Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lieldienu beztēma!

 
Reitings 686
Reģ: 20.10.2012
Labrīt!
Pirmāmkārtām, priecīgas Lieldienas!

Rakstiet visu, kas šodien ieplānots un kas jau izdarīts.
Saulainu jums šo dienu!
20.04.2014 09:20 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Jau sen esmu augšā. Vīrs mani lutina - brokastīs izcepa kartupeļu pankūkas. Vēlāk dosimies kaut kur ārā. Neesmu jautājusi, uz kurieni..

Saulainus svētkus!

20.04.2014 09:36 |
 
Reitings 408
Reģ: 16.02.2014
Labrīt! Nesen pamodos, vēl pa gultu vārtos.. Man šī būs parasta svētdiena, jo Lieldienas nesvinu. Bērnībā svinēju, bet tagad vairs negribas.. Kā arī kristiete neesmu, lai man šie svētki būtu īpaši.

Jauku un saulainu dienu! :)
20.04.2014 09:39 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Priecīgas Lieldienas, ēdiet olas saprātīgos daudzumos un šūpojieties augstu jo augstu!

Mani brīvdienu plāni nav mainījušies - jāraksta MD. Prieks, ka sekoju līdzi savam grafikam un esmu uzrakstījusi tik daudz, cik biju plānojusi.
20.04.2014 09:44 |
 
Reitings 349
Reģ: 14.02.2012
Labrīt visām skaistulēm!

Esmu ļoti nogurusi, trīs dienas pa vīramātes dārzu - raku, ravēju, grābu, zāģēju, dedzināju..... brrr. Tagad tā kā sabraukta krizdole. Bet jāsaņemas un jācep pīrādziņi, jākrāso olas.

Priecīgas Lieldienas.

20.04.2014 09:52 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Priecīgas Lieldienas. :)
Man bija burvīgas brīvdienas un šodien esmu atpakaļ darbā. Vakar vakarā paspēju nokrāsot priekš bērna olas,lai šodien var kauties ar olām. šodien izskatās pasakains laiks.
Tad nu jums arī jauku Lieldienu dienu!
20.04.2014 09:55 |
 
Reitings 395
Reģ: 14.01.2014
Šodien nav ieplānots nekas, pagatavošu sev ko gardu, pieedīšos un dzīvošu laimīga, nesvinu tā nopietni šos svētkus.
20.04.2014 10:01 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Priecīgas Lieldienas!


Drīz būs Lieldienu brokastis/vēlās brokastis ar standarta 1 olu. Gadu garumā jau iegājis, ka apēdu tieši 1 olu Lieldienās. Gribu vēl paspēt uztaisīt tunča salātus, vakar tapa Tiramisu (jā, nav īsti Lieldienu ēdiens, bet sakārojās).

Vēlāk būs jāpastrādā. Ceru, ka 2h pilnībā pietiks, bet tas tuvāk vakaram. Būs jāsatiek draudzene un kaut kas kopā jāpadara. Nu un pašā vakarā filmas/grāmatas
20.04.2014 10:02 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Priecīgas Lieldienas! :)

Vakarā ieplānota jauka pasēdēšana draugu lokā brīvā dabā. Pamodusies esmu jau stundas 4 un gulējusi apmēram tikpat daudz. Tagad pukojos uz sevi par to, ka pirms ieplānotiem pasākumiem nekad nevaru aizmigt, rezultātā šodienu pavadu ar kafiju cerībā, ka godam sagaidīšu vakaru un neaizmigšu. :)
Lai arī neesmu ticīga, Lieldienas jau gadiem ir mani mīļākie svētki, jo visa tā pavasara noskaņa, saule un siltums dara šos svētkus tik burvīgus. Tāpēc liels prieks, ka pēc lietaino dienu perioda, laiks šajās brīvdienās patiesi lutina. :)
20.04.2014 10:12 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Labrīt! :)

Ciemošanās pie vecākiem turpinās. Šorīt jau bijām meklēt dārzā saslēptās olas ar mazo, viņam tas bija vesels piedzīvojums. :)
Pati jūtos sūdīgi, jo vakar ar draudzeni un viņas draugu pasvinējāmies :D Ai, atcerējāmies vecos labos, bija forši :) Bet šorīt forši nejūtos vairs :D Labi, ka tētis alu iepircis :D Naktī abiem ar mammu esot bijis jautri skatīties, kā es atgriezos mājās, sen sen nebija redzējuši mani tādu :D
Bet tagad gan jāpalīdz sagatavot cienasts, jāsagaida vecvecāki un tad jau kopīgs pikniks ar šašliku, jeee :)

Sirsnīgus jums šos svētkus! :)
20.04.2014 10:46 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Labrīt!

Priecīgus svētkus! :)

Es jau kādu laiku rosos pa māju - šo un to piekārtoju, paspēju jau šokolādes kūku izcept, tagad tikai jāgarnē. Drīz sākšu arī pati taisīties - brauksim pie vecākiem uz vasarnīcu grillēt visādus gardumus :)
Nevarētu teikt, ka man ir svētku noskaņojums, drīzāk prieks par pavasari un šodiena ir iemesls to nosvinēt.
20.04.2014 10:48 |
 
Reitings 243
Reģ: 13.04.2014
Labrīt!
šorīt figūras vērotāju nolūkos nekādas lieldienu brokastis nesanāk, jo vēlāk jābrauc pie omes un viņa būs sašmorējuso tūkstoš lieldienu ēdienu. gavēnis arī izturēts, lai visām jauki svētki! :)
20.04.2014 11:02 |
 
Reitings 2715
Reģ: 13.12.2013
Labrit!:)
Vakar izbaudiju dienu pilna krasnuma.:) Sodien jakoncentrejas studiju darbiem, tadel sodiena paies ar matematiku un datoru:( Sogad Lieldienas nesvinu daudzu apsverumu del, bet tomer priecigus svetkus!:)
20.04.2014 11:04 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Priecīgas un gaišas Lieldienas, meitenes! (l)

Labrīt! :)
Ieturu brokastis, laiks smuks, bet tāds nedaudz skumīgs garastāvoklis, bet nekas, viss ir pārdzīvojams :)
Vēlāk jādodas pastaigāties, jāievērtē, kas labs notiek centrā.
Un man tāāā gribētos šašļiku :D :(
20.04.2014 11:16 |
 
Reitings 1050
Reģ: 10.11.2010
hei hei :)
Es katru dienu strādāju un labi,ka vēl rītdiena jānostrādā un tad lieliskas brīvdienas būs :)
Man šodien skumjas Lieldienas,jo visa Mana ģimene ir kopā laukos un svinējās (l) , bet Es te Pilsētā, pat nevienu olu neesmu apēdusi :(
Kopumā šajās dienās Man iet pa foršo, 3dien biju uz DT skatījos "Šeipings", Man ši izrāde patīk,jo Man patīk Džilindžera režija, izrāde koša, aktieri lieliski,viss caur mākslu tika parādīts, beigas gan skumjākas un izrāde ilga bija no 19:00 - 22:00
4dien biju ar draudzenēm čilot pa Vecrīgu, tad Mans top dzēriens bija zemeņu daikiri, tik garšīgs :)
Pabijām tajā "YOLO" bārā, kičīgi tur un forši bārmeņi(es) :) Vēl Man ļoti patīk bārs "Garāža"
Šodien redzēju pirmo pieneni šajā gadā, taureni gan vēl neesmu redzējusi šogad :)

Lai katrai krāsains 7dienas vakars ;)
20.04.2014 20:12 |
 
Reitings 35
Reģ: 15.03.2014
Vienu olu šodien apēdu, tātad priekš manis tas nozīmē, ka Lieldienas ir atzīmētas.
Šie svētki priekš manis nav svinami, tā kā šodien vienkārši atpūtos un pabiju kopā ar savu ģimeni.
Bet nu laiciņš gan lutināja. Šodien neplānoti atklāju sauļošanās sezonu, neatceros, ka kādreiz jau aprīlī būtu izmetusies tik plika un sauļotos, vienkārši burvīgi. Un tad jau arī grillēšana, šašliks, auksts alus, gardumi un viss, kas vajadzīgs jaukam vakaram pie dabas. :)
20.04.2014 20:21 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Cik šķidra beztēma šodien :D Bet tas jau saprotams, jo lielākā daļa droši vien ir izbraukusi uz laukiem un godam atzīmē Lieldienas!
Mans plāns šodien izdevās, tikai nupat pabeidzu rakstīt MD. Kaut kāds vāks, tik lēni rakstās. Grūti arī nosēdēt tik ilgas stundas pie datora, ņemot vērā, ka rakstu pie ēdamgalda.
20.04.2014 20:56 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Sveikas!

Esmu atpakaļ civilizācijā ar kaudzīti pozitīvu sajūtu seifā. :) Laikam pat nevar uzskaitīt visu, kur pa šīm dienām būts un kas darīts, bet tik ļoti negribas ko aizmirst! Biju vērot putnus (super!), olas sakrāsotas un izripinātas, iekārtojām teju penthouse apartamentus strazdu puikam, smieklu pilns pārgājiens ar sārtvīnu, makšķerēm un sviestmaizēm ceļasomā, aprīļa pusnakts zvaigznes un teju brīvdabas kino, saules sabučots deguns un rožu dobe, kas uzelpo pēc sirsnīgas uzrušināšanas - viss, kā jau pavasarim piedien. Nu jā - šodien tirliņu badmintona mačs un absolūta laiskošanās krāsainās noskaņās. :D Cik labi, ka tā pa lielam tādi gari svētki ir reti - cik gan briesmīgi būtu, ja mēs pie tiem pierastu!

Lai mīļš Lieldienu vakars un smaidīga rītdiena! :)
20.04.2014 21:20 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Labvakar! :D

No rīta jau meklēju beztēmu un nekur nevarēju atrast, bet jaunu neveidoju, jo baidījos, ka sanāks kā vakar, ka 2 beztēmas un labi, ka tā, jo tas arī būtu noticis! :D

Vakar ar draudzenēm bijām vecrīgā, tik forši pasēdējām! :) Šodien jau no paša rīta ar draugu un viņa draugiem braucu uz Jūrmalu pie viņa vecākiem, pastaigājām pa jūru, mūs riktīgi piebaroja un braucām atpakaļ uz Rīgu. :D Un tad jau es vienītī mājās, mīļoju savu mazo kaķīti un sēžu ebay'ā un aliexpres'ā, sūtu visādus sīkumus sev un kaķim. :D

Lai jauks vakars ;)
20.04.2014 22:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits