Kas jums nepatīk randiņos?

 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Kas ir tās lietas, kas jums nepatīk randiņos? Kaut kā konkrēta darīšana, nedarīšana, aicināšanas metode, attieksme utt.

Protams, ja puisis dikti patīk, tad patiks da jebkas :) Bet nu tā vispārīgi...

Piemēram, man nepatīk, kad puisis prasa, ko es vēlos. Gribas, lai pats izdomā un piedāvā tad jau labāk vairākus variantus, no kuriem tad es varu izvēlēties.
20.04.2014 13:01 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Nepatīk, ja
-kavē
-ņemas uzreiz rupji aprunāt bijušo
-izsaka mājienus par to, ka man ar viņu jāpārguļ
-runā tikai par sevi un lielās ar jaunākajiem zīmolu pirkumiem
-spaida telefonu, čekojas visur, fočē ēdienus, sevi, kafejnīcu, ik pēc 5 minūtēm pārbauda, vai nav komentāri pie bildēm utt.

Par ziedu atnešanu - vienalga. Par izmaksāšanu - it kā arī, bet man pēc definīcijas nepatīk, ja man uzbāžas ar izmaksāšanu, it kā es būtu kaut kāda nabadze, kas nespēj par savu ēdienu samaksāt.
20.04.2014 16:49 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
1. Salīdzināšana ar savu mammu, vecmammu, māsu.
2. Bijušo pieminēšana, jo īpaši kritizēšana.
3. Nemitīga uzsvēršana, ka esam randiņā.
4. Pārmetumi par to, ka maz tērējam viņa naudu.
5. Mēģinājumi mani maksimāli apgrābstīt.
6. Jautājums "Drīkstu Tevi noskūpstīt?"
7. Temati par bērniem.
8. Iedomas, ka viņš zina, ko es domāju, kā jūtos.
9. Mēģinājumi runāt par tematiem, ko nepārzina.
10. Secinot, ka 9. punkts licis izskatīties pēc loha, izvēlas tematu, ko pārzina ļoti labi, un mēģina man pierādīt savu taisnību arī tad, ja vispār neko neesmu atbildējusi.
11. Redzot kādu sev pazīstamu cilvēku, uzliek roku uz pleca, demonstratīvi iezīmējot teritoriju un statusu barā.
12. Viss, kas mani kaitina ikdienā - čāpstināšana, nepareizs valodas lietojums - ka, kad, nawa, davai, kā arī deminutīvi.
13. Apģērbu varianti no sērijas "krekls biksēs, bikses zeķēs, zeķes sandalēs..."
14. Smēķēšana.
15. Rupja attieksme pret apkalpojošo personālu.
16. Jebkāda veida nepieklājība, arī rupji komentāri par apkārtējām sievietēm.
17. Pārāk personiski jautājumi.
18. Attiecību piecgades plāna sastādīšana.
19. Jautājums "Tu iesi uz tualeti, lai izlīstu pa logu un mani pamestu?"
20. Stulbi smiekli.
20.04.2014 16:52 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
man izskats nekad nab bijis noteicoshais, bet nepatiik, ja puisim ir shkjiibi zobi un diivains apgjeerba salikums.
stulbi izteicieni - biju ar puisi uz boulingu - vinjsh izvilka no kabatas izolenti un noteica, ka man taa ir jaanobucho, lai vinjam nestu laimi. omg
ka lielaas ar to, cik pelna un ar cik krutu mashiinu braukaa.
staasta par to kaa un kur balleejas, kaa copee meitenes un kaa vienmeer paardzer jeegu un neko neatceras.
20.04.2014 17:05 |
 
Reitings 381
Reģ: 07.07.2013
*klusuma brīži, kad nav par ko runāt, vai arī tas, ka man visu laiku jāuztur saruna
*pārlieku sevis slavināšana
*tas, ka šausmīgi daudz runā, un pārsvarā par pilnīgi stulbām tēmām
*nepieklājība
20.04.2014 17:06 |
 
Reitings 381
Reģ: 19.01.2011
Atceros,ka vienreiz viens uzsvera cik loti vins ir skaists, garsh un sportisks.Visu laiku sevi slavinaaja un pie reizes teica, kaa es tik skaista meitene piekritu ar vinu uz randinu iet, ka esmu out of his leaugue bla bla kad vinam esot standarti, ka neejot uz randinu ja meitenei nav viduklis ap 60 cm, un ir isaka par 170 cm, bet nu es noteikti atbilstot vina standartiem. Droshi vien daudzas vinu atpaziitu, ja es pateiktu vina vardu, tachu man pec viena randina vispar sho cilveku negribejas redzeet.
20.04.2014 17:14 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Meitenes, jus to no pieredzes rakstiet?Tada gadiijumaa izklausas, ka lielaka dala puisi Latvijaa ir idioti. :D

Es esmu diezgan musdieniiga, man pat nepatiktos, ja uz pirmo randinu man atnestu ziedus.Man tas skiet diezgan novecojusi metode, lai ievilktu meiteni gultaa.Man arii nepatiik, ja looti uzver ,ka vinsh maksaashot, ja nav loooti dargs restoraans, es pati par sevi varu samaksaat, neesmu ubadze. Man nepatiktos,parak personiigi jautaajumi, valiiga iztureshanas uzreiz jau raut pie rokas,negliiti zobi, vecmodiigs apgerbs ar zekeem sandales, novalkati apavi un parlieka lieliishanaas.
20.04.2014 17:25 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
sliktākais ko sieviete var izdarīt ir visu taisīt tik neapmierinātu petaku ka Lexyyy.
20.04.2014 17:38 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Nepatīk, ja runā par dzerstiņiem, piedzeršanos, atgadījumiem tad. Ne pirmajā randiņā.
20.04.2014 18:22 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Vēl apetīti nosit arī tas, ja jāsatiekas, piemēram, kaut kur centrā, nevis puisis zolīdi atbrauc pakaļ


Manis pēc var tikties arī uzreiz notikuma vietā, galvenais, lai mājās atved atpakaļ


Meitenes, a ja puišiem nav mašīnas?
20.04.2014 18:22 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Meitenes, a ja puišiem nav mašīnas?

Nu tādi taču mūsu jaunkundzēm skaitās lūzeri!
20.04.2014 18:33 |
 
Reitings 2394
Reģ: 04.10.2013
Daudz no iepriekš minētā un, acīmredzami, ačgārnā minētā..
Par izmaksāšanu agrāk bija neērti, tagad jau esmu iemanījusies to uztvert kā komplimentu - kāpēc jāuztver sevi par ubadzi, ja puisis tikai grib Tev sagādāt rūpju-brīvu dienu, sniegt Tev prieku. Tā taču ir tikai nauda!! Vadāšana arī nešķiet obligāta, bet jauki, ja izvadā/ir ar ko..
Nepatīk lieka uzbāšanās jau pirmajā randiņā, izrādīšanās, pārāk jūsmīgas sms vai zvani pēc tam, pārak zems pašvērtējums, nekopta āriene un sviedru aromāts (dievinu labi viegli smaržojošus džekus, neatkarīgi smaržas vai šampūns), piekrītu par izvēlēs iespējām vai vienkārši izplānotu vakaru nevis "ko vēlies darīt?/ko daram?", puķes liekas bezjēdzīgas, jo reti līdz mājām izdzīvo un visu dienu līdzi jāstaipa, jādomā, kur nolikt un roka aizņemta, skaļa balss, pa visu telpu vai augsts balss tembrs, puiciska un nepašpārliecināta uzvedība (jā, neveikli uztraucies ir ok, bet koptēlā var just, vai taustās tumsā nezināmā virzienā, vai vienkārši satraucies), runā tikai sliktu par ģimeni, nestāsta neko, bet gaida, ka visu norunāšu, jautājums "pastāsti (vēl) par sevi" it īpaši, ja vairākkārt. Tas tā uz sitienu.
Daudz randiņu kā randiņu nav bijuši. Patīk attiecības, kas iet nevis jau pirmajā vakarā bučoties un gultā, bet iepazīstot kārtīgi pirms reālu attiecību uzsākšanas. Varbūt skanēs mazliet iedomīgi, bet būt kopā ar mani ir privilēģija nevis "nākamā (rindā)!". Līdz ar to vismaz no savas puses varu apsolīt nelaišanu pa kreisi un 'rezerves' variantu nemeklēšanu..
20.04.2014 18:44 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
man nepatīk, ja satikšanās vieta ir kaut kādā ziņā banāla, piemēram, Laimas pulkstenis.Vai arī tad, ja satiekoties, cilvēkam ir iespēja pielavīties man no mugurpuses-nav tā gadījies, bet nepatīk, ka nezinu, kurā virzienā man jāskatās (ja gadījumā esmu pirmā) :D . Piemēram, ja stāvētu pie tā paša Laimas pulksteņa vai Centrālās stacijas pulksteņa. Arī nav piedzīvots, bet nepatīk, ja puisis piedāvā iet uz randiņu (ja tas ir pirmais) uz kino vai kur citur, kur nav iespējams normāli parunāt- tajos gadījumos vienmēr atsaku. Un arī tāpēc, ka banāli. Nepatīk (pieļauju, ka šajā ziņā vairums mani varētu nesaprast :D ) ja pirmajā tikšanās reizē dāvina puķes- kaut kādā ziņā jūtos, it kā būtu ko parādā. Tās ir pirmās lietas, kas nāk prātā, pārējais, ja vien nav kas ārkārtējs, ir daudz maz pieņemams.
20.04.2014 18:49 |
 
Reitings 820
Reģ: 28.04.2012
Meitenes, a ja puišiem nav mašīnas?


Kreimene, ar tādiem cosmo dāmas vispār nerunā. Palasi citas diskusijas. Šeit: ja nav tūkstoši kontā, lai varētu nodrošināt visas beibes iegribas, modeļa izskats un jaunākā izlaiduma(ne jau kaut kāds vecais) auto, neskaitās vīrieši utt.
20.04.2014 18:50 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Hmm...
Nepatīk, ja sāk grābstīties. Man nepatīk, ja sveši cilvēki man pārlieku intīmi pieskaras. Piemēram, ja aizietu ar to vīrieti uz kino, man nepatiktu, ja viņš sāktu tumsā mani apgrābstīt vai spaidīt un es to nepieļautu.
Nepatīk, ja vairāk laika velta telefonam nekā sarunu biedram.
Ļoti nepatīk rupja attieksme un krutā mētāšana attiecībā pret oficiantēm utt. Uzreiz cilvēks rada nepatīkamu iespaidu, jo iedomājies, ka ir nezin no kāda augstāka plauktiņa, tikai tāpēc, ka nestrādā apkalpojošajā sfērā.
Jā, nepatīk mājieni par seksu. Piemēram, izteikumi, kā ''brauksim pie manis turpināt vakaru intīmākā noskaņā'' utt. Es neliekos gultā pirmajā vakarā.
Nepatīk, ka nes ziedus, jo uzskatu, ka ziedus ir jādāvina tad, kad zini, kādi patiks saņēmējam, nevis nopirkt, piemēram, sarkanas neļķes un gaidīt sajūsmu, lai gan saņēmēja varbūt ciest nevar neļķes.
Nepatīk ja tiek cilātas pārlieku privātas tēmas - notiek iepriekšējās nedēļas nogales dzerstiņa atskaite, bijušās sievietes nolamāšana, žēlošanās par to, kā draugs piečuku parādā, mīļāko seksa pozīciju uzskaite. Tad jau labāk būtu paklusējis.
20.04.2014 19:01 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Kā tu tiki pie vīra bez randiņiem?


Man arī ir draugs, bet uz randiņiem tādā klasiskā izpausmē neesmu staigājusi.
20.04.2014 19:02 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Kā tu tiki pie vīra bez randiņiem?


A zini, dzīvē visādi mēdz sanākt- man arī ir vīrs, bet uz randiņiem klasiskajiem nekad neesmu gājusi:D
20.04.2014 19:10 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Meitenes, jus to no pieredzes rakstiet?Tada gadiijumaa izklausas, ka lielaka dala puisi Latvijaa ir idioti


:)

Bet laikam man tiešām ir paveicies, jo īstenībā lietas, kas kaitina daudzas meitenes (laikam mani arī, ja gadītos dzīvē) paslīdēja garām. Laikam vienīgais mulsinošais moments bija jautājums: "Vai drīkstu Tevi noskūpstīt?", jo.. palika neērti :D Izmaksāšanu nekad neesmu uztvērusi kā iemeslu nolīdzināt mani līdz ar zemi un vīrieša tēla spodrināšanu viņa acīs. Nē, neesmu jutusies kā nabadze.
20.04.2014 19:14 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Uz randiņiem neesmu bijusi jau daudz gadus. Toreiz, kad biju, likās ok gan uz soliņa sēdēt un pļāpāt līdz tumsai, gan tas, ka puisim nav mašīnas, gan tas, ka uzsauc tikai tēju Lido.

Tā kā toreiz randiņš man nenozīmēja to, ka puisis man ļoti patīk un es ar viņu gribu kaut ko vairāk, man nepatika gramstīšanās, līšana bučoties vai mājieni uz kaut ko vairāk.
20.04.2014 19:19 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
pie visa pieminētā vēl nepatīk, ja cilvēks nezina, ko grib darīt randiņā (pastaigāties, aiziet vakariņās, pievērsties aktīvai atpūtai, sēdēt parkā uz soliņa vai ko vēl), nezina, ko grib pastāstīt un šķiet, ka vispār nezina, kāpēc atnācis. Tādi, kas visu vakara organizēšanu gaida no manis :D
20.04.2014 19:27 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Neuzstādu nekādas ūber prasības randiņā. Vīrietim ir jāuzvedās un jāizskatās atbilstoši man. Ja esmu pieklājīgi ģērbta, kopta un uzvedos mierīgi un pieklājīgi, tad to pašu sagaidu arī no vīrieša. Randiņa vietai nav absolūti nekādas nozīmes - balnāls kino apmeklējums un kafejnīca, vai kartings un izjāde ar zirgiem - nav tik svarīgi, galvenais, lai būtu ērti un patīkami. Sexuāla uzmākšanās noteikti nav pieņemama! Patīk, ja viss notiek lēnam, pakāpeniski, mierīgi... Ļoti novērtēju dabisku, ne uzspēlētu džentlmeņa cienīgu attieksmi - durvju atvēršanu, izmaksāšanu, rokas padošanu, minimālas rūpes, sarunas uzturēšanu u.t.t. Tas man, laikam, ir pat ļoti svarīgi, jo tad es atslābstu, jūtos ērti, nemulstu nevietā, jo visu kontrolē vīrietis un es varu izaudīt vakaru!
20.04.2014 19:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits