MOBILAIS

 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
gribu jaunu telefonu, bet nevaru izlemt, nemt kadu no android vai iPhone:D
18.04.2014 14:19 |
 
Reitings 74
Reģ: 29.12.2013
Iphone...man ir vēl joprojām Iphone 4 un strādā superīgi
18.04.2014 15:54 |
 
Reitings 583
Reģ: 29.01.2009
daudzas te raksta, ka iphone nelago. man ir sony xperia z un es vispār nesaprotu, ko jādara ar telefonu, lai kkas kārtos.
18.04.2014 16:13 |
 
Reitings 381
Reģ: 29.01.2009
Just5 spacer? :D
18.04.2014 16:22 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tesla, nedomāju, ka sūtīt autori uz boot.lv ir gudra doma. Ne jau tāpēc, ka autore grib meitenīgu telefonu, bet tāpēc, ka viņa pati nezina, ko grib. Ja Tu pats tur apgrozies, vajadzētu taču zināt, ka šādi iesākta tēma izvērtīsies par ābolistu vs android karu ar dažiem ne visai autorei glaimojošiem komentāriem pa vidu.

scorpions, lai izlemtu vai vēlies apple produktu vai tomēr kādu no android ierīcēm, vispirms Tev jāsaprot, kādi plusi un mīnusi ir katrai no šīm operētājsistēmām. Bez Tevis minētajām vēl ir arī WindowsPhone, kuru virzienā es pati esmu sākusi skatīties un izskatās, ka par BlackBerry te visi vispār ir aizmirsuši, lai gan es uz viņiem arī neskatos, man nav vajadzīgs biznesa klases alus attaisāmais.

iOS ir diezgan stabils, kā jau meitenes te minēja, tiešām var lietot ilgi un problēmu maz. Taču, gadījumos, kad ar iPhone tomēr kaut kas atgadās, remonti nav no lētajiem. Es domāju tieši mehāniskos bojājumus, kurus novērst mājas apstākļos ir praktiski neiespējami, tāpat kā nomainīt akumulatoru, ja kaut kāda iemesla pēc tas ir nepieciešams. Meitenes te mājās galaxy telefonus labo, ar iPhone tas tik viegli nebūs. Nākamais, ar ko man nešķiet pievilcīgs iOS ir AppStore, kur liela daļa aplikāciju, kas android ir pieejamas bez maksas, tomēr kaut ko maksā. Nezinu kā tagad, bet vēl pirms gada šis aplikāciju veikals Latviju par valsti neatzina un, lai panāktu, ka vari nopirkt kādu sev nepieciešamu aplikāciju, tur bija vesela jezga. Tas, kas mani vienmēr ir pārsteidzis, bet šķiet, ka Apple par to vispār nedomā, ir bloetooth sinhronizācija. Tā strādā tikai starp telefoniem. Panākt bluetooth sinhronizāciju ar Apple ražotu datoru atkal ir jezga, panākt to pašu ar manu Dell - nekad vēl nav izdevies. iTunes arī nav līdz galam nostrādāts, ir bijusi skaudrā pieredze, kad pieslēdzot telefonu ne pie sava datora, kaut kādu mistisku iemeslu vadīts iTunes notīra visu, ko vien var - nav ne mūzikas, ne kā cita. Ja painteresētos, kāpēc tā notiek, iespējams, varētu šādu efektu novērst, taču pārsteigums nav no patīkamajiem. Arī OS updeits mājas apstākļos var beigties ar to, ka telefons iekarās recovery mode un viss - domā nu, ko ar to iesākt.

Android šobrīd ir populārākā platforma. Variācijas ir daudz un dažādas. Katrs telefonu ražotājs šo OS pielāgo savām vajadzībām, tāpēc viena un tā pati Android versija uz dažādu ražotāju telefoniem izskatīsies katrreiz savādāk. No tiešām vienkāršām un intuitīvi lietojamām, līdz tādām, ka sāk likties, ka modinātāju drīz atradīsi zem kalkulatora. Tāpat arī pašas iekārtas ir ļoti dažādas. Sākot ar ekonomisko klasi, kas nav spējīgi lietot lielu daļu jaunāko aplikāciju gan zemas veiktspējas, gan mazā ekrāna dēļ, līdz pat iekārtām ar parametriem, kas neatpaliek no normāla datora. Aplikāciju izvēle ir liela, ļoti daudz kas ir pieejams bez maksas, nav problēmu ar Latvijas atpazīšanu. Protams, izvēloties jebkura ražotāja telefonu ar šādu OS, ieteicams pirms tam palasīt atsauksmes tieši par konkrēto modeli. Nereti ir sastopami brīnumi, kad uz mazas veiktspējas telefona ir kaut kā tomēr uzstūķēta jaunākā Android versija un tad visiem žoklis līdz grīdai - itkā jauns telefons, bet bremze jau no pirmās dienas. Tām, kam te birst tie Android gribas pajautāt, ko jūs ar viņiem darat? Man jau kopš 2011 gada ir viens telefons, kas jau kādu laiku neatbilst modes prasībām, taču, ja neskaita zirneklīti stiklā, ko dabūju nogāžot šo iekārtu no galda dzelžu kastē, citu problēmu tam nav. Lai gan ir diezgan populāri sainstalēt visādas programmas, ko pēc tam tāpat neviens nelieto (Izņemot telefona operatīvo atmiņu) un tad brīnīties, kāpēc viss karas un bremzē.

WindowsPhone tagad jau ir palicis diezgan lietojams. WP8 versijā telefonam ir arī garumzīmes, kas personīgi man ir svarīgs faktors, jo sūtīt nopietnus e-pastus bez garumzīmēm man šķiet kaut kā nenopietni. Markets kopš pirmsākumu laikiem arī ir patīkami papildinājies. Protams, līdz AppStore un PlayMarket apjomiem vēl pamatīgi ir kur augt, taču viss populārākais tur ir atrodams. Pie pašas OS gan ir jāpierod, jo tā tomēr atšķiras no iOS un Android.

Tālāk gribu ieteikt, izvēloties telefonu ņemt vērā sekojošus parametrus:
* Tam ir jābūt ērtam rokā (Arī vienā rokā - būs situācijas, kad viena roka būs ar kaut ko aizņemta un būs jāiztiek ar otru).
* Pirms iegādāties iekārtu, noteikti apskatiet to dzīvē kādā no veikaliem, pat ja plānojat iegādāties to internetveikalā.
* Vai iekārtai ir iespējams update uz jaunāku OS versiju, citādi var nākties drīz mainīt telefonu, jo tas atkal neatbildīs jaunākajām prasībām.

Pērkot telefonu internetveikalā der atcerēties, ka ir tā sauktie pelēkie telefoni - tās ir iekārtas, kas nav paredzētas mūsu tirgum, taču ir tam pielāgotas. Šādiem telefoniem būs problēmas gan ar pašas iekārtas darbību, gan ar garantijas remontiem.

Kas attiecas uz telefona izskatu, tad jebkuru telefonu tagad var pielāgot jebkurai gaumei. E-bay šajā jautājumā noteikti spēj palīdzēt.
18.04.2014 16:23 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
nedomāju, ka sūtīt autori uz boot.lv ir gudra doma. Ne jau tāpēc, ka autore grib meitenīgu telefonu, bet tāpēc, ka viņa pati nezina, ko grib.


vo vo noēdīs bez sāls viņu tur :D

Just5 spacer?


Sliktākais ko ņemt manu prāt!
Ķinietis par gandrīz brand telefona cenu (kvalitāte arī ķīnieša cienīga) nesaku ka slikti ņemt ķīnieti bet pārmaksāt par viņu gan nevajag!
18.04.2014 16:40 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
ja godigi,es tiesam nezinu kadu nemt:D GRIBAS SO GRIBAS TO ,beigas nezinu ko pati gribu:D
18.04.2014 16:45 |
 
Reitings 243
Reģ: 13.04.2014
kādā cenu kategorijā gribi ņemt?
18.04.2014 16:48 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Just5 Spacer var skatīties virsū tikai tad, ja ir skaidrs, ka tuvākajos gados nebūs nepieciešamības pēc daudz maz sakarīgas navigācijas telefonā.

Lētajā galā atrodas Sony Xperia V. Ūdens izturīgs, viegli apgūstams. Rozā versija @ 1a.lv iet pa €229 ar visu dokstaciju.
18.04.2014 16:48 |
 
Reitings 1127
Reģ: 16.03.2014
NO 200 EURO lidz 250 Beāte:)
18.04.2014 17:25 |
 
Reitings 1651
Reģ: 26.11.2012
tajā cenu kategorijā jēdzīgs ir samsung s3 četru kodolu procis un normāls ekrāns mīnus pavecs android 4.0 bet droši var atjaunot uz jaunāku
18.04.2014 19:04 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Vēl mīnuss tas, ka samsungs. :D


Autorei: Manis ieteiktais ir tajā cenu kategorijā. Draudzene lieto un ir ļoti apmierināta ar telefonu. Telefons tāds, ka pašam arī nebūtu iebildumu.
18.04.2014 19:54 |
 
Reitings 395
Reģ: 14.01.2014
nu ņem ko gribi, bet neiesaku xperias, jo visiem paziņām kam ir, pēc neliela laiciņa sāk normāli kārties tur viss, bremzē programmas un tā tālāk..
19.04.2014 09:45 |
 
Reitings 1152
Reģ: 01.04.2014
Nevajag telefonā savilkt visus sūdus pēc kārtas, tad nekas nekārsies... Man atkal, visiem pazīstamajiem, kuriem ir sony, telefoni nekad nekarās, protams, ja vien nav sabāzti ar lieku drazu un vīrusiem. Vajag kaut nedaudz rūpēties par savu telefonu, tad arī nekas nekārsies. ;)
19.04.2014 09:53 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Vajag arī apzināties, kam telefons tik lietots. Ja grib paralēli izmantot vairākas smagas aplikācijas, tad ir skaidrs, ka ar 1GB RAM būs par īsu.
19.04.2014 09:56 |
 
Reitings 2126
Reģ: 03.05.2013
Pilnībā piekrītu, man arī ir Sony telefons, jau vairāk kā gadu, iet perfekti, negļuko un nebremzē. Arī tīri labi patīk iespēja fočēties zem ūdens, tāpēc, ja būtu jāpērk jauns telefons, paliktu uzticīga Sony. :D
19.04.2014 09:59 |
 
Reitings 1296
Reģ: 01.07.2013
Bija man gan hujavejs, gan xperia. Hujavejs vispār suds ne telefons un xperia bieži lagoja. Nekad nevarēju saprast iPhone lielo slavēšanu. Dažus gadus atpakaļ man uzdāvināja iPhone 4s. Sākumā besija, jo grūti bija pierast pie iOS, bet tagad citu viedtalruni nenāk ne prātā pirkt. Palikšu uzticīga iPhone, nulle problēmu ar šo talruni.
19.04.2014 10:00 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
Jautājums - kura Xperia un kurš Huaweis? :)

Jo Xperias tikai dažus gadus atpakaļ sāka normālās ražot.

Kamēr bija Sony Ericsson, nevis Sony, tikmēr bija draņķīgas.
19.04.2014 10:03 |
 
Reitings 123
Reģ: 09.09.2013
+ Aļaska
...nesaprotu tos, kuri skādē Samsungus...manejais Galaxy S jau gandrīz trīs gadus iet kā puķite!
19.04.2014 10:04 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
@bounce Ar S2 beidzās Samsungam tas, ko varētu saukt par kaut ko labu.

Tev vienkārši paveicies, ka viss iet griezdamies.

No ne-statistikas un ne-tehniskās puses, samsungi jau oriģinālie piebāzti ar 1000 trešās puses aplikācijām, kas tad pašrocīgi jāņem nost, pie tam lielu daļu nemaz nevar noņemt. Arī Samsung lietotāja interfeiss ir visnotaļ neparocīgs. Cilvēkam, kam android nav bijis, samsungs noteikti nebūtu jāņem kā pirmais androids.
19.04.2014 10:07 |
 
Reitings 1154
Reģ: 08.03.2014
kadas domas ir par sony xperia MT27i?


Savā laikā bija ok. Tagad krietni par vāju, lai tādu naudu maksātu. Xperia V būs alternetīva un nav arī tik ļoti lielāka.
19.04.2014 10:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits