Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezteemnieks..

 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Kada vel ir augsa? Stastat ka klajas un kadi plani lieldienam? Ko planojat likt galda..? Sonakt slikti gulets, jutos galigi izmocita..Neko negribu, gribu but viena, turklat seju nokasiju vakar..tagad tads pretigs jels plekis pie labas acis;/
18.04.2014 07:34 |
 
Reitings 496
Reģ: 13.04.2014
Labrīt! Es jau no 5:00 augšā, man šodien darba diena. :) naktī arī slikti gulēju, kādas 3h tikai sanāca, bet tāpat jūtos labi! Es vispār labi jūtos, ja ceļos ap pieciem. No rīta pastkastītē atradu paciņu no Ķīnas, atstāju viņu tur, lai lielāks prieks mājās braukt. :D

Plānu Lieldienām nav, jo strādāšu un ar vecākiem jau sen kā nedzīvoju, tā kā nav īsti arī ko iepriecināt ar olām no rīta. :D Bet pārējām, lai labi svinas un burvīgu, pozitīvisma pilnu šo dienu!
18.04.2014 07:50 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Pag pasts strada tad lieldienas? Neesmu isti kompeteta, bet ari pasai jasanem svarigu pacinu ap 20 datumu..ta ka svetdienas pasts nestrada tad domaju ka varetu but pirmdien, bet pirmdien vel lieldienas.
18.04.2014 07:54 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Labrītiņ!
Pa Lieldienām došos ciemos pie mammas,jo draugs strādā,vienai ar bērnu pa mājām galīgi negribas.
Es nezinu,kā citiem, bet man Lieldienas nesaistās ar baigiem svētkiem.Laikam tāpēc ka bērnībā tos vispār neatzīmējām.Bērnudārzā bija masļeņica,to gan atceros.Kristīgajā pasaulē jā,liels notikums, bet man tie saistās tikai ar Lielo piektdienu. Kāds nesvin Jāņus, es īsti nesvinu Lieldienas.

Galdā? Ciema kukulī taisīšu torti,to,kuras recepte bija ievietota pēdējā Rimi bukletā.

Šodien tikšos ar draudzeni.Iesim abas ar ratiem pastaigāties.Neesam pat viena otra bēbjus vēl redzējušas,jāparāda,kas ir iznācis :D
18.04.2014 08:35 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Mēs ar suni esam augšā! Vakar atkal atradām strazdu mežā, savācām, bet vakarā mazais Koko nomira, nu vismaz mierā, ne kaķa ķepās. Tuktuks, ko iepriekšējā gadā atdevu ornitologam, ir palaists brīvībā jau sen, tas ir forši! :)

Plānā neko netaisīt ēst, nopirkt šampjus, končas un tā un ēst pie vīramātes! :)

Jāparaksta blogs un vispār ir jāstrādā, daudz darba iekrājies, bet kad es to izdarīšu, ja ne garajās brīvdienās!
18.04.2014 08:36 |
 
Reitings 336
Reģ: 17.03.2010
Labrīt! Vīriņš vēl guļ, es no 7:00 augšā,jo tā gribējās ēst.Vārīju savu iemīļoto kukurūzas putru :) Uztaisīju karsto dzērienu - ingvers+citrons+medus
un vēl snikers batoniņu notiesāju,nu nenoturējos :D
Nu jau 14 kg esu uzņēmusi līdz savai 38 gr.nedēļai
Lieldienās - brauksim pie vīra uz laukiem, bet otrajās Lieldienās uz maniem.Ko tādu sagatavot ciemakukuļiem neesu vēl izdomājusi.Varbūt pirmo reizi savā mūžā uztaisīt kuļiču. Vēl kautko no Mascarpone(Maxima tagad atlaide)
18.04.2014 08:57 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Labrīt :)

Es šodien beidzot jūtos izgulējusies, viena maza Dāma sagādāja man brīvdienu pārsteigumu un gulēja līdz 8.30, esmu starāāāā :D

Šodienas plānos viss ap mājas uzkopšanu un gatavošanu, rīt vedēji brauc, vīrs ar būs vienu dienu mājās, nu ko gan vajag pilnai laimei. Rīt jau vesels gads laulībā, nu kur tas laiks tā skrien (l)

Lieldienas šogad man izpaliks, nesanāks nekādi ierastie rituāli, tad nu sēdēšu mājās un varbūt kādu olu uzvārīšu, meitu vēl varētu uz parku aizvest un nofotografēt ar kādu zaķi, lai bērnam albumā bildi var ielikt :D

Mad, pasts brīvdienās nestrādā, nu vismaz Lieldienās toč, rīt vēl strādā, bet sestdienās laikam neiznēsā sūtījumus, vismaz manā pilsētā.

Saulainu dienu visām :)
18.04.2014 09:02 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
es vakar staigaju ar draudzenes auklejamo..ta jau viss jauki, tikai gimis gan tagad nokasits jels un nobesijusies skaudisanas pa puspiletu;/. Vispar ada man loti sausa un jutiga..varbut kadai ir ieteicama kada smere?
18.04.2014 09:18 |
 
Reitings 55
Reģ: 07.04.2014
Labrīt :)

Kā jau daļa no jums, es arī esmu agri augšā un nekādīgi nevarēju sevi piespiest pagulēt vēl kādu stundiņu. Neskatoties uz to es jūtos brīnišķīgi., jo šodien man liela diena un jau tagad apkārtējie man liek justies īpašai un mīlētai. :) Esmu tik laimīga, ka varētu samīļot katru pretīmnācēju, kurš man uzsmaidītu :D
Lieldienas plānoju pavadīt kopā ar draugu un viņa ğimeni, nekādi īpašie plāni nav šiem svētkiem, jo vairāk tie tika svinēti, kad vēl biju maziņa un meklēt apslēptās šokolādes oliņas, kā arī krāsot olas likās kaut kas īpašāks.
Šajās brīvdienās vienkārši baudīšu jauko laiku un priecāšos, ka man apkārt ir tik jauki cilvēciņi. Eh, es šodien lidinos pa mākoņiem :)
18.04.2014 09:30 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Labrīt!

Pamodos, jo draugs taisījās uz darbu. Nespēju vairāk aizmigt, esmu pārāk excited par brīvdienām (l) :D Fonā iet MTV movie awards, kārtošu savus apartamentus un gaidīšu piedāvājumus šodienai no draudziņiem! :)
18.04.2014 09:31 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Labrīt! (l)
Esmu izgulējusies, bet mans mīļais, jaukais kaķis tieši 6:45 sāka savu uzbrukumu dzīvoklim, precīzi 7:58 beidza, jo uzšāvu pa dibenu, nevarēju vairs izturēt. Pēc stundas biju augšā, un , mokoties ar sirdsapziņas pārmetumiem, sameklēju savu kaķi un kārtīgi samīļoju, labi, ka viņš man tāds mīļš un ļaunu prātu netur!Bet tāpat šorīt vairāk pie vīra gāja mīļoties :D
Lasu, ka nebūšu vienīgā, kas šodien nodosies uzkopšanas darbiem. :D Vēlāk gribētu iziet pastaigāties, kā arī gribas uz svētkiem pildītās olas, tāāā sakārojās :-/ :D
18.04.2014 09:57 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Brīt,

Šodien jāsāk rakstīt brīvdienu menu. Ievākt olu krāsojamos materiālus un vēl to visu arī skaisti jānofotografē... nebūs viegli , taču menu būs viens varens olu piedzīvojums :)
18.04.2014 09:57 |
 
Reitings 663
Reģ: 29.01.2009
labrīt !!!

dzeru tagad rīta kafiju. brokastīs cepu pankūkas ;) tā gribējās, nebija ilgi ēstas !!!

vēlā jādodās ar draugiem uz slidotavu, bet nemāku slidot, būs lūzumi :D joks. cerams, ka nē :D

vakarā pasēdēšana klubiņā.

lai pārējām jauka ši diena un vakars. ;)
18.04.2014 10:03 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Labrīt! :)
Mazais naktī slikti gulēja, murgoja laikam kaut ko, gulēja pie manis un dabūju visu nakti turēt ieslēgtu lielo gaismu... Bet neskatoties uz to, jūtos izgulējusies un pat laicīgi varēju piecelties :) Draugam atkal uznācis pizdings un naktī aiztusējās, vēl nav mājās. Dīvaini, bet mani tas neuztrauc. Agrāk būtu pavanījusi un pateikusi visu, ko domāju, bet tagad man ir pa lielam vienalga.

Nekādu lielo plānu šodienai nav, vakarpusē jāaizbrauc pēc suši (l)

Lieldienās neko negatavošu, jo nebūsim mājās - brauksim pie maniem vecākiem :) Tad tur palīdzēšu mammai kaut ko sagatavot :) Zinu tikai to, ka tētis taisīs šašļiku, mmm (l) Jūtu, ka būs jauki svētki :)

Foršu jums dienu! :)
18.04.2014 10:19 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Labrīt :)
Lieliski izgulējos, jo šis ir rīts bez modinātāja. Attaisīju logus un klausījos, kā pakšķ lietus.
Ieslēdzu Ninas Simones izlasi.
Uztaisīju un skaisti noformēju brokastis. Tik forši, ka ir savi garšaugi. Un fonā Simone (l) Tagad bez steigas dzeru kafiju. Kaifoju.
Šovakar atbrauks draugs, tā ka man priekšā skaistumkopšana sev un mājai :D
Domāju uztaisīt tiramisu ar avenēm, atliek tik izvēlēties, netā ļoti daudz alternatīvo recepšu.
Lai jums mierpilna šī svētku diena, meitenes ;)
18.04.2014 10:20 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
dzeru otro kafiju jau.bet galigi nejutos labi.ispejams glikozes limenis atkal pa zemu.domaju sapirkties auglus..vairumaa.
18.04.2014 10:27 |
 
Reitings 683
Reģ: 22.01.2013
Labrīt,:)

Beidzot arī es izlīdu no savas midziņas, būtu čučējusi vēl, bet draudzene zvanīja, un ko tad iešu vel čučēt, pirms draudzenes atbraukšanas šis tas jāpaspēj, vēl šodien planā izvazāties pa Jelgavu, pa veikaliem, kuri vaļā tomēr, jāizvadā draudzenes ekskursijā, šīs te tik 1x bijušas, vakarā plānā aiziet izklaidēties:)

Lieldienām īpašu plānu nav, vispār tos īsti par svētkiem neuzskatu, bet omei tie ir ļoti svarīgi, tad nju viņas dēļ pacentīšos un sakrāsošu olas, pagājušājās Lieldienās apēdu tikai vienu olas dzeltenumu diez kā šogad ies :D
18.04.2014 10:40 |
 
Reitings 684
Reģ: 19.02.2014
Labrīt :)

Jau kādu laiciņu esmu augšā, drīz iesim ar meitu pastaigā, cerams aizmigs man viņa ratos :) Šodien plānos arī veikt tīrīšanu, jo uz Lieldienām brauks radi ciemos :)

Meitenes, kā Jūs krāsosiet olas?
18.04.2014 10:51 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Labs rīts!

Krietnu laiciņu jau esmu augšā. Būtu jau vēl gulējusi,bet vajag pa māju visādus darbiņus padarīt, veļu izmazgāt (kaimiņi jau lielāko daļu veļas auklu aizkāruši) un protams, protams,kur gan bez MD!!!
18.04.2014 10:55 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
holaa,

man šodien dažas stundas darbā, lai pakontaktētos ar ķīnīzeriem caur pc, nevis telefonu, kam pārmaiņas pēc tomēr nav miljons brīvdienas un viss notiek :D

Back, pabaksti whatsappā draudziņus, es ari kko gribu šodien darīt (l)
18.04.2014 11:03 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Es jau biju aizmirsus kā garšo trešā vīna glāze ...
18.04.2014 11:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits