Kas jums nepatīk randiņos?

 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Kas ir tās lietas, kas jums nepatīk randiņos? Kaut kā konkrēta darīšana, nedarīšana, aicināšanas metode, attieksme utt.

Protams, ja puisis dikti patīk, tad patiks da jebkas :) Bet nu tā vispārīgi...

Piemēram, man nepatīk, kad puisis prasa, ko es vēlos. Gribas, lai pats izdomā un piedāvā tad jau labāk vairākus variantus, no kuriem tad es varu izvēlēties.
20.04.2014 13:01 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
izskatās, ka šeit daudzām vīrietis, kam ir mašīna un kas spēj izmaksāt vakariņas restorānā, neuztaisot sev milzīgu robu makā, ir uzreiz 2x vecāks biezais un ja tiekās ar tādu, tad galvenais ir nauda. man tagad skaidrs.
21.04.2014 19:00 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
izskatās, ka šeit daudzām vīrietis, kam ir mašīna un kas spēj izmaksāt vakariņas restorānā, neuztaisot sev milzīgu robu makā, ir uzreiz 2x vecāks biezais un ja tiekās ar tādu, tad galvenais ir nauda. man tagad skaidrs.+


Taču kad bija tēma cik pelna jūsu vīrieši oj,oj kada naudas te sauca. Tāpat algas sava sauc nez kadas. Tai pat laika mekle atlaides , ieperkas ebajā un kad lika savus foto skaidri redzams ka apgērbs nav no dārgā gala, ne tuvu pat nav.
21.04.2014 19:05 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Brandons, ieteikšu divreiz apdomāties pirms izsaki savus spriedelējumus par manu dzīvi, ņemot vērā, ka par mani nezini neko! Paldies.
21.04.2014 19:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ieteikšu divreiz apdomāties pirms izsaki savus spriedelējumus par manu dzīvi, ņemot vērā, ka par mani nezini neko


Tiešām, meitenes - kaut ko pašas izdomā un tik noriet.
21.04.2014 19:27 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Kubiete, neaizmirsti, ka visas brauc arī ar pēdējo gadu izlaidumu mašīnām. :D
21.04.2014 19:32 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Forši - tas, kas randiņos nepatīk, palika jau daudzas lappuses iepriekš :D Kur vairāk par 1 sievieti, tur ir tesiņš, ka tikai atšķirīgu viedokli nolikt :D
21.04.2014 19:33 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kubiete, neaizmirsti, ka visas brauc arī ar pēdējo gadu izlaidumu mašīnām.
Jā, šito biju aizmirsusi. :D
21.04.2014 19:36 |
 
Reitings 287
Reģ: 26.08.2012
Akkk jel! Cataleya, nolaidies uz zemes! Nē, nerunāju par tevis izteiktajiem nosacījumiem pret partneri(kāda man tur daļa, katrs dzīvo kā grib, kāds ir sociālais un finansiālais stāvoklis, un kādā sabiedrībā uzturas), bet par sevis pozicionēšanu kā karalieni! Ar ko tu esi labāka par kādu no mums? Ar ko? Ar savu reti riebīgo attieksmi pret cilvēkiem-jā. Par gudru un inteliģentu es tevi nekādā mērā nevarētu nosaukt. Kādēļ ieturot maltīti,piemēram, pie puiša mājās es neesmu karaliene? Bet tu,Anniņa vai Mārīte esat,jo pie jūsu mājām ir mašīna un šoferis, un ieturat maltīti resturānā? Ar ko tad es atšķiros no tā? Kā arī, vai tad mana partnera inteliģenci nosaka vieta,kur mēs ieturam maltīti un apstākļi? Tas taču ir otršķirīgi. Varbūt viņš ir multimiljonārs, bet mēs sēžām un barojam baložus. Pfff, ļoti šaura un aprobežota domāšana Tev!:)
21.04.2014 19:36 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Dažas te tiešām ļoti aprobežotas savā domāšanā. Kāpēc ir jāvelk paralēles starp saviem un Cataleya vīriešiem? Katram savs! Citādi te sanāk plēšanās un lūpu uzmešana. Nu tak dzīvojiet ar saviem vīriešiem. Neviens nesaka, ka, ja Tavam džekam nav auto, viņš ir lūzeris. Bet, ja kādai sievietei ir pieņemamāk un viņa grib, lai viņai pakaļ brauc mašīna, ved uz restorānu, tad tas ir viņas tiesības. It īpaši, ja pastāv vīrieši, kuri var realizēt viņas vēlmes/kaprīzes. Nez kāpēc, kad tiek veidotas tēmas par vīriešiem, daudzas sūdzas, ka vīrieši neko neizmaksā, dāvanas nedāvina, maz pelna utt. Jā, tas protams ļoti labi parāda, ka neesat materiālistes.

Turklāt Cataleya, cik saprotu, dzīvo citā valstī un apgrozas citā sabiedrībā. Ziniet, mūsu bagātnieki savas draudzenes arī no operas balles kleitā uz tramvaja pieturu neved. Cik var riņķī malt vienu un to pašu? Smieklīgi vispār lasīt, ka kādu kaut kas tāds var aizskart.
21.04.2014 19:38 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Kādēļ ieturot maltīti,piemēram, pie puiša mājās es neesmu karaliene?
Viņa kur tika teikusi ka nekad to nedara? :D
21.04.2014 19:38 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Labāka esmu ar to, ka neņemos un nekašķējos par svešām dzīvēm , citu sieviešu vēlmēm un randiņiem. Just could not care less..
Bet paldies par man izrādīto godu 10 lpp. garumā. Ir izklaidējoši. :)
21.04.2014 19:49 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Mani mācīja neuzdot dīvainus jautājumus par divām lietām:
1)cik otrs pelns un 2)cik ērta ir gulta.
Nevienam nav tiesību nodarboties ar otra dzīves regulēšanu piedevām vēl forumā un svešu cilvēku starpā. Savās mājās un attiecībās MĒS KATRS varam būt tas, kas vēlamies un tieši tā arī pozicionēt un neviena priekšā par to vainīgi nejusties.

p.s. ieteikums, ieguldiet tik pat daudz enerģījas savās attiecībās un nevis svešās ;)
21.04.2014 19:49 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Jāsaka, ka man arī ir svarīgi, lai vīrietis būtu gudrs, interesants, pieklājīgs, nevis kaut kāds plebejs.
Protams, ka man neērti ja man izmaksā, īpaši tādā gadījumā ja skaidri apzinos, ka šis ir pirmais un pēdējais randiņš, bet es ļauju, un kāpēc neļaut? Vīrietim jāļauj būt vīrietim!
Kas attiecās uz prasībām pret vīrieti, tad man nav svarīgi, ka man atbrauc pakaļ ar auto, patiesi man labprāt patiktu randiņš uz velo, pastaigas siltā vakarā, jo es pati esmu aktīva, un man patīk aktīvs dzīvesveids, un tam nav itin nekāda sakara ar materiālo, drīzāk ar savu iekšējo filosofiju.
Man sabojāts priekšstats rodas, tad ja vīrietis ir nepieklājīgs, rupjš, valoda prasta, apģērbs nevīžīgs, tāpat izskats kopumā nekopts, augstprātīgs, naudas un materiālu lietu uzsvēršana un izrādīšana, uzmācība, nekādas manieres, varētu turpināt...
21.04.2014 19:56 |
 
Reitings 287
Reģ: 26.08.2012
DIO_ Kādēļ nav tiesības? Šīs ir forums, tas tikai tā ,atgādināšanai.
Šeit ,manuprāt, diskusija vairāk ir vērsta par attieksmi. Es nevaru apstrīdēt nevienas sievetes dzīves vērtības,bet attieksmi gan, un attieksme ir maigi sakot, mazliet netoleranta. Nu, nevar sevi pozocinēt kā karalieni po žižņu,nevar, jānolaižas uz zemes. Neesat jūs dāmas sviesta pikucītis putriņā, visa pasaulē negriežas ap jums.;)
21.04.2014 20:00 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Iespējams, es ļoti maldos un tas viss ir tukšs uzpūtenis, bet, ja Cataleyas komentāri ir patiesi, es to uztveru kā iespēju pa mazu durvju spraugu paskatīties pa tās pasaules durvīm, kurā es nedzīvoju un nepazīstu. Un ne ar vaļēju muti (pozitīvā vai negatīvā šokā), bet gan ar mazliet piepaceltām uzacīm un būtisku vielu pārdomām par to, kā pasaulē notiek, kādi ir cilvēku raksturi un ko es no tā varu mācīties, izesencēt sev. Ir realitāte, kura man (kā, atzīstos, visnotaļ parastai mirstīgajai bez dižciltīgiem radurakstiem vai radiniekiem, kuri nulles savos kontos vienkārši vairs nespēj saskaitīt, jo to ir tik daudz, ka jūk) ir pasveša un tajā ir absolūti normāli personīgie šoferi, helikopteri un varbūt kādam arī dibena slaucītāji, bet nezinu, vai tas dod tiesības kādu tāpēc vien grauzt nost. Te var vilkt paralēles ar kādu citu foruma lietotāju (piedod, ka netieši Tevi pieminu!), kura pat sadzīviskās tēmās nedrīkst iepīkstēties par to pasauli, kurā viņa dzīvo ārpus Latvijas robežām, jo nu ārprāts - vienkārši sienam pie kauna staba un peram nost! Labāk pameloties, lai ir tā, kā visām pārējām, nedod Dievs, Tu kaut kā pat neapzināti atšķirsies!

Kas attiecas uz mani - es īsti neesmu no karalieņu tipa. Dažkārt man pat mazliet žēl par to. Esmu bijusi uz randiņiem gan ar vīrieti, kas ar savu jahtu izvizina, gan ar tādu, kas uz romantisko vakara pastaigu pa pludmali aizvizināja diezgan sagrabējušā "Hondā". Un abi viņi bija vienlīdz forši, inteliģenti un asprātīgi manās acīs.

Ai, vispār ir stulbi moralizēt un kādam mācīt dzīvot, katram tik un tā savi dubļi (vai piena upes ķīseļa krastos) jāizbrien, es te absolūti nevienu negribēju kaunināt, bet man ir nesimpātiska tā situācija, kura, objektīvi lasot, ir vērojama te - pameta kaulu un sākās tāda mazliet suniska plosīšanās.

Visbeidzot par tēmu - randiņos man nepatīk garlaicība. Viss pārējais, nu gandrīz viss, ir labojams un visādi traktējams. :)
21.04.2014 20:05 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Man bija viens pielūdzējs, kuru te noteikti nogrābtu vienā setā, i kruta mašīna, i kruta māja, i biezs maks, bet man viņš nepatika, ne maks, ne mašīna, ne māja, ne viņš pats :D
21.04.2014 20:08 |
 
Reitings 1364
Reģ: 27.05.2013
Negrabtu vis.neviena jau te nesaka ka mekle bankomata un vibratora krustojumu. Tikai vīrieti kas atbilst vinas vēlmem.:-P
21.04.2014 20:12 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Eh, pride and prejudices komentāri vienmēr ir vislabākie. Mani komplimenti Tavam komentāram, izteikšanās veidam un attieksmei. :)

Visi ļoti labi saprot, ka kāds ir bagātāks un atļaujas lepnu dzīvi, bet kādam naudas ir mazāk un dzīvo ne tik šiki, cepiens drīzāk bija par to nepatīkamo attieksmi, kas te dažām ir. Apmēram tā - '' Es te esmu karaliene (labi, šis jau paliek nedaudz notrulināti), es satiekos tikai ar super bagātiem vīriešiem, es te tāda un šitāda, bet jūs, pārējās, esat sevi necienoši sievišķi, un jūsu džeki ir dīvānā sēdētāji un aliņu dzeroši tirliņi''. Lūk tas ir aprobežoti.
21.04.2014 20:15 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nereāli, bet jāpiekrīt Andai
21.04.2014 20:16 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Anda, nu tad viņš būtu atbildis lielāko daļu cosmiešu vēlmēm :D
21.04.2014 20:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits