Kas jums nepatīk randiņos?

 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Kas ir tās lietas, kas jums nepatīk randiņos? Kaut kā konkrēta darīšana, nedarīšana, aicināšanas metode, attieksme utt.

Protams, ja puisis dikti patīk, tad patiks da jebkas :) Bet nu tā vispārīgi...

Piemēram, man nepatīk, kad puisis prasa, ko es vēlos. Gribas, lai pats izdomā un piedāvā tad jau labāk vairākus variantus, no kuriem tad es varu izvēlēties.
20.04.2014 13:01 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
un vēl spontānie ziedu pirkumi, vasarā uz ielas, tad arī uzreiz sajūtos tā īpaši ;) bet labi, te jau beztēma.
20.04.2014 22:03 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Pavisam vienkārši- ja pret mani neizturas kā pret karalieni, otrā randiņa nebūs.
Randiņā sagaidu-...

Dārgā, Cataleya!
Man no sirds būtu interesanti uzzināt, ar ko gan TU esi tik īpaša, lai pārējo cilvēku vidū tiktu šādi atlasīta? No Tevis nosauktajām lietām es pretim sagaidītu IQ >150, izkoptu stilu/augumu/vizuālo + orientēšanos 90% konvencionālos topikos, apliecinājumus & sasniegumus līderismā/neatkarībā u.c. Godīgi sakot, ceru, ka apzinies, ka vīrieši, kas šādus kritērijus Tev veic bez iepriekšnosauktajām prasībām, rīkojās konkrētu nolūku vadīti un šī "privilēģija" Tev tiek samazināta līdz ar katru dienu līdz galu galā tiks atņemta pavisam kopā ar Tavu glīto sejiņu!

p.s. Ja man randiņa laikā sanāktu atklāt sievietē šādas lietas, es pieceltos kājās un bez atvainošanās dotos taisni durvju virzienā...
20.04.2014 22:13 |
 
Reitings 28
Reģ: 17.02.2014
vispār nepatīk iet uz randiņiem.
cik atceros, vienmēr esmu jutusies neērti. šķiet es vienkārši pievelku neizlēmīgus ahh tādus-nekādus vīriešus, kuri nespēj paši izlemt uz kurieni doties, aizvest meiteni.

attiecības kaut kā vienmēr sanāk, ka ir veidojušās vienkārši pārejot no draudzības uz ko vairāk un tad tos jau vairs īsti neuzskatu par randiņiem... jo ir jau tas konnekšans un bieži tiekamies.
20.04.2014 22:15 |
 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
Dārgā, Cataleya!
Man no sirds būtu interesanti uzzināt, ar ko gan TU esi tik īpaša, lai pārējo cilvēku vidū tiktu šādi atlasīta? No Tevis nosauktajām lietām es pretim sagaidītu IQ >150, izkoptu stilu/augumu/vizuālo + orientēšanos 90% konvencionālos topikos, apliecinājumus & sasniegumus līderismā/neatkarībā u.c. Godīgi sakot, ceru, ka apzinies, ka vīrieši, kas šādus kritērijus Tev veic bez iepriekšnosauktajām prasībām, rīkojās konkrētu nolūku vadīti un šī "privilēģija" Tev tiek samazināta līdz ar katru dienu līdz galu galā tiks atņemta pavisam kopā ar Tavu glīto sejiņu!

p.s. Ja man randiņa laikā sanāktu atklāt sievietē šādas lietas, es pieceltos kājās un bez atvainošanās dotos taisni durvju virzienā...

tu vnk nesaproti, viņa dzīvo citā psaulē, tev nemaz nebūtu izredžu. viņa satiekas ar nereāli krutiem, veiksmīgiem un bagātiem vīriem kas brauc ar aston martin un ēd pusdienas ar JPMorgan chase CEO
20.04.2014 22:17 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
man vienīgajai liekas, ka Cataleya nekādas pārspīlētas prasības nav uzstādījusi?
20.04.2014 22:19 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
man vienīgajai liekas, ka Cataleya nekādas pārspīlētas prasības nav uzstādījusi?


Nē, ne Tev vienai, bet džeki reāli sacepās
20.04.2014 22:20 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
tu vnk nesaproti, viņa dzīvo citā psaulē, tev nemaz nebūtu izredžu. viņa satiekas ar nereāli krutiem, veiksmīgiem un bagātiem vīriem kas brauc ar aston martin un ēd pusdienas ar JPMorgan chase CEO

Divus gadus nostrādāju Londonā pie viena no galvenajiem JPM konkurentiem (izvairīšos minēt konfidencionalitātes nolūkā) un pirms tam stāžējos Čikāgā, tādēļ ļoti labi zinu, ko šo aprindu cilvēki domā par šādām sievietēm. Intereses pēc iesaku pameklēt tā paša minētā Jamie Dimon izteikumus šajā sakarā.
20.04.2014 22:21 |
 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
protams, protams. durvju sargs neskaitās
20.04.2014 22:23 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
man vienīgajai liekas, ka Cataleya nekādas pārspīlētas prasības nav uzstādījusi?

ik dienas te lasot, ka tas ir normāli un tā ir jabūt, ka vīrietis uztur sievieti pilnībā, kamēr sieviete savu algu tērē savam skaistumam u.c. taml. lietas, rodas ilūzija, ka tā ir normāla prasība, likt vīrietim, kuram nav autovadītāja tiesības, īrēt šoferi, lai sievieti aizvestu uz restorānu.
20.04.2014 22:26 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
izskatās, ka pēc šīs diskusijas varēs precīzi noteikt, kāda līmeņa džeki uzturas cosmo forumā :D
20.04.2014 22:27 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
zili_rudzi, man šķiet, ka Cataleya ir domājusi ko citu, bet tava interpretācija arī ir interesanta :D
jāatzīst, ka ar vīriešiem, kuriem ir personīgie šoferi, es neesmu tikusies, bet tāpat viņi vienmēr ir padomājuši, kā es tikšu uz randiņa vietu. tiesa, es arī netiekos ar vīriešiem virs 30.
20.04.2014 22:34 |
 
Reitings 32
Reģ: 25.01.2014
man vienīgajai liekas, ka Cataleya nekādas pārspīlētas prasības nav uzstādījusi?

Prasības var būt ļoti dažādas. Tas arī atkarīgs no vecuma, sociālā /finansiālā stāvokļa, kurā sieviete atrodas utt. Bet, jo augstākas prasības izvirza, jo vairāk arī jādod pretī. Nevar prasīt dārgu restorānu, un, lai vīrietis izklātos četros līkumos, bet pati dāma prasta kā kalnu kaza. Kaut gan, ņemot vērā ārējā izskata nozīmi, nebrīnītos, ja daudzos gadījumos tā arī būtu. Ka normāli, sakarīgi čaļi bezjedzīgi pūlētos tādu dāmīšu dēļ.
20.04.2014 22:40 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
priekš kam vispār aicināt uz randiņu ''prastu, kā kalnu kaza'' dāmu? problēma atkrīt.
20.04.2014 22:51 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Donata, neviens jau neteica, ka kāds aicina, bet tas jau neliedz prastai kalna kazai uzstādīt savas prasības pret vīrieti.
20.04.2014 22:55 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
jūs te tādos mitoloģiskos tēlos runājat. es šajā diskusijā baigās pārspīlētās prasības ne no vienas neredzēju, meitenes sagaida pieklājības minimumu.
20.04.2014 23:05 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
par Cataleyas prasībām - c'moooon kā var paziņot, ka pret viņu jāizturas kā pret karalieni? Ok, protams katra sieviete sirdī vēlas, lai nēsā uz rokām, bet skaļi to pozicionēt, ka tā tam jābūt un celt sevi tādos mākoņos? Tā jau nu noteikti nav intelekta pazīme, bet dzīvošana stulbās seriālos saskatītās ilūzijās
20.04.2014 23:06 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Dārgā, Cataleya!
Man no sirds būtu interesanti uzzināt, ar ko gan TU esi tik īpaša
Pasaules klases dziļo rīkli gan jau prot.


Vispār es,manuprāt,līdz šim neesmu īpaši izteikusies par jaunkundzes vēlmēm,bet,ja sieviete pieprasa pret sevi izturēties kā pret karalieni,nu tur ir tomēr augstprātība. Izturēties kā pret sievieti un cienīt ir pavisam kas cits kā klanīties karalienes priekšā,to vēlas tikai vīzdegunīgas cacas.
Šoferi pieprasīt tikai tāpēc,ka meitene uzvilkusi kurpes ar kurām nevar paiet vai došanos uz satikšanās vietu pašai uzskata par ko tādu,kā dēļ ir jāizmet puisis miskastē,nu man nav ko teikt tomēr par tādu skuķi.

Lai pret sievieti izturētos kā pret sievieti,viņai tā ir arī jāuzvedas nevis jāpieprasa zelta kalni un tikai tad princese....tfu oij atvainojos karaliene izskatīs vīrieša kandidatūru.
20.04.2014 23:13 |
 
Reitings 247
Reģ: 17.01.2013
Iešu strostēt vīrieti, ka viņš man pirmajos randiņos nenodrošināja pieklājības minimumu: attieksmi kā pret Anglijas karalieni un personīgo šoferi.
Viņš izturējās vienkārši jauki un neuzbāzīgi.
20.04.2014 23:13 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
wolf - kāpēc jāstrostē? pamet bez paskaidrojumiem!!!
20.04.2014 23:19 |
 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
Pasaules klases dziļo rīkli gan jau prot.


Vispār es,manuprāt,līdz šim neesmu īpaši izteikusies par jaunkundzes vēlmēm,bet,ja sieviete pieprasa pret sevi izturēties kā pret karalieni,nu tur ir tomēr augstprātība. Izturēties kā pret sievieti un cienīt ir pavisam kas cits kā klanīties karalienes priekšā,to vēlas tikai vīzdegunīgas cacas.
Šoferi pieprasīt tikai tāpēc,ka meitene uzvilkusi kurpes ar kurām nevar paiet vai došanos uz satikšanās vietu pašai uzskata par ko tādu,kā dēļ ir jāizmet puisis miskastē,nu man nav ko teikt tomēr par tādu skuķi.

Lai pret sievieti izturētos kā pret sievieti,viņai tā ir arī jāuzvedas nevis jāpieprasa zelta kalni un tikai tad princese....tfu oij atvainojos karaliene izskatīs vīrieša kandidatūru.


A lion doesn't lose sleep over the opinions of sheep.
20.04.2014 23:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits