pilnīgi raudāt gribas...

 
Reitings 123
Reģ: 09.09.2013
pagājušo nedēļ pieteicos uz auļskābju pīlingu, jo biju dzirdējusi labas atsauksmes un ta nu šodien atnācu mājās un raudāt gribas...mani sejas vaigi ir pārdedzināti...sarkanas iedobītes iededzinātas un var redzēt, ka rētas tomēr paliks + tam visam pa virsu vel krēms, kas līdzīgs BB krēmam uzieķēts, lai āda izskatās "labāk"...šausmas...nemūžam vairs netaisīšu šo pīlingu!!!

Ko man darīt, lai uz vaidziņiem tomēr nepaliktu rētas?
17.04.2014 11:58 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Vēl jau nav zināms, ka autorei ir tiešām ķīmisks apdegums! :D pēc ķīmiskiem pīlingiem tā var būt normāla reakcija. Tāpēc jāzina, ar kādu skābi strādāja, cik %.. Un tad jau attiecīgi, cik ilgi turēja..
17.04.2014 16:52 |
 
Reitings 123
Reģ: 09.09.2013
Man bija 15% skābe...vaigi man vienmēr bijuši jūtīgi...to visu viņai pateicu...skābi turēja kādas 5min, ja nemaldos... neskaitiju, gribēju, lai tik ātrāk ņem nost, jo nebija tā, ka dedzina, bet drausmīgi kņudināja visu seju un gribējās kasīt nost...dēļ šīs kņudināšanas pati nejutu, ka vaigiem ir pa traku. Esmu redzējusi kāda seja paliek pēc šīm skābēm...ir tur apsārtums un takā sausa krevele pa virsu, bet nejau takā man...žēl ka bildi nevar ielikt! Vakar biju salonā viņa man iedeva kkādu smēri, apsārtums pārgāja, bet tur kur ritīgi iededzinatas iedobītes tur nepalīdzēja...sarkanas un var redzēt, ka rētiņas tomēr paliks...sarunājām, ka ja nu tomēr kkas paliks, tad piemeklēšot labāko variantu kā kko darīt lietas labā...un tas nebija kosmētiķis, tas bija diplomēts kosmetologs, neesmu nekad gājusi pie kosmētiķiem + kosmētiķis šādas procedūras nemaz nevar veikt!
18.04.2014 10:24 |
 
Reitings 123
Reģ: 09.09.2013
labi ielikšu profila bildē sava vaiga daļu :D
18.04.2014 10:32 |
 
Reitings 123
Reģ: 09.09.2013
Tādi nu man ir abi vaigi...;(
18.04.2014 10:59 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Par pīlingu. Neesmu tādas lietas taisījusi, nezinu, kā jābūt, bet, ja nu šķistu, ka ir sanākusi šmuce, pēc iespējas ātrāk dotos pie dermatologa.
Tagad brīvdienas, tas tā nejēdzīgi, bet varbūt par lielāku maksu vari kaut kur tikt..? (Pieņemu, ka, ja vari atļauties taisīt pīlingu, tad nedzīvo pavisam nabadzīgi).
Ja izrādīsies, ka viss kārtībā, tad vismaz vairs par to nestresosi. Bet, ja tiešām nopietni sabojāta āda, tad 1) pēc iespējas ātrāk varēs uzsākt ārstēšanu, un 2) būs speciālista atzinums, ja nu vēlāk gribēsi sūdzēties par procedūru.

Par situāciju, kur pārdevēju atlaida no darba - ja jau atlaida, tad droši vien tam bija pamats (ne jau katras kaprīzas pircējas dēļ bez pamatota iemesla darbiniekus atlaiž, nemaz nepaskatoties uz situāciju). Nesapratu gan, kāpēc sākumā teica, ka banknote saburzīta un saķēpāta, bet pēc tam - ka tā viltota (jo pirmais nu nekādi nenozīmē arī otro). Bet, ja pārdevēja tiešām ar nolūku pircējam "iesmērējusi" viltotu (vai tādu, ko pati uzskata par viltotu) naudu, tad ir gan tas gana labs iemesls taisīt traci.
18.04.2014 11:25 |
 
Reitings 123
Reģ: 09.09.2013
nu meitenes, ir bilde apdegums, vai tomer tam ta jabut?
19.04.2014 09:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits