Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bailes?

 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Labrīt burvīgās dāmas! :)
Priecīgas Lieldienas un visām novēlu izbaudīt šo skaisto dienu!

Es te atkal nesen aizdomājos par lietu, kas man traucē jau kopš pusaudžu gadiem(tagad man 25). Es visu laiku esmu "baidījusies" dot iespēju vīriešiem, kas nav mačo tips. Es pazīstu tik daudz lielisku vīriešu, bet satiekos tikai ar tādiem, kas mani nežēlīgi krāpj un ir ar ļoti augstu pašapziņu..

Ar prātu saprotu, ka to vīriešu harizma, prāta spējas, attieksme ir krietni labāka, bet es vienmēr tā kā nobīstos un atkāpjos :(

Es negribu ticēt, ka mani tikai var noturēt "mačo" tips.
Vai kādai tā ir bijis? Un ir stāsts ar laimīgām beigām. Es gribu ticēt, ka tie vienkāršākie puiši ir daudz jaukāki pret sievieti.. Un ka galvenais nav "mačo" izskats un pārliecība
20.04.2014 09:00 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Tu jau pati atbildēji uz savu jautājumu. Taču ne vienmēr tie "nesmukākie" tik ļoti labiņi būs. Īpaši ja viņi neapzinās,ka nav nekas īpašs.
20.04.2014 09:56 |
 
Reitings 393
Reģ: 31.08.2011
Es sev šīs bailes sasaistu ar teva neesamību manā dzīves ceļā jau kopš dzimšanas. Līdz ar to tad vairāk skatos un vīriešiem, kas ir tādi kā Tu jau noraksturoji. Tā es itkā pazīstu tēvu ar emocijām. Ir labi un tad krapj vai pamet.
Otra lieta-aizliegtā augļa sindroms. Tie jaukie un lieliskie vīrieši liekas tik pieejami. Ar prātu liekas nu perfekti, viņš Tevi grib.. Nu tad beidzot! Bet emocijas-nulle. Seksuāli arī viss ir ciet, maņas nestrādā.
20.04.2014 10:16 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Up..
22.04.2014 09:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits