Jaunas attiecibas, kad ir berns?

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Tas kuram ir berni un skirushas.
Ka jus spejat izveidot attieciibas ar virieshiem? Kaa jus berniem iestastiet, kad sveshais onkulis bus jaunais tetis? Kada ir virieshu reakcija,kad uzzina, ka jums ir ari piekabe?
Mazliet aizdomajos par sho temu, jo manejais puisis teica,ka nespetu satikties ar sievieti,kurai ir berns, jo vinsh nespetu miilet cita viriesha bernu.
26.04.2014 19:48 |
 
Reitings 847
Reģ: 09.02.2014
Manā franču galā vīrieši cīnās par bērniem vairāk nekā Latvijā, bet tādu, kuriem svešie bērni traucē, arī netrūkst.

Man šobrīd ir paziņa, kura savam bēbim kā 2. un 3. vārdu ielika drauga meitu (no bijušās laulības) vārdus, mīl kā pašas bērnu arī 'bagāžu'. Cik cilvēku, tik attieksmju, attiecību un variantu.
27.04.2014 00:37 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
Kā jūs zinat ka vīrietis tos bērnus pieņem. Daudzi mēģina pieņemt. man liekas, ka nejau bērns ir problēma. Problēma ir sievietē, kas pasaka:"iepazīsties- šits turpmāk būs tētis".
Kaut kā netā paskatījies... parāk lēni maku izvilku... Vel sāk pārmest nemīlēšanu. Krājās visāda neizrunāta huiņa un aizvainojums. Čalis paņem vagu. Vel vainīgs paliek.
Karoč- sieviete gaida lai vīrietis tā uzreiz sitiena lēkātu bērnam apkārt un puņķotos, bet manuprāt tās vīriesū sirdis atverās vēlāk
27.04.2014 01:07 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
sveshais onkulis bus jaunais tetis

Mana māte tā nedarīja un par to es viņu cienu. Man nebija viņas jauno draugu jāsauc ne par tēvu, ne patēvu. Saucu viņu vārdā. Mēs vienkārši sadzīvojām, jo mamma mācēja paskaidrot, ka tētim dzīvē tā sanācis, ka viņš kopā ar mums vairs nebūs (3 gadīgai man daudz jautājumu par to nebija) un ka mamma tagad dzīvos kopā ar (vīrieša vārds). Man no tā nebija jāizdomā jauns tētis, viņam nebija jāsauc mani par meitu. Sadzīvojām labi, bija gan saldējums, gan pēriens. Viss kā ar parastu tēti, tikai nekā uzspiesta nebija.
Pati esmu dzīvojusi kopā ar vīrieti, kam ir bērns no iepriekšējās. Arī viņam mani ne par mammu ne pamāti nebija jāsauc. Sadraudzējāmies lēnām un miers.
27.04.2014 01:14 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Es arii negribetu tikties ar puisi kuram ir bijusi jau gimene un berni.Nee,paldies!!

Bet varbut,kad busu vecaaka, ap gadiem 35-40, ja vinam bus forshi, gudri berni,kas mani pienemtu tad es labprat, nebus pashai jadzemde un vini jau bus nopietnaa vecumaa. Loti nepatiik siikie neprotu nemties ar berniem un rast kontaktu.
27.04.2014 02:37 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.11.2012
sveshais onkulis bus jaunais tetis

Nesaprotu, kāpēc bērnam būtu jāmelo par to, kurš ir tēvs, kurš nav...

Bet par to bērnu pieņmšanu/nepieņemšanu, man jau šķiet, ka tas vairāk ir jauniem cilvēkiem. Nezinu. Man nebija problēmas pieņemt to, ka vīrietim ir bērns, arī pirms man pašai bija bērns.
Es īsti nesaprotu kā bērns var būt šķērslis, jo tu taču pats, kā cilvēks, esi tāds kāds tu esi, bērns tevi nepadara par labāku vai sliktāku.
27.04.2014 03:12 |
 
Reitings 336
Reģ: 17.03.2010
Kaa jus berniem iestastiet, kad sveshais onkulis bus jaunais tetis?

To nu gan nav jāiestāsta, ja bērns zina savu īsto tēti. Domaju tas nāks ar laiku kā tam bērnam saukt jauno"tēti" varbūt vienkārši vārdā.
27.04.2014 07:59 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Dzīve ir pietiekami gara, nekad nevar paredzēt, kas var notikt, kādi pagriezieni nākamajā ceļa pagriezienā mūs gaida... Tāpēc svaidīties ar tādiem ļauniem vārdiem, kā "dzemdēt bērnus no katra garāmgājēja" nekad neuzdrošinātos... Un vīra aiziešana vai šķiršanās no vīra ir vēl mazākais ļaunums, kas dzīvē var notikt. Kaut vai pēc nelaimes - sieviete vēl jauna, vitāla un dzirkstoša ar bērnu var palikt viena. Dikti jau labpatīk mums domāt, ka dzīvē visu varam grozīt un vadīt tikai, kā paši vēlamies, pēc jaunības maksimālismā izsapņotā ideālā scenārija...

Par tēmu - jebkurā gadījumā attiecības ar sievieti/vīrieti, kuram ir bērns, ir jāveido tikai tiem, kas to spēj pieņemt. Pietiekami pasaulē nemīlētu, nelaimīgu, neapmīļotu bērnu.
27.04.2014 12:16 |
 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
Es nedomāju,ka pati varētu būt kopā ar džeku,kam ir bērni. Bet ko zin,dzīvē visādi gadās,ja nu tiešām brīnišķīgs cilvēks,tad varbūt varētu to pieņemt.

Tāpēc arī uzskatu,ka ir tikai godīgi,ja to faktu par bērniem pasaka sākumā(neitrāli) ,pirms kaut kas ir sācis veidoties,jo tas var būt ļoti sāpīgi, ko tādu uzzinot vēlāk.
Kā arī - nenosodu,ja džeks izbeidz attiecības bērnu dēļ.

Bērniem nekas nav jāiestāsta,jo tētis ir tikai viens. Es domāju,ka bērns pats sapratīs,ka mamma nevar visu dzīvi nodzīvot viena un nelaimīga.
27.04.2014 12:34 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
,pirms kaut kas ir sācis veidoties,jo tas var būt ļoti sāpīgi, ko tādu uzzinot vēlāk.
vienkārši gar zemi.... pipec:D
27.04.2014 12:52 |
 
Reitings 282
Reģ: 25.07.2010
Manu paaris draugu pieredze raada,ka,ja iemiil,tad iemiil ar vai bez taa saucamaas piekabes.
27.04.2014 13:00 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Smadzenēs zāģu skaidas :D

Pašas gribat atrast ar savām "piekabēm" večus, bet ar veci ar sīci no iepriekšējām attiecībām negribat satikties :D

Gatavais bērnu dārzs :D
Pieaugat vienreiz! :D
27.04.2014 14:15 |
 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
Ervins, es nedomāju,ka meitene, kurai ir "piekabe" teiks,ka ar džeku,kam ir "piekabe",nesatiksies. (voj cik sarežģīti sanāca pateikt savu gudro domu :D)

Tā saka daļa meitenes,kam nav tā "piekabe". (ceru,ka varēja saprast)
27.04.2014 14:26 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka nevajag klusēt par bērna esamību....ja otrs cilvēks nav sajusmā par "piekabīti", tad viņam ir tiesības, un tas jauztver pozitīvi, jo labāk būt kopā ar cilvēku kurš mīl 2 in 1...nevis pēcāk izturas pret svešo bērniņu ar nicinājumu vai nedod Dievs pastrādā kādu vardarbību.
Tāpēc māmiņas...vēlu laimi un harmoniskas attiecības, bet nekad neaizveriet acis uz to, kas notiek ar Jūsu bērnu!
27.04.2014 14:42 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
Es tiktos ar vīrieti, kuram jau ir bērns un bērnu pieņemtu ar prieku, bērni patīk. Neredzu
kā bērni varētu būt piekabe, bērni taču ir tādi paši cilvēki kā jūs, tikai mazi, hm..
27.04.2014 15:48 |
 
Reitings 173
Reģ: 20.02.2014
Domāju, ka nevienmēr vainīgs ir vīrietis, piemēram es kad biju maza neļāvu mammai nemaz tikties ar citiem, nekādies nevarēju pieņemt, domāju , ka tā ir tikai mana mamma un viss , pat nezinu kāpēc :D bet tagad ļoti nožēloju, jo mamma ir viena.
27.04.2014 17:49 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Ja tā padomāju par tām 20 gadīgajām meitenēm ar bērniem, tad problēmu atrast puisi viņām nav. Kas notiek viņu attiecību iekšienē gan nepateikšu.

Pašai pret vīrieti ar bērnu....attieksme atkarīga no viņa vecuma. Ja 30 gadnieks, tad tas ir tikai normāli.
27.04.2014 17:59 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Domāju, liela daļa vientuļo māmiņu problēma ir ne tikai bezatbildībā un sasteigtās attiecībās, bet arī tajā faktā, ka bērna ienākšana ģimenē ir ļoti liels pārbaudījums jebkurām pat visstabilākām attiecībām. Tāpēc tas, ka attiecības ir nopietnas, stabilas un visādi citādi ideālas, nepasargā no fakta, ka ar bērna parādīšanos tās var pamatīgi sabojāties, jo mainās absolūti viss - ikdienas režīms, vērtību skala, brīvā laika daudzums, izklaides iespēju variācijas, migs un miers u.t.t. Un ar to ir jāiemācas sadzīvot, jāiemācas pielāgoties, bet diemžēl, ne visi to spēj...

No šī aspekta skatoties, daudz vieglāk ir izveidot attiecības, kad bērns jau ir sasniedzis 4-5 gadu vecumu un ir patstāvīgs, saprotošs un vairs neprasa tik lielu uzmanību un rūpes.

Vispār jau viedojot attiecības ar vientuļo māmiņu tāpat viss smagais atbildības un rūpju slogs joprojām gulstās uz sievietes pleciem, jo svešs vīrietis noteikti pašā attiecību sākumā nečubināsies gan svešu bērnu. Tad nu tāpat - vīriem noteikti ir vieglāk izveidot attiecības pat ar sievieti, kurai ir bērns, jo nu nemaz tik ļoti viņš tajā visā nepiedalās. Ar laiku, jā, bet nu tā ļoti lēnām un ļoti nosacīti... Savādāk ir, ja vīrietim ir bērns no iepriekšējām attiecībām, tad no jaunās sievietes tiek prasīts uzvesties kā otrai mātei, jo tas tak esot jābūt bez maz vai dabīski un intuitīvi...

Lai nu kā, bezšaubām apsveicami ir, ja atrodas kāds, kurš ir gatavas attiecībām ar svešiem bērniem!
27.04.2014 18:13 |
 
Reitings 39
Reģ: 17.04.2014
Ir trīs varianti šādā situācijā:

1.Vīrietis,kas nevēlas bērnus.Labi,ja svešus, kas ir saprotami, bet tikpat labi, viņš var negribēt viņus vispār,arī savus(šobrīd, nekad)
2.Vīrietis, kam nav problēmu tikties ar sievieti,kurai bērns, jo bērns nav viņa problēma.. Tātad viņš tiekas ar sievieti, sieviete audzina bērnu un šādā gadījumā ir vienalga savs vai svešs.
3. Vīrietis, kas saprot, ko nozīmē bērns. Saprot savu nozīmi viņa audzināšanā,līdzīgi kā 1.variantā, tikai gatavs uzņemties atbildību. Šādi vīrieši ir retums un zelta vērtē, viņš audzinās i savus, i svešu :)
27.04.2014 18:39 |
 
Reitings 182
Reģ: 07.08.2011
Mani noteikti neuzrunaa viirieshi ar beerniem. Man nepatiik beerni taapeec viss, kas ar vinjiem saistiits, mani atstumj. Un jebkuraa gadiijumaa ir gruuti pienjemt to, kas nav "savs".
27.04.2014 19:25 |
 
Reitings 10
Reģ: 31.03.2014
Sheit, USA, iipashi mazaakaas pilseetaas ir ljoti izteikta tendence, ka meitenes, kuraam ir 16 gadu, ir taa samiileejushaas savos vidusskolas puishos, ka paliek staavoklii speciaali, un taadejaadi domaa, ka puishus varees patureet muuzjiigi... skumji, bet taa notiek.
28.04.2014 06:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits