Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas jums nepatīk randiņos?

 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Kas ir tās lietas, kas jums nepatīk randiņos? Kaut kā konkrēta darīšana, nedarīšana, aicināšanas metode, attieksme utt.

Protams, ja puisis dikti patīk, tad patiks da jebkas :) Bet nu tā vispārīgi...

Piemēram, man nepatīk, kad puisis prasa, ko es vēlos. Gribas, lai pats izdomā un piedāvā tad jau labāk vairākus variantus, no kuriem tad es varu izvēlēties.
20.04.2014 13:01 |
 
10 gadi
Reitings 6209
Reģ: 01.04.2009
Man nepatiktu, ja sāktu lielīties. To, cik viņš ir lielisks (ja tāds patiešām būtu) es saprastu ar laiku un pamazām, nevis man jau pirmajā randiņā piepūš pilnu galvu ar to, kur tik nav strādājis, ko tik nav nopelnījis, cik daudz viņam paziņu un sakaru utt. Nepatīk arī, ka uzsvērtu naudu kā svarīgāko, ko viņš var piedāvāt un kā dēļ viņš ir kruts un varens. Protams, salīdzināšana ar citām sievietēm un uz kaut kā norādīšana, kas man būtu jādara, arī man nav pieņemama. Tāpat nepatiktu, ja mani pārāk uzstājīgi izjautātu, nejūtot robežu, aiz kuras sākas lietas, kuras es varbūt negribu tā uzreiz stāstīt.
23.04.2014 09:39 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Man besī pirms satikšanās tas stress. Brrr!!!
23.04.2014 09:44 |
 
Reitings 2215
Reģ: 26.01.2011
Man besī pirms satikšanās tas stress. Brrr!!!

Tāpēc es esmu bijusi uz 2 randiņiem savā mūžā, kuri abi turklāt bija "parkā uz soliņa" variants.
Uz normālu, klasisku randiņu neesmu nekad bijusi.
Pilnīgi jābrīnās, kā pie 2 vīriem tiku :D
23.04.2014 09:51 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Lasu to feministes- visu varošās sievietes domas un saprotu, kāpēc Rīgā klubos čaļi neaicina uz deju, tikai blisinās virsū kā jēri uz jauniem vārtiem un pret sievieti izturās kā pret trauku lupatu. :D
tātad, manuprāt izmaksāšana ir tieši tikpat normāla kā uzlūgšana uz deju un ziedu dāvināšana, respektīvi, to dara stiprais dzimums, jo sorry, bet vīrieši vienmēr būs stiprāki par mums un sievietes būs tās, kas dāvā dzīvību bērnam, nevis otrādāk. Un nesaprotu, ko te vīrieši cepjas kā tādas klukstes par vienas sievietes teikto. Nu viņa grib sev tādu dzīvi, neviens tak jums nespiež ar tādu būt kopā.
Man patīk mazas lietas, piem nevis kaut kāds milzu pušķis ar nezin cik desmitiem rožu, bet piem galvu reibinošs puķzirnīšu pušķis, kas burvīgi smaržo vai tml.. un, ja arī mani aizved uz labu restorānu, kāpēc gan neļaut izmaksāt, jūs kaut kādi veči esat, kas grib vienlīdzību? Un pēc tam činkstat, ka nav normālu vīriešu, ja pašas esat tik vīrišķigas un visu varošas.
Man patīk vienkāršs vīrietis, kas runā konkrētas lietas nevis vāvuļo par sev interesējošām tēmām. U n protams, negribētu, lai pirmajā randiņā būtu skūpsts, izņēmums ir tad, ja tiešām tas cilvēks ļoooti piesaista.
23.04.2014 11:56 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Es arī nesaprotu to pretizmaksāšanas un "nedāvini man ziedus" būtību. Es ļauju vīrietim izmaksāt, ja viņš to uz sevi uzņemas un ļoti priecājos par ziediem (un, manuprāt, tas ir labs tonis un pirmajā randiņā tas būtu jādara), man ir pilnīgi vienalga, ko viņš savā prātā izdomās (par to skūpsta pieprasīšanu - ja negribēšu, neskūpstīšu un man pie kājas, kāds pārmetošs skatiens pēc tam sekos). Es gribu justies kā sieviete, nevis kaut kāds čoms.

Par to, kas nav pieņemams randiņos - kaut kādas tādas elementāras lietas kā rupja uzvešanās, uzmākšanās u.tml. Mašīna u.c. ekstras man nav svarīgas, vismaz šajā dzīves posmā. Pieņemu, ka tādas prasības mainās līdz ar gadiem, jo 35 gados, protams, mašīna jau ir kaut kāds rādītājs (kaut vai tas, ka cilvēks tam var elementāri sapelnīt un nodrošināt savas topošās ģimenes ērtības), savukārt no studenta 22 gados kaut ko tādu prasīt, manuprāt, ir visai muļķīgi.
23.04.2014 12:19 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Tas gan nebija randinš, bet vienkārša izcīkstēšana no vīrieša puses uz satikšanos, kur vinš no Rīgas tesās pie manis, bet čalis lielījās ar to, ka viņam ir kaudze ar mašīnām, liela māja un ntie biznesi. Īpaši aizrautīgi vinš lepojās ar to, ka ir nopircis sev uzņēmēja diplomu, vai kaut ko tamlīdzīgu, Turībā, un viņam nebija jāmācās. :D
Kā es priecājos, ka tas čalis man jau no sākta gala nepatika, citādi būtu smagi vīlusies :D
Beigās vēl iedeva savu vizītkarti, lai es vinam piezvanu, ja viņš mani ieinteresēja. :D
23.04.2014 14:10 |
 
Reitings 6
Reģ: 23.04.2014
Mani kaitina, ka vienmēr kad tiekamies, viņš liek man izplānot visu randiņu. Tas ir ĻOTI kaitinoši. Mēs tiekamies un viņš uzreiz saka - ko darīsim? Tu jau visu dienu gan jau esi izplānojusi, vai ne?
23.04.2014 19:05 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Es arī nesaprotu to pretizmaksāšanas un "nedāvini man ziedus" būtību. Es ļauju vīrietim izmaksāt, ja viņš to uz sevi uzņemas un ļoti priecājos par ziediem (un, manuprāt, tas ir labs tonis un pirmajā randiņā tas būtu jādara), man ir pilnīgi vienalga, ko viņš savā prātā izdomās (par to skūpsta pieprasīšanu - ja negribēšu, neskūpstīšu un man pie kājas, kāds pārmetošs skatiens pēc tam sekos). Es gribu justies kā sieviete, nevis kaut kāds čoms.

Pilnīgi piekrītu!

Man pirmajās tikšanās reizēs nepatīk doties pusdienot/ vakariņot, ja vien tas cilvēks jau iepriekš ir bijis pazīstams, jo tad man tā neveikli viss šķiet.. Labāk pastaigājos, padaru ko aktīvu un iepazīstu labāk

Tiešām novērtēju puišus, kuri pirmajā randiņā vai vai vispār randiņos dāvina puķes. Uzreiz tāda sajūta, ka tam cilvēkam tā tikšanās reize ir svarīga, viņš par to ir piedomājis un vēlējies tevi iepriecināt
23.05.2014 07:41 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Un vēl, nepatīk, ja:

*Kavē
*Uzaicina kaut kur un pats neizmaksā
*Randiņos tikai staigāšanās, nekas produktīvs
*Nepavada/ neaizved mājās (ja tikšanās ir vakarā)
*Runā tikai par sevi
*Stāsta piedzīvojumus, kas saistīti ar alkoholu
*Runā par ietām, kas mani neinteresē, lai gan jau esmu paspējusi piebilst, ka par to neko nezinu
*Ja sūdzas par savām miljons problemām jau pirmajā tikšanās reizē
23.05.2014 07:53 |
 
Reitings 2482
Reģ: 18.07.2012
Uuun vēl- ja tikšanās reizē visu laiku ir ieurbies telefonā un pat uzdrošinās sarakstīties ar citām :D
23.05.2014 07:55 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Nepatīk, ja:
@ sarunā piem. iet uz kino un beigās piedāvā vnk pastaigāties , vai arī pavizināties ar mašīnu:D;
@ randiņa laikā runā pa mob., vai arī raksta sms;
@ ierodas reibuma stāvoklī;
@ runā par narkotikām ,vai arī aliņu un cik labi ir lietot tos:D un iedālā uzpīpēt zālīti;
@ fantazē par saviem sasniegumiem...redzi,ka viņš neko nav sasniedzis un tēlo nez kādu biznesmeni, kuram ir daudz naudas, liels īpašums ārzemēs, glauna mašīna, bet nez kāpēc pat kafiju lāgā nevar izmaksāt un ierodas ar kājās uz randiņu:D;
@ ja ir bagāts un visu laiku sazvanās sakarā ar biznesu ,vai arī ir tā iedomīgā attieksme- es esmu liels varens un pārējie ir mazi, niecīgi ,kas nav tik daudz sasnieguši kā es...lielās ar n-tajām mašīnām..iebāz acīs vēl,ka neesi tik daudz sasniegusi kā viņš un tādā garā..;
@ izmanto termiņus, izteicienus, kuri nav skaidri..piem. sāk runāt IT speciālistu valodā, vai arī paprasa maz vai ,lai paprasa,lai maz vai nosauc visas automašīnas detaļas,kaut vai zina ,ka neesi nekāda mašīnu speciāliste..ok, elementāro var pasaukt- riepas, motors , bet ne jau visus sīkos štruntiņus...vispār nepatīk,ja otrs apzinās,ka galīgi nepārvaldi ,kaut ko un Tu to pasaki, bet turpina par to runāt un apspriest. ne interesanti, ne arī visu līdz galam saproti;
@piedāvā doties pie viņa un kaut ko sadarīt;
23.05.2014 08:56 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
man vienalga pērc vai nepērc pirmajā randiņā ziedus..
23.05.2014 08:58 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Vai vai, kāda vistu kūts plēšanās izcēlusies :D

Bet jā, uz randiņiem es kādu laiku noteikti neiešu - morāla trauma šo te palasot :D Protams, sarkastiski :D

Pieņemiet, dāmas, vienkāršu patiesību - Jūs visas esat dažādas! Un katrai no Jums ir tiesības uzcelt tik augstu latiņu vīrietim, cik Jūs vēlaties - tas ir individuāls jautājums un, kas vienam šķitīs pilnīgi garām, otram būs norma. Tas pats attiecas uz vīriešiem - ir, kas vēlas karalienes, ir, kam vajag mājkalpotājas, ir, kam vajag komandas biedru un līdzvērtīgu sievieti. Tagad šo izdalam pa atsevišķiem sabiedrības slāņiem - sabiedrības krējums, labi nodrošinātie, vidusslānis, strādājošie nabagi un bezpajumtnieki. Katram slānim un atšķirīgai prasībai šai slānī būs citādas prasības, kaut arī šī atšķirīgā prasība paliek nemainīga.

Īsāk sakot, Jūs te cepaties par individuālu personību uzskatiem, kas būtībā ir bezjēdzīgi, jo nav neadekvātu prasību, piemēram, sabiedrības krējumam šoferis, restorāns un izmaksāšana ir standarts, bet bezpajumtniekiem pietiks ar kopīgi sagrabinātu kaķkas pudeli, no kuras varavīksne plūdīs un dāvās viņiem laimīgākos mirkļus viņu mūžā .. Labi, es ieeju galējībās ..

Man, personīgi, nepieciešama dvēseles radniecība un komandas biedrs, lai es justos Laimīgs ar sievieti. Respektīvi, demokrātiskas attiecības un vienam otra neierobežošana. Nevajag man ne princesi, ne tādu, kas netur man līdzi un neaug kopā ar mani. Cita teiks - bullšits, citai tas būs tas, kas vajadzīgs ..

Respektējiet citas personības viedokļus un necentieties uzspiest savu taisnību!
23.05.2014 10:00 |
 
Reitings 3616
Reģ: 06.05.2014
Man radās jautājums, vai pirmstam to cilvēku nezinājāt, ka tik slikti randiņi? Vai arī visas iet uz aklajiem randiņiem tik? Es parasti zinu vismaz kaut ko par cilvēku, pirms piekrītu kaut kādam randiņam.

Man nepatīk garšs pirmais randiņš un arī tas, ka puisis uzreiz grib eņemt mani aiz rokas pastaigā. Tas kaut kā liekas par daudz pirmajam randiņam. Bet savādāk nekādu pretenziju nav bijušas.
23.05.2014 12:21 |
 
Reitings 384
Reģ: 10.03.2014
^^, prātīgs cilvēks. :) Tikai problēma ir tāda, ka dažas cosmo meitenes sevi ieliek sabiedrības krējum kategorijā, kaut gan reāli viņas pat līdz vidusslānim nepavelk. :)
23.05.2014 13:42 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
^^ gan labi pateica, pilnīgi piekrītu!!!
23.05.2014 13:58 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
ir visādi gājis, bet tikai lūdzu nenesiet man puķes uz randiņu!!! tāda romantika man neinteresē..
23.05.2014 14:01 |
 
Reitings 130
Reģ: 18.04.2014
bet tikai lūdzu nenesiet man puķes uz randiņu!!!


Ok :D
23.05.2014 14:36 |
 
Reitings 338
Reģ: 03.02.2011
Daudzas te tiešām sacēlušas sevi debesīs. Jūs tiešām esat tik labas, ka jums ir tādas prasības? Cik nu radies iepaids pēc noklīdušajām bildēm un aktīvajām diskusijām par vidusskolas tēmām, tad teikšu, ka jūs te tāds interneta krējums vien esat. Pie tam daudzām domāšana ir kaut kāda ne īpaši sakarīga. Jau prognozēju, kā aktīvākās interneta cīkstones un šīs teritorijas saimnieces dosies uzbrukuma misijā pret mani.

Vienai obligāti jāizmaksā, citai nedrīkst nemaz par to ieminēties, viena grib pastaigas, cita grib restorānu, vienai vajag puķes, citai tas sagādā neērtības, u.t.t.
Nu jopta, kā vīrieši to visu var zināt, kā lai uzmin, kurš variants esat jūs? Citam paveicas loterijā, citam nē, un sanāk zaļots.
Tāda sajūta, ka vīrietis viens ir atbildīgs par pilnīgi visu. Neesat kādreiz padomājušas, ka arī jūs spējat radīt to sev tīkamo randiņa gaisotni? Varbūt tam it kā jokainajam vīrietim iepriekšējā dāma ir bijusi tāda, kurai patika tas viss, un viņš nemaz neapzinās, ka šai princesei vajag ko citu, jo JŪS NEKO NEIZRĀDĀT!! Vīrieši ir vienkāršas būtnes - ja jūs sakāt, ka viss ir kārtībā, tad mēs to tā arī pieņemam, bet jūs tajā pašā laikā pie sevis šauminaties: "Kas tas par aunu? Kā viņš nesaprot, ka man tas nepatīk?!"

Peace!
23.05.2014 15:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits