Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ausgtpapēžu Kurpes

 
Reitings 207
Reģ: 01.03.2014
Nāk siltais laiks un gribās beidzot saņemties un sākt vilkt augstpapēžu kurpes :)


Man personīgi ļoti patīk augstpapēžu kurpes,ja ir veikalā kādas kuras ļoti patīk nopērku kaut apzinos,kad viņas man stāvēs skapī,jo uzvelkot uz 10 min man ir tā,kad pēdā adatiņas durtos.
Varbūt kāda zin kāpēc tā ir?
Ja augstpapēžu kurpes ir papēdis nu apmēram 4 cm nav problēmu bet ja ir 13 cm tad ir tās adatiņas kuras duras pēdā un sāp!
18.04.2014 15:41 |
 
Reitings 243
Reģ: 13.04.2014
ļoti liela nozīme ir izliekumam. man arī daudzas kurpes, kurām izliekums ir pārāk neērts. 13 cm bez platformas ir tīrās briesmas, bet ja ir platforma, tad ir daudz ērtāk, jo nav tā izliekuma tik izteikta
otrais faktors ir tas kāda materiāla apaviem ir iekšiņa. ja tā ir no ādas, tad pielāgosies pēdai, ja no sintētiskiem, nedabīgiem materiāliem, tad nepielāgosies.
18.04.2014 15:47 |
 
Reitings 207
Reģ: 01.03.2014
Beāte ir gan sintētika gan ādas,bet šis jau no skolas laikiem vis labāk jau jūtos laiviņās.Es pirms svarīgiem pasākumiem pa māju staigājusi kurpēs lai tik to dienu novilktu ar kurpēm!Bet tad es izturu 2 h un viss atpakaļ laiviņās kāpju!
18.04.2014 16:05 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
4cm un 13cm ir divi "grāvji". Kā ar 8cm? 7 un 8cm kvalitatīvos apavos nevajadzētu būt neērti, ka nav izturams. Diezgan komfortabls augstums.
18.04.2014 16:12 |
 
Reitings 243
Reģ: 13.04.2014
tūlīt no kādas norausies, ka balerīnas sauc par laiviņām, kaut gan es arī tā vienmēr esmu darījusi un darīšu :D
tad iespējams, ka vaina tajā izliekumā
te izliekums nenormāls, jo nav platformas
bet te atkal ir platforma un izliekums lēzenāks

nu bildēs kurpes pašausmīgas, pašai nepatīk, bet domāju tīri kā uzskates materiālu, lai var redzēt to starpību tam vai ir platforma vai nav :D
18.04.2014 16:12 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
No 4 uz 13cm, protams, ka tā ir pašnāvība. Palēnām, pa pāris centimetriem vajag mainīt papēža augstumu un tad jau arī 13cm papēžos būsi kā čībās.
Izliekumam, protams, arī ir nozīme - to, ka tas ir nepareizs, noteikt ir viegli. Uzvelc abas kurpes un nostājies kājās. Ja ir sajūta, ka pirkstgali kaut kur mēģina aizbraukt un viss atbalsts ir tikai uz tiem, ar šādām kurpēm tālu neaiziesi. Nākamais, kas ir svarīgi, lai kurpe stabili turētos pie kājas. Siksniņkurpes mēdz būt tādas, ka principā nākas ar kāju kurpi pieturēt pie kājas. Tas atkal ir garām - visticamāk, ka šī kurpe ir vai nu dizainera neveiksme vai arī tomēr kādu pus izmēru par lielu. Ja ir sajūta, ka kurpe ir vaļīga, tā nav Tev.
18.04.2014 16:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits