Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis mani ļoti uzmana...

 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Mans stāsts īsumā-apprecējos, gadu bijām kopā, izķīrāmies, pēc tam man bija citas attiecības, viņam arī, pēc laika sapratām, ka gribam būt kopā, ka esam viens otram īstie, viss forši, es ticu, ka arī paliksim kopā, man tas viss tagad ir pavisam citādāk, es tiešām esmu droša par mūsu attiecībām.

Problēma-viņš nepārtraukti mani uzmana, zvana man vairākas reizes dienā, kad esmu savās dienas gaitās, kaut dzīvojam kopā, jautā, kur esmu, ko daru, kad būšu mājās...ja izeju kaut kur ar māsu vai draudzenēm, jautā, kad būšu atpakaļ, palīdzu labākajam draugam līmēt tapetes, viņš atkal zvana, kā man iet, ko daru..nu kā tad man var iet?! es vienkārši līmēju tapetes!!!.

Varbūt tas viss izklausās normāli, bet vienkārši, kad bijām precējušies, viņš tā man neturēja roku uz pulsa, tad kas ir tagad?! Mēs taču viens otru pazīstam, viss starp mums ir skaidrs, tad kāpēc uzvedas kā tāda cāļu māte un visu laiku grib zināt, kur tieši atrodos?? Kāda nozīme, galvenais, ka vakarā esmu mājās...
Ko jūs par to domājat? Kāpēc? Mums taču tagad atkal viss skaisti, esam kopā...
24.04.2014 22:12 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
saplēsts un salīmēts trauks nebūs kā jauns. nevar būt kā agrāk.
24.04.2014 22:17 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Varbūt viņam vnk gribas vai patīk kontrolēt. Kā teikt - lai jau laicīgi zinātu, vai tu neplāno atkal šķirties. Vai arī nav spējīgs uzticēties.
Man tas īsti pieņemams nebūtu. Mani tāda veida kontrole smacētu nost.
Taču, vajag parunāt ar viņu - varbūt viņš vnk neapzinās vai nejūt, ka par daudz jau tas viss.
24.04.2014 22:22 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Iespējams, ka viņam nedaudz pietrūkst līdz tam, lai viņš atkal justu to saikni arī no tavas puses un būtu pārliecināts par attiecību noturību.
Kā arī es neuzskatu, ka šī rokas turēšana uz pulsa ir kas slikts.. Patiesībā tieši tā, manuprāt, var rasties vistuvākās, visintīmākās attiecības starp diviem cilvēkiem. Kad otrs zina, ko dari, var par tevi uztraukties, var rūpēties, iepazīst tevi no a-z.. Un es saprotu - patstāvība ir forši un tā ir jāsaglabā, bet tanī pat laikā attiecību pamatā ir dalīšanās ar it visu, arī ar savu ikdienu.
24.04.2014 22:27 |
 
Reitings 69
Reģ: 05.02.2014
Varbūt vienkārši baidās, ka atkal aiziesi, tāpēc cenšas pievērst vairāk uzmanības kā pirmajā reizē. Jūtas nedrošs.
24.04.2014 22:30 |
 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
Priecājies, ka pievērš tev uzmanību un interesējas par tevi. Kas par to, ka prasa kur atrodies un kā iet? Grūti atbildēt? Viņš taču ir tavs mīļais, rūpējas par tevi. Kas būtu, ja vispār par tevi neinteresētos un nezvanītu? Tad būtu jau trakāk, ja zustu interese.
24.04.2014 22:36 |
 
Reitings 69
Reģ: 05.02.2014
Priecājies, ka pievērš tev uzmanību un interesējas par tevi.


Jā, lai interesējas, bet vai tad jāparzin katra mana darbība tieši tad, kad to daru? Ko gribēs zināt, vēlāk pastāstīšu. Man nepatīk, kā jāpartrauc darīt tas, ko daru, lai viņam pa telefonu pateiktu, ka to daru. Es taču viņam pa dienu nezvanu un neprasu, ko viņš darbā dara vai, kad iziet ar draugiem, nezvanu, lai pajautātu, kur viņi ir tieši tajā momentā.
Es viņu ļoti mīlu, bet mani šis uztrauc
24.04.2014 22:57 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
piekrīt dramai, mana situācija ir gandrīz tāda. Tā interese jau pārlieku liela. Liekas, ka mēģina kontrolēt.
24.04.2014 22:59 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
man bija lidziga situacija, bet nebiju precejusies, bijam vienkarsi kopa, tad izshkiramies un sapratam, ka nee - ka tas ir tas, kas man un vinjam ir vajadzigs! Un tagad ari - regule katru manu soli, pateicu, ka man nepatik tas un ierosinaju pieslegt FindMyFriens(vai kaut kaa taa), kur vins redz, kur esmu un ar mierigu sirdi daram katrs savas lietas. A kapec tas taa ir? Neuzticas, bail? Manam virietim, ta zinashana kur es esmu un ar ko vajadziga, jo es vinju pametu un ka vins pats saka, vinjam nenormali bail, ka atkal aizmuksu no vinja :)

Mani tas vairs netrauce :) IEspejams pec laika tas viss paries :)
24.04.2014 23:12 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
saplēsts un salīmēts trauks nebūs kā jauns. nevar būt kā agrāk.
reti, bet mēdz būt ka ir labāk neka bija:)
24.04.2014 23:14 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
jo es vinju pametu un ka vins pats saka, vinjam nenormali bail, ka atkal aizmuksu no vinja


Pirmoreiz es arī biju tā, kura aizgāja, viņs ir man teicis, ka nekad vairs nevēlas mani zaudēt, bet nebiju iedomājusies, ka tas izpaudīsies šādi, tik burtiski. Nu nekādu figņu pieslēgt, lai viņš reddzētu, kur esmu, es nebūtu ar mieru. Ne jau tāpēc, ka būtu, kas slēpjams, bet man tas nav pieņemams. Viņam jāzina tikai tas, ka es viņu mīlu un nepametīšu, bet ne jau tas, ko daru un kur atrodos katru brīdi.
24.04.2014 23:21 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Anastasija, es gan ierosinaju to, jo uzskatiju, ja gribu sis attiecibas izveidot no jauna un skaistas, MAN IR jaatgust vinja uzticiba, un jaa, lai cik stulbi, bet ari ar savam draudzenem pamazak kontaktejos, jo vinjam vinjas nepatik, kam ir liels pamats!

Pat ja godigi, man bija izslegta taa programma un vins kadu ilgu laiku nemaz nebija pamanijis, kas nozime-ka vins vinju nemaz neizmanto, bet ieskatijas taja, jo es dazhas h necelu telefonu...
24.04.2014 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 3152
Reģ: 29.01.2009
Patiesībā tieši tā, manuprāt, var rasties vistuvākās, visintīmākās attiecības starp diviem cilvēkiem. Kad otrs zina, ko dari, var par tevi uztraukties, var rūpēties, iepazīst tevi no a-z.. Un es saprotu - patstāvība ir forši un tā ir jāsaglabā, bet tanī pat laikā attiecību pamatā ir dalīšanās ar it visu, arī ar savu ikdienu.


Atkarīgs tomēr arī no cilvēka. Ciest nevaru, ja man regulāri zvana, jautā, ko daru un kā iet. It īpaši, ja ir liels apjoms darba. Vakarā aiziesi mājās un izrunāsies, bet neuzskatu, ka tāpēc attiecības nebūs tik tuvas..
24.04.2014 23:36 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Zii, eh, es nezinu, ko darīt...bet mēs sarunājām, ka sākam visu no nulles atkal un tādā gadījumā nevienam no mums ne par ko nebūtu jāuztraucas un nevienam nekas nebūtu jāpierāda...varbūt pārāk īss laiks pagājis, lai saprastu, ka viss tiešām ir citādāk, ka tas posms, kad viņam bija jācīnās par mums, ir beidzies. Es gribu, lai viņš jūtas droši par mums.
24.04.2014 23:38 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Ar cilveku var sarunat jebko, bet ja vins Tev netic, tad ir japaiet ilgam laikam... man tagad tic, neparbauda, nezvana, mums ir jauni draugi ar berniem - nav klubu meitenes/draudzenes ap mani un vinjam mierigs prats! Mes sakam no nulles! Protams, es ari negribeju sakuma but kontroletai un ka manas draudzenes saka, ka - Tu jau nu esi zem tupeles! Nu manas attiecibas nav tupeles, manas attiecibas ir pielagoshanas un ja vinjam vajadzeja zinat katru manu soli, tad es samierinajos ar to un ipashi, ja man nav ko slept piesledzu to programmu un man vienlaga, vins var izsekot kaut vai mani no rita lidz vakaram, es par to nedomaju un ka jau teicu, vins noteikti nemaz nelieto to programmu. Tagad pec pus gada, ja kads no mums nav majas - mes sazvanamies reizi diena( un ta sanak konkretos laikos, jo man koledza viena laika ir pusdienslaiks, vnjam darba cita laika pusdienslaiks), pacatojam whatsapp, kur esam, ko daram un viss, satiekamies majas.
24.04.2014 23:51 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2013
apprecējos, gadu bijām kopā, izķīrāmies, pēc tam man bija citas attiecības


vienkārši, kad bijām precējušies, viņš tā man neturēja roku uz pulsa, tad kas ir tagad?! Mēs taču viens otru pazīstam, viss starp mums ir skaidrs


Domāju, ka viņš vienkārši nevēlās pieļaut to, ka atkal šķiraties, vai arī, esi pierādījusi sevi kā vienu ellīgi uzticamu sievu haha
25.04.2014 09:34 |
 
Reitings 116
Reģ: 23.01.2014
Manai draudzenei tas pats. Draugs viņu vienu nekur nelaiž;] un bieži vispār neļauj nekur iet . Ja mājās viņa ierodas piecas min. vēlāk viņš sāk ārdīties.
25.04.2014 09:41 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Gan jau tāpēc, ka baidās, ka atkal kaut kas var noet greizi, un attiecības izjuks. Nespēj uzticēties, jo pirmajā reizē Tu viņu pievīli.
25.04.2014 09:42 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Ja vīrietis ik pa laikam zvana un apjautājas par tevi, tas nozīmē, ka esi viņam svarīga. Varbūt vēl zemapziņā viņš baidās, ka aiziesi, pazudīsi. Ar prātu jau visu var sarunāt, bet sirds grūtāk tic. Viņam vajag tevi dzirdēt, vajag zināt... Mans vīrietis arī vismaz dienā man pazvana un apjautājas ko daru un kā jūtos. Ja viņš tup garāžā, tāpat ienāk ik pēc stundas istabā iedot buču :D Neuzskatu to par kontroli.
25.04.2014 09:44 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Man ir grūti saprast vispār attiecības, kurās laulībā nodzīvots gads un kuras šķirtas. Vai tiešām bija tik pamatots iemesls neglābt laulību, kura ilgusi tikai vienu gadu. Tagad Jūs esiet atkal kopā un kur ir garantija, ka atkal pēc gada neizšķirsieties, jo vienā diskusijā minēji, ka atkal plānojat precēties.
25.04.2014 09:48 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Liene, bet redz, ka dzīvē tā notiek.

Es šādās situācijās brīnos par to, ka vīrietis ir gatavs piedot un mēģināt atkal.
25.04.2014 09:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits