Vīrietis sēž uz kakla

 
Reitings 25
Reģ: 22.04.2014
Sveiki dāmas. Padalieties pieredzē ar parazītvīriešiem. Ļauju tādam sev sēdēt uz kakla jau pāris gadus un nevaru pamest jo visādi citādi viņš ir baigais svītijs un ikdiena ir super jautra. Tas ir kā padzīt runci zābakos, kurš uz tevi skatās ar tām žēlajām acīm, kaut gan patiesībā- maita baigais. Ir bijis tuvu līdz aiziešanai pie cita- normāla vīrieša- taču izšķirošajā brīdī man vienmēr šķērmi ap dūšu paliek iedomājoties sevi kāda cita apskāvienos...
Padomi visdrīzāk, ka būs lieki, jo es zinu, kas darāms. Šoreiz tikai meklēju cerību bēdu māsu stāstos, lai smeltos iedvesmu.
22.04.2014 01:19 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Nikola - autore jau nerunā tā par savu džeku.... izlasi kārtīgi!!!!
Problēma ir tajā - ka mēs- pārējās redzam, ka attiecību modelis ir tāds galīgi garām: gādīgā māte - izlutināts dēls.
Bet vai jums vogue sex vēl reāli ir?
22.04.2014 21:38 |
 
Reitings 25
Reģ: 22.04.2014
Bet vai jums vogue sex vēl reāli ir?


Viss ir kārtībā tajā ziņā.
Kādreiz es dikti cīnijos un biju nepārtraukti dusmīga un tad tai jomā bija pašvaki, bet ar to neko nepanāksi, tāpēc es vienkārši asimilējos un kaļu plānus kā aiziet, nevis spirinos un ceru uz kaut ko. Noslāpēju sevī snaudošo zvēru līdz brīdim kad būs viss salikts plauktiņiem lai pamestu. Bet patiesībā tas ir diezgan interesanti kā cilvēks sevi pats psiholoģiski var noskaņot un ignorēt ziloni istabas vidū..
22.04.2014 23:20 |
 
Reitings 2286
Reģ: 02.01.2014
Cieniitaa Agatee. runaa un kaa vel!!!! palasi pati kaartiigi.

nevaru pamest jo visādi citādi viņš ir baigais svītijs un ikdiena ir super jautra.



Tā ir ļoti spēcīga psiholoģiskā nabassaite, kuru grūti pārraut.


nabass saite var buut ar beernu, nevis veci, kas kaa pedeejais njunjaa sezh uz kakla un shii dulla to paciesh.. Tikai beerniem var ko taadu piedot.. Shajaa gadijumaa tas jau ir kaut kads marazms

Nav viņš nekāds strādnieciņš, vienmēr ir jābīda.


vai, mazais puisiits, tik stumjams un gruuzhams . Var jau but ka vecis shad un tad slinko. bet ja Vienmer??!!!!! NU nee..



es ta vareetu turpinaat un turpinaat.
22.04.2014 23:53 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Nikola - nu, jā - esi atklājusi teikumus, kur pati autore to ir tieši vai netieši sapratusi.....
Un tā viņiem ir!
Skatos, ka atbildes uz autores jautājumiem arī ir vienas: ka šādi gadījumi laimīgi nebeidzas - vīrietis nemainās tik ilgi kamēr sieviete viņu nepamet vai pēkšņi arī nekļūst vēl vājāka par viņu (kas laikam nenotiek)...
23.04.2014 00:20 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Nesaprotu, meitenes drīkst sēdēt uz kakla vecim, kamēr taj pašā laikā vecis nedrīkst!
Dubulti standarti, bet nu labi ne pa to tēma :D

Ja jau dzīvojat ārzemēs varbūt vīrietim angļu valoda nav tik labā līmenī lai ietu kur strādāt, ja jau visu laiku sēž mājās. Kāds viņš bija Latvijā arī tāds pats sliņķis.
23.04.2014 09:14 |
 
Reitings 203
Reģ: 31.01.2014
Cik esmu lasījusi, te ir pietiekoši daudz meiteņu, kas sēž uz kakla vīrietim, tāpēc nesaprotu, par ko viss lielais sašutums. Dubultie standarti utt utjpr.

lasit nemakam? Virietis neiet vispar ārā, nav draugu,hobiju, maju nekarto, partikai pakal uz veikalu iet autore un stiepj,maju ari vina karto.Kopa nekur atpusties neiet. Tapec ari tads sašutums.



Lasīt visi māk, tāpat ir sievietes, kuras NEKO NEDARA, sēž visu dienu cosmo, lako nagus un pīkst par izdomātām problēmām, lūk, Kubiete, lasīt visi māk :D! Un tu tai skaitā, šķiet, ja jau aizsvilies haah
23.04.2014 09:18 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
sievietēm jau no mazotnes ieaudzināts vecim pēdējo ādu plēst nost līdz nosprāgst :D

Rekur fragments no cita foruma, kurā pat strādājošs vecis tiek nosodīts par to ka pēc darba sēž dīvānā :D

Mani nomoka itkā vienkārša lieta, mans vīrs atnākot pēc darba mājās neko nedara. Tas izskatās apmēram tā-atnak nosēžās dīvanā, es pat vakariņas pienesu, paēd, labākajā gadījumā šķīvi aiznes līdz virtuvei, turpina sēdēt-vai nu lasa, vai skatas TV .
23.04.2014 12:59 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
ervin, bet tur nav rakstīts, ka sieviete nestrādā. Ja strādā abi, tad kāpēc vīrietis varētu sēdēt un gaidīt, ka viņam visu pienesīs klāt?

Arī ja sieviete nestrādātu, neuzskatu, ka vīrietis nevar apsēsties pie galda un paēst.
23.04.2014 13:03 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka tādu cilvēka tipu mīlēt ir tīrākais mazohisms.

Tikai sēž pie datora, kopā nekur neiet, uz pasākumiem ņemt nevar, jo tad viņam jāizmaksā, nekas pašu neinteresē, ne darbs, ne izaugsme, draugu jums nav, par dzīvošanu viņam maksā radi (a cik ilgi?). Ko tieši viņā Tu mīli? Es nesaprotu?
Jo uzskatu, ka otrs cilvēks ir gan jāciena, gan no viņa jāspēj iedvesmoties, gan būt pārliecībai, ka varēsiet kalt kopīgus nākotnes plānus. Jo mīlošas attiecības taču ir ar potenciālu par kopīgas ģimenes veidošanu....
Nu tas manā izpratnē ir mīlestības fundaments. Jo patīkami un interesanti parunāties, aizraujošu ikdienu piepildīt var arī vnk ar draugiem.

Man ir zināms viens tāds piemērs, kur vīrietis cauru dienu sēž mājās, pie televizora, kad sagrib, iet pie drauģeļiem iedzert, kamēr sieviete raujas maximā, lai vismaz minimālo nopelnītu. Viņiem kopīgs bērns, kas jāapgādā, bet tēvs ne pirksta tam nepakustina. Pīpē, dzer, naudu tērē, mājas darbus mūžā nav apdarījis. Bargākajā ziemas salā esot sievu pilnīgā aukstumā pēc darba sagaidījis, sēžot pie TV, satinies segā, lai nenosaltu, jo bija par slinku, lai malku sanestu un krāsni iekurinātu... Mēs ar vīru spriežam, ka šim laikam loceklis no zelta, ja visu pārējo var paciest...
23.04.2014 14:23 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Lasīt visi māk,
Nē nemāk gan, te ir runa par konkretu autore gadijumu. Viss smalki izklāstīts tu piedoma pasakas kuru nav. Un piemin pilnigi svešus cilvekur par kuriem nav autiore runajusi.
23.04.2014 17:20 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
laikam loceklis no zelta

Nu tieši tā :D
Domājat ka sievietes uz veču kakliem, kas ne īsti māk gatavot, tik to vien dara kā šopingo, nadziņus krāso un klačojas ir vērtīgākas par šādiem tipiem kas sēž sievām uz kakla! :D

http://cosmo.lv/forums/topic/144653-sievieties-ir-paraziti/?sort=ASC&pnr=3
23.04.2014 17:26 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nevienu tadu nepazistu sievieti.Zinu tadas kam visa maja uz pleciem, ieperk partiku, gatavo,karto,audzina bernus. Un ja špongo un lakos nagus briva laikā jo viram, patik skaista sieva ,kopta. :D
23.04.2014 17:28 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Nez man gan ir zināmas daudzas meitenes (sievietes) kas savā mūžā nav strādājušas tik cik staigā apkārt pa konkrēta kontingenta večiem (būvnieki u.c) nu tādiem kam šeit Latvijā ir piķis :D protams neizpaliek tas ka no kāda veča paliek "bagāža" ko pēcāk staipa līdzi.
23.04.2014 17:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Nu kurš ta vainigs ka esi dzimis Maskavas forštatē un tikai prostitutas un cietumniekus pazisti. Tikai pats:D
23.04.2014 17:39 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
Neuzminēji :D Dzīvoju ļoti kulturālā vietā kur nav "urlas" un kur atšķirībā no Rīgas arī 1 naktī var droši pastaigāties :D
23.04.2014 17:42 |
 
Reitings 53
Reģ: 10.02.2014
Lasu, un pilnībā tevi saprotu.....
Man bija tāpat, ļoti līdzīgi, laigan kopā bijām +- gadu.... Var teikt,gandrīz, visa mana nauda aizgāja viņa vajadzībām..

Sapratu, ka tā vairs nevar un pametu. Tagad atskatoties uz to- tīrās šausmas!!

Dari visu un tiec vaļā, nenožēlosi, pavisam noteikti :)
23.04.2014 18:24 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Enyy, statistikai-ari pirmajos piemeram randinos pati par sevi maksaji, nu tada emancipeta biji. Jo nauda jau nav svariga galigi, bet jūtas lielās un karstās. Tad var ari mežā būdā dzivot:)
23.04.2014 18:29 |
 
Reitings 1748
Reģ: 08.03.2013
un kādu tu nākotni redzi ar viņu? es tavā vietā sen jau rīkotos, nav tas normāli..
23.04.2014 18:52 |
 
Reitings 25
Reģ: 22.04.2014
Sāku aptaujāt darba kolēģus par iespējamajām īres vietām. Takā pirmos soļus jau sāku spert un esmu sarosījusies. Palasot to visu ko esmu uzrakstījusi- saprotu, ka pedējējos gadus esmu pārcietusi gatavo murgu. Ir arī šādas tādas nianses sakarā ar to ko viņš dara un kāds ir, ka ja es jums te atklātu, tad jūs visi nojūgtos no dusmām :D
Kopš izveidoju šo tēmu- nevaru uz viņu bez riebuma vairs paskatīties...
Cilvēkam, kurš rakstīja, ka man pret viņu esot tāda attieksme kā pret dēlu, varētu būt savā ziņā taisnība, tikai es pate to nemaz nebiju piefiksējusi.
Aizmirsu piebilst arī to, ka brīžos, kad kravājos, viņš bieži vien arī draud man- biedē un noniecina, tāpēc arī man savā ziņā ir bail, jo cilvēks ir profesionāls manipulators un ja aiziešu viņam klāt esot, tad jāsagatavojas tam, ka pēc tam ar no uztraukumiem sāpošu vēderu vajadzēs pavadīt dienu...
24.04.2014 19:09 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.06.2013
Ir arī šādas tādas nianses sakarā ar to ko viņš dara un kāds ir, ka ja es jums te atklātu, tad jūs visi nojūgtos no dusmām


Atklāj, atklāj!!!! Mums patīk nojūgties no dusmām :)
25.04.2014 10:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits