Gribam bet nav

 
Reitings 58
Reģ: 23.04.2014
Ļoti gribam bērniņu, jau vairākus mēnešus neizsargājamies un pie kādiem mistiskiem ēšanas gribuļiem, un sliktām dūšām sakritības dēļ vairākas reizes esam pirkuši testus. uztaisu, skatos un asara nobirst par to vienu svītriņu. viņš arī tāds bēdīgs paliek un tad pārdzīvoju ļoti par to. varbūt kaut kas nav kādam kā vajag... taču negribu tam ticēt, jo diezgan bieži esmu gājusi pie ginekaloga, un negribas ticēt ka puisim kkas nav kārtībā. sekss mums bija ļoti bieži , bet ar katru negatīvo testu tas paliek retāks. Itkā kavējas MR, veselu dienu. jau bijām aizbraukuši pēc testa, gājām gulēt, no rīta pamodos ar pārsteigumu - "Čau ! piedod ka sabiedēju tevi, nu esmu klāt. tavas MR ". Jauki. Bet laikam jau pa īstam sākšu uztraukties pēc gadiem. tagad intereses pēc pajautāju :)
23.04.2014 16:34 |
 
Reitings 900
Reģ: 19.01.2014
Neauglība ir tad, kad grūtniecība neiestājas ilgāk nekā 1 gadu dzīvojot dzimumdzīvi bez kontracepcijas


nav taisnība.

zinu meiteni, kura pēc divu gadu cenšanās palika stāvoklī. pamēģiniet ik pēc trīs dienām sex, med.grāmata bija rakstīts, jo tad lielāka iespēja noķert auglīgās dienas.

iededz logā svecīti baltu, lai bērniņš zin kur nākt.( sena gudrība).
23.04.2014 21:50 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Gadu pēc tam, kad pēc regulāras dzimumdzīves nav iestājusies grūtniecība, ir jāsāk domāt par pārbaudīšanos, taču arī gads nav rādītājs. Zinu vairākus gadījumus, kad pārim vajadzēja vairākus gadus, lai bērns pieteiktos. Man pašai vajadzēja gandrīz gadu, lai tiktu pie sīča. Tā ka, vairāki mēneši nu galīgi nav nekāds rādītājs. ;)
23.04.2014 22:09 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Tev ginekoloģe olnīcas ir pārbaudījusi? Ja ir policistiskas, tad ir daudz grūtāk ieņemt bēbi.
23.04.2014 23:02 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Winglet, tā ir definīcija (to izgudroja kāds, kas ir gudrāks par mani). Medicīnā vajadzēja uzstādīt kaut kādu laika posmu, kad var runāt par infertilitāti. Un šādus laika posmus arī pieņem balstoties uz pētījumiem..
Tāpat ir skaidrs, ka neviens ārsts nevar izsekot, kurās cikla dienās sieviete ''dod'' :D
23.04.2014 23:27 |
 
Reitings 61
Reģ: 30.01.2014
Madara, ļoti labi saprotu Tevi. Varu tikai iedrošināt. Tas ir pavisam mazs laiks, un tici man- bērniņš nāks, kad būs vislabākais laiks, pat ja tagad Tev tā nešķiet. Pārāk neieciklējies un atmet muļķīgās domas, ka nesanāk. Viss sanāks!

Veiksmi.
24.04.2014 09:54 |
 
Reitings 157
Reģ: 14.05.2014
Dande_lion ... skatos, pavecāka tēma, bet kā Tev šobrīd iet ar to lietu?
Iesaku tomēr aiziet pie ginekologa un atkla'ti pateikt, ka cenšaties tikt pie bērniņa, viņš Tev veiks visas analīzes un noteiks precīzi auglīgās dienas. Mums pēc pus gada ieteica arī vīram pārbaudīties. Kopumā process nav tik viegls, ka dažreiz šķiet - zinu pārus, kas gadiem cenšas, kamēr tiek pie rezultāta...
14.05.2014 16:33 |
 
Reitings 230
Reģ: 04.02.2010
Mana mamma ar vīru nevarēja pie bēbja tikt 6 gadus!!!, lai gan abiem no iepriekšējās laulības bija jau pa bērnam! Visu šo laiku vienkārši mēģināja, un protams, ka sanāca.
Abi ir tikuši jau pie diviem bumbulīšiem! :)

Viss notiek, tad kad tam ir jānotiek!
Arī es šobrīd mēģinu jau 8 mēnešus ar savējo, bet vēl nekā... bet esmu pārliecināta, ka viss sanāks!
Mana mamma man ir teikusi, ka vienkārši ir jāmēģina, nav jāstreso par to, un jādzīvo dzīve kā ierasti, un īstajā brīdī bēbis pats atnāks pie Jums/mums. :)
Lai izdodas! :)
14.05.2014 16:51 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.04.2014
Dinčuks Sen nebiju iegriezusies kosmo ! Bērniņš pieteicās, bet tikpat ātri arī atvadījās. ļoti garš štāsts. viss ko varu pateikt : missed abortion, 9 nedēļā. (uzskaite bija kkādā 8 nedēļā ) tas notika jūnija pēdējās dienās, 2014. g. Nu samierinājos. Jāsaved sevi kārtībā jo pēc abrāzijas ļoti lielas traumas palikās. alerģijas un nepanesamības tieši uz higiēnas līdzekļiem, līdz ar to sēnes un ...... AH !!!!! Paņēmu aizvakar krievu toiterjera meiteni, un vakar salauza kāju. !!! :'-( aizvedu pie vetārsta, kas lūzumu padarīja vēl smagāku. (e) Nu meittiņa veiksmīgi operēta, atpūšas pie manas mammas. Rīt braukšu pakaļ (l)
30.05.2015 00:02 |
 
Reitings 206
Reģ: 04.10.2009
Mums ar tā bija.
Baigi iespringām sākumā, ņēmāmies kā zaķīšī trusīši visu laiku :D bet kā nebija, tā nebija.
ar laiku kaut kā padevāmies, bet vēl gribējām tikt pie bērniņa. Un šeku reku, pieteicās.
Tiesa gan, tas prasīja pusgadu.
30.05.2015 00:18 |
 
Reitings 206
Reģ: 04.10.2009
akjēziņ, izlasiju tikai diskusijas sākumu un beigas nē. :-(
30.05.2015 00:20 |
 
Reitings 58
Reģ: 23.04.2014
He, nav ko bēdāt ! lai arī mazajai sāp, visiem tādu prieku devusi. ! Visu klīniku iztaigājusi ar savu tikko operēto kāju, un mammas mājās kaķim mieru neliek. Mamma jau saka - te jau var uzņemt Toma un Džerija jaunākās sērijas :D kaut gan kaķis ir mazliet lielāks par manu suneni :-D:-D:-D:-D:-D Smieklīgi jau liekas, bet nodevu mammai skarbos vārdus, ka tiko no operācijas un tā jau ar gluži nevar. Tā nu ietina sedziņā un pēc pēdējām ziņām Šeila jau guļ kādu laiku. ;-) viss ir labs, kas labi beidzas (l) Tik izmaksas varēja būt mazākas :-/ bet man nav žēl priekš viņas nekas. plus mīnus šis pasākums izvērtās 500 EURO
30.05.2015 00:40 |
 
Reitings 35
Reģ: 03.07.2015
AstroSecret , pameiģini! ;-) ir pierādīts, ka tas darbojas!
03.07.2015 17:54 |
 
Reitings 30
Reģ: 14.07.2015
Man ar puisi nav beernins jau 2 gadus, kaut arii viss ir kartibaa..
Man smiekli naak, kad kads runaa par meeneshiem, jo man tie jau ir 2 gadi..
17.07.2015 17:59 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Lelde Leila, es ļoti labi pazīstu meiteni, kura ar savu vīru arī tos pašus divus gadus pie bērna mēģināja tikt un beigās tika. Man šķiet, ka 2 gadus un pāris mēnešu viņiem tas prasīja. Tikko bija nopietnāk sākuši domāt par to, ka abiem jāiet pārbaudīties tā bēbis pēkšņi no zila gaisa pieteicās. Nu jau ķiparam 3 mēneši.
Vot tā.. meitene man stāstīja kā baidījusies pie ārsta iet, jo baidījās dzirdēt sliktas ziņas. Noteikti jau kāda problēma vienam vai otram bija par cik tas viņiem prasīja diezgan daudz laika, taču gala rezultāts ir tāds kāds viņš ir, par spīti visam! :)

Zinu, ka viegli runāt, bet labāk iet pie ārsta un meklēt tam cēloni, jo pilnīgi iespējams, ka cēlonis nemaz nav tik liels un nopietns, lai jūs drīzumā netiktu pie bērniņa.
Stulbāk ir mēģināt, domāt sliktas domas par to kas kuram varētu kaitēt, nekā aiziet pie ārsta, visu noskaidrot un uzsākt ārstēšanu, ja tāda nepieciešama. ;)
17.07.2015 18:20 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Dande_lion

Tu mēri bazālo temperatūru? Tas arī palīdz noteikt, kad ir auglīgās dienas. Tad, kad temperatūra palielinās, nākamo 24h laikā būs ovulācija. Var sākt dienu pirms ovulācijas, jo sperma var izdzīvot 24h esot tevī iekšā.

Piekrītu par spermas kvalitāti. Labāk retāk, bet tieši auglīgajās dienās.

Vēl svarīgi - lai tev būtu orgasms tas palielina iespēju palikt stāvoklī. Orgasma laikā sievietei vagīnā notiek kontrakcijas, kas spermu iespiež caur dzemdes kaklu iekšā dzemdē.

Ceru, ka šī informācija palīdzēs :-)
17.07.2015 18:22 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Vēl ovulācijas laikā izdalījumi paliek šķidrāki un vairāk. Tas maina vagīnas vidi un palīdz izdzīvot spermatozoīdiem.
17.07.2015 18:24 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
man ir zināmi gadījumi, kad pāris 4-5 gadus cenšas tikt pie bērniņa, citiem tas ātri nāk, citiem lēnāk! ;)
Vienīgais, par ko aizdomājos, ka ir tik daudz sieviešu, kas paliek stāvoklī, taisa abortus, visas super jaunās māmiņas, bet tādi pāri, kas tiešām vēlas bērniņu, nevar tikt tik ātri pie mazulīša
17.07.2015 18:25 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
raven, pati esi tikusi pie mazuļa pēdējā laikā?
17.07.2015 18:27 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ieteicams dzert vitamīnus gan tev, gan vīrietim. Tad vēl vari parunāt ar ģinekoloģi par Duphaston vai Ultrogest medikamntiem (sieviešu hormoni), kurus bieži izraksta sievietēm, kuras grib palikt stāvoklī vai pirmajos grūtniecīas mēnešos, ja ir pazemināts progesterona līmenis organismā.


var jau sākt ar folskābi - tā palīdz organismam atjaunot šūnas. To varat dzer abi.
17.07.2015 18:27 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
raven, pati esi tikusi pie mazuļa pēdējā laikā?


Vēl nē, jo pēc pārtrauktās grūtniecības 20. nedēļā, man ārste ieteica gadu pagaidīt. Lai gan fizioloģiski viss bija kārtībā - nekādu skrāpējumu, iekaisumu, sēnīšu, utt., viņa to ieteica tīri psiholoģisku iemeslu dēļ.
Pēc bērna zaudēšanas uzreiz gribēju atkal būt stāvoklī - katru rītu vienā laikā mērīju temperatūru, utt. Bet bija tāda sajūta, ka mēģinu aizstāt zaudēto bērnu ar citu un tas nav iespējams, kā arī - negribēju neapzināti uztvert mazuli kā to pašu ko zaudēju. Nezinu, vai sapratāt, ko domāju, bet jebkurā gadījumā - sapratu, ka emocionāli vēl neesmu tam gatava.

Tagad jau atkal jūtos labi un domājam šogad mēģināt :-) . Es vairāk uztraucos nevis par to, cik ātri tas notiks, bet, lai bērns būtu vesels. Un apzinos, ka grūtniecība man nozīmēs testus un amniocentēzi.
17.07.2015 18:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits