tas ir tad, ja vecaki skandinājuši,ka nevajag precēties, vīrietis ir vīlies attiecībās un ticis piekrāpts un citi iemesli. Bet tajā pašā laikā viņi nav vieni, ir attiecības, jo sieviete ir samierinājusies vai pati neuzskata precības par primāro.
Taču uzskatu, ka, ja sieviete piekāpjas, viņai tā sāpe iznāks ārā agrāk vai vēlāk un visdažādākajos veidos, bet vīrietis tāpat nesapratīs par ko ir cepiens.
Tāpēc, tām meitenēm, kuras tomēr sirdī cer, bet jūtka nebūš, ieteiktu pārdomāt vai tas nekļūs gadu laikā par dziļu aizvainojumu.
09.05.2014 19:19 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Nezinu,
nav vīrieša, nav tādu problēmu. :D :)
09.05.2014 19:22 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
jonquille, piekrītu.

Tāpēc man žēl vienas paziņas. Kopā ar vīrieti ir jau vairāk kā 10 gadus, ir 4 gadus vecs bērniņš. Cerēja, ka, kad gaidīs mazo, viņš bildinās, bet tas nenotika. Tagad laikam jau ir tik tālu, ka jau sen būtu aizgājusi, ja nebūtu bērna.
Vīrietis zina, ka sieviete vēlas būt sieva, bet pilnīgi ignorē šo faktu, jo viņš NEGRIBOT.
09.05.2014 19:23 |
 
Reitings 649
Reģ: 19.02.2014
Annie, nu riktīgs ķēms, nebaidos šī vārda..
Uzskatu, ka, ja ir tādi uzskati vīrietim,ka neprecēsies, tas ir jāpsaka uzreiz un tiešā tekstā jau attiecību sākumā (ha, to gan visticamāk reti,kad sagaidīt).
Man paziņu lokā ir sievietes, kuras attiecību sākumā cerēja kaut kad sadzirdēt lielo jatājumu, ir pagājuši gadi 5-15 un pat vairāk un ir acīmredzami, ka nebūs un tagad viņas ir samierinājušās un saka-nu nav jau tik svarīgi, iztikšu bez sievas statusa, varbūt citā dzīvē, bet var pat balsī dzirdēt, ka viņas nebūt nav laimīgas par šādu iznākumu.
Es, protams, uzskatu,ka attiecībās ir galvenā mīlestība, bet tad, ja viens grib precēties un otrs ne, vienam no viņam sanāk piekāpties.
Vispār, ļoti plaši diskutējama tēma ar dažādiem variantiem.
09.05.2014 19:31 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
jonquille, jā, ir skumji, jo liekas, ka viņas mīlestība vilšanās dēļ pārvēršas rūgtumā.
09.05.2014 19:33 |
 
Reitings 205
Reģ: 21.02.2014
Esam kopā 10 gadus un vēl neesmu bildināta. Neteiktu, ka mani tas satrauc, jo 1) viņš jau sen runā par to, ka vēlas mani precēt un dibināt ar mani ģimeni 2) laulība mums vairāk saistās ar juridiskās puses sakārtošanu, kas būtiski, radot bērnus un veicot lielus pirkumus (mājoklis).Tā kā drīzumā tas kļūs aktuāli, tad domāju, ka ilgi nebūs jāgaida 3) un vispār.. Nejauši viņa mantās atradu gredzenu:)
09.05.2014 19:34 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Esam kopā 7 gadus, vēl neesmu bildināta.
Pēdējā +- gada laikā sāku par to tā intensīāk domat, gaidīt.
Nekādu spiedienu neizdaru un tetaisos izdarīt - manuprāt, nav īsti normali puisim uzbāzties un prasīt "nu, kad tu mani bildināsi?".
Nesatraucos par to, bet gaidīt tomēr gaidu...
Mēs savā starpā esam izrunajuši, ka gribam precēties un kā gribam precēties. Viņš mūsu draugu kompānijā, kad tiek runāts par precēsanos, bildinājumiem, pats ir teicis, ka grib saderināties "tuvā nākotnē" un, ja kāds jautā par precēšanos, tad viņš atbild, ka "Paga, man vispirms viņa ir jabildina".
09.05.2014 19:41 |
 
Reitings 205
Reģ: 21.02.2014
Paziņa stāstīja, ka viņa arī pēc vairākiem gadiem "uzspieda" uz šo tematu. Rezultātā puisis pateica, ka viņš jau bija nobriedis bildinājumam, bet ja reiz tā uzspiež, tad lai vēl pagaida:) Tā ka visādi var gadīties, lai gan, protams, ir vīrieši, kuri nevēlas precēties. Pilnīgi žēl tās sievietes, kuras jau ar 3 bērniem, bet aizvien cer, ka kādu dienu uzvilks balto kleitu..
09.05.2014 19:50 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Iepriekšējās attiecības pārtraucu tieši šī iemesla dēļ, bijām kopā 5 gadus, gaidiju bildinājumu, bet nesagaidīju. Vēlāk pats atzinās, ka nemaz precēties nevēlās, un neredz bildinājumam jēgu, kā minēja Annie, tas tiešām radīja rūgtumu, zināju, ka nespēšu ar to sadzīvot. Ne brīdi nenožēloju, ka izbeidzu šīs attiecības.
09.05.2014 19:52 |
 
Reitings 371
Reģ: 26.04.2014
Saka, ja vīrietis neprec tuvāko 2-3 gadu laika samazinās krietni %, ka to darīs.

Ray, man tevis ļoti žēl, bet gan jau tu esi jauna un viss vēl priekšā. :)
09.05.2014 19:58 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Ray, bet vai tad tas cilveks tapec bija sliktaks, ka tevi nebildinaja? Tu izskiries un nenozelo, bet taja pasa laika vareji but preceta ar so cilveku, ja vien vins tevi butu bildinajis? Manuprat, ja tas bija tavs istais cilveks, tad vajadzeja runat par so jautajumu, nevis pacelt asti un aiziet. Bet te atkal jautajums, vai tu vispar uzskati, ka ir tadi istie, vai ari preceties var ar tadu, ar ko daudz maz sapas?
Mani bildinaja pec 5 gadiem, bet par precesanos bijam runajusi jau agrak. Es nevis prasiju "kad tu mani bildinasi", bet gan "vai nebutu laiks appreceties" utml. Drosi vien liela nozime ari tam, ka es paliku stavokli, bet es ceru, ka tas bija tikai pamudinajums, lai mani bildinatu, nevis iemesls.
09.05.2014 20:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits