Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bodybuilding un Bikini Fitness

 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012
Sveikas, meitenes!
Man ir daži jautājumi tām, kuras pašas nodarbojas ar bikini fitnesu vai bodibildingu, vai kurām ir kāda pazīstama draudzene, māsa u.tml., kas ar to nodarbojas, kā arī pārējām, kam ir zināšanas šajā jomā. :-)
1) Cik bieži un vai Jūs trenējaties trenera pavadībā, lai sasniegtu savu perfekto augumu? Cik ilgs laiks Jums tam bija nepieciešams?
2) Vai sacensībās Jūs nopūšāties ar bronzeri pašas un liekat meikapu vai to dara kāds cits (ja tā, tad cik par to ir jāmaksā)?
3) Vai ir kādi auguma ierobežojumi - garums, proporcijas (jo pati esmu maza auguma, kā arī mazas krūtis un īsas kājas)?
4) Kur Jūs pērkat sacensību bikini? Skatōjos internetā ir daudzi skaisti, taču vidējās cenas ir no 200-800$. Kā arī tās, kurām ir A izmēra krūtis, vai tie bikini neizskatās neglaimojoši uz auguma?
Ceru uz Jūsu atsaucību!
06.05.2014 10:32 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Cilaju svarus jau 8,5 gadus.. esu piedalijies vairakas sacensibaas un bijis godalgaas (ne gluiz klasiskais bodybuildings) .. stradaju par treneri / konsultantu..

1) tas cvik ilgi jatrenejas ir atkarigs no loti daudziem faktoriem... geeniem, vielmainjas, treninja un uztura pareiziibas, kadu formu velas ssaniegt un kada forma ir sakot treninjus utt...

2) var abejaadi bet parasti jau kads paliidz

3) ka kuras sacensibaas tas grupas.. bet ir ari auguma sadale pa grupaam
4) si isti nemacesu teikt jo esu dzeks

visa pamata ir pareizs trenins un ikdiena pareizi sabalansets uzturs
06.05.2014 10:49 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
bikini vel taa.. bet piemeram ja kadreiz pariet uz klasisko bodybuilding.. rekinies ka tas ir loti dargs sporta veids... un bez kimijas klatbutnes praktiksi neiespejami konkuret augsta ranga sacensibaas.... pazistu dazus atletus kuri starte LV cempionataa... viniem uz partiku + uztura bagatinataji + parejaas sporta fiicas izmaksaa ap 500-700 eur menesii.. un tas ir tiaki viduvejs LV limenis ... pasaules limeni tas izmkasas ir entas reizes lielakas
06.05.2014 10:54 |
 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012
Paldies, kaban! Bet es nevēlos klasisko bodibildingu, vienkārši gribu uztrenēt skaistu augumu bez nekādām palīgvielām un pulveriem. Vai tajās sacensībās var piedalīties, ja cilvēks pats trenējas mājās nevis kādā klubā? Un tad var pieprasīt, lai kāds tevi appūš un sakrāso vai tad pašam attiecīgi ir viss jādara? Un cik izmaksā vienas sacensības (ar visu bronzēšanu, meikapu un dalību u.c.)?
06.05.2014 12:05 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Manila
nejauc steroidus ar uztura bagatinatajiem.... ja nopietni velies iesaistities un darboties saja laucinja tad Tev taka butu jazin kada atskiriba ir siem abiem un kas, kadel, kad lieto uztura bagatinatajus... ja interese detalizetak - varam personigi sarunat saraksti vai tiksanos arpus si foruma...

Nu piemeram 4. maija bija LV cempionats - bija ari bikini klase protams... daliba ja nemaldos bija 27 eur ja laicigi iesuta pieteikumu... labi tonetaji maksa ap 30 eur.. bet bikini klase si tonesana nav pa katru cenu vajadziga.. tas vairak bodybuilding...make up- nemacesu tagad ta uzreiz pateikt bet varu noskaidrot
06.05.2014 12:34 |
 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012

http://cdn.simplyshredded.com/wp-content/uploads/2011/10/71.jpg
Vēlos uztrenēt aptuveni šādu augumu. Pagaidām man ir nedaudz līdzīgs, tikai īsākas kājas un krūtis mazākas un muskuļi nav tik izteikti, kājas gan ir muskuļotas.
06.05.2014 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
nav svarigi kur tu trenejies.. pieteikties var jebkurss... bet neiesaku tagad uzreiz iecikleties uz tik ausgtiem merkiem.. saac ar parastam lietam ka uztura un treninja sakartosana .. patrenejies.. paskaties cik loti Tev tas patik vai tas ir prieks Tevis utt.. un tiaki tad vari domat par talako - sacensibaam utt...
06.05.2014 12:37 |
 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012
Kaban, paldies, būtu ļoti jauki, ja Tu to visu varētu noskaidrot, kā ir meitenēm ar tām cenām par visu un kādiem ierobežojumiem. Varbūt Tu zini kontaktus kādai, kas piedalījās šajās sacensībās. Un, jā, tieši skatījos šīs sacensības, tādēl radās interese par šo.
06.05.2014 12:39 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
bet neiesaku tagad uzreiz iecikleties uz tik ausgtiem merkiem.. saac ar parastam lietam ka uztura un treninja sakartosana .. patrenejies.. paskaties cik loti Tev tas patik vai tas ir prieks Tevis utt.. un tiaki tad vari domat par talako - sacensibaam utt...


