Kas jums nepatīk randiņos?

 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Kas ir tās lietas, kas jums nepatīk randiņos? Kaut kā konkrēta darīšana, nedarīšana, aicināšanas metode, attieksme utt.

Protams, ja puisis dikti patīk, tad patiks da jebkas :) Bet nu tā vispārīgi...

Piemēram, man nepatīk, kad puisis prasa, ko es vēlos. Gribas, lai pats izdomā un piedāvā tad jau labāk vairākus variantus, no kuriem tad es varu izvēlēties.
20.04.2014 13:01 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Drošvien mulsuma brīži, kad aptrūkstas, ko teikt, bet mēğinot teikt/jautāt/jokot kaut ko, lai tikai tiktu laukā no klusuma, sanāk pateikt ko muļķīgu un nevietā. Un tad vēl lielāks kauns :D Brr...
20.04.2014 19:42 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Randiņš kā tāds man vēl nav bijis (vismaz ne tāds, ko uzskatītu par šim terminam atbilstošu tikšanos).

Viena tikšanās gan ir bijusi, bet tikšanās ne randiņš (lai gan puisis laikam iedomājās, ka randiņš? Man personīgi uz to virzienu galīgi "nevilka", negribas pat atcerēties :D )

Mani tracina, ja:

- kavē

- kavē un vēl normāli neatvainojas (tās tikšanās reizes pērle - "nu jāāā, mēs tā kā sarunājām uz 18:00, bet man vēl gribējās pa ceļam vienu čomu satikt, tāpēc sanāca kavēt, lai gan es jau nokavēju tikai kādas 20 minūtes" .....seriously?)

- uz jautājumiem, kas domāti lai labāk iepazītu viens otru atbild ar "jā", "nē", "varbūt"

- ja tikai atbild, bet paši neko nejautā, neinteresējas

-neizmaksā (šis neattiecas uz visiem randiņiem, bet nu... ja izdzer tik vien kā krūzīti kafijas, tad, manuprāt, grēks meitenei to pašu neizmaksāt - it īpaši, ja pats aicināji)

- nepavada līdz transportam/mājām (pēc situācijas)

- ja kaut kas nejauši nokrīt, to nevis paceļ, bet gan norāda - "tev izkrita" (jā, no personīgās pieredzes runāju :D )
20.04.2014 19:43 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Ja reiz man javelkas ārā tad neietu ja nav auto,humora izjutas un naudas. Kapec jatere laiks uz skopu veci? Pārbaudits un zinu ka nav vērts!
20.04.2014 20:01 |
 
10 gadi
Reitings 461
Reģ: 29.01.2009
Jocīgas jums, meitenes, domas par to, ka, ja puisis piedāvā izmaksāt, jūs atsakāties, lai neizskatītos pēc ubadzes. Tas taču ir kompliments un pieklājības žests. Tāpat ar ziediem.
Jūs tērējat/pavadāt savu laiku ar puisi, tad, lai viņš izmaksā un arī sagādā jums prieku (ziedi, konfektes nez kkas patīkams)
20.04.2014 20:13 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Pavisam vienkārši- ja pret mani neizturas kā pret karalieni, otrā randiņa nebūs.
Randiņā sagaidu- atvešanu , aizvešanu mājās ( ja nevar pats, lai atsūta man šoferi ar mašīnu ( es nejokoju!) , labu restorānu, ja tās ir vakariņas, interesantu saruna biedru, labas manieres, un humora izjūtu(kas man neliktu domāt: un kurā īsti brīdī man bija jāsmejas?! ), nelielīšanos ( kaut arī absolūti visi vīrieši grib atstāt iespaidu uz sievieti un iemācīt ko jaunu).
Ziedi man nav svarīgi, galvenais ir tas,ko vīrietis ir pacenties noorganizēt vietas un pasākumu ziņā. Sagaidu, ka pret mani izturēsies kā pret Sievieti.
Jāpiebilst gan arī, ka netiekos ar vīriešiem zem 30, tātad studenti un pavisam jauniņi puiši atkrīt jau pašā sākumā.
20.04.2014 20:15 |
 
Reitings 183
Reģ: 28.01.2014
Nepatiktu, ja puisis būtu rupjš, neizmaksātu, uzmāktos.
Par izmaksāšanu gribēju piemetināt, ka pirmajos randiņos tomēr puisim jāizmaksā, savādāk kaut kā zūd cieņa ... tas notiek automātiski.
20.04.2014 20:20 |
 
Reitings 1277
Reģ: 30.10.2013
Es labprāt izvairītos no došanās uz kino, akvaparku un citām vietām kurās ir jāiegādājas biļetes, jo man arī šausmīgi riebjas tā minstināšanās vai strīdēšanās par biļešu pirkšanu.
Protams, labprātāk nopirktu pati, jo man tas vispār neliekas normāli, ka maz pazīstams cilvēks kaut ko par mani taisās maksāt.

Un par to auto, hahah, to laikam kādas sīkās sarakstījušas. Domājat, ka visu dzīvi kāds jūs kā princeses kaut kur vizinās riņķī apkārt? Nolieciet tiesības un nopērciet arī jūs pašas savu auto!
Jūs taču arī to varat izdarīt, kāpēc viss jāgaida no džekiem?
20.04.2014 20:22 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Vienam manam labam draugam nav auto, toties pieder sešstāvīga māja klusajā centrā, kas vēl viņa mazbērnus "baros". Lasot šos komentārus, domāju, cik labi, ka šis čalis aizslidēs garām šādām gudrītēm.
20.04.2014 20:25 |
 
Reitings 32
Reģ: 25.01.2014


Cataleya


Pavisam vienkārši- ja pret mani neizturas kā pret karalieni, otrā randiņa nebūs.
Randiņā sagaidu- atvešanu , aizvešanu mājās ( ja nevar pats, lai atsūta man šoferi ar mašīnu ( es nejokoju!) , labu restorānu, ja tās ir vakariņas, interesantu saruna biedru, labas manieres, un humora izjūtu(kas man neliktu domāt: un kurā īsti brīdī man bija jāsmejas?! ), nelielīšanos ( kaut arī absolūti visi vīrieši grib atstāt iespaidu uz sievieti un iemācīt ko jaunu).
Ziedi man nav svarīgi, galvenais ir tas,ko vīrietis ir pacenties noorganizēt vietas un pasākumu ziņā. Sagaidu, ka pret mani izturēsies kā pret Sievieti.
Jāpiebilst gan arī, ka netiekos ar vīriešiem zem 30, tātad studenti un pavisam jauniņi puiši atkrīt jau pašā sākumā.

Diez vai kāds sakarīgs vīrietis Tevi kaut kur gribētu vest:D Jo viņš visticamāk gribēs sev normālu sievieti ar ko sakarīgi pavadīt laiku, ne kaut kādu izlutinātu bārbiju. Ja nu mērķē uz kungiem virs 50, tad cita lieta. Tiem gan jau būsi gana laba.
20.04.2014 20:28 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ļoti novērtēju dabisku, ne uzspēlētu džentlmeņa cienīgu attieksmi - durvju atvēršanu, izmaksāšanu, rokas padošanu, minimālas rūpes, sarunas uzturēšanu u.t.t. Tas man, laikam, ir pat ļoti svarīgi, jo tad es atslābstu, jūtos ērti, nemulstu nevietā, jo visu kontrolē vīrietis un es varu izaudīt vakaru!


+++

Un par to auto, hahah, to laikam kādas sīkās sarakstījušas. Domājat, ka visu dzīvi kāds jūs kā princeses kaut kur vizinās riņķī apkārt? Nolieciet tiesības un nopērciet arī jūs pašas savu auto


Nevajag lēkt no viena grāvja otrā. Sīkā neesmu, tiesības ir, auto arī, bet tas neizslēdz to, ka man ērtāk/patīkamāk ir tikties ar puisi, kuram auto ir, jo tās sniedz plašākas iespējas. Jāpiebilst arī tas, ka neesmu tik aprobežota, lai spriestu par vīrieti, balstoties tikai uz faktu, ka viņam ir/nav automašīna. Bet neliekuļošu, ja ir jāizvēlas tīri teorētiski - dodu priekšroku puisim ar auto. Neredzu tur neko sliktu. Cita lieta, ja tas ir primārais, pēc kā tiek novērtēts vīrietis.
20.04.2014 20:31 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009


Paldies, bet vīriešu uzmanības trūkums ir pēdējais ,par ko uztraucos.
Tikai dzīvoju nedaudz citādi iekārtotā realitātē kā Latvijā.
20.04.2014 20:34 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Par mašīnām, man bija pilnīgi vienalga vai ir mašīna vai nav, man svarīgāk bija, lai puisim ir kaut kas galvā.
20.04.2014 20:37 |
 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
Neuzstādu nekādas ūber prasības randiņā. Vīrietim ir jāuzvedās un jāizskatās atbilstoši man. Ja esmu pieklājīgi ģērbta, kopta un uzvedos mierīgi un pieklājīgi, tad to pašu sagaidu arī no vīrieša. Randiņa vietai nav absolūti nekādas nozīmes - balnāls kino apmeklējums un kafejnīca, vai kartings un izjāde ar zirgiem - nav tik svarīgi, galvenais, lai būtu ērti un patīkami. Sexuāla uzmākšanās noteikti nav pieņemama! Patīk, ja viss notiek lēnam, pakāpeniski, mierīgi... Ļoti novērtēju dabisku, ne uzspēlētu džentlmeņa cienīgu attieksmi - durvju atvēršanu, izmaksāšanu, rokas padošanu, minimālas rūpes, sarunas uzturēšanu u.t.t. Tas man, laikam, ir pat ļoti svarīgi, jo tad es atslābstu, jūtos ērti, nemulstu nevietā, jo visu kontrolē vīrietis un es varu izaudīt vakaru!

Ļoti patīk kā ir pateikts! :)
20.04.2014 20:37 |
 
Reitings 571
Reģ: 03.03.2012
Es arī gribētu dzīvot pāraugušu Gossip Girl varoņu realitātē.
20.04.2014 20:43 |
 
Reitings 91
Reģ: 22.12.2010
Man nepatīk ja pirmajā randiņā uzreiz grib baigi apskauties un uzreiz tādu tuvību dot. Viens puisis kā satikāmies tā uzreiz gribēja rociņās staigāt, kad skatījāmies salūtu tā apskaut gribēja. Hallo, tas taču pirmais randiņš, ne kāds 5. jau. Tas mani totāli atbaida puisī.
Un nepatīk, ja randiņa laikā skatās uz citām. :D Saprotu skaistas mums tās meitenes, bet nu tu taču esi atnācis uz randiņu tomēr.
20.04.2014 20:55 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
dīvaini, man nemaz nav bijis tāds randiņš, kad neaizvestu un neatvestu ar mašīnu/taksi vai nepavadītu ar kājām līdz mājām un neizmaksātu, ja aicina kaut kur. ieskaitot skolas laikus. man tās liekas pašsaprotamas lietas randiņā. tas nekas, ka man pašai ir mašīna un savas kājas, kā arī sava nauda, vienkārši šie žesti ietilpst randiņa kontekstā - vīrietis aplido sievieti. ja izvēlos maksāt par sevi un pati tikt līdz mājām, tie tādi demonstratīvi žesti, kas nozīmē, ka turpmākās tikšanās ar to puisi/vīrieti es nevēlos. laikam esmu vecmodīga.
20.04.2014 21:41 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
ā, puķu dāvināšana man nepatīk. man tas šķiet pārāk pārspīlēts žests. ja atnāk uz mājām ar puķēm, ir ok, bet liekas drausmīgi randiņā, it īpaši pirmajā, vazāties apkārt ar to puķi vai pat veselu pušķi. pirmkārt, man žēl to ziedu, kas vīst rokās gaismas ātrumā, otrkārt, neērti un kaitinoši vazāties ar tām puķēm, treškārt, pirmā randiņa mulsums jau tā sit augstu vilni, un vēl tā puķe, kas visiem klātesošajiem parāda - jā, mēs esam randiņā. ja vīrietis dāvina puķes, lai domā, kur viņas likt, es tos lakstus rokās neturēšu.
20.04.2014 21:47 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
nekad neesmu sapratusi, kāpēc grib dot roku uz ielas, it kā mēs būtu pāris. neteiktu, ka nepatīk, bet tas ir tik.. savādi?
20.04.2014 21:52 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
ja vīrietis dāvina puķes, lai domā, kur viņas likt, es tos lakstus rokās neturēšu.

Labi pateikts. :D
Man vispār nepārāk patīk staigāt pa randiņiem.Vieglāk ir sākt tikties ar kādu no draugu draugu loka nekā ar pilnīgu svešinieku (internets iz manas pieredzes). Man pārāk tracina tas mulsums un vēl jo vairāk tas,ja uzdod man jautājumus ''ko tu gribi darīt?'' ''kur ejam?''Nu man tomēr patīk,ka puisis ir padomājis par to iepriekš.
Par uzmākšanos, rupjību pat nav vērts diskutēt.Tās ir normas, kuras saprātīgi cilvēki akceptē un pilda.
20.04.2014 21:56 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
par tiem ziediem. nezinu, tas, ka novīst un tas, ka citi pievērš uzmanību, ir mazsvarīgi, svarīgāk ir tas, ka vīrietis ir padomājis par ziediem, kas, pēc manām domām, ir mīlīgi. ;) vēl tagad atceros, ka ar pirmo mīlestību, kad pirmo reizi tikāmies, tas bija marta vidus. sniegs. mīnusi ārā. pamatīgi kavēju. stāvēja ārā ar tādu dzeltenu gerberu, kura bija pamatīgi nosalusi, bet ahh, tas bija jauki, ja vēl tagad to spēju atcerēties.. pēc 5 gadiem. ;)
20.04.2014 22:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits