kāpēc šitas čalis skaitās pievilcīgs?

 
Reitings 416
Reģ: 25.12.2013
pilnīgi nesaprotu





19.04.2014 09:02 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Man viņš vienmēr ir paticis. Kā vīrieša tips galīgi nav manējais, bet skatoties filmas ar viņa piedalīšanos sapratu, ka kaut kas viņā ir. Pat nezinu kā tieši to izskaidrot, bet no visiem viņa atveidotajiem tēliem strāvo pievilcība un seksapīls. Protams, gaume ir dažāda. Vienai sievietei patiks, otrai ne, tāpēc neredzu jēgu diskusijai. Tad jau varētu veidot diskusiju par katru Holivudas aktieri/mūziķi. Man, piemēram, Breds Pits nekad nav paticis, citām patīk. Gaumes jautājums.
19.04.2014 14:35 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
l'amour, Raiens Goslings :)
19.04.2014 14:35 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man viņš ļoti patīk kā aktieris. Taču, vispār, ir tāda lieta kā atšķirīgas gaumes - vienam kaut kas patīk citam nē. Es piemēram, nekad neesmu sapratusi, kas visām patīk Tatumā, Patisonā vai Depā - man viņi liekas pilnīgi garām. Bet citām patīk. Gaumes atšķiras.
Arī attiecībā uz neslaveniem vīriešiem - tur jau arī katrai sava gaume. Neredzu jēgu tagad baigi strīdēties vai mēģināt pierādīt, kāpēc viņš ir vai nav pievilcīgs. Kādai patiks, kādai nē.
19.04.2014 14:40 |
 
Reitings 192
Reģ: 15.06.2013
Nu jā, diezgan fascinējoši, ja viņu Jūs saucat par neglītu, haha. Pirmkārt, visticamāk, uz lielāko daļu meiteņu šeit varbūt ar vienu izņēmumu tāds vīrietis pat nepaskatītos, kur nu vēl apzināti uztvertu Jūsu eksistenci, ja atrastos vienā telpā. Un ja jau viņš ir neglīts, tad jau lielākā daļa Rīgas iedzīvotāju ir neglīta.
19.04.2014 14:41 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Nu jā, un tagad visas fanītes skries aizstāvēt savu mīļāko aktieri. :D Laikam nesaprotat, ka skaistuma uztvere katram ir savādāka, tas ir ļoti relatīvi. Es tikai nesaprotu, kāpēc uzreiz tā jācepjas.
19.04.2014 14:47 |
 
Reitings 570
Reģ: 17.12.2013
Kāpēc viņš ir pievilcīgs? Iespējams tāpēc, ka kopts, trenēts, ar savu harismu, labi ģērbjas. Taču tas, ka pievilcīgs vēl nenozīmē, ka visiem patīk. Man, piemēram, gaišmatainie vīrieši nekad nav piesaistījuši, taču tāpēc neuzskatu tādus par nepievilcīgiem.
19.04.2014 14:48 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Simpatiska seja, skaists smaids, glits deguns, patikamas acis. Augums ari liecina, ka par sevi rupejas. Cik no filmam dzirdets, apveltits ar patikamu balsi.
Pietiks?;)
19.04.2014 14:49 |
 
Reitings 192
Reģ: 15.06.2013
Nē, nav jācepjās. Neesmu nekad bijusi viņa fane. Vispār jau esmu no tās vecuma grupas sen izaugusi, kad ļoti par kādu "fanotu". Var nesimpatizēt konkrēts tipāžs utt. Man, piemēram, arī nesimpatizē Channing Tatum, par kuru ir tāda sajūsma, bet es noteiktu nedomāju, ka viņš ir neglīts.. Bet jebkuram cilvēkam tomēr būtu jāspēj objektīvi novērtēt izskats vispārinātos vilcienos. Ja šo aktieri, kas ir apspriests tēmā, tik daudzas meitenes ierindo neglīteņu kategorijā, tad man tiešām jāsāk smieties. Tad jau visas cosmo meitenes arī ir tajā pašā kategorijā liekamas.

P.S. Vienkārši fascinē, ka var tik neobjektīvi vērtēt, šeit jau netiek runāts par to, vai simpatizē cilvēks vai nē, jo tas, protams, katram ir individuāli.
19.04.2014 14:53 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Nū, kā jau teicu, izpratne par skaistumu atšķiras. Es viņu nesauktu par neglītu, bet par baigo skaistuli arī ne, varbūt kādai viņš liekas neglīts. Man, piemēram, ļoti riebjas Ian Somerhalder kuru arī sauc par baigi skaisto un daudzas jūsmo, bet es vienkārši nespēju nosaukt viņu kaut par normāli pievilcīgu.
19.04.2014 15:01 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Goslings man varetu pazvanit jebkura diennakts laika un neatkarigi no ta, es preceta vai nee, aizskrietu lidz :D :D :D
19.04.2014 15:05 |
 
Reitings 361
Reģ: 18.01.2014
Skaistums nav tikai seja, bet koptēls, raksturs, harizma, dvēseles skaistums, sasniegumi utt.. Vispār nosaucot kādu par neglītu 100 punkti tas pats cilvēks ir ar kādām vainām vai kompleksiem, kurus nodzen citiem skabargas meklējot. Neticu, ka simpātiskam vīrietim ir jāmeklē citos nepilnības, jo viņam nav ne laika ne vajadzības, ko pierādīt un meklēt, jo viņam ir pašpietiekamība.
19.04.2014 15:07 |
 
Reitings 192
Reģ: 15.06.2013
Protams, ka ir atšķirīga izpratne, bet tomēr tā nepatika jau vairāk ir subjektīva, kas saistīta ar to, ka tāds tipāzš pēc dažādiem faktoriem liekas nesaistošs un nepatīkams. Nu tomēr nevar viņus abus saukt par neglītiem vai tādiem, kas pat nesasniedz normalitātes līmeni kaut kādā izskata skalā. Jā, Tevis pieminētajam aktierim ir mazliet specifisks koptēls varbūt lielākoties acu dēļ utt., bet nu tomēr. Es laikam dzīvoju alā, bet reti kad pa ielu var redzēt kaut attāli tāda izskata vīriešus. Nu reti principā. Bet mēs taču nedomājam, ka gandrīz visi cilvēki ikdienas dzīvē ir neglīti, jo tā jau tad sanāktu, ja visi šie vērtējumi būtu objektīvi.
19.04.2014 15:08 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Jā, piekrītu, tas viss ir ļoti subjektīvi, un vai tad kāda no tām, kura sauca šo konkrēto aktieri par neglītu, teica, ka tā ir vienīgā taisnība, ka ir nepareizi domāt savādāk?
19.04.2014 15:18 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Dažas laikam mucā augušas, ja neatpazīst šo aktieri

cik daži cilvēki ir neizglītoti, ja Robert Downey Jr. asociējas tikai ar Iron Man

Tesla, man arī nav ne jausmas, kas tas pirmais tāds ir... Nejūtos mucā augusi, vnk vairumā gadījumu skatos filmas sižeta dēļ, un man ir vienalga, kāds vienā vai otrā filmā aktieris (izņēmumi varētu būt aktieri, kas labi spēlē komiskas lomas, piemēram, Rovans Atkinsons vai taml).

Kas attiecas uz tēmu - kāpēc "skaitas smuks" - nu parasti jau iemesls ir tāds, ka lielai daļai cilvēku konkrētais aktieris šķiet pievilcīgs. Protams, ne visiem, gaumes ir dažādas.
Pēc ieliktajām bildēm - personīgi es viņu uzskatītu par simpātisku (jau minēto iemeslu dēļ), bet "ne manā gaumē" vīrieti.

Goslings man varetu pazvanit jebkura diennakts laika un neatkarigi no ta, es preceta vai nee, aizskrietu lidz
Kā Tev patiktu, ja būtu precēta, un Tavs vīrs pateiktu par kaimiņieni - vienalga, precēts viņš vai nē, bet, ja kaimiņiene pasauks, tad viņš metīsies pie viņas?
19.04.2014 15:21 |
 
Reitings 192
Reģ: 15.06.2013
Jā, bet arī subjektīvam viedoklim ir savas robežas. Tas jau nevar būt subjektīvs līdz absurdam. Nu nekādā veidā nesanāk, ka viņš ir neglīts. Tātad viedoklis, vērtējums ir pilnīgi kļūdains, un vienalga, ka ir individuālas preferences attiecībā pret izskatu un to, kas simpatizē. Šādā gadījumā tam nav nozīmes, ja viņu var nosaukt par neglīteni.
19.04.2014 15:23 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kā Tev patiktu, ja būtu precēta, un Tavs vīrs pateiktu par kaimiņieni - vienalga, precēts viņš vai nē, bet, ja kaimiņiene pasauks, tad viņš metīsies pie viņas?

:D piemetisu vel malku ugunij, ari Gerards Butlers man varetu pazvanit jebkura laikaa :D

p.s. nu i salidiznaji kaiminjieni Vasju ar tadu smukuliti :D
19.04.2014 15:31 |
 
Reitings 192
Reģ: 15.06.2013
P.S. Ja visi būtu tik neglīti, tad plastisko operāciju bizness diez vai plauktu un zeltu, diez vai kādam cilvēkam būtu kompleksi par savu izskatu, haha :D. Psihologiem arī būtu mazāk darba.
19.04.2014 15:35 |
 
Reitings 192
Reģ: 15.06.2013
Tb. šeit domāju, ja visi būtu tik neglīti kā šis aktieris :D
19.04.2014 15:38 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nu nekādā veidā nesanāk, ka viņš ir neglīts. Tātad viedoklis, vērtējums ir pilnīgi kļūdains, un vienalga, ka ir individuālas preferences attiecībā pret izskatu un to, kas simpatizē. Šādā gadījumā tam nav nozīmes, ja viņu var nosaukt par neglīteni.
Nē. Izpratne par to, kas ir un kas nav skaists, ir individuāla, un tā nevar būt "pareiza" vai "nepareiza", tikai vairāk vai mazāk līdzīga tam, kāda ir "vidējā aritmētiskā".
nu i salidiznaji kaiminjieni Vasju ar tadu smukuliti
Kas zin, varbūt Vasjas vietā pēc nedēļas ievāksies Emanuelle, kas vienlaikus bijusi vīra pirmā mīlestība skolas laikos. Bet varbūt vīram ir slēpts fetišs tieši uz tādām sievietēm, kāda ir Vasja, jo, kā jau teicu, gaumes ir dažādas.
19.04.2014 15:42 |
 
Reitings 192
Reģ: 15.06.2013
Jā, bet tā izpratne nevar būt tikai subjektīva. Ir arī objektīvi kritēriji un daļa objektivitātes. Izpratne var būt nepareiza, ja ir TIK subjektīva, bez jebkāda objektīva pamata, kas jau kaut ko ierindo tādās galējībās.
19.04.2014 15:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!