Visi laikam viņi ir vienādi ;(

 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Esmu gadu jau attiecībās ar savu draugu, bet tagad es atklāju, ka viņš instagramos un twiteros siekalojas ap citām, spiež like visām plikajām bildēm ar izkārtiem pupiem. Un galvenais svešām meitenēm nevis personīgi pazīstamām. Laikam domāja, ka es neuzzināšu, tagad attaisnojas, ka viņam neviena nepatīk, ka tas esot tikai uz prikola bijis un vēl visādas stulbas, nejēdzīgas atmaskas izdomā, kas nelīmējas kopā. Saka, ka ir man uzticīgs vienmēr bijis, ka esmu vislabākā utt., bet nez kāpēc tad lūr uz visādām citām. Vēl šodien uzzināju, ka arī viņam laikam patīk tā jauniņā darbā, ap kuru jau spieto daudzi. Man tas ir par daudz, kāpēc stāstīt, ka esmu viņam labākā, ja aiz muguras tā izrīkojas. Un man ir tāds kauns, jo tas viss notiek publiskajos portālos, kur to visi var redzēt, ka viņam patīk tā un tā, tikai es vienīgā muļķe neko nezinu. Un viņš zināja, ka esmu ļoti greizsirdīga un ka mani tas ļoti sāpina. Kā var tā izrīkoties pret cilvēku, kuru mīli. ;(
Vai vēl kādai nācies saskarties ar šādu situāciju? Kā Jūs rīkojāties?
24.04.2014 14:30 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Miss Joker, kā gan tādam var uzticēties? Nav jau pirmā reize. Esmu jau viņam teikusi, ka man tas nešķiet pieņemami. Ja grib citu, tad lai arī iet pie citas, respektēšu viņa izvēli.
24.04.2014 16:51 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Libra, tad man jautājums Tev - cik laiks pagāja, kopš Tu vairāk nesatraucies par tādām lietām un spēj būt tik mierīga? Es saprotu, ka esmu vēl jauna, no dzīves gandrīz neko nesaprotu un, ja saprotu, nespēju pieņemt, bet man ir apnicis, ka man vienmēr jācieš (neatkarīgi vai no sevis vai no citiem). Man bail, ja nu es nekad nespēšu mainīties uz labo pusi savos uzskatos par to, kas ir pieņemami un kas nav.
24.04.2014 16:54 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Libra, neapvainojies, nekas personisks, bet pēc taviem vārdiem
Tu visu saki vārds vārdā kā es to darīju pirms dažiem gadiem. Nekas, ar laiku tu sapratīsi, kas ir kas.
man šķiet, ka tev vīrietis vienkārši ir pamatīgi izskalojis smadzenes, ka tas esot normāli un visi tā dara. Tsču, ja diskusijas autori tas sāpina, kāpēc sevi lauzt, mēģināt samierināties ar to, kas nav pieņemams, ja pasaule ir pilna ar vīriešiem, kuri ir citādāki un tā nedara?
24.04.2014 16:58 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Ar laiku nāk apjausma par to, ka ievērot citus nav slikti, apkārt ir daudz skaistu cilvēku un ir tikai dabiski uz viņiem skatīties. Turklāt, es jau teicu - ja vīrietis būs gājējs, viņš aizies jebkurā gadījumā. Ja nebūs - paskatīsies un aizmirsīs.

Protams, ja ir runa par atklātu flirtu tajos pašos sociālajos portālos vai draudzenes klātbūtnē, tas nav normāli.
24.04.2014 16:59 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
man šķiet, ka tev vīrietis vienkārši ir pamatīgi izskalojis smadzenes, ka tas esot normāli un visi tā dara. Tsču, ja diskusijas autori tas sāpina, kāpēc sevi lauzt, mēģināt samierināties ar to, kas nav pieņemams, ja pasaule ir pilna ar vīriešiem, kuri ir citādāki un tā nedara?

+++
24.04.2014 17:00 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Man neviens nav skalojis smadzenes, jo es savam vīrietim par to krāgā klupusi neesmu un skandālus taisījusi arī neesmu. To, ka es zināju, ka viņš šad un tad paskatās uz kādu dāmu, es viņam atklāju jau daudzus gadus pēc tam, kad tas bija aktuāli.
24.04.2014 17:01 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Miss Joker, kā gan tādam var uzticēties? Nav jau pirmā reize. Esmu jau viņam teikusi, ka man tas nešķiet pieņemami.


Viņš publiskās saitēs uzspiež ka viņam patīk bildes, ne viņš pa kluso ar kādu cenšas kontaktēties, ne tikties, ne arī ir tevi krāpis. Jopcik nu par ko tu streso? Kas viņš uz nevienu sievieti vairs nedrīkstēs pat paskatīties? Nevajag vīrieti tik ļoti kontrolēt, pati tik pēc tam nožēlosi. Un kā saka, aizliegtais auglis tas saldākais.


Ja grib citu, tad lai arī iet pie citas, respektēšu viņa izvēli.


Tici man ja par šo turpināsi viņu zāģēt, viņš ar aizies pie tās citas vai vienkārši aizies, un tikai pēc tam tu pa īstam sapratīsi cik tas varbūt bija muļķīgi ka tu viņu tā zāģēji. Tak paskaties uz to piemēram no drauga puses, viņš vienkārši atzīmēja ka viņam patīk bilde uz kuru viņš reāli varbūt apskatijās tik 2 sekundes un pēc 10 sekundēm nemaz viņu vairs neatcerēsies. Iedomājies, tu tak pati ar kādreiz uzspied uz kādas bildes kas tev patīk, nu vai vismaz nodomā prātā ka tev tas cilvēks bildē liekas tīri simpātisks, tad pēkšķi ierodas tavs draugs un bļauj tev virsū " kapēc tu tā puiša bildi atzīmēji ka tev patīk? Kas tu viņu gribi?!?!?! kas tev es neesmu gana labs?!?!? vai tu mani krāp?!?!?!? Es tev nekad vairs neuzticēšos!" ... Vai tad mazliet tas neizklusītos muļķīgi? Vai vismaz apsēsti? Godīgi sakot ja es satiktos ar tādu cilvēku kas kontrolē to kam es uzspiežu like, tad es ātri vien izšķirtos no viņa, tāda kontrole man nav vajadzīga, pati zinu ka nekrāptu, bet ja man neuzticās tad acīmredzot nav īstais.
24.04.2014 17:05 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Man arī tas nešķiet nekas ārprātīgs, kamēr ir samēra robežās un neatkārtojas atkal un atkal ar vienu cilvēku. Nu nav tā, ka cilvēkam tagad visu mūžu būs klapes uz acīm un nevienu citu cilvēku viņš neredzēs. Bet tas jau nenozīmē, ka uzreiz krāpj un nemīl. Tas ir tīri cilvēcīgi, ka kaut kas iepatīkas uz mirkli, vai vienkārši ir tavā gaumē. Noteikti pati esi aplūkojusi gan internetā, gan uz ielas cilvēkus, bet tas jau nenozīmē, ka tu vairs nemīli puisi un krāp.
Protams, nav smuki, ka viņš to dara tā paslepus un aiz muguras, nerespektējot tevi, man arī tas nepatiktu, tāpēc es ceru,ka ja draugam kādreiz kāda bilde liksies smuka, viņš man arī pateikts,.nevis pa stūriem skatīsies, jo līdz šim neesmu pamanījusi, ka viņš skatitos tādas bildes, ja neskaita mašīnu :D vai arī labi māk slēpt.

Nesmuki, gan ir, ka kā tu saki, salicis pusplikas bildes soc.tīklos, par to gan vajadzētu parunāt. Cik es esmu pamanījusi skatoties tādus cilvēkus, tad visiem lielākoties ir pusplikas bildes, kas tendētas uz izrādīšanos, lai pavedinātu kādu.
Iespējams, ka tā visa laikošana un bildes, ir mērķēts uz kādu konkrētu personu. Tikai neņem nopietni mani, kamēr neesi parunājusi ar puisi, es tikai filizofēju.
24.04.2014 17:08 |
 
Reitings 5
Reģ: 02.03.2014
Tev pašai vajadzētu parunāt ar savu vīrieti, izkratīt sirdi.
Es savam reiz pārmetu par šo, lai gan toreiz viņš pats bija man pateicis, ka ielaikojis pazīstamas meitenes bildi. Tomēr, saprotams, ka sākumā man tas uzsita nepatiku. Vēlāk sapratu, ka laikam pārspīlēju, jo pati arī taču šad tad mēdzu ielaikot paziņu (šajā gadījumā runāju konkrēti par puišiem) bildes, bet nekādā gadījumā viņi nespētu aizstāt manu vīrieti. Un toreiz, kad viņam teicu, ka es uzreiz kļūstu greizsirdīga, mans puisis tā arī pateica, ka, ja viņam ļoti iepatiksies kādas bilde, viņš ielaikos, un lai es neskrienu skrāpēt tai meitenei uzreiz acis ārā, piebilstot, ka viņš vēlas būt kopā ar mani un nevienu citu. Lai jau laiko, galvenais, ka ikdienā gan ar darbiem, gan ar vārdiem parāda, ka patiesībā viņš ir tavs. Un, ja interese zudīs, tad aizies arī bez kādas svešu bilžu laikošas.

Bet tas, ka draugs visos profilos ir salicis mašīnas, muskuļus un zālīšu bildes, gan liecina, ka viņš tiešām cenšas piesaistīt pretējā dzimuma uzmanību...bet varbūt vienkārši sociālo tīklu frīks , kurš mīl kačāt laikus un statistiku.
24.04.2014 17:09 |
 
Reitings 206
Reģ: 06.11.2011
Libra, piedod, bet tie tukšie teksti.. "ja vīrietis būs gājējs, viņš aizies jebkurā gadījumā" bla bla.
Mēs te laicīgi cenšamies saprast zīmes, kas jau var liecināt, pie kāda gājēju tipa šis pieder :D Nevis gudri secināt to tad, kad jau aizgājis.
24.04.2014 17:10 |
 
Reitings 206
Reģ: 06.11.2011
Carrie, man to nesaprast, kāpēc jāatdala šie "ikdienas darbi un vārdi" no darbībām internetā? Manā izpratnē tā arī ir tā ikdiena. Tā kā lielāko daļu laika daudzi arī pavada virtuālajā dzīvē.
24.04.2014 17:13 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es gan priecājos, ka manējais nesiekalojas gar katru garāmejošu skuķi un visādām bildītēm portālos!!! Neesmu naiva, zinu, ka viņš visu tāpat redz, bet jūtos glaimota, ka viņs to nedara vulgāri un rupji tādējādi pazemojot mani.

Laikot svešas puspliku sieviešu bildes - totāls bērnudārzs! Kam tas vajadzīgs? Tipa kā samaksa par atļauju skatīties? O, pliki pupi... Pasiekalojās pāris sekundes un iespieda "Like", lai jau vecenei tiek tas prieks... :D Fuj!!!
24.04.2014 17:14 |
 
Reitings 206
Reģ: 06.11.2011
Neons, hahaha "lai jau vecenei tiek tas prieks..."
24.04.2014 17:16 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Ja vīrietim nav "slēpti" nolūki, viņŠ pirmām kārtām nepavadīs ilgu laiku soc portālos, kur nu vēl kaut kādos instagramos utt spiežot Like svešām skaistulēm, tas pavisam nopietni. Un es neesmu greizsirdīgais tips, jo mans vīrs tam nav devis iemeslu.
Saprotu, dzīvojam interneta ērā un tagad tā flirtēšana ir palikusi savādāka.. es pat neveru vairs vaļā tās entās vēstules no kaut kādiem nepazīstamiem vīriešiem, kas sūta smaidus un ziedu fotogrāfijas, cerībā uz nezinu ko.... tamdēļ jā, tā bilžu patikšana svešiem cilvēkiem ir tāda virtuāla viegla flirtēšana, kam var būt un var nebūt turpinājums ar nopietnām vai nē sekām..
24.04.2014 17:45 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Kā lai palaiž vaļā, ja tik ļoti sirsniņa sāp, iedomājoties, ka viņš vairs nebūs man līdzās, ka būšu viena? Ko teikt vecākiem, man ir bail no tā, ko viņi teiks un ka uzdos jautājumus, kas notika, kā tas vispār iespējams utt.
24.04.2014 18:28 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tā ir tikai tava dzīve, kad pārstāsi domāt par to, ko teikt citiem un ko citi teiks, tad būsi pa īstam laimīga :) tev ir tiesības neteikt neko un nevienam neatskaitīties
24.04.2014 18:35 |
 
Reitings 336
Reģ: 17.03.2010
Vai tad ir jāattaisnojas kādam.Ja neesat vairs kopā, nu vnk nebij lemts un viss,,,atradiisi labaku, kādu laiku pārdzīvosi,bet tad tik atcerēsies un priecāsies ,ka esi laikus no viņa šķīrusies ;)
24.04.2014 18:38 |
 
Reitings 28
Reģ: 17.02.2014
man tas nešķiet īsti normāli, nav gan tā gadījies.
izklausās pēc sekla puikas. varbūt der padomāt vai viņš tiešām ir izaudzis un gatavs nopietnām attiecībām, nevis tur laikot katru cacu un skriet pakaļ.
24.04.2014 18:39 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Bet es nevarēšu aizbraukt mājās pa brīvdienām, nevarēšu ģimenei acīs paskatīties, pat nezinu, ko es varētu no viņiem sagaidīt - žēlumu, neizpratni, nicinājumu pret draugu...? Es viena nespēju būt laimīga, man vajag blakus cilvēku, kurš mani darītu laimīgu, tādu kā mans draugs, tikai bez visa tā man nepieņemamā, kas viņam piemīt.
24.04.2014 18:39 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Blueberry!

Tu pati līdz galam neuzticies savam vīrietim un visu laiku meklē pierādījumus, ka viņi visi ir vienādi- cūkas!
Bet kad, Tavas aizdomas tiek apstiprinātas Tu esi šokā! Mēs saņemam Tieši to , ko esam pelnījuši, Tu ar savu nepārliecību, sindromu "ko par mani padomās citi" un kompleksiem neko vairāk arī nedabūsi. Un visi vīrieši Tevi krāps, jo vienā brīdī vienkārši apnīk justies vainīgam par to, kas nav darīts, par to, kas notiek Tavā galviņā!

Pastrādā ar sevi, apzinies un ārstē savus dēmonus un kompleksus, atrodi harmoniju sevī!!...Savadāk Laimīte nebūs Tavā ceļā!
24.04.2014 18:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits