gribu palidzet

 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
Meitenes sveikas, man ir tads lugumins:( vai kada var palidzet ar padomu:),manai vienai labai draudzenei, ir tada problema ka vina jau ka 2.gadus nedzivo ar vienu puisi, bet ta saucama puisa mamma redziet ir ta sakot laikam aizvainota ka redziet delinu pameta, jo taga sak ta ka paradit savu isto raksturu, tad bija laba ,atsauciga,ta man maz vina stastija pa mammu to. A Taga, nezkadus noteikumus izdoma, piemeram ta mate taga dzivo bauska, un cik sapratu ka vinai ir baigais parads par dzivokli, un si izdomajusi, ka galu gala vinai nawa jamaksa viss,jo meitene tak tur sakuma ar dzivoja, un taga pieprasa naudu pa to dzivokli, diemzel draudzene nezin vai tas parads ir tik tiesam no ta briza kad vina tur saka dzivot,vai iespejams tik taga 2 gadus atpakal,kad vina tur vairak nedzivo, varbut vispar vel vina tur nesaka dzivot un bija parads. varetu jau vinai pasai pavaicat,bet diezin vai vina teiks patiesibu. kur var noskaidrot, no kura briza ir parads?
18.04.2014 18:45 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
PALDIES ARI TAM KAS DEVA ,MAN PADOMUS!varesu tagad,draudzenei ari palidzet:)
19.04.2014 17:09 |
 
Reitings 254
Reģ: 23.12.2013
Sunshine,ar mani viss ok,nesatraucies! :D
19.04.2014 17:09 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
57days,paldies, noteikti,par so es vinai pateiksu!
19.04.2014 17:15 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Vinja iires liigumu parakstiija???Kaa, pie velna, vinjai kaads var k.ko pieprasiit maksaat, ja vinja neko nav parakstiijusi?

Davai, es tagad pateikshu, ka Tu, autore, dziivoji manaa dziivoklii pirms n-tajiem gadiem n-to laika posmu, un maksaa man tagad komunaalos un iiri. Nemaksaasi, ko???

P.S. "...the human stupidity is infinite..."
19.04.2014 18:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)