+
06.05.2014 12:40 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Krūšu lielumam nav butiska nozime.. nevērtē krūšu apjomu bet figūru.. protams ar skaistām krūtīm var sava zinja izlekt uz citu mazaku krushu dalibniecu skata un nosaciti tas var palidzet .. bet ir gana daudz dalibnieces kuras ienem augstas vietas ari ar loti mazam krutiim..
starpcitu krushu jautajuma ir sistas izdaraams - tas nevar palielinat bez kirurgijas bet tas var nosaciti izcelt un padarit linijas izteiktakas pie tapasa izmeera.. uzlabojot staaju, trenejot zemkrushu muskulus un vel dazi knifinji ... staaja jebkura varianta ir loti nozimiga ...

Tevis ieliktas bildes ir pro klases forma... butiba bikini klase aptveni augstaka kas ssaniedzama ...
06.05.2014 12:41 |
 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012
Es neesmu ieciklējusies tieši uz sacensībām, vienkārši domāju, ka nākošgad varētu izmēģināt, jo būtībā man, kad pusmēnesi taisīju kardio treniņus, tad prese jau bija redzama, bet kopš vairs netaisu, nav redzama. Bet domāju, vai tas ir tā vērts, vai nesanāk baigi dārgas tās pašas sacensību izmaksas. Un es saprotu atšķirību starp uztura bagātinātājiem un steroīdiem, es neko netaisos lietot. Jo arī mans uzturs nav nekāds pārdomātais, būtībā ēdu visu, ko vēlos, bet resna neesmu.
06.05.2014 12:43 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Kopumā sanāk diezgan dārgi, + pierēķini pozēšanas treniņus , vēl ja gribi iestāties Federācijā, jāmaksā par to, bikini arī izmaksā pietiekoši dārgi, jo jāšuj Swarowski kristāli virsū, utt, grims, make-up, viss pārējais.. savācas summiņa simtos. Kā arī diez vai mājās trenējoties tev būs pašai tāda apņēmība.. tur būs vajadzīgs arī aprīkojums, vismaz hanteles, stienis, ja gribi tā izskatīties, ar pliku kardio nepietiks, kā arī paši nepieciešamākie uztura bagātinātāji treniņu procesā būs jāiegādājas..
06.05.2014 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
manila
ka jau mineju iepriekss.. silti iesaku no pasa sakuma uz to ta neiecikleties.... sakarto uzturu, treninju.. patrenejies kadu laiku.. paskaties ka Tev patik , vai Esi apmierinata ar to cik atri nak progress un ko tas no Tevis prasa spēku-laika-finnasu zinjaa.. un tikai tad doma par sacensibaam... sacensiobas nekur nepazudiis- taas ir vairakas katru gadu...

Ja interese varu palidzet ar uztura un trenina sakartosanu.. esu stradajis ar modelem
06.05.2014 12:44 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Jo arī mans uzturs nav nekāds pārdomātais, būtībā ēdu visu, ko vēlos


tādā veidā uz augstiem rezultātiem vari necerēt..
06.05.2014 12:46 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
edot visu pec kartas nekam nesekojot lidzi nekur talu netiksi.. ta atu neiegusi pat minimalu muskulmasu kas ari bikini klase ir nepieciesama lai izceltu linijas...

mini ka saproti atskiriibu - pastasti man ludzu kas ir proteina pulveris? - jautaju tadel jo man ir aizdomas ka tomer nezini kas tas ir....

Uzreiz varu teikt ka bus ikdiena jaievero pareizi sabalansets uzturs .. regulari jatrenejas... pilnvertiga atpuuta ... = rezultats

un uzturs nenozime neko neest un veikt kardio.. ta atu vienkarsi iztidzeesi ne veidois figuuru
06.05.2014 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
LEE +++
06.05.2014 12:49 |
 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012
Bet šai manis ieliktajai sievietei daudzas bildes ir arī, kur viņa izskatās ne sevišķi uztrenēta, tieši sacensību bildēs viss liekas ļoti izcelts, vai tur nav liels ieguvums arī pateicoties tam bronzerim? Man konkrēti interesē tieši dibena pacelšana un pieņemšana apjomā (tā teikt, vēlos tādu pufīgāku), kā arī vēdera preses nostiprināšana.
06.05.2014 12:49 |
 
Reitings 329
Reģ: 29.12.2012
Kaban, Tev taisnība tik sīki es nezinu par uztura bagātinātājiem, man draugs gan viņus visu laiku lieto trenējoties; zinu vien to, ka steroīdi atšķirībā no tiem ir aizliegti.
06.05.2014 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
jebkurs atlets uz sacensibu laiku ir uzdzinis vislabako formu + max nozavejies lai redzamaki muskuli + ietonejums ari izcel muskulu aprises + pirms nak uz skatuves muskulus sadzen pilnus ar asinim lai tie ir pufigaki uz to briidi (ka tas ir pec jebkura muskulku treninja).. tadel sads efekts un atskiriiba.. arii pro kulturisti nesezonaa ir uz "buulking" faazes kad ir ar vera nemamu lieko svaru kuru uz sacensibu laiku met nost ... kulturisti butiba vius laiku iet sis fazes - uzedaas , met nost, uzedas, met nost.... jeb anglu valoda - cut un bulking....
06.05.2014 12:52 |
 
Reitings 2832
Reģ: 17.10.2010
Dibenam - squati , izklupieni u.c. vingrinājumi.



06.05.2014 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
ar tikai trenetu dibenu un presi uz vedera bus pa maz .. ir jatrene viss augums...
06.05.2014 12:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits