Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

savadakas attiecibas - Tu un vecaki

 
Reitings 97
Reģ: 09.04.2014
Sveiki! Piedodiet,ka bez garumzimem! Nav man tadu plansete...
Meitenes, man vajaga jusu palidzibu. Gruti ir kluset un izlikties,ka visslabi.Vajaga skatu no malas. Saksu ar to,ka esmu preceta,man ir 5 gadigs berns. Ar mammu attiecibas vislaik bijusas jocigas - it ka mil,rupejas, pardzivo, bet tai pasa laika lien ara briziem nesaprotamas lietas... Piem. tinju gados, stradajot uz lauka, kur bija turpat kaimini, vina saka blaut,ka man mute ka vecas vecenes pakala un iesita man plauku... Tas bija tik pazemojosi,ka vel tagad atceros to! Ari par sexu, mr un citam meitenu lietam kautrejos runat. Biezi labprat viesojos pie labakas draudzenes,kurai bija forsi vecaki...
Labu laiku atpakal virs devas prom pelna. Vienojos, ka varesu padzivot pie mammas, atradu turpat darbu. Sanak vecakiem 2.stavs, man 1. un par visu es maksaju pati - pati perku est, malku perku, dodu elektribai utml. Vienigais - majas izmantoju pienu un olas, jo vecakiem ir govs un vistas. Pat, ja vecaki kur mani vai bernu ved (piem.pie daktera) es maksaju.
Bet arvien vairak man sap viena lieta... Attieksme... Ja censos sevi aizstavet, ko preti saku - dabuju pamatigu plauku vai mammas kavienu. Mamma pieteikusi - tu uz mani neblausi! Ok. Neblausu. Bet, kad vina blauj, tad saku - ludzu,neblauj- tad sanemu - attieciba pret tevi daru ko un ka gribu, kad tu busi mana mate, tad ari ta varesi. Tur ta lieta,ka es esmu mamma. Bet es nevaru iedomaties, ka es necienu bernu, jo tas,ka esmu mamma un vins mans berns,nenzoime, ka vins nav cilveks,kas pelnijis cienu... Un ari ta muziga manis nenovertesana! Skolas laika - tu nebusi spejiga pabeigt skolu un iestaties augstskola! Tomer es pabeidzu skolu un sobrid man 2 augstakas. Tu nevaresi to un sito, tu neesi normala mamma, normalas mammas dara savadak, nevis ka tu utml. Sobrid lukojam atsevisku dzivokli.jo vairak nevaru izturet. Bet,pat tad kad aiziesu, es zinu,ka nekas nemainisies.Jo pa vasaru dzivoju prom, bet tapat zvana - ko, tu ar bernu uz kaazam iesi, nee,normalas mates neiet uz tadiem pasakumiem ar berniem utml. Briziem man vnk gribas begt. Man sap manis nenovertesana,man sap gan fiziski, gan garigi vinas plaukas....Es saprotu ari,ka mil un uztraucas, bet tad kapec lien ara tadi nesmukumi?
18.04.2014 14:28 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Ja censos sevi aizstavet, ko preti saku - dabuju pamatigu plauku vai mammas kavienu.

Ja jau tu pieļauj, ka tevi sit, tad ko tu īsti gribi.. Nevaru iedomāties, ka mana mamma kaut ko tādu darītu man esot pieaugušai. Viņa pat bērnībā mani ar siksnu nekad nebaidīja. Ieteiktu pārvākties labi tālu no šī nesavāktā un histēriskā cilvēka. Arī bērnam nav jārāda šāds piemērs, kā risināt attiecības.
18.04.2014 14:35 |
 
Reitings 97
Reģ: 09.04.2014
ka tad man nepielaut? Dot preti?! :D Bet ja nopietni - jaa, sobrid par to tiek domats - prom... Jau dzirdeju, ka netiksu gala,neizvilkus bez senciem utt. Laizu gar ausim, kaut gan - sapigi to dzirdet... Jaa, varbut ari neesmu perfekta majsaimniece.Nu un?
18.04.2014 14:42 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Tu esi precējusies un māte Tevi sit? WTF?
18.04.2014 14:47 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Kur ko tik glupu vsp var izdomāt un uzrakstīt..njā.
18.04.2014 14:49 |
 
Reitings 97
Reģ: 09.04.2014
LAW, kapec uzreiz IZDOMAT? Rakstu to,kas ir....
18.04.2014 14:50 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Nu šeit koks ar diviem galiem un tāds cieņas jautājums pret sevi arī - viņa tevi drīkst sist par nez kādiem nopelniem, tu neko darīt nedrīksti. Nav runa par sišanu pretī, bet nu kaut kā savākt taču viņu noteikti var. Goda vārds, joprojām nevaru iedomāties situāciju, ka kāds no manas
ģimenes tā ņemtu un man sistu pļaukas katru reizi, kā izceļas vārdu pārmaiņa. Tad jau tur kodolā nav nekādas ģimeniskās attiecības.
18.04.2014 14:50 |
 
Reitings 97
Reģ: 09.04.2014
ne, nu es saprotu,ka viss varbut skan debili....To es zinu un saprotu. Bet runa iet par visu attieksmi.
18.04.2014 14:52 |
 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Kas pie velna? Es atvainojos, bet cilvēk mīļais, kaut kādai pašcieņai tomēr ir jābūt?! Kā var atļaut, ka pret sevi izturās tā, cilvēki, kuriem būtu jābūt vislielākajam atbalstam. Protams arī īpatnēji, ka tev ir sava ģimene, kā arī, ņemot vērā, ka bērnam jau 5 gadi, liekas samērā nesaprotami kāpēc izvēlies dzīvot ar vecākiem. Īsak sakot laikam jākļūst patstāvīgai- 2 Augstākās?- ej iekaro pasauli- žēlot tevi neviens nežēlos
18.04.2014 14:56 |
 
Reitings 97
Reģ: 09.04.2014
riot, ka lai savacu? Vina irka Hitlers - diktatore. Visam jabut pec vinas teikta. Sodien ari - kartojot istabu,nejausi izmetu saplestu avizes gabalinu. Domaju,ka nevajadzigs. Izradas - nometusi savas receptes. Es pat nezinaju,ka vinas,izskatijas kaa nomesta,saplesta avize. Kad sakas runa - sapratu kas pa kam.Protams,ka aizgaja,panema savu papirus. Atrada. Bet preti cietu es, jo tika savakti mani darba dokumenti un izmesti misene :( Tas bija tik pazemojosi. Zvaniju uzreiz viram, virs teica,lai ar steigu mekleju makleri un dzivokli. Briziem liekas,ka tikai virs un meita ir tie,kas mani notur pie saprata un uz zemes....
18.04.2014 14:56 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Kāda māte, tāda meita.
Vispār nevajag mocīt sevi, viņu un vēl bērnu - dzīvo atsevišķi!
18.04.2014 14:57 |
 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Un beidz čīkstēt!!
Pilnīgi dusmas uzdzen :D pati uzturies negatīvā vidē, kur tiec pazemota kā pati saki- bet ko tu dari lietas labā? Pazvani vīram?
18.04.2014 15:00 |
 
Reitings 8
Reģ: 16.04.2014
Njā.. diezgan skarbi. Nesaprotu, kā tu vari atļaut tā vienkārši sist tev pļaukas? Principā pat par neko, jo savādāks viedoklis nav tam iemesls. Lai arī cik ļoti es mīlētu un cienītu savus vecākus, tādu attieksmi gan nepieļautu. Tev steidzami jānomaina sava attieksme pret to visu, jāsaprot, ka tas nav normāli un visbeidzot jāsāk pastāvēt par sevi, nepieļaujot tādas izdarības.
18.04.2014 15:00 |
 
Reitings 97
Reģ: 09.04.2014
fashionslave, es neprasu zelot :) es stradaju un viss ir ok tada lieta :) Bet tiesi ka Tu saki - cilvekam,kuram mani pec idejas butu jaatbalsta... Nesen man gaja ciet... Reali gaja ciet, jo piedzivoju tirisanu. Centos runat ar mammu ka ar sievieti,jo likas - nebus ar mani labi. Bet ko sanemu? lai tikai nesakot viram,ka iet ciet, ve lpametisos un lai sanemos,jo citam ta medzot but un ir dzivas, bet es te nezin ko teloju....Ne, protams,kair bijis,ka atbalsta un ir labi...piem.palidzeja kad meita piedzima. Bet tadu brizu ir maz.
18.04.2014 15:01 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
iedomājies situāciju no malas - precētu bērna māti ar 2 augstākajām izglītībām sit kaut kāda nenormāla vecene, kas vēl uzdrošinās pamācīt, kā dara normālas mātes un pārmest, ka tu neesi tāda. un tā vietā, lai tev ar tavām 2 augstākajām izglītībām pielektu, ka šo psihiski nelīdzsvarotu cilvēku jāpasūta trīs mājas tālāk, tu vēl pārdzīvo, ka neesi izpelnījusies šīs būtnes cieņu. tu jau sen esi liela meitene, kas prot pati par sevi pastāvēt un neviens, pat pašas māte, nedrīkst tevi sist un terorizēt. neesi, lūdzu, smieklīga.
18.04.2014 15:02 |
 
Reitings 97
Reģ: 09.04.2014
Meitenes, bet ka es lai to nepielauju? Ka?!
Es jau teicu - esmekleju kur aiziet... Sakuma dzivojam atseviski,bet tad atkal kopa...Tagad mekleju kur palikt. Bet ta reali tada lieta,kur atkalnav atbalsta un tad kritas viss garigais - ''Tu bez mums nevaresi, tu pazudisi taja Riga un dzivokli...''Utml. Saprotat, psihologiski tas irgruti,ka dari, bet tevi nenoverte tuvakie cilveki.
18.04.2014 15:04 |
 
Reitings 97
Reģ: 09.04.2014
bet ka jau mineju - terors nebeigsies., ja aziesu.Pa vasaru,kad esmu prom, tapat zvana un parmet par normalam un nenormalam matem utml. Briziem liekas - sajuksu. Virs ari raugas lielam acim, jo lai kadus podus nav gazis, bet vecaki nekad sim nav situsi. Jaa, sava zinapie vira ari atri izskreju savulaik, jo loooti gribeju prom no majam...uz laiku izdevas. Ceru,ka tagad ari izdosies.
18.04.2014 15:07 |
 
Reitings 97
Reģ: 09.04.2014
pateiksu godigi - kad uzsauj plauku, tad man sak skist - pati bijai vainiga,nevajadzeja muti virinat, nevajadzeja ta darit utml.
18.04.2014 15:10 |
 
Reitings 831
Reģ: 29.01.2009
Nu un ko tad? Neatbalsta un viss! Mani arī neviens neatbalstīja,jo viņiem likās, ka esmu uzņēmusies par daudz un daru to, kas nav piemērots man. toties tagad viss ir lieliski- esi pieaugusi pašai jāmāk pieņemt savi lēmumi un dzīvot patstāvīgi. Tu izsklausies pēc šausmīgi kompleksainas būtnes.
18.04.2014 15:12 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nē, nu ne visiem paveicas ar vecākiem, bet beidz no sevis ņergu tēlot, tā vien izklausās, ka mātei ir taisnība.

Gribētu, jau sen pārtrauktu kontaktus, nomainītu telefonus, neteiktu adresi u.tml., tu taču pati saproti, ka šī būtu izeja neskatoties uz to, ka tā tomēr ir māte.
18.04.2014 15:12 |
 
Reitings 408
Reģ: 16.02.2014
Manuprāt, arī pati nedaudz esi vainīga. Kā Tu vari pieļaut, ka Tev sit? Jā, viņa ir tava māte, bet viņai nav tādas tiesības tevi pazemot! Kāpēc vispār pie viņas vēl sēdi ja nespēj izturēt viņas attieksmi? Nu esi egoiste un pasūti viņu.Tik grūti nemaz nav- nomaini nr, pārcelies un nesaki adresi. Diez vai Tevi ar policiju meklēs. Bet ja tu to pati negribēsi, tad varēsi turpināt tupēt pie mātes un ļaut, lai viņa tevi pazemo. Mēs Tev forumā nespēsim palīdzēt, ja pati neko nemainīsi.
18.04.2014 15:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits