Jaunas attiecibas, kad ir berns?

 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Tas kuram ir berni un skirushas.
Ka jus spejat izveidot attieciibas ar virieshiem? Kaa jus berniem iestastiet, kad sveshais onkulis bus jaunais tetis? Kada ir virieshu reakcija,kad uzzina, ka jums ir ari piekabe?
Mazliet aizdomajos par sho temu, jo manejais puisis teica,ka nespetu satikties ar sievieti,kurai ir berns, jo vinsh nespetu miilet cita viriesha bernu.
26.04.2014 19:48 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es droši vien arī nespētu būt kopā ar virieti, kam ir bērns no iepriekšējām attiecībām, tā pagātne visu mūžu vilktos līdzi. tas nav priekš manis. un apbrīnoju tos vīriešus, kas veido attiecības ar sievietēm, kam ir bērni
26.04.2014 20:45 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
bērnam ir jāpastāsta, ka mamma un tētis bērnam būs vienmēr, neatkarīgi no tā, ka nedzīvo, piemēram, kopā. jāspēj izveidot normālas attiecības ar bērna tēvu, cita lieta, ja bērna tēvs ir vardarbīgs, bērnu neatzīst utjp., jāatrod laiks, lai bērns satiek abus vecākus, bet, lai nebūtu tā, ka viens vecāks ir tas labais, otrs sliktais, proti, pie tēta ved tikai brīvdienās, kad ir vienas vienīgas izklaides, bet pie mammas darbadienās, kad ir pienākumi - zobu tīrīšana, iešana uz bērnudārzu utjp. ;) bērnu var iepazīstināt ar to, ka tas ir mammas jaunais draugs un viss. protams, sākumā bērns negribēs to, jo būs cerības, ka mamma ar tēti saies kopā vai mammas uzmanība nebūs tikai veltīta bērnam. svarīgi, ka mamma atrod laiku divatā ar savu bērnu, nevis visu laiku mamma, jaunais draugs un bērns. un vēl svarīgi, ka tas, ka jaunais draugs nav tēva vietā, nenozīmē, ka nevar bērnu audzināt un aizrādīt, citādāk bērns jutīsies, ka tam draugam ir vienalga. jā, var būt pārmetumi, ka to bērnu nemīl, kā savējo, bet pat īstie vecāki savus bērnus nemīl vienādi.
26.04.2014 20:46 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
berns bus piekabe visu muzu un tu nekad vairs nebusi briva.


Mazliet skumji paliek, izlasot, ka kādam ir šāda veida domāšana.
.
Par tēmu, pievienojos tām, kas saka, ka nespētu būt kopā ar vīrieti, kam jau ir bērns, savā dzīvē spēju pieņemt tikai ģimenes modeli- mamma, tētis un kopējs bērns. Bet, nenosodu tos, kam tā nav, gadās visādi, taču bērnu ar vīrieti iepazīstināt jau kā tēti man gan nešķiet pareizi. Domāju, ka tas ir tikai paša bērna ziņā- pieņemt kā tēti vai ne, ņemot vērā, ka tētis ir tikai viens, lai kāds arī būtu.
26.04.2014 20:51 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
nu citām paveicas, ka atrod kādu kas pieņem arī to viņas bērnu, bet nosodīt kādu dēļ tā, ka viņš nespēj pieņemt svešu bērnu, nevar.

man ir tā pāt
gribas būt kopā ar kādu, ar kuru vismaz tik nopietnas lietas kā kāzas, bērni būs pirmo reizi kā vienam, tā otram


man vispār ir grūti saprast, kāpēc rodas tik daudz vientuļās mātes...tā ir vieglprātība? es tiešām nesaprotu, ja nav nopietnas attiecības, vai ne tās labākās attiecības, tad kāpēc jātaisa bērns??
un tas "gadās" "nejauši" "iekrita" ar liekas debīls attaisnojums, pus latvijas sievietēm kautkā gadās palikt nejauši stāvoklī un palikt vienām ar bērnu....
26.04.2014 21:19 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
ja nav nopietnas attiecības, vai ne tās labākās attiecības, tad kāpēc jātaisa bērns??


Nu, ne vienmēr vieglprātība vai nejauša "iekrišana" ir tas iemesls, kāpēc rodas vientuļās māmiņas. Manai māsai, piemēram, viss bija ideāli, attiecības super, labāku neko nevarēja vēlēties, piedzima puika, super, visi priecīgi, pagāja gads, divi - trīs, un sākās nesaprašanas savā starpā ar vīrieti. Vienkārši vairs nevarēja atrast kopīgu valodu. Kurš gan zināja, ka tā notiks?
26.04.2014 21:28 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Bērns nav piekabe.
26.04.2014 22:10 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Bļin saspaidīju..

Bērns nav piekabe. Par vīriešu uzmanību nesūdzos, pat, kad viņi zin, ka man ir bērns. Arī mans draugs reaģēja normāli un atbalsta mani visos kašķos ar bērna tēvu. Un tēvs manam bērnam viņš nebūs nekad, bet vienmēr ir iespēja būt labam draugam
26.04.2014 22:14 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Zinu vīrieti, kas draudzenes bērnu pieņēma kā savu. Tagad abiem ir kopīgs bērns arī, un viss ģimenē ir lieliski.
26.04.2014 22:16 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Bērns ir piekabe, nekad netiktos ar vīrieti kam ir bērns. Bet es zinu ļoti daudz puišu ,kam tā nav problēma. :)
26.04.2014 22:24 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
mūsdienās, jau nav liela izvēle tiem vīriešiem, katrai otrajai stabili ir bērns :D
26.04.2014 22:31 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
peekabo, tā nu gan nav. Zinu ļoti maz sievietes, kas vienas audzina bērnus.
26.04.2014 22:34 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
mūsdienās, jau nav liela izvēle tiem vīriešiem, katrai otrajai stabili ir bērns

Nu jā, bērni jau tikai sievietēm ir..
26.04.2014 22:38 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Un ja pat sieviete iekrita vai vel ka, kapec vina jauzskata par nozelojamu un jasausminas. Ir ari sievietes, kuras spej atbildet par savu ricibu, nevis skriet un abortus taisit, lai tik ne ta par vinu padomatu vai, lai veci normalu atrastu.
Skiras ari idealie pari ar berniem. Cik glupam ir jabut, lai domatu, ka vientulas mates/ tevi ir tikai tie, kuri "iekrita" vai dzemdeja jauni.
26.04.2014 22:46 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
mūsdienās, jau nav liela izvēle tiem vīriešiem, katrai otrajai stabili ir bērns

Šī tendence ir vērojama tikai pie mums vai tā ir visā Eiropā (Vācijā, Fracijā, piemēram). Kā tur ir ar tām vientuļajām +/-20 gadīgām mātēm?
26.04.2014 22:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Draudzenei ar bija bēdīgi, palika stāvoklī, pateica draugam, viņš itkā pirmajā mirklī bija par abortu, bet ātri vien domas mainījās, tad nu viņi paspēja pat aprecēties kamēr vel stvāvoklī, bet kā bērns piedzima vīrs neizrādija ne mazāko interesi par bērnu, pat naudu nedeva bērna lietām, kamēr pats tusējās apkārt, tā nu nepagāja ne gads kā draudzene izlēma sķirties, traki ka tā notiek, bet nu lūk ir tādi gadījumi ka viss varbūt ir pārāk sasteikts un puisi bija vel par jaunu un glupu lai spētu uzņemties ar atbildību.

Bet pa lielam jau tie iemesli kapēc rodas vientuļās mātes ir daudz, trakākais jau ir tas ka bieži vien tiešām tas ir dēļ tā ka vīrietis vienkārši nav gatavs un aizmūk, kas vispār ir tik negodīgi, jo sieviete tiek atstāta viena ar to nastu un uztraukumiem, bet vīrietis var aimukt un izlikties ka nekas nav bijis, labi ja vel viņš maksā pēc tam bērnu naudu mātei.

Citi atkal to bērnu grib lai varbūt varētu savilkt kopā attiecības kuras jau irst, citiem atkal tas bija negaidīts pārsteigums un vecis aizmuka, citas atkal nemāk aizsargāties kā vajag. Ir pat tādas kam to bērnu savajagas jo lūk visām citām ir un viņai ar vajag un tad nu draugu ievelk tajā ka vajag bērnu un pēc tam mokas jo pārāk ātri pieņēma tik nopietnu lēmumu.

Bet nu galvenais jau ir tas lai pēc tam viss būtu labi, vai esot vienai vai kopā ar kādu un bērniņš būtu laimīgs.

Ja man būtu bērns es nekad necenstos viņam iestāstīt ka šis te puisis tagad būs tavs tētis, viņš pat patēva titulu nevar izpelnīties ja līdz kāzām nav tikuši, bērnam vienkārši teiktu ka šis ir mammas draugs.

Un vispār tiem večiem kuri aizmūk to atbildības vajadzētu uz galvas uztetovēt zīmogu ka pameta savu bērnu!

Pašai tēvs nav bijis visu mūžu, un kad vel biju jau tīne tad tas muļķis ar atjēdzās ka es ar pastāvu un centās ar mani sazināties, godīgi sakot pasūtiju viņu trīs mājas tālāk, jo viņš nekādi mani nav atbalstijis dzīvē lai viņam būtu tiesības tajā ielausties un sākt sludināt ka ir mans tēvs, ko viņš ar darīja.
26.04.2014 23:44 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Dalja pienjem, dalja nepienjem. Zinu viirieshus, kuri labaak izveeleesies sievieti, kurai vispaar nevar buut beernu kaa sievieti ar beerniem, un zinu taadus, kuri ir appreceejushies ar sievieteem, kuraam ir 3+ beerni no ieprieksheejaam lauliibaam.
26.04.2014 23:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Var ar saprast tos vīriešus un sievietes kuri negrib lai otrai pusei būtu bērni no iepriekšējiem partneriem, ne vien dēļ tā ka nevarētu nekad bērnu pieņemt kā savējo, bet gan ar tā ka dēļ tā var rasties papildus klapatas, piemēram sakarā ar bijušajiem ka nevar normāli bērna vecāki savā starpā visu sarunāt kaut vai par bērna pieskatīšanu, paņemšanu uz nedēļa nogalēm un tad tas trešais tajā vel pa vidu tiek iejaukts.

Prieks gan man ir par tiem cilvēkiem kas tomēr var pieņemt citu bērnus kā savus, vot labi ka ir arī tādi pasaulē! :)
26.04.2014 23:48 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
Šī tendence ir vērojama tikai pie mums vai tā ir visā Eiropā (Vācijā, Fracijā, piemēram). Kā tur ir ar tām vientuļajām +/-20 gadīgām mātēm?

pati tūlīt pārvācos uz citu valsti, un tur vispār 20gadnieci stumjot ratiņus gadās redzēt ļoti ļoti reti, neatkarīgi no tā vientuļa vai nē.

Nu jā, bērni jau tikai sievietēm ir..

nu, un cik tad daudz ir tādu vīriešu kas dzīvo vieni ar saviem bērniem???
ir atšķirība, vai sieviete tiekas ar sava vīrieša bērniem kautkad nedēļas nogalēs, vai kad vīrietim jādzīvo patstavīgi ar sevušu bērnu un iespējams pat jaaudzina un jāpieņem kā savu.
27.04.2014 00:02 |
 
Reitings 6263
Reģ: 22.02.2014
Man paziņu un draugu lokā ir lielākoties vīrieši, kas attiecības ar sievieti +bērns negribētu. Bet draudzenes māsai ir berns, un viņai ir bijuši vairāki puiši,kas bērnu pieņem.
Ir kas pieņem, un ir kas nepieņem, bet jāatzīst, ka uz šodienu ir pārak daudz vientuļo mammu ar bērniem vecumā no 20-25 gadiem. Un ne vienmēr vainigie ir vīrieši.
27.04.2014 00:18 |
 
Reitings 874
Reģ: 29.01.2009
nu, un cik tad daudz ir tādu vīriešu kas dzīvo vieni ar saviem bērniem???
ir atšķirība, vai sieviete tiekas ar sava vīrieša bērniem kautkad nedēļas nogalēs, vai kad vīrietim jādzīvo patstavīgi ar sevušu bērnu un iespējams pat jaaudzina un jāpieņem kā savu.

Atšķirība ir, bet man nepatiktu, ka vīrietim vispār ir bērns, tas nekas, ka bērns dzīvo ar māti.
Bet šis viss nav pa tēmu, ja pa tēmu, - es savam bērnam nekad neteiktu, ka mans jaunais draugs ir tagad bērnam tētis, jo tētis ir viens, bet jaunie draugi/piegulētāji var nākt un iet..
27.04.2014 00:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits