Visi laikam viņi ir vienādi ;(

 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Esmu gadu jau attiecībās ar savu draugu, bet tagad es atklāju, ka viņš instagramos un twiteros siekalojas ap citām, spiež like visām plikajām bildēm ar izkārtiem pupiem. Un galvenais svešām meitenēm nevis personīgi pazīstamām. Laikam domāja, ka es neuzzināšu, tagad attaisnojas, ka viņam neviena nepatīk, ka tas esot tikai uz prikola bijis un vēl visādas stulbas, nejēdzīgas atmaskas izdomā, kas nelīmējas kopā. Saka, ka ir man uzticīgs vienmēr bijis, ka esmu vislabākā utt., bet nez kāpēc tad lūr uz visādām citām. Vēl šodien uzzināju, ka arī viņam laikam patīk tā jauniņā darbā, ap kuru jau spieto daudzi. Man tas ir par daudz, kāpēc stāstīt, ka esmu viņam labākā, ja aiz muguras tā izrīkojas. Un man ir tāds kauns, jo tas viss notiek publiskajos portālos, kur to visi var redzēt, ka viņam patīk tā un tā, tikai es vienīgā muļķe neko nezinu. Un viņš zināja, ka esmu ļoti greizsirdīga un ka mani tas ļoti sāpina. Kā var tā izrīkoties pret cilvēku, kuru mīli. ;(
Vai vēl kādai nācies saskarties ar šādu situāciju? Kā Jūs rīkojāties?
24.04.2014 14:30 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neviens jau nesaka, ka uzreiz jāškiras! Vēl ir iespēja mēģināt ar viņu runāt atkal un atkal... Rosināt nodarboties ar kaut ko vērtīgāku par trulu tupēšanu internetā un blenzšanu uz citām sievietēm...
24.04.2014 18:43 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Bet, geno, es viena pati to nevaru izdarīt, vienā dienā pacelt savu pašapziņu un tikt vaļā no nepārliecības un kompleksiem.
24.04.2014 18:43 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Blueberry,

nestreb karstu..... tas jau uzreiz nenozīmē, ka jāpārtrauc attiecības. Ja viņa aizraušanās ar Like ietekmē jūsu attiecību kvalitāti (kopā būšanu, intīmo dzīvi utt), tad ir jāsāk uztraukties. Es Tev vairāk ieteiktu padomāt, vai nav tā, ka pašai ir par daudz brīvā laika nodoties šādām izlūk darbam.. jo praksē ir pierādījies "vairāk brīva laika, vairāk muļķīgu domu galvā" .. tā kā bez steigas.
24.04.2014 18:43 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Haaaaa, manējais izsaka komplimentus sievietēm uz ielas, pasākumos utt. pat manā klātbūtnē! Kad sākumā biju apstulbusi un cepos viņš tik noteica - es neesmu no dzelzs, ja man patīk, tad to arī pasaku, man patīk skaistas sievietes.
24.04.2014 18:54 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Andrita, šausmas, es tādu vīrieti sev blakām nepaciestu. Acīmredzot, citām tas liekas normāli un pieņemami, taču ne man. Es nezinu, vai vispār eksistē pasaulē tāds vīrietis, kādu man vajadzētu.
24.04.2014 18:56 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
Manā skatījumāvisādus "laikus" spiež tie, kas meklējas, kas vēlas sev pievērst tā otra cilvēka uzmanību, iespējams, cer, ka tas otrs viņu pamanīs, atbildēs, uzsāks saraksti, utt!

Jā, puisīts nevainīgi skatās, skatās... Un tad - bum - viena no tām ielaikotajām viņam atraksta. Ko puisītis darīs? Noteikti noignorēs vai atbildēs: "Sorry, man ir draudzene, kuru es ļoti mīlu." Vai ne, meitenes?

+++++
24.04.2014 19:01 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Blueberry, nav tik traki, viņš vispār ir interesants cilvēks - ļoti atklāts un tiešs. Man bija grūti sākumā ar viņu, jo bija pierasts pie batonu spraušanas, utji putji utt.
24.04.2014 19:02 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Andrita, bet kā Tu vari būt droša, ka vienā jaukā dienā viņš ar vienu no tām skaistajām sievietēm neaizies un atstās Tevi vienu?
24.04.2014 19:05 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
Viena lieta ir skaidra, neviena no mums nekad nebūs ne visskaistakā, nevisgudrākā. Katru dienu ēdot karbonādi, tā ar laiku kļūst par desu. Pie labā ātri pierod, apnīk un citā mežā aitas vienmēr garšīgākas. Godīgi teikšu, skumji, ka tā. :(
24.04.2014 19:11 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Viena lieta ir skaidra, neviena no mums nekad nebūs ne visskaistakā, nevisgudrākā. Katru dienu ēdot karbonādi, tā ar laiku kļūst par desu.

Visskaistākais vai visgudrākais nevar būt neviens. Vispārīgi runājot, jo cilvēkiem atšķiras uzskati par to, kas ir skaists vai kas ir gudrs. Bet tieši tāpēc, konkrēta meitene varbūt vislabākā konkrētam puisim, jo, pēc viņa uzskatiem, šī meitene ir visskaistākā. Ar laiku viss apnīk, tāpēc ir jāatsvaidzina jūtas, jāiemīlas no jauna tajā pašā cilvēkā. Ir taču pāri, kas laimīgi nodzīvojuši kopā visu mūžu. :)
24.04.2014 19:17 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Blueberry!

Tu runā kā bēbis....tikai, tad jau arī dzīve sākas, kad iemācamies būt mēs paši, neatkarīgas un pastāvīgas būtnes...neviens nav atbildīgs par Tavu laimi!
24.04.2014 19:19 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
El Diablo Esmu kopā gandrīz 9 gadus, nekad nekas nav mainījies. Nevari manīt apstākļus, maini attieksmi. Principā, pieņem vai atsakies. Atzīstu jebko, bet attiecībām ir jabūt pilnīgi godīgām un līdzvērtīgām, jo vairums vīrieši, nezkādēļ, uzskata, ka var visu un viņiem ir attaisnojumi, bet līdz ko sieviete kaut ko izdara, lai viņas vīrietis saprastu, kā viņš ir viņai licis justies, tad sieviete automātiski kļūst par m...ku.
24.04.2014 19:21 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
Un manā gadījumā, esmu izmēģinājusi jebkādus attiecību modeļus, bijusi super mīļa, vienaldzīga, bieži mainu izskatu, nekad neesmu bijusi garlaicīga, nekad nekas nav darbojies. Darbojas tikai pamešana un tad uzreiz mani vajag, līdz brīdim, kad ir ieguvis. Vīrieša būtība, mednieks.
24.04.2014 19:25 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Nu tikpat labi viņam arī ir jābaidās, ka es varu aiziet pie cita un atstāt viņu vienu. Drošs nav pilnīgi nekas, iesaistoties attiecībās nekur nav garantija, ka tās būs mūžīgas, lai kā arī to negribētos.
24.04.2014 19:26 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Eiii nost, Tu tak esi bērns (es ceru) un ja nē tad laiks pieaugt!
Kā jau Štanks teica, tu nevari būt visskaistākā uz pasaules. Lielākā daļa meiteņu ir skaistas un NEVIENS un NEKAD nepateiks kura ir visskaistākā no mums visām pasaulē. :D Bet tici man, ja netaisīsi šādas stulbas scēnas par to, ka viņš tavu sirdi ir sašķaidījis miljons gabaliņos dēļ tā, ka uzspiedis dažus like citām meitenēm, tad arī tu viņam būsi vismīļākā, jaukākā un skaistākā.
Tā kā, nomierinies, izdaiļo savas smadzenes ar nekompleksošanu, lai tak viņš laiko tās bildes.. viņš taču ir ar tevi. Mans puisis arī laiko gan pazīstamu, gan nepazīstamu meiteņu bildes! Rokas nocirst vai tikai telefonu sasist? hmmm
po**j!!! pilnīgi po**j ko viņš tur laiko
Kā arī tev NAV jābēdājas un jāpsiho ko citi par tevi padomās par to, ka tavs draugs laiko svešu meiteņu bildes, jo normāli cilvēki diez vai to pat pamana un ja pamana, tad nodomā, ka baigi forši - es gan tā nevaru darīt, jo manēj(ā)/ais uzreiz uzietu gaisā un mēnesi ar mani nerunātu.
24.04.2014 20:33 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Jā, var jau sev iestāstīt, ka tas ir "normāli" un ka "visi vīrieši tā dara", un ar to samierināties.. Es nevaru iedomāties būt kopā ar vīrieti, kas savu laiku pavada tik bezjēdzīgā veidā, tāpēc šādas problēmas man automātiski atkrīt.
24.04.2014 20:51 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
pff es skatos meičuku smukās figūras vairāk nekā vīriešu, laikam jāuzmanās, ka pusis nepadomā, ka esmu lezbe



Neuzmanies, viņš par to būs sajūsmā!



+++
24.04.2014 20:52 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
Manā skatījumāvisādus "laikus" spiež tie, kas meklējas, kas vēlas sev pievērst tā otra cilvēka uzmanību, iespējams, cer, ka tas otrs viņu pamanīs, atbildēs, uzsāks saraksti, utt!

Jā, puisīts nevainīgi skatās, skatās... Un tad - bum - viena no tām ielaikotajām viņam atraksta. Ko puisītis darīs? Noteikti noignorēs vai atbildēs: "Sorry, man ir draudzene, kuru es ļoti mīlu." Vai ne, meitenes


+++
24.04.2014 20:55 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Draugs šodien uzlicis twiterī, ka citi nevar apskatīt viņa profilu, viss skaidrs, ir viņam, ko slēpt...
24.04.2014 22:09 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Un izliekās it kā nekas nebūtu noticis, laikam jau viņam tas tiešam nekas nav, ka pametu viņu, acīmredzot, neko viņam nenozīmēju, kā var gadu būt kopā, teikt, ka mīl, ja patiesībā... es vienkārši nespēju to aptvert. Kāpēc vienmēr man viņa dēļ jācieš...?!
24.04.2014 22:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits