Kas jums nepatīk randiņos?

 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Kas ir tās lietas, kas jums nepatīk randiņos? Kaut kā konkrēta darīšana, nedarīšana, aicināšanas metode, attieksme utt.

Protams, ja puisis dikti patīk, tad patiks da jebkas :) Bet nu tā vispārīgi...

Piemēram, man nepatīk, kad puisis prasa, ko es vēlos. Gribas, lai pats izdomā un piedāvā tad jau labāk vairākus variantus, no kuriem tad es varu izvēlēties.
20.04.2014 13:01 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Still,

nu redzi Tu esi sapratusi karalienes vērtīgu izturēšanos tikai finasiālajā aspektā. Man nav 20 gadi, taču kad bija, viss bija vienkāršāk. Tagad viss ir savādāk, vienkāršas kafejnīcas ir nomainītas pret restorāniem un pastaiga kājām cauri parkam vietā mašīna ar šoferi vai taksometru.
21.04.2014 11:25 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vnk aaa, nu neesmu es tāda, kas tā mierīgi arī pateiks - jā gribu uz to kafūzi, gribu tās puķes, bla bla blaa. Kaut kā tā tizli liekas.
un kur te problema? kapec sievietes ir tadas..nezinu, divaines?! tev tacu to visu prasa lai atvieglotu situaciju gan tev, gan vinam ne jau lai klusiba ienirgtu.

es ta ari tad esmu teiksui - velos balto kafiju un kadu smalkaiziti. ja veikala prasits kadas pukes gribetu, esmu atjokojusi, tas kuras uz atlaidi :D ir tacu jamak veidot dialogs, var iepit jautribu pa visu, nav tacu jasez ar koka gimjiem baidoties pateikt ko lieku vai nepareizu.
21.04.2014 11:25 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
un jus mazas princesites, ja velas lai ar auto noklustat gan randinja vieta, gan pecak majas, noliekat tiesibas un noperkat auto. tas ir tiesi tik vienkarsi. redz virietim/jaunam puisim jabut auto, patstavigi japelna liels pikis, bet skukjis var but bez sofera tiesiba, dzivot pie vecakiem kamer beidz studet un partikt no stipendijas.
21.04.2014 11:30 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Man nepatīk, ja pirmajos randiņos dāvina ziedus.
21.04.2014 11:37 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nepatīk, ja dāvina ziedus, jo nepatīk tos pēc tam visur vazāt līdz.
21.04.2014 11:40 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Lasu un smejos.
Nezināju, ka mans necilais komentārs izpelnīsies tādu uzmanību.
Ļoti žēl, ka meitenēm nav izpratnes par "being a queen". Vīriešu acīs.
Tam nav nekāda sakara ar augstprātību, uzpūstu pompu un lietu ( tajā skaitā ažiotāžu izcēlušo šoferi) pieprasīšanu. Sievietei ir jārada vīrietī vēlme pēc attiecīgas attieksmes un uzvedības.
Tā kā līdz šim man ar to nav bijis problēmu, neredzu kādēļ latiņa būtu jālaiž zemāk.
Katram taču dzīvē tiek pēc vēlmēm un iespējām un pēc tiesas un taisnības. :)
21.04.2014 11:43 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Jā,skaudība,satraukums un nožēla. Tas ir tas,kas valda mūsu pārējo meiteņu sirsniņās,jums taisnība. :-( :-( :-(
21.04.2014 11:43 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
DIO ja sievietei interesēs vīrieša sirds nevis maks,viņa uz randiņu dosies savā balles kleitā kaut vai ar tramvaju nevis atteiks, jo nav šoferis.
Jāpiebilst, ka visu laiku saku par došanos uz notikuma vietu,neko nesaku par nogādāšanu mājās.
21.04.2014 11:57 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Nazīc,

Tu esi ļoti koncentrējusies uz šoferi (šo jau es tomēr paskaidroju iepriekšējos komentāros)... no otras puses mīlēt ar sirdi jau nav slikti, tas ir skaisti un pieder jaunībai. Taču mīlēt ar prātu vajag, tas nebūt nenozīmē mīlēt maku, auto, savrupmāju. Ir lietas jāredz un jānovērtē, lai nav tā, ka dzīvo ar filosofu gadus piecus pie mazies rikas un tikai pēc tam saproti, ka tas nebūt nav tas pēc kā esi tiecies dzīvē. Attiecībās abiem ir jāattīstās un jāiet kopā, tikai tad tās būs veiksmīgas.
21.04.2014 12:05 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ja Cataleya var atļauties tādas prasības un ir, kas tās pilda, tad lai viņa tā dara. Ja nebūs tādu, kas tās pilda, viņa prasības nolaidīs vai paliks viena.
Man nepatīk, ja randiņa laikā nezina, ko grib darīt, ja uzmācas un ja visu laiku dzer alkoholu.
21.04.2014 12:13 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
Ir jāsaprot, ka sievietes faktiski iedalās divās grupās - līdzvērtīgās/pašpietiekamās un piedevas dzīvei. Konflikti starp abām grupām ir neizbēgami, līdz ar to diskusijas ir bezjēdzīgas.
21.04.2014 12:25 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
vīrietis savai sievietei sniedz to, ko var sniegt tajā brīdī. viens aizved uz dārgu restorānu, bet otrs pagatavo mājās. abas sievietes ir vienlīdz karalienes. neredzu korelāciju starp mīlēt ar prātu un finansiālām lietām. šodien tev ir viss, rīt vairs nav nekā.

p.s.
vienkāršas kafejnīcas ir nomainītas pret restorāniem un pastaiga kājām cauri parkam vietā mašīna ar šoferi vai taksometru

izskatās, ka pieaugt ir bijis sliktākais lēmums manā dzīvē.
21.04.2014 13:15 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
vīrietis savai sievietei sniedz to, ko var sniegt tajā brīdī. viens aizved uz dārgu restorānu, bet otrs pagatavo mājās. abas sievietes ir vienlīdz karalienes. neredzu korelāciju starp mīlēt ar prātu un finansiālām lietām. šodien tev ir viss, rīt vairs nav nekā.

Simtiem plusu šim komentāram.

Ne jau šika mašīna, privātais šoferis vai super dārgs restorāns nosaka to, cik liela ir mīlestība un viss pārējais.
21.04.2014 13:29 |
 
Reitings 20
Reģ: 17.04.2014
līdzvērtīgās/pašpietiekamās un piedevas dzīvei.

Ja tas ir domāts tā, ka "līdzvērtīgās" būvē karjeru, brauc pašas un maksā pašas (arī par savām puķēm), bet "piedevas" pieprasa cieņu un rūpes, tad es labāk esmu piedeva :D Pelnu labi, tomēr neredzu iemeslu maksāt par sevi randiņā vai samierināties ar uzmanības trūkumu, jo es taču esmu līīīīīdzvērtīga. Esmu, jā. Bet es esmu arī sieviete. Un tā nu tas pasaulē ir iekārtots, ka vīrieši sievietes priekšā parāda visu to labāko, lai viņu iegūtu, un lutina, jo sieviete ir trauslāka, smalkāka būtne par viņiem. Feminisma idejas mani nesaista.
Manās randiņu prasībās nekad nav ietilpusi mašīna ar šoferi, vai mašīna vispār - divdesmitgadniekiem reti kad ir auto. Bet viss pārējais..jā, manas prasības pret vīriešiem bija (ir) augstas, blakus ir vīrietis, kurš tās spēj pildīt un es pretī dodu visu to labāko, kas ir man. Tā ka..Cataleya prasības nav nemaz tik pārspīlētas.
21.04.2014 13:43 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Ak mans dievs es vairs nekad negribu iet uz randiniem, ja manas attieciibas izbeigsies kadu dienu,tad paliksu labaak viena :D
21.04.2014 14:30 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Nekad nevarēju saprast kāpēc vīrieši ir tik pārliecināti, ka visām sievietēm interesē viņu naudas maks un automašīna, bet tagad sapratu...
Palūkojoties no vīrieša skatu punkta, nesaprotu, kāpēc, lai viņš izdotu naudu par mašīnu+šoferi, dārgu restorānu un citām princeses kaprīzēm, ja iespējams šo sievieti satiek pirmo un pēdējo reizi un ja vēl pats randiņš izvēršas pavisam nebaudāms.
Un jā, uz randiņiem kādu laiku vairs negribēsies :D
21.04.2014 14:56 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
esmu šokā par dažiem komentāriem. izrādās, ka daudzas meitenes nemāk ļaut sevi aplidot. saprotu, kad meitene tikko ienāk pieaugušo dzīvē, gribās pašapliecināties un, tēlojot emansipēto sievieti, uzstājīgi maksāt randiņos par savu kafiju un braukt ar savu mašīnu vai kaut vai kājām iet principa pēc. es pati tāda biju, bet man lika saprast, ka tāda uzvedība nav korekta vīrieša priekšā, ja viņš grib izrādīt savas rūpes. runāju par vīriešiem, kam samaksāt par uzaicināto sievieti un piebraukt pakaļ nenozīmē ''saliekties četros līkumos'', bet ietilpst tādās pašās pieklājības normās, kā pieturēt durvis, palaist pa priekšu un padot roku, t.i. par džentlmeņiem, un es tiekos tikai ar tādiem, vīrieškārtas draugus ieskaitot.
un sauciet mani par materiālisti, bet man galīgi neliekas ok situācija balles kleitā braukt tramvajā.
21.04.2014 14:56 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Materiāliste ir tad, kad nedod iespēju otrajam randiņam, ja vīrietis nav spējīgs samaksāt par vakariņām labā restorānā. :D Nu tieši tā, katram sava prasības, bet ir stulbi teikt, ka tās prasības nav MATERIĀLAS prasības. :D
21.04.2014 15:02 |
 
Reitings 20
Reģ: 17.04.2014
daudzas meitenes nemāk ļaut sevi aplidot


runāju par vīriešiem, kam samaksāt par uzaicināto sievieti un piebraukt pakaļ nenozīmē ''saliekties četros līkumos'', bet ietilpst tādās pašās pieklājības normās, kā pieturēt durvis, palaist pa priekšu un padot roku, t.i. par džentlmeņiem, un es tiekos tikai ar tādiem, vīrieškārtas draugus ieskaitot.


Tieši tā.
21.04.2014 15:02 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Nu nekas, mums paliks vairāk brīvu vīriešu, no kuriem izvēlēties! :D
21.04.2014 15:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits