Kas jums nepatīk randiņos?

 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Kas ir tās lietas, kas jums nepatīk randiņos? Kaut kā konkrēta darīšana, nedarīšana, aicināšanas metode, attieksme utt.

Protams, ja puisis dikti patīk, tad patiks da jebkas :) Bet nu tā vispārīgi...

Piemēram, man nepatīk, kad puisis prasa, ko es vēlos. Gribas, lai pats izdomā un piedāvā tad jau labāk vairākus variantus, no kuriem tad es varu izvēlēties.
20.04.2014 13:01 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
karinjo, stipri šaubos (vai man tikai izlikās, vai es tikko trāpīju mazu ironijas šautriņu?), bet ja tā, ne mirkli par to nekaunēšos. :)
21.04.2014 21:10 |
 
Reitings 590
Reģ: 25.10.2013
pedejo reizi biju randina looooti sen, daudzus gadus atpakal...bet man nepatiktu kkada uzspeleta liekuliba, ka teelo to kaa nav.
21.04.2014 21:11 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nē, nebija ironijas tiešām.
21.04.2014 21:16 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Nu tad mans uzķērējaparāts ir bojāts vai vienkārši brīvdienu režīmā. :) Ar tādu šerpu un viedoklī drosmīgu sievieti kā Tevi maz ko var zināt. :)
21.04.2014 21:22 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
*te bija jābūt garam tekstam par to, cik stulbi ir nepieņemt cita cilvēka uzskatus*

Es gadiem neesmu bijusi randiņos, bet piekrītu par puķēm - ja tās nav, kur ielikt, tad es sapūšos, jo nepatīk staipīt līdzi puķes. Nekur un nekādos gadījumos.
Mani laikam arī vairāk neaizrautu bezjēdzīga klaiņošana. Es gribu plānu. Un nav jābūt nekādām tur grandiozām izklaidēm.
Un nepatīk, ja lieto alkoholu. Kaut kā ne visai. Okei, ja ejam uz bāru, tad iedzeram. Bet, ja jāsūc aliņš visur un visās vietās, tad sorry, trekns mīnuss puisim.
Bet pa lielam viss atkarīgs no apstākļiem un konkrētā cilvēka.
21.04.2014 22:23 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Vēl nevar nomierināties?
Man nevienam nekas nav jāpaskaidro vai jāatvainojas par attieksmi kādu es sagaidu un saņemu(!) no vīriešiem, ar kuriem izvēlos komunicēt.
Viss pārējais par nicinājumu, augstprātību un visiem pārējiem grēkiem ir izzīsts no Cosmo dāmu pirkstiem. Bet atkal- esmu atbildīga par saviem vārdiem, bet ne par to kā tie tiek saprasti un/vai interpretēti.
Te daudzām būtu jāparūpējas par savu romantisko dzīvi un randiņiem , nevis jābārsta " kulturālas pērles" par svešu cilvēku paradumiem.
Live wild. Fly high :)
21.04.2014 22:39 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
pride and prejudice, ja visiem bagātajiem būtu tāda attieksme kā Tev, tad, man liekas, šādi strīdi vispār nepastāvētu.

Šis ir precīzi desmitniekā!:) Man vienkārši tāāā patīk cilvēki, kas, būdami turīgi, to nekad nepasvītro. Vēl jo vairāk viņiem ir pat neērti par to runāt. Un principā viņiem tas nav vajadzīgs. Tas manā skatījumā ir tik pievilcīgi!
21.04.2014 22:46 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Lai gan randiņu tēma man šobrīd nav aktuāla, tā ātrumā varu iedomāties divas lietas, kas man nepatīk/nepatiktu:

sarunās sāk aprunāt savus esošos/bijušos kolēģus, negatīvi iztirzāt kādu savu paziņu dzīves detaļas vai vēl ļaunāk - izmest kādas neglaimojošas replikas par citām sievietēm. Tas rada tādu bābiska, nepatīkama cilvēka iespaidu.

atklāta lielīšanās ar saviem sakariem, pazīšanos, ietekmi e.tc. It kā parasti tas nav ļauni domāts un grūti taču pretoties kārdinājumam sevi parādīt labākā gaismā, bet lielākoties rada nedaudz izmisuša vīrieša iespaidu. Nav nepieciešamības tieši bakstīt acī "skaties, cik es esmu lielisks", ja vīrietis tāds būs, es pati to pamanīšu - bez pašslavinošas cildināšanas:)
21.04.2014 23:10 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Man savukārt nepatīk, ja puisis noved situāciju līdz neveiklajam "kurš maksā" momentam, nevis uzreiz rīkojas un parāda, ka pats samaksās, kam, manuprāt, ir jābūt randiņos, kā jau meitenes te minēja - ne jau tādēļ, ka būtu ubadze, bet negribu justies kā iziet ar draudzeni pusdienās, bet ka esmu dāma (ne karaliene :D ) , kas aizvesta vakariņās. Tas pieder pie tā paša saraksta, kur palaist pa priekšu un viss pārējais džentlmeniskais.
Patīk arī uzmanības apliecinājumi, piemēram, tie paši pieminētie ziedi.. komplimenti.. :)

Vēl nepatīk minētais gadījums, kad neuzņemas iniciatīvu, bet iznāk "ko darām" variants. It kā puisis aicina, bet viss jāizdomā meitenei. Kaut kā neliekas korekti.

Nepatīk, ja pārāk strauji visu dara. Patīk, ja pirmajos randiņos tomēr saglabā distanci gan sarunās, gan arī fiziskā kontaktā. Piemēram, neciešu, ja lien pārāk personīgos tematos.

Bet tas viss jau baigi nosacīti.. kā jau redzēju kādā komentārā - ja puisis ļoti patiks, runās par jebko un pacietīs jebko :) tādas jau mēs sievietes esam. Ja zaudējam prātu, zaudējam lielu daļu no prasībām.

Bet galīgi neapskaužu puišus - tik pretēji viedokļi , nekad nevar zināt, vai mazpazīstamā meitene ir no tām, kura necieš, ka izmaksā, negrib puķes vai tomēr to sagaida un ir vīlusies, ja tā nav. Kā lai nabaga puiši to uzmin?? :D
21.04.2014 23:48 |
 
Reitings 385
Reģ: 15.01.2014
Kā jau parasti laba diskusija cosmo.lv beidzās ar kašķēšanos.

Esmu bijusi daudzoooos randiņos, un man parasti ir neveicies. Lūk mans tops.

1. Man nepatīk, ka neizmaksā randiņos. Pat ja ejam uz parku padzert Narvesen kafiju, to kafiju puisim ir jāpērk. Man ir bijuši tik daudz randiņi, kur es pati esmu par sevi maksājusi, ka ar savu topošo vīru kad sākām tikties tad paniskās bailēs skrēju pie kases maksāt pirmā vienalga par ko, jo bija bail atkal piedzīvot to neērto situāciju kad abu stāv un neviens nemaksā. Brr..
2. Man tracina kad visu laiku iestarpina kkādus teicienus angļu valodā. Man tas BESĪ. Apmēram- skat, cik es kruts, esmu iemācījies 5 frāzes angliski un pie jebkuras situācijas tās tagad saku. That's cool, you know.. :D
3. Ko darīsim?! Nu, kur tu gribi iet?! Ko tu gribi darīt?! Man vienalga ko darīt, izdomā tu, utt. Nu kapēc nevar laicīgi vismaz izdomāt virzienu kur iet?!
4. Ieiet kādā kafejnīcā un dzirdēt vārdus- Vai cik te dārgi! Ak Dievs, kafija 2,50 maksā utt. Besī arī sekojošais- lavīties prom pa kluso kad oficiante vēl nav atnesusi ēdienkartes!
5. Nepatīk kad nevīžīgi saģērbies. Kapēc es pavadu 5 stundas pie spoguļa, bet puisis pieceļās no gultas, uzvelk vakardienas drēbes ar kuram pa Vecrīgu dzerstījies un šāds atnāk?!
6. Nepatīk, kad nav par ko runāt.
7. Nepatīk, kad ņem pie rokas jau pirmajā randiņā.
8. Nepatīk, ja runā par lietam kurām nezin neko, lielās ar to cik pelna, blato.
9. Nepatīk, ja apsēžās un lūr virsū acīs, un nevis skatās, bet tik tiešām lūr.
10. Ienīstu, kad pēc pirmā randiņa jau sūta sms- zaķīt, puķīt, cālīt, mīļumiņ kur tu esi, ko dari? kapēc neatbildi 5 min? (tas protams bija tad, kad man bija zem 20, bet bija arī pieauguši vīrieši kas tā rakstīja)
11. Kad smird pēc sviedriem.
12. Kad cilvēkam svarīgākās tēmas grozās ap - alkoholu, kur dabūt naudu, lai iedzertu, kur lai aiziet brīvdienās, kā arī atmiņām par to kas bija pats trakākais kas piedzīvots dzerot. Nepatīk, kad cilvēka sarunas tēmas ir aprobežots un nav tālāku plānu par 5dienas vakaru @Coyoty fly.

Laikam, ka tas būtu viss. Saraksts garšs, bet tur nav nekādas kosmiskās prasības.
22.04.2014 08:37 |
 
Reitings 2209
Reģ: 29.01.2014
man nepatīk tas, ja čalis visu mūžu lūzeroja ar divucīti pa ielu, tad savu lūzera statusu pieņem kā īsts vecis bet dāmas, kas rezētas ar visos iespējamos klubos un ar divcīti pa ielu bļāustīdamās, beigās apzinīgu māti un nevainību tēlo. ķontā vel parāds -2600lvl. tas, ka lūzere, nepamanīsi ne pirmajā ne 10. tikšanās reizē. kaitinoši.
22.04.2014 14:48 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Manuprat, ir pilnigi normali, ka vienai meitenei tas prasibas ir augstakas, otrai zemakas. Es, prasibas pret virieti, varetu pielidzinat darba intervijai - kada meitene, sanemot darba piedavajumu ka administratotei ar 600 EUR algu no priekiem leks gaisa, savukar kada cita vienkarsi piecelsies, pateiks paldies un aizies neatskatidamas, jo piedavajums nebus adekvats vinas pieredzei, zinasanam, u.t.t. Ari es zinu, ka ar noteikta limena viriesiem man nav pa celam, jo viniem vel augt un augt, lai es justos labi vinu sabiedriba. Tapat ari zinu, ka ir viriesi uz kuriem nav verts skatities, jo es nekad nespesu but lidzvertiga partnere. Jebkura gadijuma verteju tikai pozitivi to, ka meitenes apzinas savu patieso vertibu.
22.04.2014 14:57 |
 
Reitings 1606
Reģ: 01.11.2013
Arī mans vīrietis nepelna miljonus, nedzīvo lielā mājā un nebraukā ar krutu auto, bet nejau tāpēc es tagad iešu prom. Pretīgi lasīt/ klausīties par sievietēm kurām visu nosaka naudas maka biezums. Riebjas tik sekli un zemiski cilvēki, kuriem galvenais mērķis dzīvē ir tikt paceltai debesīs un iekāpt jau gatavā naudas makā.
Sievete, kura zina savu vērtību, ciena sevi un apkartējos, neskatās uz maku, bet gan uz cilvēku kā tadu. Mans vīrietis mani neveda uz glauniem restorāniem vai dārgās mašīnās. Viņš man veda daudz jaukākās pastaigās un runājās līdz vēlai naktij. Un ziniet, man vēl jorpojām daudz patīkamāk liekas sajust vakariņu smaržu mājās, atnākot no darba un zinot, ka vinš ir centies, nekā aizbraukt un iztērēt desmitiem vai simtiem eiro lielu naudas summu, lai tikai parādītu, cik esmu kruts.
Nejau nauduīl, bet cilvēku. Lai gan spriežot pēc daudzām atbildēm, te vairāk mīl naudu.
Un ko darīs tad, kad vīrietim nebūs vairs naudas? Mēs neviens nezinam, kas notiks rīt. Protams, ka pametīs un meklēs citu, kuru uz muļķi paķert.
Skumji, nē - pretīgi, ka ir tādas sievietes, un tieši tādu dēļ arī ir visi pieņēmumi, ka visām vajag tikai naudu.
22.04.2014 15:13 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Teddy, bet tas jau jāsaka tam vīrietim, jo viņš jau izvēlējies parazitēt :)
22.04.2014 15:15 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ā, sajaucu diskusiju! Bet piekrītu Teddy!
22.04.2014 15:16 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Taada sajuuta it kaa te kaada buutu pazinjojusi, ka it visaam sievieteem ir jaavadaas peec viiriesha naudas maka biezuma, un taas, kuras to nedara, ir mulkjes. Attopaties tak! Katrai ir savi kriteeriji, kurus taa uzstaada, vadoties peec savaam iespeejaam, savas dziives liimenja utt. Nu neies tak 30 gadiiga uznjeemeeja tikties ar hipiju uz veca mopeeda, lai barotu balozjus krastmalaa. Manaa draugu lokaa nav pilniigi neviena, kuram nav mashiinas un njemot veeraa to, ka dziivoju laukos, mashiinu nav tikai dzeeraajiem, narkomaaniem un tiem, kuri seezj jau 10 gadus uz pabalstiem, taapeec arii prasiibas ir sameeriigas, jo atbilst manai videi. Ja buutu 20 gadiiga studente lielpilseetaa, tad man buutu ok dzeks, kursh brauc ar metro uz skolu. Turklaat, kad ej uz randinju, tachu aptuveni zini kaut ko par to cilveeku. Ja apgrozies sabiedriibaa, kuraa ir ierasta paraadiiba iet uz daargiem restoraaniem un ej uz randinju ar kaadu no taa pasha sabiedriibas slaanja, protams, ka sagaidi no viiriesha to restoraanu, nevis makdonalda happy meal.
22.04.2014 16:39 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
Protams, ka man neērti ja man izmaksā, īpaši tādā gadījumā ja skaidri apzinos, ka šis ir pirmais un pēdējais randiņš, bet es ļauju, un kāpēc neļaut? Vīrietim jāļauj būt vīrietim!


jā, ... un pēc randiņa jāsaņem neizpratnes pilns žēlabu teksts - es jau domāju, ka būšu nopelnījis kādu skūpstu vismaz.
bet vīrietis bija visādā ziņā "atbilstošs" - labi ģērbies, lieliski izglītots, inteliģents sarunu biedrs, nodrošināts un kas tur vēl ne..

tātad ne vienmēr tie pieklājības žesti ir patiesi. daļa tāpat kalkulē līdzi, kaut arī to neizrāda..
pieturēšos tomēr pie savas pārbaudītās metodes, ja vīrietis neinteresē un tikties nevēlos, piedāvāšu maksāt par sevi. lai nav kautkādu nepamatotu pretenziju..
22.04.2014 17:42 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
Manaa draugu lokaa nav pilniigi neviena, kuram nav mashiinas un njemot veeraa to, ka dziivoju laukos, mashiinu nav tikai dzeeraajiem, narkomaaniem un tiem, kuri seezj jau 10 gadus uz pabalstiem, taapeec arii prasiibas ir sameeriigas, jo atbilst manai videi.

Nedziivoju Latvijaa, bet valstii, kur vid. dziives liimenis ir augsts, un esmu paarsteigta, cik tomeer daudziem 30 gadniekiem mashiinas nav, paarvietojas ar velosipeedu vai metro! Un daudzi turiigi! Speejiigi uztureet sievieti.
22.04.2014 20:49 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Varu mēģināt pieciest daudz ko. Puķes man nekad nav bijušas svarīgas, par sevi samaksāt arī varu, taču tas, ko nespēju paciest ir vīrieša vēlme sākt mani labot. Reiz gadījās tā, ka vīrietis runājot sāka iestarpināt frāzes "...bet tu varētu mainīt to un to", "...man labāk patiktu ja tev būtu...", "tu labāk izskatītos, ja tu pamainītu matu griezumu..", "varbūt pamaini intereses, citādi man tas un tas ne visai patīk..."
Lieki piebilst, ka randiņš ātri beidzās un turpinājuma nebija nekāda. Šo pieredzi atceroties, bieži aizdomājos par to, cik stulbi ir uzaicināt sev interesējošu cilvēku uz tikšanos, lai pēc tam no viņa kā no plastalīna censtos salipināt kopā pilnīgi citu cilvēku. Riebīgi.
23.04.2014 00:01 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Runājot tieši par randiņiem, nav ma daudz tādu bijis, bet visi, kas bijuši, bija briesmas. :D
Bet principā nepatīk vai npatiktu, ja smēķē, ja atnāk ar citu draugu, ja mēģina jau pirmajā tikšanās reizē noskūpstīt vai paņemt aiz rokas...
un tad vēl 100 un 1 lieta uzvedības ziņā, un tālāk jau nepatīkamas rakstura īpašības. Bet slinkums to visu uzskaitīt :)
23.04.2014 00:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits