Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepazīšanās internetā

 
Reitings 20
Reģ: 28.06.2013
Gribētu dzirdēt jūsu viedokli/pieredzi/domas par iepazīšanos internetā.Sēžot šo vakaru pie PC un nevarot atrast neko interesantu ko darīt.Nolēmu papētīt iepazīšanās sludinājumus,vienkāršam anonīmam čatam,bez attēliem,dzīves vietām un pat vārdiem.Vienkārši iepazīties ar cilvēkiem vienam sarakstes vakaram.Un nonācu pie secinājuma,ka ir tik daudz jaunu cilvēku kuri meklē iepazīšanās iespējas reālām attiecībām.Bet kādēļ netā,kādēļ viņi nemeklē iespējas iepazīties reālajā pasaulē,nesaprotu.
19.04.2014 01:20 |
 
Reitings 141
Reģ: 15.11.2012
Janvāra beigās gluži tā pat kā Tu aiz garlaicības un neko darīt pameiģināju šāda veida iepazīšanos. Iepazinos ar lielisku vīrieti. Kāpēc internetā? Tāpēc, ka uz doto brīdi viņš vēljoprojām atrodas ļoti tālu.
19.04.2014 01:25 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Man ir bijusi tikai slikti piemeri,tapec vairs nekad negribetu.
19.04.2014 01:49 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Var būt daudz iemeslu, ne vienmēr reālajā dzīvē sanāk satikties ar to cilvēku, varbūt cilvēki neapmeklē pasākumus kuros var iepazīties, varbūt ir tikai darbs, puišu vakari un mājas, varianti dažādi. Pati par sevi varu teikt, ka lai arī man apkārt ir daudz cilvēku, esmu sociāli aktīva, es iesaistos dažādos pasākumos, mājās es netupu, un man ir mokoši slaistīties dīvānā, tomēr savu cilvēku starp tiem cilvēkiem neesmu satikusi.
Nevienu nenosodu, tas nav sliktākais veids kā iepazīties.
Protams, ka liela daļa ir ar kaut kādu šaizi, piemēram tie kas izliek pusplikas torsa bildes, vai citas ārkārtīgi neveiksmīgas bildes man neliekas normāli.
Esmu pati iepazinusies internetā, ir bijuši traģiski gadījumi, kad jālaižas lapās, un tur ir secinājumi, ka nu normāla, gudra sieviete ar tādu netiktos... ir bijuši normāli vīrieši, pat ļoti normāli. Tā ir laimes spēle, tāpat kā iepazīties jebkur citur, uz ielas, krogā, darbā...
Kaut kādos mistiskos anonīmos čatos gan neiepazītos, tu nezini kas tur sēž, varbūt cietumnieks, fui nē...
19.04.2014 01:57 |
 
Reitings 20
Reģ: 28.06.2013
Jā bet teorētiski neanonīmajos čatos arī var sēdēt reāls ezis ar perfektu profila bildi,aprakstu utt.Takā īsti atšķirību neredzu vai čato anonīmi,vai ar cilvēku kurš par sevi brīnumu lietas raksta.Bet nu fakts kā tāds,ka la cik tas liktos nesaprotami man.Ir daudz gadījumu dzirdēts,kad cilvēki iepazīstas netā un reāli arī paliek kopā apprecas utt.Tikai nesaprotu motivāciju,vai piemēram to,kā var atklāt pilnīgam svešiniekam savu personību.
19.04.2014 02:11 |
 
Reitings 381
Reģ: 07.07.2013
Manuprāt, nav jau jāizliek visas kārtis uzreiz. Neredzu neko traku, ja cilvēks sarakstoties pastāsta nedaudz par savu raksturu, uzskatiem utt., un ja redz, ka kaut kas saskan ar attiecīgo cilvēku, var tak aiziet un satikties, iepazīties tuvāk, un tad tikai stāstīt ko vairāk.
Katrā ziņā neko sliktu šādam iepazīšanās veidam nesaskanu. Protams, ir jābūt uzmanīgam, nevajag sūtīt bildes pa labi un pa kreisi un runāt par to, ko vajadzētu paturēt pie sevis. Katrā ziņā mēģināt jau var :) Pašai gan ir gadījies tā, ka sarakstoties viss liekas ideāli, liekas, ka varētu kaut kas sanākt, bet satiekoties sapratām, ka nekas tomēr nesanāks.
19.04.2014 02:56 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nu Evija, pirms es sāku sarunu man nepieciešama ir bilde, ok nav garantija ka tā ir viņa, ko vēlāk taču var noskaidrot, bet nu izskatam ir liela nozīme. Ja Tev pofigs kā otrs izskatās, tad savādāk, bet man tas IR svarīgi, un nedomāju, ka normāls vīrietis sēdēs kaut kādos anonīmos čatos, diez vai interesē tērēt tur savu laiku, un visdrīzāk arī viņam būs svarīgs sievietes vizuālais izskats lai vispār kaut ko uzsāktu...
19.04.2014 02:56 |
 
Reitings 20
Reģ: 28.06.2013
Gurri Piekrītu tas ir svarīgi,jo īpaši ja iesaistās tāda veida sarakstēs ar domu sev attiecības meklēt.Bet vai vienkāršāk nav iepazīties dzīvē.Bez nekādiem riskiem ir,ir-nav,nav.Un nav pavadītas nez cik dienas,nedēļas sazinoties,atklājoties cilvēkam kurš dzīvē izrādās totāls ķēms.
19.04.2014 03:25 |
 
Reitings 519
Reģ: 10.02.2009
Es ari pirms jau vairakiem gadiem iepazinos ar puisi interneta. Viss likas forsi, sakam dzivot kopa, apprecejamies un... izskiramies, jo atradu cilveku, kurs tiesam ir mans cilveks. Man liekas tagad, ka tas interneta iepazisanas ir tads maksligs iepazisanas veids un mes sevi mazliet mulkojam iestastot pasi sev, ka nu tik bus. Un ja, visu to iepazisanos interneta saku, jo biju izmisusi, realaja dzive vienkarsi nevareju iepazities, nebija kur.
19.04.2014 08:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)