Visi laikam viņi ir vienādi ;(

 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
Esmu gadu jau attiecībās ar savu draugu, bet tagad es atklāju, ka viņš instagramos un twiteros siekalojas ap citām, spiež like visām plikajām bildēm ar izkārtiem pupiem. Un galvenais svešām meitenēm nevis personīgi pazīstamām. Laikam domāja, ka es neuzzināšu, tagad attaisnojas, ka viņam neviena nepatīk, ka tas esot tikai uz prikola bijis un vēl visādas stulbas, nejēdzīgas atmaskas izdomā, kas nelīmējas kopā. Saka, ka ir man uzticīgs vienmēr bijis, ka esmu vislabākā utt., bet nez kāpēc tad lūr uz visādām citām. Vēl šodien uzzināju, ka arī viņam laikam patīk tā jauniņā darbā, ap kuru jau spieto daudzi. Man tas ir par daudz, kāpēc stāstīt, ka esmu viņam labākā, ja aiz muguras tā izrīkojas. Un man ir tāds kauns, jo tas viss notiek publiskajos portālos, kur to visi var redzēt, ka viņam patīk tā un tā, tikai es vienīgā muļķe neko nezinu. Un viņš zināja, ka esmu ļoti greizsirdīga un ka mani tas ļoti sāpina. Kā var tā izrīkoties pret cilvēku, kuru mīli. ;(
Vai vēl kādai nācies saskarties ar šādu situāciju? Kā Jūs rīkojāties?
24.04.2014 14:30 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Kāda meiča var viņam uzrakstīt arī tāpat, bez visiem "Like". Ko nu? Uz ielas arī var pienākt klāt. Un darbā pusdienlaikā pievienoties pusdienās vai augstskolā var parādīties jauna kursabiedrene, kurai viņš iepatiksies. Atņemsiet nabaga vīrietim datoru un ieslēgsiet vannasistabā?

Ja viņš meklējas, tad darīs to ar vai bez Instagramiem un tādām lietām. Ja nemklējas, tad neviens no iepriekšminētajiem apstākļiem draudzeni/sievu neapdraudēs. Mēģinot viņu no visa norobežot, neko labu nevar panākt.
24.04.2014 16:28 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
demoiselle, viss kārtībā. Ja man nebūtu tik grūti pašai teikt ardievas, tad es nemocītu pati sevi ar viņu, bet es ļoti pieķeros cilvēkiem un nemāku atvadīties. Es tiešām nezinu, kā tagad rīkoties...
24.04.2014 16:28 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Šarlote
tie, kuri liek savas bildes, lai citi "laiko" saprot, ka saņems tos Like daudz, no dažādiem cilvēkiem.
Es neko nepadomātu.

Un es arī Like spiezu, ja vienkārši patīk bilde.

Piemēram, Kat Von D - man patīk viņas bildes. Tāpat, kā tūkstošiem citu cilvēku. Mēs ar vīrieti bezmaz katrai bildei gatavi spiest Like. Jo patīk. Patīk viņa, patīk tetovējumi, patīk, kā viņa strādā.
Un?
24.04.2014 16:29 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
amazing, tur ir liela starpība, vai tas notiek atklāti, kā Tavā gadījumā, kad draugs no Tevis to neslēpj, vai arī viņš, draudzenei nezinot, meklējās.
24.04.2014 16:31 |
 
Reitings 206
Reģ: 06.11.2011
demoiselle :D Mjā, Blueberry, izskatās, ka tu savā galviņā esi savāktāka par draugu, tas tikai tev jāsaprot, vai ar šāda tipa cilvēku tu vari sadzīvot. Man tas izskatās pēc pāva, kurš izrādās. Es ar tādiem nevaru :D
24.04.2014 16:33 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
ja draudzene ir histēriķe un skandalētāja, skaidrs, ka slēps. viņam vajag, lai viņu kā mazu puiku strostē un prasa paskaidrojumus?
24.04.2014 16:33 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Visi laikam viņi ir vienādi ;(


Nē, visi nav vienādi. Ir, kuri soc.tīklos nekvernē, līdz ar to nav tādu problēmu. Gan jau tavs draugs ir vēl samērā jauns, ap 20..
24.04.2014 16:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ir cilvēki kas spiež like ja viņiem tiešām iepatīkas pati bilde, piemēram tās pašas mākslinieciskuma izpausmes dēļ, vai tāpēc ka patīk cilvēks/vieta tai bildē, vai tāpēc ka uz pus sekundi tieši tā bilde piesaistija nevarot paskaidrot kapēc. Velns dažreiz cilvēki uzspiež to like auto pilotā jo tas ir pazīstama cilvēka ielikts foto/raksts.
Protams jā es pārspīlēju ka visi spiež like, nespiež, pati es to nedaru īpaši, bet es biju to domājusi vairāk par to ka kurš gan nemēdz paskatīties kādreiz, kaut vai netīšām uz smuku cilvēku bildēm, nu nav jau obligāti jāspiež tas like lai to kāds redzētu, bet tā ikdienā, serfojot pa internetu, pilnīgi nemanot var attapties ka pats skaties kādas random bildes.

Turpinot, ir cilvēki kas spiež laik, Jā tiešām lai censtos piekļūt tam cilvēkam, un tad ir cilvēki kas nespiež like jo vai nu viņiem vispār nepatīk izmantot to iespēju, principa pēc nepadod un nespiež like lai citi neredzētu, viņiem ir vienalga, vai ar ir tādi kas tiešām aizdomājas tik tālu ka OMG ko citi cilvēki padomās par to ja es uz šīs bildes uzspiedīšu like...godīgi sakot...lielākoties visiem ir nospļauties ko citi ir atzīmējuši ar like.
24.04.2014 16:35 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
xerty, jā, mēs abi esam jauni - 21 gads. Bet gribi teikt, ka ar laiku tas viss pierims? Cik nav redzēti visādi ap 30, 40 un pat vecāki, kas arī caurām dienām tup sociālajos portālos un meklējas gar jaunākām meitenēm.
24.04.2014 16:37 |
 
Reitings 206
Reģ: 06.11.2011
Ir tādi pasīvie meklētāji- izmet ēsmas un gaida, varbūt kāda uzķersies. Paši īpaši neriskē, un tas LIKE ir tāds nevainīgs, bet tomēr ierocis.
24.04.2014 16:37 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Blueberry
Arī slepeni notiekās :) Bet nav nekāda stresa, jo nu... ja būs gājējs, tad aizies ar vai bez laikošanas
Tas pilnīgi noteikti nav nekāds rādītājs.
Viss ir tavā galvā, attieksmē.
Es atļaušos būt skarba un pateikt - paaugsies un sapratīsi.
Cita lieta, vai tev tas būs pieņemami.... bet sapratīsi.
24.04.2014 16:38 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Vai nu pierimsies vai nē, tas atkarīgs no tava drauga, ne visi vīrieši tusē soc.tīklos, tāpat kā ne visas meitenes, tāds tādu atrod, bieži vien.
24.04.2014 16:38 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
tāds tādu atrod, bieži vien

xerty, nezinu, kā tad viņš izvēlējās mani, jo es tādā gadījumā esmu pilnīgs pretstats viņam.
24.04.2014 16:40 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
Nu es uzskatu tā, ka ir jāizstāsta otram cilvēkam, kas tajā otrā nešķiet pieņemams, vienalga, pat, ja tas citiem liekas pilnīgi normāli. Ja tam otram cilvēks ir svarīgs, viņš tā nedarīs ("laikošana" nav nekas, bez kā dzīvot nevarētu, kaut arī piekrītu, ka nav nekas ārkārtējs) Tur drīzāk vaina ir vīrieša attieksmē pret draudzeni, ne tik ļoti tas, ka nospiedis "like" Ja turpina darīt to, kas draudzenei nav pieņemams un liek šādi satraukties, tad ir, ko pārdomāt...

Ja par to bilžu patikšanu- es, personīgi, pat vairs neatceros, kam pēdējo 2 dienu laikā esmu nospiedusi "like" tā ka ne vienmēr tas tam cilvēkam, kurš nospiež, tā bilde kaut ko nozīmē.
24.04.2014 16:40 |
 
Reitings 206
Reģ: 06.11.2011
Blueberry, vienīgais, ko gribas tev ieteikt.. Neuztver šīs attiecības nopietni, vienkārši izbaudi šo laiku kopā ar viņu. To jau neviens nevar paredzēt, kāds viņš būs pēc 10 gadiem.
24.04.2014 16:42 |
 
10 gadi
Reitings 3041
Reģ: 13.11.2011
ar vienu puisi man ar tā bija, nevarēju to ciest, tāpēc arī viss beidzās. ar bijušo gan tā nebija, jo viņam pilnībā uzticējos un šis varēja spiest like, kam vien grib. un tagadējais gan neko tādu nedara.
24.04.2014 16:43 |
 
Reitings 535
Reģ: 28.12.2012
flowerbomb, paldies Tev par ieteikumu, tikai nezinu, vai tur vairs kas sanāks, jo uzticību tik viegli nevar atgūt, un bez uzticības nekas labs nesanāks, diemžēl.
24.04.2014 16:47 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man liekas ka problēma nevis ir tajā ka puisis spiež like, bet gan tajā ka meitene viņām īsti līdz galam neuzticas.
24.04.2014 16:48 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nevienai normālai sievietei nepatiks, ka viņas vīrietis siekalojas gar citām sievietēm! Viena lieta, ka visiem patīk estētisks skaistums, cita lieta, ka esot pāra attiecībās ir jābūt arī kaut kādai cieņai pret savu otro pusīti un ejot, piem., pa ielu, kur pretī nāk skaista sieviete, paejot garām neatskatīties un nemiegt ar aci tai svešiniecei pie rokas turot savu mīļoto... Tas vienkārši daudz ko jau pasaka par vīrieti kā tādu un to, ka viņam jebkura sieviete ir tikai svaiga gaļa un ne vairāk, jo viņš neko nejēdz no cieņas, savaldības, pieklājības, galu galā - elementāras uzvedības etiķetes.

Neviens neliedz skatīties un pamielot acis, bet tas ir jāmak darīt pieklājīgi un gaumīgi, neaizvainojot savu vistuvāko cilvēku!
24.04.2014 16:50 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Mīļā sirds, par kādas uzticības atgūšanu tu runā? Viņš taču nav tevi krāpis. Viņš tikai skatās. Apkārt ir tik daudz skaistu sieviešu, ir loģiski, ka viņš to ievēro. Neuztraucies, viņa nepietiks viņām visām. Un problēma ir nevis viņa skatīšanās, bet tava nepārliecinātība par sevi.

Tu visu saki vārds vārdā kā es to darīju pirms dažiem gadiem. Nekas, ar laiku tu sapratīsi, kas ir kas.
24.04.2014 16:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits