Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēdējie atklājumi/vilšanās.

 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Izlasot virsrakstu, lielākā daļa droši vien nodomāja, ka šī ir kārtējā kosmētikas jaunāko pirkumu diskusija, bet, diemžēl vai par prieku, runa būs par grāmatām. :D

Tātad, kādas ir jūsu pēdējās lasītās grāmatas? Patika/nepatika? :)
Šobrīd meklēju kaut ko aizraujošu, par žanru tīri vienalga, detektīvs, drāma vai komēdija, galvenais, lai viegli lasās un ir ar interesantu pamatdomu. :)
25.04.2014 17:16 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Mana pēdējā vilšanās bija Joņeva "Jelgava 94". Likās tāda pretencioza un garlaicīga, bet varbūt vienkārši paredzēta cilvēkiem, kas piedzimuši desmit gadus ātrāk par mani. Nespēju identificēties un negribējās arī.
25.04.2014 17:22 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Šobrīd esmu nedaudz aizrāvusies ar Ēriha Remarka romāniem, nesen pabeidzu lasīt Trīs draugus un iesāku Triumfa Arku, tāpēc mans ieteikums diez vai derēs. Protams, ļoti patīk, ātri lasās un reizē liek aizdomāties par nopietnām un ne tik nopietnām tēmām.
25.04.2014 17:27 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Up. :)
25.04.2014 19:21 |
 
Reitings 144
Reģ: 18.08.2012
Man pašlaik ir E.Zolā "Dāmu paradīze". Pagaidām patīk.
25.04.2014 19:27 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tas tā seriāla ietekmē ko rāda lasi? Es sen lasiju, jau aizmirsies, ari sagribējās pārlasīt.
25.04.2014 19:29 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Pēdējā, ko izlasīju ir Lisas Sī ''Džojas Sapņi''. Patika, jo man patīk konkrētās autores stils jau no iepriekšējām grāmatām. Un man patīk viņas radītās sievietes - tām varonēm es gribu just līdzi un man nav vienalga par viņām, atšķirībā no daudzām parastajām sieviešu klišejām, ko citreiz romānos nākas sastapt.
Tagad ķeršos klāt un pārlasīšu ''His bright light'' un esmu droša, ka atkal raudāšu. Esmu šo grāmatu lasījusi latviski un toreiz kaucu kā aizkauta beigās.
25.04.2014 19:43 |
 
Reitings 350
Reģ: 09.08.2011
Man atmiņā ir palikusi K. Makkalovas grāmata "Dzidoņi ērkšķu krūmā", ļoti patika. Tagad, pēc lielas nelasīšanas pauzes, esmu iesākusi M. Feibera "Ziedlapiņas tumši sārtās un baltās". Šķiet interesanta, ar savdabīgu izteicienu valodu. Tieša, perversa, atlklāta.
25.04.2014 19:51 |
 
Reitings 243
Reģ: 13.04.2014
man ļoti patika e. donohjū "Istaba" un Brauna "Inferno". istaba vienkārši super grāmata. trijās dienās izlasīju
vilšanās, hmmm,nezinu, grāmatas, kas neuzrunā 20 lpp laikā es aiznesu atpakaļ uz bibliotēku, necenzdamās izlasīt. ja vien tās nav skolas obligātās grāmatas. pēdējā bija Hamlets un tajā vīlos tā pamatīgi. visa pasaule runā par hamletu, bērnībā likās wooow šekspīrs un hamlets tik gudri vārdi. patiesībā, to lugu varētu es pati arī uzrakstīt. nav nekas wow, bet tas tā :D
25.04.2014 20:05 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Es izlasiiju To kill a mockingbird. Ta ir klasika, kas it ka esot jaizlasa katram,bet mani isti nepakjera,nezinu,kadelj.. Lasiju anglju valoda, parasti gramatas orgjinalvaloda ir labak lasit neka latviski,bet tik un taa. Bet kaut ka izlasiju lidz galam. Varbut tadelj,ka neka cita,ko lasit nebija, jo nezinaju, kur ir biblioteeka. :D

Vienmer ar prieku parlasu Annas Gavaldas gramatas. Gan raudu,gan smejos pie vinjas tekstiem, tik viegli un precizi,tik patiesi, ka dzivoju tajas gramatas vel ilgi pec izlasishanas. Parlasiju atkal. :D
25.04.2014 20:12 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.02.2014
Lasu šobrīd grāmatu "šantarāms". Neesmu izlasījusi līdz galam, tādēļ savu viedokli neizteikšu, bet šim pagaidām piekrītu: "Grāmatas sižets ir balstīts patiesos notikumos- paša autora dzīvē- un dzīve viņam nav bijusi nekāda vienmuļā. Pēc šķiršanās no sievas sācis lietot heroīnu un, lai spētu uzturēt šo visnotaļ dārgo atkarību, laupījis bankas. Par bruņotajām laupīšanām pasēdējis Austrālijas cietumā, no kura visnotaļ pārdrošā veidā gaišā dienas laikā izbēdzis, grāmatas autors ierodas Bombejā, kur uzsāk ārzemniekam pavisam netipisku dzīvi- paspēj gan mitināties graustu rajonos, gan nodibināt labdarības klīniku, gan iesaistīties mafijā un pa vidu vēl aizskriet uz Afganistānu karot ar krieviem.

Stāsts ir krāšņš un piedzīvojumiem bagāts, ja nebūtu zināms, ka autors pats to visu piedzīvojis, ne viens vien šo stāstu atmestu malā ar vārdiem, ka “tā jau dzīvē nenotiek” un nevajag te muļķības stāstīt, ja… Šī grāmata ir vēl viens pierādījums, ka dzīve var būt krāsaināka un notikumiem bagātāka par jebkuru grāmatu vai filmu.
Visprecīzākais šī romāna raksturojums laikam būtu- tas ir visīstākais Bolivudas kino tikai grāmatas formātā. Te ir gan dejošana, gan dziedāšana, gan kaušanās, gan lielā mīlestība, īsāk sakot- viss, kas atrodams košajā un skaļajā Bolivudas kino. Un šinī grāmatā ir atrodama brīnišķīga humora izjūta. Komiskas situācijas dažādo kultūru dēļ rodas vai ik uz soļa, un tie perfekti attēloti runasveidi brīžiem patiešām spēj smīdināt."
25.04.2014 20:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits