Kas jums nepatīk randiņos?

 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Kas ir tās lietas, kas jums nepatīk randiņos? Kaut kā konkrēta darīšana, nedarīšana, aicināšanas metode, attieksme utt.

Protams, ja puisis dikti patīk, tad patiks da jebkas :) Bet nu tā vispārīgi...

Piemēram, man nepatīk, kad puisis prasa, ko es vēlos. Gribas, lai pats izdomā un piedāvā tad jau labāk vairākus variantus, no kuriem tad es varu izvēlēties.
20.04.2014 13:01 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ne vina 24/7 sedētu biblioteka:D
21.04.2014 00:49 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
kā var gaidīt no kāda nepazīstama cilvēka, lai pret tevi izturas kā pret karalieni? Vispirms nopelni tādu attieksmi, cieņu un apbrīnu!


Tas ir domāts tādu cieņu, kādu izrāda karalienei - klanīšanās, kāju un roku bučošana utt., nevis elementāru cieņu pret sievieti - durvju pieturēšana, palaišana pa priekšu.
21.04.2014 00:50 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Iemacis ari tu Andas lasit, nevis piedomat pasakas. Nu ir sieviets kas iet uz rnadiniem ar sev tikamiem viriesiem. Un dabu ko velas. I aprinu i vius citu. Jo virietim ja sieviete patik, pasi gatavo kalnus gazt. Tici vai ne:)
21.04.2014 00:51 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Tas, ka piedzimi pa sievieti,nenozīmē, ka nu visiem vīriešiem ir tevi jāapbrīno un jālien no ādas ārā, lai izdabātu!!! Sviests!!!!!!
21.04.2014 00:51 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
iemācies tak lasīt visu kontekstā, nevis izraut vienu teikumu no konteksta, kā tas ir vienmēr.

Andas tas tev un citam par to karalieni... es saprotu ko vina domaja, tu piedoma pasaku kalnus... :D
21.04.2014 00:52 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Tas, ka piedzimi pa sievieti,nenozīmē, ka nu visiem vīriešiem ir tevi jāapbrīno un jālien no ādas ārā, lai izdabātu!!! Sviests!!!!!!
Kur te kada teica ka visiem? Tikai tiem kam es patīku , kas iet ar mani uz randinu,mīlējas un grib būt ar mani kopā. :D
21.04.2014 00:53 |
 
Reitings 2542
Reģ: 07.06.2012
Kubiete, nu es lasīt protu, ja tā, tad vīriešiem ir tiesības pret sievieti domāt tā, ka viņai jātaisa ēst, viņas vietas ir virtuvē, audzināt bērnus un tā, un vīrieši dabū ko vēlas. Tici tu vai nē. :D Katrs var dzīvot kā grib, domāt kā grib!
21.04.2014 00:54 |
 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
Kur te kada teica ka visiem? Tikai tiem kam es patīku , kas iet ar mani uz randinu,mīlējas un grib būt ar mani kopā.


protams. tu noteikti kādam patīk. aiztaisi acis kad sapņo
21.04.2014 00:56 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Un ir sieviets kam to visu patik darīt, bet kura nekad nesitis naglu siena vai nenesīs mājā mamutu.Tici vai ne:D :D :D
21.04.2014 00:57 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ārprāts, atkal beztēmā viss aizgājis.

Smieklīgi pat. Nu katrai sievietei ir tiesības uzstādīt SAVAS prasības, balstoties uz savām vēlmēm/iespējām utt. Ja viņa apgrozās sabiedrībā, kur šoferi ir norma, tad kāpēc sprēgāt? Un diez vai viņa katram saka, lai izturās k';a pret karalieni. Domāju, ka viņa ar savu uzvedību liek noprast, ka tramvajā nebrauks. Un jā, tas nav nekas slikts, ja viņa tā grib. Tāda sajūta, ka kādai tas nodara pāri.

Un nē, personīgu šoferi es nekad neesmu pieprasījusi, man vienmēr brauca pakaļ. Tā nu gadījies. Bet tas nenozīmē, ka es te tagad kā nenormāla plēsīšos pa visu forumu, centoties pierādīt, ka kāda ir prasta kaza vai ar zemu IQ, jo kādā citā valstī uzstāda savas prasības.
21.04.2014 10:00 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Njā, es laikam neko no randiņošanas nesaprotu.

Ja es būtu vīrietis un izlasītu šo diskusiju, ilgi nevienu uz randiņu negribētu aicināt. :D Jo jābūt kā minimums topošajam miljonāram ar Oksfordas izglītību, lai drīkstētu uzrunāt sievieti.
Protams, ir forši, kad sieviete apzinās vērtību un nesatiekas ar kuru katru. Bet uzstādījums, ka esmu pasaules naba tikai tāpēc vien, ka daba radījusi ar vāveri starp kājām, bet tiem, kuriem vāveres nav, jānēsā uz rokām un jāizdabā visām prasībām, ir maigi izsakoties - dīvains. Arī sievietei nepietiek vien ar to, ka viņa ir sieviešu dzimuma pārstāve, arī viņai ir jāspēj parādīt, ka ir šīs karalienes izturēšanās vērta. Nevis prasta kā slota un rupja kā zirga deķis, bet pakaļ brauciet ar Bentliju un vakariņās vediet uz Ritz restorānu, jo viņai ir vāvere un viņa to ir pelnījusi vien ar savu nākšanu pasaulē.
21.04.2014 10:15 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Palasīju dažus komentarus un nācās secināt, ka man laikam ir baigi paveicies - neskatoties uz to, ka uz randiņu ir braukts pat ar autobusu, bet VIS VIS briesmīgakais, kas randiņā ir bijis no puiša puses, ir - viņš mani ir līdz nāvei nogarlaikojis. Viss tas ekstrīms, kas aprakstīts atsevišķos komentaros, man nekad nav gadījies :)
21.04.2014 10:20 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Libra, perfekti pateikts.
Nolaidieties uz zemes, dāmas!
Es tā domāju, ja puisis ir manā vecumā un es eju ar viņu uz randiņu, es pēc būtības nevaru pieprasīt, lai viņam ir auto, ja man pašai nav.
Ja es pati neesmu tāda, kādas prasības izvirzu puisim vai vīrietim, tad man nav tiesības kaut ko pieprasīt vai gaidīt vairāk.
21.04.2014 10:20 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Nesaprotu, kas tik ļoti ir aizvainojis lielāko daļu cosmo lasītāju Cataleya komentārā...ka teju ar zobiem un nagiem jālec gaisā un jāsāk pierādīt pretējais, vai jāsāk dot kādi īpašī apraksti kāda drīkst un nedrīkst būt sieviete.
Pirmais iespaids randiņos un attieksme vistiešākājā mērā parāda, kas ir labākais ko otrs spēj sniegt. Ja labākais ko spēj sniegt ir vidēja attieksme un pārējās minētās lietas , tad vienozīmīgi prasības ko uzstādu ir attieksme kā pret karalieni un ne centu zemāk.
(nedomāju personīgo šoferi, jo skaidrs kādā sociālā vidē atrodas konkrētā persona, līdz ar to personīgais šoferis citam ir tikpat ikdienišķs kā otram taksometrs).
21.04.2014 10:52 |
 
Reitings 503
Reģ: 11.05.2011
man tads neliels shoks par dazu meitenju uzskatu, ka puisim par visu jamaksa, janodrosina transports viss viss.. Es vienmer vienmer piedavaju apmaksat pusi, ja chalis nepiedava aizvest majas, njemu taksi utt. Un pavisam godigi, tas kuras pashas sevi deve par karalienem, pusihi visai bieži aiz muguras deve par kapeiku pisejam. Ir bijis ta, ka 1aja randinja samaksaju ari par puisi, jo vinjam bija gruti ar naudu. Pec kada laika vina finansiala situacija uzlabojas, un vinsh stastija, cik parsteigts bijis, ka esmu maksajusi, un pec tam vēl piekritusi satikties, uzreiz cita vērtiba vinja acis.
21.04.2014 11:01 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Ir bijis ta, ka 1aja randinja samaksaju ari par puisi, jo vinjam bija gruti ar naudu.


ko šis liecina par vīrieti, kas nāk uz randiņu bez naudas?
21.04.2014 11:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man arī ir ko piebilst Cataleya skandalozajam komentāram :D

Randiņā sagaidu- atvešanu , aizvešanu mājās ( ja nevar pats, lai atsūta man šoferi ar mašīnu ( es nejokoju!)


Es domāju, ka tas ir normāli, ka puisis pārūpējas par to, lai meitene droši nokļūtu mājās!

Arī randiņā ar (nu jau) 2. pusīti, man paņēma taksi, lai tiktu mājās. Kaut gan varēju aiziet ar kājām un bija gaiša pēcpusdiena.. viņš vienkārši ir atbildīgs cilvēks, kas izrāda rūpes. Ja izvelk no mājām, tad sveikai un veselai arī mājās jātiek nogādātai :)

Pret sievieti arī ir jāizturas ar lielu cieņu. Par sievieti ir jārūpējas. Sievietes arī fiziski ir trauslākas un neaizsargātas par vīriešiem (tā vismaz vajadzētu būt).

Sievietei arī būs vēlāk iespējas izrādīt rūpes par savu vīrieti citādos veidos :D
21.04.2014 11:09 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Ja labākais ko spēj sniegt ir vidēja attieksme un pārējās minētās lietas , tad vienozīmīgi prasības ko uzstādu ir attieksme kā pret karalieni un ne centu zemāk.


Tātad, ja nav šofera un visdārgākā restorāna, attieksme ir viduvēja un čalis zemē metams?
Tad jau čalim, kuram ir 19 vai 20 gadi vispār uz randiņiem nav jāiet, jo reti kurš var nodrošināt šoferus, dārgus restorānus un konta izrakstu par tajā esošo miljonu.
Tiešām visām šitām cacām pirmais randiņš bija ar vecu miljonāru, kuram tad kačāja pravas nevis ar parastu puisi, kurš nāk no parastas ģimenes un vēl ir tikai karjeras sākumā?
Atceros, ka mans šī brīža vīrietis mani uz mājām pavadīja. Ar kājām, jo viņam tobrīd bija 20 gadi un nebija ne savas mašīnas, ne arī mašīnas ar šoferi. Atnāca ar kājām un pavadīja mani līdz durvīm, kas man likās burvīgs žests un vēl varējām izrunāties pa ceļam. Pēc šo standartiem man laikam otrajam randiņam vai attiecībām nevajadzēja piekrist, jo tā nebija attieksme kā pret karalieni un viņš nebučoja zemi manā priekšā tikai tāpēc, ka esmu sieviete.
21.04.2014 11:19 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Piemēram, man nepatīk, kad puisis prasa, ko es vēlos. Gribas, lai pats izdomā un piedāvā tad jau labāk vairākus variantus, no kuriem tad es varu izvēlēties.
sis ir pats drausmigakais gan viriesos, gan sievietes. brrr


kas man kaitina? regulara telefona cekosana, bet mani vispar tracina cilveki kuri bez ta aparata nevar dzivot.
21.04.2014 11:20 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Vispār te ļoti labi parādās, tas ko puiši stāsta, ka meitenēm interesē kruta mašīna, pilns maks ar naudu, krutas drēbes, man tas nebija saprotams, bet lieliski tas izlec, ka vairums sieviešu ir tādas...
Kad mans atvainojās, ka viņam nav auto, tāpēc nevarēs man atbraukt pakaļ, es nodomāju wtf, es tak eju ar uz randiņu ar puisi, nevis viņa kruto bembi, lai tajā paspaidītos.
21.04.2014 11:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits