Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko pakot līdzi uz UK.

 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Meitenes,

kas dzīvo tur vai ir bijušas Anglijā, ko jūs ieteiktu pakot koferī līdzi?

Piemēram, nēsāju kontaktlēcas (+lēcu šķidrums) un esmu apmulsusi, ņemt līdzi gadsimta iekrājumus vai arī tur uz vietas ir normālas cenas optikās?

Jāsaka, ka dzīve nav lielpilsētā, bet netālu no Londonas, tāpēc nezinu ar kādām cenām rēķināties un vispār preču pieejamību.
20.04.2014 14:14 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Es dziivoju Dublinaa un te leecas var nopirkt tikai, ja katru reizi, kaa vajag jaunu iepakojumu, dodies pie acu aatsta uz paarbaudi. Liidz ar to es vienmeer, esot Latvijaa, sapeerku kraajumus.
20.04.2014 14:19 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Pie reizes varbūt varat ieteikt lēcu šķidrumu mega jūtīgām acīm?
20.04.2014 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 910
Reģ: 16.01.2013
Uz kādu pilsētu tu dosies? uz cik ilgu laiku?
Par optikas veikaliem nezināšu tev stāstīt, bet apģērbu daudz neņem, vien pāris lietas, visu sapirksi par lētām naudiņām anglijā- veikalā primark :)

Es, kad braucu uz vasaru pastrādāt anglijā, tad ņēmām tik mugursomu ar pāris krekliņiem, šortiem utt, jo tiešām visu iegādājāmies uz vietas :)
20.04.2014 14:19 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Ārprāc, un cik tas izmaksā? Un tā ir visā Anglijā?
20.04.2014 14:20 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Dzīvoju UK, Pati kontaktlēcas nelietoju, bet man draudzene, kad atbrauca ciemos uz UK, nopirka ļoti daudz kontaktlēcu šķidruma, ko ņemt mājās, jo šeit esot ļoti lēts un labs. Par brendiem nezināšu teikt.
Vai Tu brauc pie kāda pazīstama, vai viena pati? Un uz cik ilgu laiku?
Ja pie kāda pazīstama, tad noskaidro, kādi veikali ir tuvumā. Ja nav no kā noskaidrot, tad uz vietas apskati transporta kustību sarkastu un populārākie veikali ir katrā pilsētā. Ja netālu no londonas, tad kaut vai uz pašu Londonu vari aizbraukt iepirkties. Vēl - ja dzīvo pie kāda pazīstama vai ar kādu kopā, pieļauju, ka sākumā vari neņemt līdzi lietas, ko var lietot kopā ar draudzeni, piemēram, fēnu, matu taisnotāju utt. Atkarībā kā vienojaties.
Apģērbs atkarīgs no tā, uz cik ilgu laiku te būsi. Ja ilgāk, tad paņem pāris komplektiņus no plānākām drēbēm un pāris no siltākām, bet tiešām, uz vietas apģērbs ir daudz lētāks nekā LV. Ļoti biezas jakas un silti zābaki nebūs nepieciešami, lai gan UK nav tās karstākās vasaras, taču klimats ir diezgan maigs un vienmērīgs. Būs, protams, siltās dienas, bet ausktās dienas arī nebūs tik ļoti aukstas. Pietiks ar vienkāršu pavasara jaku. Par iepirkšanos - Tas pats Primark ko jau meitenes minēja, dažādus džinsus var sākot no 7 mārciņām dabūt, krekliņus jau sākot no 2 mārciņām. Utt. Un Primark nav vienīgais veikals. Lētāki apģērbi ir arī lielveikalu piedāvājumā, piemēram ASDA (vari apskatīt piedāvājumu un cenas, lai zini ko var dabūt uz vietas asda.co.uk pie George sadaļas, kas ir viņu apģērbu brends) vai tas pats TESCO (tesco.co.uk). Apakšveļa un zeķītes Primarkā ir pavisam lēti, tur vari paņemt pirmajai nedēļai, kas nepieciešams. Pati pērku primark īsās zeķītes, nevienas citas nepatīk - 7 pāri pa 2 mārciņām, krūšturu komplektiņi ar biksītēm sākot no 3 mārciņām uz augšu, atsevišķi krūšturi ir arī diezgan lēti.
Tāpēc baigi milzu somu nevajg krāmēt. Kā es vienmēr braucot kaut kur citur pieturos pie domas - nedzīvošu jau meža vidū un vienalga cik dārga valsts, ir tirgi, ir lietotu apģērbu veikali, ja nepieciešams, kur varēs nopirkt visu nepieciešamo.
20.04.2014 14:36 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
kas visiem ir ar to Primark? Dziivoju Londonaa 5 gadus, un uzskatu,ka tas veikals ir reaals meesls. Vieniigais,ko tur var pirkt ir gultas velja, dvielji, spilveni utt, bet ne jau dreebes! Bet nu taas tikai manas domas..
20.04.2014 14:40 |
 
10 gadi
Reitings 910
Reģ: 16.01.2013
kozii, atbrauc uz LV pastaigā pa veikaliem, personīgi es uzskatu, ka par vienādas kvalitātes apģērbu esmu gatava maksāt primark cenas nevis tās, kas ir Latvijā.... piedod atvaino, par kaut kadu briesmīgas kvalitātes krekliņu maksāt 10eiro.... protams, ka ne visu var nopirkt primarkā, es personīgi toreiz nepirku bikses, jo vienkārši nederēja manam augumam un galīgi nepatika + krūšturus nepirku.; Klau, kozii- kādās cenās gultas veļas tur ir? un vai tikai kokvilnas ir? Ir plānā vasarā aizbraukt uz UK šopingtūrē :)
20.04.2014 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
kozii - Pilniigi piekriitu!! Es tur peerku tikai zekjubikses un so to no beernu dreebiiteem saviem mazajiem radiniekiem.
20.04.2014 14:47 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Es braucu pie draudzenes, uz ilgāku laiku - vasau vismaz, bet viņa nekad nav pievērsusi uzmanību tādām lietām, tāpēc nezin kas un kā...
20.04.2014 14:47 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Esi pati personīgi primarkā tīri tikai zeķītes, zeķubikses un vienkāršos t-kreklus un maikas pārsvarā pērku. Krūšturus labprāt, bet man tāds nestandarta izmērs, kuru nevar tur dabūt. Bet ja esi sākumā atbraucis uz UK, nav vēl naudiņas tik daudz un visu atvest līdzi arī nevar, tad Primarks, manurpāt ir laba iespēja, iegādāt trūkstošo par lētām naudiņām. Pēc tam jau atradīs savus veikalus utt. Bet kvalitāte - piekritīšu Dārtai, cenas daudzos LV veikalos daudz augstākas, bet kvalitāte tāda pati.
20.04.2014 14:54 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
Nav taču tikai Primark. Kā jau minēja lielveikalos Asda ir George, pietam sale ir diegzan bieži. arī Tesco apģērbi F&F . Tāpat arī dārgākos veikalos uz sale var sapirkties.

Primarkā man reti kas patīk no sieviešu drēbēm. Taču šad tad nopērku kādus aksesuārus, un jā, kokvilnas basic tank topi, t-krekli, džemperīši man ļoti patīk.

Arī mazplisētās ir gan restorāni, gan lielveikali, gan optikas veikali. Noteikti atradīsi.
20.04.2014 15:08 |
 
10 gadi
Reitings 166
Reģ: 26.08.2012
Es dzivoju uk un lietoju lecas. Aiziesi pie acu arsta, parbauda redzi par velti, izvelies brilles un lecas. Lecas piegada vismaz man katrus 3 menesus pa pastu, 3 iepakojumus, kaa ari lielas skidruma pudeles 2, kas pietiek. Maksaju menesi £13 par to ar direct debitu. Tad kad man parbaudija acis, obligati bija japer ari brilles, jo tikai lecas vini neaizraksta. Pec pirmas parbaudes bija jaiet uz atkartotu parbadi pec 2 ned, tad pec 3 menesiem un tad 1x gadaa.

Runajot par primark tur nav kvalitativas drebes. Smiekli nak par tam meitenem, kuras pazstamas LV vienmer rada savus guess makus/somas un citas tada limenja brendu lietas, bet jusmo par primark :D tur var pirkt zekjes, zekubikses, varbut retu reizi kaut ko no drebem var atrast forshu, bet ne jau lielako dalu no drebem. Pa ielu naks vel 10 ar tadam pasam lietam :D protams, ja nepelni pietiekami labi, bus jaker izpardosanas vai jaiet uz primarku.
20.04.2014 19:44 |
 
Reitings 206
Reģ: 22.11.2010
Dārta, kādu darbiņu vasarā strādāji UK? Vienkārši pati šovasar to plānoju, tad nu interesē uzzināt citu pieredzi. :)
20.04.2014 20:08 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Es dzivoju uk un lietoju lecas. Aiziesi pie acu arsta, parbauda redzi par velti, izvelies brilles un lecas. Lecas piegada vismaz man katrus 3 menesus pa pastu, 3 iepakojumus, kaa ari lielas skidruma pudeles 2, kas pietiek. Maksaju menesi £13 par to ar direct debitu. Tad kad man parbaudija acis, obligati bija japer ari brilles, jo tikai lecas vini neaizraksta. Pec pirmas parbaudes bija jaiet uz atkartotu parbadi pec 2 ned, tad pec 3 menesiem un tad 1x gadaa.


ārprāc cik čakarīgi tas izklausās. Kur tos acu ārtus var meklēt? Brilles tur dārgas?
20.04.2014 21:30 |
 
Reitings 10
Reģ: 20.05.2012
energydrink - es lecas suutu getlenses.co.uk, agrak njemu no specsavers (optikas veikals uk), bet nu gadijas kaadas 5-6 metamas miskastee lecas katra pakaa (nekvalatiivas, izmantoju dienas lecas).

par drebem - primarks sakumaa buus ok.. kaa jau meitees mineja. veel var tkmaxaa dabuut labas, nedargas un kvalitatiivas lietas. vel arii ir tas pats h&m, new look. kvalitaate nav taa labaakaa bet leeti.
20.04.2014 21:41 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
vispār esmu taču redzējusi tos šķidrumus, kaut tajā pašā Superdrug

http://www.superdrug.com/search?q=lens+solution+&searchsubmit=Search

Par pašām lēcām, kā dabūt nezinu. Pati esmu bijusi tikai Specsavers, lai dabūtu brilles.

te par lēcām: http://www.specsavers.co.uk/contact-lenses

Monthly disposable lenses start from just £5 a month and daily contact lenses from just £16 for a month’s supply. And as you can try before you buy at no extra cost, you can be sure that the lenses we have helped you choose are right for you.
20.04.2014 21:46 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Tagad man ir dilemma
- acu ārtu man vajadzētu, arī man brilles, bet ar laiku gribētos taisīt acu operāciju, tāpēc sanāktu lieki izdevumi.

Un nezinu, ko iesakat pirkt te, vai apelnīt naudu un pēc 2 mēnešiem tur>? Bet nezinu kāda man būtu patstāvīgā adrese
20.04.2014 22:14 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Kas par rītārdisku ierakstu, atvainojos par tik daudzām kļūdām.
20.04.2014 22:29 |
 
Reitings 182
Reģ: 07.08.2011
Noteikti nenjem leecu shkjiidumu, jo tas sheit maksaa 70% leetaak, nekaa LV. Un tos var nopirkt visur, jebkuraa lielveikalaa vai boots. Redzi var paarbaudiit par briivu (tai pashaa tesco). Man leecas meenesim izmaksaa £30, kas ir daargaak nekaa LV. Taakaa ja brauc uz paaris meeneshiem, leetaak buutu LV nopirkt.
20.04.2014 22:39 |
 
Reitings 519
Reģ: 10.02.2009
Es atvainojos, kadas te visas princeses. Primark tads un sitads. Man jau liekas, ka Primark ir loti labas drebes, protams, nav nekadas brendotas, bet kvalitate ir ok un izvele ari liela. Principa autorei mans ieteikums - lielakoties visas preces UK var nopirkt letak ka LV. Bet tomer braucot koferi piekrame pilnu, jo kapec gan pirkt, ja var panemt lidzi.
21.04.2014 00:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits