Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

romantiskas attiecības ar priekšnieku?! :)

 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2011
Gribētos dzirdēt, vai kāda šeit ir sagājusi kopā ar savu šefu? Ja ne sagājusi kopā, tad varbūt vnk romantiskas attiecības darbā vai ārpus darba. :) (tieši ar priekšnieku nevis vnk ar darba kolēģi)
Esmu sākusi strādāt jaunā darbavietā un kopš pirmās dienas parādījusies tāda kā dzirkstele starp mani un tiešo priekšnieku. Viņš ir vecāks par mani, ne gluži tēva vecumā, bet nu kaut kas uz to pusi! :D Man viņš ļoti patīk kā cilvēks, liekas vissakarīgākais no visiem cilvēkam, ar kuriem kādreiz esmu strādājusi, protams arī savam vecumam ļoti simpātisks, tāpēc mani kaut kā uzreiz "paķēra"!! :D Varbūt viņš to pamanīja, varbūt es vnk viņam iepatikos, bet parādījās simpātijas arī no viņa puses, sākām iet kopā pusdienās, runājam par viskautko, viņš pēdējā laikā bieži piedāvā braukt ar viņu uz visādām svarīgām tikšanām (kaut gan tas nav manos pienākumos un iepriekš neviena darbiniece/darbinieks ar viņu nekur nav braucis!). Nu un manā vārda dienā beidzot dabūju buču :D Protams, ka to darījām slepus no visiem, jo negribas vispār lai kāds kko nojauš... Bet jebkurā gadījumā, tāda interesanta situācija man! Pat nezinu ko domāt vai nedomāt... :) Varu domāt tikai par Viņu, man laikam pavasaris galvā! :D
Ja kādai ir bijis līdzīgi, droši izsakieties! :)
17.04.2014 18:21 |
 
Reitings 149
Reģ: 11.01.2014
Tavs priekšnieks ir brīvs vīrietis, bez sievas un bērniem?
17.04.2014 18:24 |
 
Reitings 1652
Reģ: 01.02.2013
Buču vai skūpstu? Domā neviens nav pamanījis, ka pusdienojat kopā? Viņš ir brīvs?
Principā svarīgs ir tikai pēdējais jautājums. Ja brīvs, tad izbaudi un ļaujies, mīlēt un iemīlēties ir forši! ;)
17.04.2014 18:33 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
man ar pirmais jautājums, izlasot visu garo: a viņa sieva/draudzene par to zin? :D
17.04.2014 18:43 |
 
Reitings 482
Reģ: 22.09.2013
Izklausās pēc mana bijušā priekšnieka :)
17.04.2014 18:45 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
iepriekš neviena darbiniece/darbinieks ar viņu nekur nav braucis!


Točna? Vai varbūt tomēr iepriekšēja jauniņā un smukiņā darbiniece brauca gan, tikai kolēģi to neafišē?

Visādi citādi, ja priekšnieks brīvs - kur problēma? Ja kaut kas sanāks, labi, ja nesanāks - atradīsi citu darbu.
17.04.2014 19:36 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es nespētu :D vienmēr justu tādu kā zobenu virs galvas, ja nu kas nojūk, jāmeklē cits darbs :D
17.04.2014 19:38 |
 
Reitings 3548
Reģ: 19.04.2013
Manā bijušajā darbā šādas attiecības izveidojās vairākiem priekšniekiem+padotajām, visi par to zināja un neviens nenosodīja. Cik zinu, visi pāri vēl joprojām ir kopā.
17.04.2014 19:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
visi par to zināja un neviens nenosodīja


Pēc statistikas, darbā iepazīstas daudzi pāri. Priekšnieks/padotā, nu, itkā mazliet neētiski, bet no otras puses, ja jūtas īstas, neviens nevienu neizmanto, nevienam netiek dotas priekšrocības, kas nepienākas, neredzu arī ko tur nosodīt. Tāds savs ofisa seriāliņš :D Nu, sākumstadijā jau noteikti.
17.04.2014 19:41 |
 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2011
Cik man zināms, viņam ir 2 pamatskolas vecuma dēli, ar kuriem viņš tiekās 1x 2 nedēļās. Godīgi sakot, par sievu neesmu jautājusi, jo vienmēr visos tematos ir viņš UN dēli, nekad neviens neko nav teicis par savu sievu. Pa mobilo vienmēr runā ar dēliem. Bet, nu jā, es neesmu 100% pārliecināta, ka viņam IR vai NAV sieva, taču mani tas arī īsti neuztrauc... Vismaz šobrīd nē. Pati nesen izšķīros no nopietnām attiecībām un man gribas nedaudz izbaudīt brīvību, varbūt iemīlēšanos sajūtu, bet neesmu vēl gatava sākt kko nopietni veidot. Kaut gan... ar šo cilvēku - viss ir iespējams! :)
Par buču - jā, tā bija buča, jo mēs bijām viņa mašīnā un tad pamanījām, ka netālu stāv kolēģis pīpē. Es negribēju lai viņš mūs vispār redz, cerams, ka neredzēja arī!! Uz Lieldienām šefs mani aicināja pie sevis, bet es viņam atteicu, jo ja atbraukšu, nebūs labi. :D Pateicu, ka braukšu pie vecākiem uz laukiem. Nezinu vai,ja viņam būtu sieva, viņš aicinātu mani pie sevis! Bet kā jau teicu - ne par kādu sievu es šobrīd nedomāju.
17.04.2014 20:06 |
 
Reitings 866
Reģ: 31.01.2014
Tavi izteikumi par sievu - fuj!
17.04.2014 20:13 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Cik Tev gadi??? Un kur Tu raavi, ka vinjam par Tevi vareetu buut nopietna interese? :D Redz, jaunkundze taa iisti neesot paarliecinaata, ka gribot k.ko nopietnu veidot, un Tavs shefs noteikti grib, jau gredzenu nopircis noteikti un tuulit luugs Tavu roku :D

Aita Tu esi, peec rakstiibas stila spriezhot :D Ja vinjam nav sievas vai nopietnas draudzenes - uz priekshu, buus sekss un daavanas :D Tikai uzmanies, lai peec dazhaam ned. nevajag te lasiit teemu no operas - "viņš salauza manu sirdi" :D
17.04.2014 20:29 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Kādēļ gan autorei būtu kāds morālais pienākums pret - iespējams pat neesošu - sievu vai draudzeni ? Ja arī šefs aizņemts, tā ir viņa atbildība. Autore taču brīva .. Un nav tā, ka viņa ar varu šim virsū lec. Pats jau ar' flirtē.

Pašai gan nav bijis nekāds ofisa romāniņš, bet es esmu par, ja viss civilizēti un kolēģiem netraucē normāli justies. Lai Tev jauks pavasaris, cosmish
17.04.2014 20:32 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Tev ir iespējas sačakarēt daudz ko- karjeru, reputāciju, savu sirdi, ja saķersies līdz ausīm.. Pārāk daudz likts uz spēles, es neriskētu. Apzinīgi veiktu savu darbu un ticētu, ka iegūtu viņa cieņu, nepakļaujoties visādiem easy trikiem. Aicina ciemos brīvdienās - runā samērā daiļrunīgi:) Sieva pie radiem, ceļojumā? Ak jā, nu Tev jau vienalga... Ka tik uz naktsgaldiņa neieraugi viņas foto;)

Vēl var gadīties, ka viņš pārbauda Tevi, cik tālu esi gatava iet, varbūt ir no tiem, kam tādas dūdas mainās līdz ar nākamās pieņemšanu darbā.
17.04.2014 20:38 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu, nee, nee, nee, nekaadas moraalas atbildiibas vinjai naffffffffff... :D
Tikai lieta taada, ja tam burviigajam shefam ir sieva vai draudzene, 99% garantija, ka autore veelaak breeks, ka shai ir lielaas miilas mokas, jo shis, nelietis taads, vinju esot pavedinaajis, bet shkjirties netaisoties :D
17.04.2014 20:47 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
1) ļoti neprofesionāla rīcība, tāds romāniņš var pārvilkt krustu karjeras iespējām ne tikai šajā uzņēmumā;
2) nav iepriecinošs tas fakts, ka Tev ir tik zemas morālās vērtības, ka esi gatava uzsākt romānu ar vīrieti, nezinot pat to, vai viņš ir/nav precējies.
3) ja viņš tomēr vēlas nopietnas attiecības, bet Tu to tomēr negribēsi, zaudēsi gan šo darbu, gan atsauksmes no darba devēja

ai, man apnika rakstīt vēl kaut ko.
17.04.2014 20:51 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
Nu tā ir viņas atbildība pret sevi, ne viņa *atkārtošos - iespējams neesošo* sievu/draudzeni .. Viņa taču ir brīva, lai ļaujas, ja grib. Pati taču saprot, ar ko riskē ielaižoties ar šefu ;)
Bet nu - ja vīrs krāpj sievu - balstoties uz cosmo loģiku - vnm vainīga būs tikai un vienīgi mīļākā, kas ir vissliktākais cilvēks saules sistēmā, ja ne visā visumā :D
Anyhow. Vai es pati ielaistos ar šefu (pie nosacījuma, ka brīva ..) ? Jā. Es arī ar bijušajiem pielūdzējiem spēju normālas attiecības uzturēt, kur nu vēl darba lietišķas attiecības. Ne vnm kkas tāds liek aiziet no darba, ne jau paaugstinājumu viņa mēģina sev noorganizēt; darbā jau pieņemta.
17.04.2014 20:55 |
 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2011
Es negribu rakstīt visos sīkumos kādēļ es domāju, ka viņš nedzīvo ar sievu, tā tomēr būtu mana problēma, ne Jūsu.
Mani vairāk interesē palasīt kā ir gājis citām, jo pašai pirmo reizi mūžā vispār kaut kas veidojas darbā, vienmēr esmu bijusi PRET attiecībām darbā! Un vispār mani parasti neinteresē vecāki vīrieši, bet šoreiz vnk bija klikšķis! Laikam pavasaris vainīgs...
Par DieKleineHexe komentāriem es vnk skaļi ierēcu :D paldies, bet nepūlies vairāk komentēt :)
17.04.2014 21:01 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Ej dirst, cosmish, Tev nez kaapeec liekas, ka esi liela un gudra :D

Atkaartoshos veelreiz, Tu ieminies, ka shis jau nu buutu tas tips, ar kuro vareetu taas "nopietnaas attieciibas" :D Tajaa pashaa laikaa - pofig, vai ir sieva :D Kur Tu savaa tekstaa saskati logjiku???

Tu savaa beerna praataa vispaar apjeedz, kas ir attieciibas? Tikko no skolas sola izliidushaam,protams, liekas, ka attieciibas sastaav no randinjiem un komplimentiem,aamen, nekaadas savstarpeejaas atbildiibas. Un pashas sajuusmaa bleej kaa no saites noraavushaas kazas.

Tavupraat taadi tekstinji, kaa "ieraudziis koleegjis", "aizbraukshu, buus slikti" utt, liecina par pieaugushas sievietes veselo sapraatu? Pljavaa izlaista kaza, kurai liekas, ka visa pasaule valjaa.

Ko tad prasi forumaa padomu, ja nespeej pienjemt kritiku? Esi liela un gudra, pati tiksi galaa.

P.S. Kaads te sakars ar attieciibaam darbaa, muljkje. Lomu speelee tas, vai abas iesaistiitaas personas ir briivas un vai ir ABBPUSEEJA veelme buut kopaa (dazhaam liekas, ka paspaidiishanaas auto ir viiriesha uzticiibas un miilas soliijums).
17.04.2014 21:23 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.10.2012
es butu uzmanigaka..jo tu esi ''jauninaa ''
varbut vairak painteresejies par vinu no citiem cilvekiem ..
labi,ka atteici par Lieldienam..nevajag uzreiz visam piekrist,lai gan labpatiktos ;)
taa saglabasi vina intersi par tevi un redzesi cik nopietni vins centisies ar tevi ko veidot.. pagaidam tu nekadigi nezinasi cik vinam tas nopietni vai nee...

es personigi ar sefu nekad neielaistos un ari ar pusi nekad kopiga vieta negribetu stradat.. bet ja tev ir taurini vedera,neko nedarisi :D
17.04.2014 21:41 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
gan jau viņš pats, grib tikai tevi paņemt priekšā un tas arī viss.
sievietes...mūždien nezin ko sadomājas.
17.04.2014 21:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)